![]() |
http://www.tt-group.net/Bosna/Saraje...Muzej-Gavrila-a bardzo podobne.
most Gavrila Principa hahahahah |
Cytat:
|
Tak, Glazik zadaje.
|
Jest błąd w internecie skutecznie powielony z miastem Biel i wieżą zegarową (tutaj wieża w Biel http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Altstadt-2.JPG). Ten szwajcarski wygląda całkiem inaczej niż ten w Lier, nie wiem dlaczego akurat pomylono te dwie wieże. A ten herb ? Klub Lierse SK ma taki ;)
|
http://tinypic.pl/i/00107/w8mujhr880jw_t.jpgGdzie i co?:)
|
Wieża Dunaju w Wiedniu
|
dajesz kolego :) widac za latwe. :P
Dokladnie Donauturm. wieza na ktorej znajduje sie restauracja w ktorej mozna jesc mily podwieczorek i ogladac Wieden gdyz caly lokal bezprzerwy sie obraca.Poza tym w srodq znajduje sie najszybsza winda w Europie ze szklanym sufitem. Jesli ktos ma okazje polecam do zwiedzenia. |
Co to i w jakim mieście?
http://img121.imageshack.us/img121/9236/nnnpb.jpg |
Muzeum porcelany, Delft?
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Uczelnia ta znajduje się we Francji, w pierwszej dziesiątce na świecie w pewnej kategorii.
|
Uniwersytet w Rennes ?
|
Faculty of law - University of Montpellier :D jak dobrze to niech ktoś da za mnie zagadkę, bo nie mam teraz czasu.
|
|
Dobra nikt nie daje to ja dam
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...ate_bridge.jpg Jak się nazywa ten most ?? Gdzie się znajduje ?? |
Most Golden Gate, znajduje się nad cieśniną Golden Gate.
|
Cytat:
Daj następną |
|
Hop do góry,
podpowiedź 1: Futsal |
Błażej Korczyński - Wisła Krakbet Kraków
|
Błażej Korczyński...
Co to i gdzie się znajduje: http://lh5.ggpht.com/-nD91LVl-t00/SP...2102008923.jpg http://lh6.ggpht.com/-89kXxVTxh_4/SP...2102008924.jpg Za łatwe było.... piotrek06 jedzie dalej |
Kaplica czaszek w Kutnej Horze
|
Kościół z ludzkich kości w Czechach(Sedlec Horze)? Jak dobrze, to przekazuje:)
Edit: ehh zostałem uprzedzony:) |
|
http://img18.imageshack.us/img18/9018/293tun.jpg
Gdzie znajduje się ten tunel i pod czym dokładnie? ED.: przed południem ewentualnie coś podpowiem gdyby nikt przez noc nie zgadł.http://imageshack.us/f/18/293tun.jpg |
tunel pod rondem gen. Jerzego Ziętka w Katowicach
|
Zgadza się. Czyli zbyt łatwe zadałem ;)
|
będzie łatwe ale nie mam innego pomysłu
http://w789.wrzuta.pl/obraz/9PTrgLTCN9T/zag co to było i gdzie to było |
Stadion w Chicago, była arena Bullsow, zburzona w 95 roku. oddaje zagadkę :)
|
dokładnie! to Chcago Stadium, parkietem z tej hali jest wyłożona podłoga w domu Jordana, swego czasu był to największy obiekt tego typu na świecie
|
Temat znowu stoi, słuchajcie umówmy się tak, że jeśli ktoś odgadnie a nie ma ochoty bądź pomysłu na zadanie zagadki to niech lepiej już nie udziela odpowiedzi i siedzi cicho. Odgadnąć zagadkę to jedno ale zadać to też element zabawy.
Poniżej zadaję coś łatwego z naszego podwórka, miejscowość ostatnio pojawiająca się dosyć często w mediach internetowych: http://img9.imageshack.us/img9/5412/zagadeczka.th.jpg http://img268.imageshack.us/img268/8...deczka2.th.jpg |
Podpowiedź jest formą skojarzenia, w którym ukryta jest nazwa tego miasteczka:
http://www.ekstraklasa.eliga.pl/ekst...onia_bytom.gif http://www.igol.pl/images/articles/odrawodzislaw01.jpg |
Lwówek Śląski ? A takie skojarzenie
|
Na pewno nie, przy lwóweckim rynku stoją tylko... bloki (kamienice przetrwały wojnę, ale komunistów już nie).
|
|
|
Siena, Toskania?
|
Złe miasto, dobry region.
|
Lukka. milion znaków
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl