![]() |
Dziś 33 urodziny świętuje Jacek Paszulewicz : )
|
|
witamy w tym zacnym temacie Piotrka Ćwielonga :)
a także Ilie Cebanu. Powodzenia chłopaki! |
Cytat:
|
|
Apoel wygrał na wyjeździe z Doxą 2:1 i jest liderem z przewagą 1 pkt . Kamil grał cały mecz, a Jasiek do 71 minuty.
|
Cytat:
Powodzenia Pepe! dzięki za wszystko! Powodzenia w Śląsku! ps: jest mi trochę przykro, bo zawsze uważałem że drzemie w Nim potencjał. Szkoda. |
Kurde musiałem nowego posta napisać bo wcześniejszego tak zamotałem ,że hej. A więc tak. Jakaś mołdawska agencja informacyjna Unimedia , poinformowała wczoraj ,że Rubin Kazań podpisał umowę z Ilie. To przedrukował portal rosyjski sportbox.ru. A stamtąd się po necie rozniosło. Póki co żadnych informacji na oficjalnych i nieoficjalnych stronach Kazania o Cebanu nie ma. Nie ma nawet nic o tym ,że ma być lub jest testowany. Podstawowe newsy w tej chwili, czym żyją kibice Kazania to negocjacje w sprawie kupna Adriana Mutu za 6,5 mln euro z Galaty. Od kibiców Kazania wiem ,że transfer Ilie jest ewidentnie pod rezerwy Kazania . Ma tam zastąpić jakiegoś Czeremisina. Dodatkowo warto wspomnieć ,że właśnie trenerem rezerw jest Mołdawianin Aleksander Macura. Czyli podsumowując podpisał kontrakt z Rubinem Kazań B (tzw. dybl' ).
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie z Galatasaray chcą kupić Mutu tylko będą z Galatasarayem rywalizować o "31-letniego zawodnika włoskiej Fiorentiny". Również kwotę źle podałem. Kazań zaoferował równe sześć milionów euro. Przy okazji jak tak dalej sprawy będą się toczyć to Dan Petrescu nawet dobrze nie zaczynając pracy w Kubaniu Krasnodar zostanie na starcie co najmniej "bohaterem pracy socjalistycznej". Nie wiem jakie oni tam mają zwyczaje ale Rumun nie dawno przecież podpisał kontrakt a już zdążył udzielić obszernych wywiadów lokalnym rozgłośnią radiowym, stacji telewizyjnej, wizytuje szkoły , instytucje , zakłady pracy.... W każdym miejscu dęta akademia.... Nawet w jednym wywiadzie Dan powiedział ,że nie przypuszczał ,że będzie sprawował tyle obowiązków poza trenerskich... PS. Tak swoją drogą to Cebanu się nieźle chłopak zakręcił. Tutaj kisnął na ławce. Traktowano go jako młodego zdolnego ale na wszelki wypadek jeszcze z dystansem. A tu proszę!! Błyskawiczna decyzja. Odchodzę i po sprawie. Musiał mieć ten transfer do Kazania dobrze przygotowany. Oficjalnie w żadnym meczu sparingowym młodzieżowej kadry Rubina Kazań nie wystąpił a podpisano z nim kontrakt bez szemrania. Na pewno bardzo trudno będzie mu się przebić do pierwszego składu mistrz Rosji ale perspektywę ma całkiem dobrą.. Widać również ,że chłopak miał pewnie jakiś układ z tym Macurą. Wiele za tym przemawia. |
Cóz, żałowali pieniędzy na Moretto, na Nurkovica, to teraz bedzie cieżki wstyd w postaci powrotu Juszczyka.
To tak bezsensowny i idotyczny transfer, że aż płakać się chce. Juszczyk nic nie załatwi, nie rozwiązuje i nic nie daje drużynie - jedynie poszerzenie ławki rezerwowych. Skoro wracamy do Juszczyka, to za przeproszeniem, po k...ę, były te 20-sto osobowe testy bramkarza? Wystarczyłoby zatrudnić obojętnie kogo z tej dwudziestki i byłoby tak samo, a pewnie i taniej. |
Mam nadzieję, że nazwisko "Juszczyk" będzie figurowało jedynie w temacie o byłych Wiślakach... Jeśli chcą podpisać kontrakt z tym sympatycznym, jednak bardzo słabym zawodnikiem to ja już wolę oglądać Kurto lub innego młodego...
|
Jednym słowem, widać, że nadchodzą chude lata. Niestety
|
Bramka Marcina Baszczynskiego w Grecji !!!
|
Odra chce Brasilie..
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32302,t...l?ticaid=197a9 |
|
Cantoro piłkarzem Odry Wodzisław
http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...egory=topstory Dziwi mnie dlaczego Mauro nie został w Wiśle. Pod Wawelem miał gigantyczne zarobki, czyli ponad 100 tysięcy złotych na miesiąc. W Odrze zarobi 30-40 tysięcy złotych miesięcznie, czyli 1/3 tego co w Wiśle. Za takie pobory powinien zostać w naszym zespole. |
Cytat:
No nie wiem...tak tylko zgaduję.... :> |
Cytat:
|
http://rubin-kazan.ru/press-center/news/clubnews/14959/
co tu pisze? i czemu oficjalna tego nie potwierdza? |
pisze, ze podpisal kontrakt z Rubinem na 3 lata.
|
Pisze tam że podpisał kontrakt na 3 lata z Rubinem i krótki rys jego historii.
|
Cytat:
Z cyklu filozofia pracy: - W wywiadzie dla rumuńskiego SMI powiedział pan ,że chce pan otrzymać pełnię władzy w Kubaniu nie tylko nad drużyną ,ale także być menedżerem podejmującym decyzje. Czy tak było rzeczywiście? Dan Petrescu : Tak to moja filozofia. Chce być w Kubaniu tym który podejmuje każdą decyzję związaną z piłką. To konieczny warunek powodzenia. PS. Tak przy okazji chciałby zwrócić honor Tofikowi. Menedżer Mutu jak usłyszał ,że Rubin Kazań chce zapłacić tylko 6 mln euro za Rumuna to radośnie się roześmiał i powiedział ,że to nijak przystaje do rzeczywistości. |
|
|
http://www.odra.wodzislaw.pl/?page=a...category=kadra
prezentacja Mauro Cantoro |
Petrescu prowadzi trening Kubańa na obozie w Turcji.Ten jego trener od przygotowania fizycznego też pracował w Wiśle - Pojar .
http://fckuban.ru/images/stories/foto2010/dan.jpghttp://fckuban.ru/images/stories/foto2010/pojar.jpg |
Aaaa kołcza od bramkarzy też nie zabrał? Albo asystenta? Bo oni raczej w kupie się przemieszczają...
EDIT: http://www.weszlo.com/blog/4/402 Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
o tym, że Mauro chciał ratować Odre to czytałem wcześniej, ale zeby mowił o atmosferze na stadionie.
To raczej wymysły mediów, by jeszcze lepiej przyjęli Cantoro. |
albo Mauro specjalnie tak powiedział żeby się wkupić w łaskę kibiców :) heh
|
Z tą atmosferą to chyba moze jakos zartowal czy cos ,bo nie mozna lubic czegos czego nie ma...
|
Eee tam, kiedyś mówił w jakimś wywiadzie, że zdarza mu się sluchać Country. Odra idealnie wpisuje się w ten klimat folklorystyczny. Może Wyspiańskiego czytał i "wsi spokojniej, wsi wesołej" mu się zachciało? Ewentualnie w Wodzisławiu mają lepszy klimat, co ze względu na dzieci jest bardzo ważne.
Aaa i mam nadzieję, że Wilczek poinformował prezesa Odry, żeby lepiej zainstalował GPSy w piłkach, bo przecież Odra to biedny klubik :( |
Cytat:
A tacy biedni to chyba nie są, skoro się zbroją... |
Akurat nie myślałem o umiejętnościach piłkarskich, ale w tym aspekcie również GPS się przyda ;)
|
Chcesz powiedzieć że Mauro kitrasił piłki w dresie? :D
|
Piłki i koszulki. Jak głosi plotka/legenda/wieść gminna. Dość głośno swego czasu o tym było ...
|
Brazyliczycy i Argentyńczycy tak mają ze im trudno się rozstać z piłką :)
|
Pytanie czy wieść gminna jest wieścią prawdziwą?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl