Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Marcinnno 15.01.2010 23:53

Dziś 33 urodziny świętuje Jacek Paszulewicz : )

HEDu 16.01.2010 11:11

http://transfermarkt.de/de/spieler/9...to/profil.html

wiedzieliscie że Beto znalazł klub :D ?

vote-for-mikey 16.01.2010 14:03

witamy w tym zacnym temacie Piotrka Ćwielonga :)
a także Ilie Cebanu.

Powodzenia chłopaki!

royalmichael 16.01.2010 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 842105)
witamy w tym zacnym temacie Piotrka Ćwielonga :)
a także Ilie Cebanu.

Powodzenia chłopaki!

Wreszcie! Ciekawe ile Wiśle udało się wynegocjować.

grzesiek632 16.01.2010 20:07

Wywiad z Piotrem Ćwielongiem:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cialem_odejsc/

Silvestro 17.01.2010 01:28

Apoel wygrał na wyjeździe z Doxą 2:1 i jest liderem z przewagą 1 pkt . Kamil grał cały mecz, a Jasiek do 71 minuty.

Proud 17.01.2010 01:47

Cytat:

Skąd decyzja o przejściu do Śląska?
To znaczy wiem o tym, że na początku trener chciał, żebym szedł na wypożyczenie, nie chciał mnie sprzedawać. Sam chciałem definitywnie odejść, bo mam już 23 lata i dla mnie najważniejsze jest to, żeby grać. Tutaj było tak, że nie zawsze wychodziłem w pierwszym składzie. Dłużej nie można czekać. Chcę się rozwijać. Myślę, że Śląsk Wrocław to odpowiedni klub, w którym będę grał. Wiadomo, że Wisła przyjaźni się ze Śląskiem, więc nie jest tak najgorzej. Cieszę się z tego, że trafiam do Śląska.


[/I]
Czy to znaczy, że pobyt w Wiśle uważasz za nieudany?
Nie, nie! Byłem w Wiśle, z przerwą, dwa i pół roku i cieszę się, że trafiłem do tego klubu. Cieszę się, że mam dwa mistrzostwa Polski. Poznałem tutaj fajnych ludzi. Dużo zawdzięczam Wiśle, ale takie jest życie i czasem trzeba podjąć taką decyzję. Mam nadzieję, że ona jest słuszna.

Powodzenia Pepe!

dzięki za wszystko! Powodzenia w Śląsku!


ps: jest mi trochę przykro, bo zawsze uważałem że drzemie w Nim potencjał. Szkoda.

Bronex 17.01.2010 11:32

Kurde musiałem nowego posta napisać bo wcześniejszego tak zamotałem ,że hej. A więc tak. Jakaś mołdawska agencja informacyjna Unimedia , poinformowała wczoraj ,że Rubin Kazań podpisał umowę z Ilie. To przedrukował portal rosyjski sportbox.ru. A stamtąd się po necie rozniosło. Póki co żadnych informacji na oficjalnych i nieoficjalnych stronach Kazania o Cebanu nie ma. Nie ma nawet nic o tym ,że ma być lub jest testowany. Podstawowe newsy w tej chwili, czym żyją kibice Kazania to negocjacje w sprawie kupna Adriana Mutu za 6,5 mln euro z Galaty. Od kibiców Kazania wiem ,że transfer Ilie jest ewidentnie pod rezerwy Kazania . Ma tam zastąpić jakiegoś Czeremisina. Dodatkowo warto wspomnieć ,że właśnie trenerem rezerw jest Mołdawianin Aleksander Macura. Czyli podsumowując podpisał kontrakt z Rubinem Kazań B (tzw. dybl' ).

tofik 17.01.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 842514)
Podstawowe newsy w tej chwili, czym żyją kibice Kazania to negocjacje w sprawie kupna Adriana Mutu za 6,5 mln euro z Galaty.

To może niech przestaną żyć takimi newsami. :rotfl: Adrian Mutu w Galacie i jeszcze 6,5 mln euro taaaa. Po 1 nigdy tam nie grał ,a po drugie wart jest ze 20 mln

Bronex 17.01.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 842565)
To może niech przestaną żyć takimi newsami. :rotfl: Adrian Mutu w Galacie i jeszcze 6,5 mln euro taaaa. Po 1 nigdy tam nie grał ,a po drugie wart jest ze 20 mln

Faktycznie Tofiku pomieszałem.
Nie z Galatasaray chcą kupić Mutu tylko będą z Galatasarayem rywalizować o "31-letniego zawodnika włoskiej Fiorentiny". Również kwotę źle podałem. Kazań zaoferował równe sześć milionów euro.

Przy okazji jak tak dalej sprawy będą się toczyć to Dan Petrescu nawet dobrze nie zaczynając pracy w Kubaniu Krasnodar zostanie na starcie co najmniej "bohaterem pracy socjalistycznej". Nie wiem jakie oni tam mają zwyczaje ale Rumun nie dawno przecież podpisał kontrakt a już zdążył udzielić obszernych wywiadów lokalnym rozgłośnią radiowym, stacji telewizyjnej, wizytuje szkoły , instytucje , zakłady pracy.... W każdym miejscu dęta akademia.... Nawet w jednym wywiadzie Dan powiedział ,że nie przypuszczał ,że będzie sprawował tyle obowiązków poza trenerskich...

PS. Tak swoją drogą to Cebanu się nieźle chłopak zakręcił. Tutaj kisnął na ławce. Traktowano go jako młodego zdolnego ale na wszelki wypadek jeszcze z dystansem. A tu proszę!! Błyskawiczna decyzja. Odchodzę i po sprawie. Musiał mieć ten transfer do Kazania dobrze przygotowany. Oficjalnie w żadnym meczu sparingowym młodzieżowej kadry Rubina Kazań nie wystąpił a podpisano z nim kontrakt bez szemrania. Na pewno bardzo trudno będzie mu się przebić do pierwszego składu mistrz Rosji ale perspektywę ma całkiem dobrą.. Widać również ,że chłopak miał pewnie jakiś układ z tym Macurą. Wiele za tym przemawia.

Markus 17.01.2010 14:30

Cóz, żałowali pieniędzy na Moretto, na Nurkovica, to teraz bedzie cieżki wstyd w postaci powrotu Juszczyka.

To tak bezsensowny i idotyczny transfer, że aż płakać się chce. Juszczyk nic nie załatwi, nie rozwiązuje i nic nie daje drużynie - jedynie poszerzenie ławki rezerwowych. Skoro wracamy do Juszczyka, to za przeproszeniem, po k...ę, były te 20-sto osobowe testy bramkarza? Wystarczyłoby zatrudnić obojętnie kogo z tej dwudziestki i byłoby tak samo, a pewnie i taniej.

serek.c2 17.01.2010 14:40

Mam nadzieję, że nazwisko "Juszczyk" będzie figurowało jedynie w temacie o byłych Wiślakach... Jeśli chcą podpisać kontrakt z tym sympatycznym, jednak bardzo słabym zawodnikiem to ja już wolę oglądać Kurto lub innego młodego...

Coach 17.01.2010 14:40

Jednym słowem, widać, że nadchodzą chude lata. Niestety

KRIS22 17.01.2010 15:04

Bramka Marcina Baszczynskiego w Grecji !!!

Kordel_Walker 17.01.2010 16:31

Odra chce Brasilie..
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32302,t...l?ticaid=197a9

cahill 17.01.2010 17:39

Baszczu

http://www.youtube.com/watch?v=Y-os_1T8E-w

Peroslaw88 18.01.2010 09:18

Cantoro piłkarzem Odry Wodzisław

http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...egory=topstory

Dziwi mnie dlaczego Mauro nie został w Wiśle. Pod Wawelem miał gigantyczne zarobki, czyli ponad 100 tysięcy złotych na miesiąc. W Odrze zarobi 30-40 tysięcy złotych miesięcznie, czyli 1/3 tego co w Wiśle. Za takie pobory powinien zostać w naszym zespole.

FraMat 18.01.2010 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 842963)
Cantoro piłkarzem Odry Wodzisław

http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...egory=topstory

Dziwi mnie dlaczego Mauro nie został w Wiśle. .

skonczył się mu kontrakt?
No nie wiem...tak tylko zgaduję.... :>

IncognitoTSW 18.01.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 842963)
Cantoro piłkarzem Odry Wodzisław

http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...egory=topstory

Dziwi mnie dlaczego Mauro nie został w Wiśle. Pod Wawelem miał gigantyczne zarobki, czyli ponad 100 tysięcy złotych na miesiąc. W Odrze zarobi 30-40 tysięcy złotych miesięcznie, czyli 1/3 tego co w Wiśle. Za takie pobory powinien zostać w naszym zespole.

Może nie dostał propozycji przedłużenia kontraktu? Albo chciał grać regularnie w 1 składzie?

massoud 18.01.2010 12:32

http://rubin-kazan.ru/press-center/news/clubnews/14959/

co tu pisze? i czemu oficjalna tego nie potwierdza?

Mrsnh 18.01.2010 13:04

pisze, ze podpisal kontrakt z Rubinem na 3 lata.

MatMario 18.01.2010 13:08

Pisze tam że podpisał kontrakt na 3 lata z Rubinem i krótki rys jego historii.

Bronex 18.01.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 843046)
http://rubin-kazan.ru/press-center/news/clubnews/14959/

co tu pisze? i czemu oficjalna tego nie potwierdza?

"Mołdawski bramkarz z rosyjskim obywatelstwem Ilie Cebanu podpisał kontrakt z Rubinem na trzy lata. Ostatnim klubem 23 -letniego bramkarza była polska Wisła w której to występował od 2007 roku. Cebanu zaczął swoją karierę w kiszyniowskim Zimbru , potem występował w różnych amatorskich klubach w Austrii i w 2007 roku przeszedł do Wisły. Cebanu wystąpił również w 18 meczach młodzieżowej reprezentacji Mołdowy." (to tak ,żeby być dosłownym)

Z cyklu filozofia pracy:

- W wywiadzie dla rumuńskiego SMI powiedział pan ,że chce pan otrzymać pełnię władzy w Kubaniu nie tylko nad drużyną ,ale także być menedżerem podejmującym decyzje. Czy tak było rzeczywiście?
Dan Petrescu : Tak to moja filozofia. Chce być w Kubaniu tym który podejmuje każdą decyzję związaną z piłką. To konieczny warunek powodzenia.

PS. Tak przy okazji chciałby zwrócić honor Tofikowi. Menedżer Mutu jak usłyszał ,że Rubin Kazań chce zapłacić tylko 6 mln euro za Rumuna to radośnie się roześmiał i powiedział ,że to nijak przystaje do rzeczywistości.

kosaTS 19.01.2010 15:28

http://www.futbolnews.pl/informacje/...o-mistrza.html

jaszczur90 19.01.2010 18:30

Andrzej Niedzielan w Polonii Warszawa

http://www.sport.pl/pilka/1,70997,74..._Warszawa.html

IncognitoTSW 20.01.2010 11:25

http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...category=kadra
prezentacja Mauro Cantoro

AYALA 20.01.2010 11:28

Petrescu prowadzi trening Kubańa na obozie w Turcji.Ten jego trener od przygotowania fizycznego też pracował w Wiśle - Pojar .

http://fckuban.ru/images/stories/foto2010/dan.jpghttp://fckuban.ru/images/stories/foto2010/pojar.jpg

Żmijka 20.01.2010 13:21

Aaaa kołcza od bramkarzy też nie zabrał? Albo asystenta? Bo oni raczej w kupie się przemieszczają...

EDIT:
http://www.weszlo.com/blog/4/402

Cytat:

Będę szczery – nawet teraz, gdy to piszę, są chwile, kiedy sam się sobie dziwię. Rzadko mi się zdarza nie myśleć biznesowo. Gra w piłkę to jednak w dużej części biznes, zawód. Celem każdego zawodnika są pieniądze. A tu górę wzięło serce. W Ruchu odbudowałem się, jest tu wspaniały trener Waldemar Fornalik, jest świetna atmosfera. I kibice, dla których zacząłem coś znaczyć. Dzięki temu wszystkiemu na Cichej przypomniałem sobie, czym jest prawdziwa satysfakcja z gry. No i przypomniałem sobie, co pisałem na blogu kilka miesięcy temu: „Głodem nie przymieram, a… życie jest jedno. I jak teraz nie nastrzelam goli, to przecież na starość tego nie zrobię. Natomiast zarobić jeszcze zawsze zdążę”. Oczywiście w Polonii też bym te gole strzelał, ale gdzieś tam w głowie miałbym wyrzuty sumienia, że odszedłem z Ruchu po ledwie jednej rundzie.

wolfy 20.01.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 843789)
Andrzej Niedzielan w Polonii Warszawa

http://www.sport.pl/pilka/1,70997,74..._Warszawa.html

Zapomniałeś dopisać - nie.

Żmijka 20.01.2010 18:32

Cytat:

Mauro Cantoro po przejściu do Odry Wodzisław: - ZAWSZE PODOBAŁA MI SIĘ ATMOSFERA PANUJĄCA NA TYM STADIONIE.

Dodał jeszcze, co było decydujące, że podpisał kontrakt w Wodzisławiu. Otóż przede wszystkim chciał uratować Odrę. Tak po prostu. Nie można pozwolić, by spadła. Wszystko inne zeszło na dalszy plan! Co za nietypowa dla Argentyńczyków motywacja.
By Weszło. Nie wiem skąd cytat, ale jak prawda to poległam ... :rotfl:

szprotson 20.01.2010 18:37

o tym, że Mauro chciał ratować Odre to czytałem wcześniej, ale zeby mowił o atmosferze na stadionie.
To raczej wymysły mediów, by jeszcze lepiej przyjęli Cantoro.

Kluvi 20.01.2010 19:09

albo Mauro specjalnie tak powiedział żeby się wkupić w łaskę kibiców :) heh

Wojtas 20.01.2010 23:40

Z tą atmosferą to chyba moze jakos zartowal czy cos ,bo nie mozna lubic czegos czego nie ma...

dj_ibutti 20.01.2010 23:50

Eee tam, kiedyś mówił w jakimś wywiadzie, że zdarza mu się sluchać Country. Odra idealnie wpisuje się w ten klimat folklorystyczny. Może Wyspiańskiego czytał i "wsi spokojniej, wsi wesołej" mu się zachciało? Ewentualnie w Wodzisławiu mają lepszy klimat, co ze względu na dzieci jest bardzo ważne.

Aaa i mam nadzieję, że Wilczek poinformował prezesa Odry, żeby lepiej zainstalował GPSy w piłkach, bo przecież Odra to biedny klubik :(

wolfy 21.01.2010 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 844495)
Aaa i mam nadzieję, że Wilczek poinformował prezesa Odry, żeby lepiej zainstalował GPSy w piłkach, bo przecież Odra to biedny klubik :(

Biorąc pod uwagę, jakie tam asiory dotąd grały, to pewnie już dawno zainstalowali.
A tacy biedni to chyba nie są, skoro się zbroją...

dj_ibutti 21.01.2010 00:18

Akurat nie myślałem o umiejętnościach piłkarskich, ale w tym aspekcie również GPS się przyda ;)

MatMario 21.01.2010 01:15

Chcesz powiedzieć że Mauro kitrasił piłki w dresie? :D

Żmijka 21.01.2010 01:34

Piłki i koszulki. Jak głosi plotka/legenda/wieść gminna. Dość głośno swego czasu o tym było ...

MatMario 21.01.2010 01:53

Brazyliczycy i Argentyńczycy tak mają ze im trudno się rozstać z piłką :)

Kowalski 21.01.2010 08:24

Pytanie czy wieść gminna jest wieścią prawdziwą?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl