Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

tylko_na_kilka_dni 10.10.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802367)
Przy pierwszej bramce Głowa stoi obok strzelca, mija się z piłką i pozwala Czechowi na oddanie strzału.

Jeśli to się nie nazywa "zawaleniem bramki", to nie wiem co nim jest.

wrzucilem te bramke po to abys mogl obejrzec:

http://www.viddler.com/explore/rothen/videos/36/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 802366)
Legia : Wisła 0:2 :-) oby tak za miesiąc
Andraż zagrał nieźle ale jedną setkę zmarnował


mowisz o tej w ok. 85 min, czy mial wczesniej inna dogodna sytuacje?;p

martin_6 10.10.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802403)
Trenerem musi zostać Argentyńczyk.Tylko ta nacja jest w stanie cos osiagnąc nad Wisłą. Po warunkiem , ze obecny PZPN odejdzie w zapomnienie.

Maradona będzie wolny niedługo :>

Robek 10.10.2009 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 802413)
raczej nie weźmie ???? wiesz dlaczego ???....
nie wytrzymał by bez czystej 90 minut meczu ...


z bidona tez wchodzi jak złoto
takze to zaden problem:rotfl:

Borinho 10.10.2009 22:41

Don Diego jak by tu przyjechał i zobaczył technikę naszych grajków to by się tak naćpał koki że na następny dzień już by go na świecie nie było !!!

christof20 10.10.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 802405)
CUDU NIE BYŁO
OPERACJA DOKTORA S.MAJEWSKIEGO NIE UDANA PACJENT ZMARŁ

Można też napisać: "Polska reprezentacja to trup; potrzebuje księdza, a nie doktora..."
Albo: "doktor pomógł naszej reprezentacji, niczym łódzkie pogotowie..."
Na mecz ze Słowacją powinni rozdawać bilety za darmo; a nawet gdyby tak zrobili, to mam poważne wątpliwości, czy znaleźli by się jacyś chętni.

pawelwislak 10.10.2009 22:45

czy mi sie wydawało czy w trakcie meczu nasi spiewali je*ać łysego?

Robek 10.10.2009 22:48

http://sport.onet.pl/0,1248770,20582...wiadomosc.html

a czytaliście to
to dopiero ??

KOMINEK 10.10.2009 23:01

Szok to mało powiedziane. Jak po takim meczu można coś takiego powiedziecieć.

Fuks 10.10.2009 23:11

Majewski to samo co w Cracovii, lecieli na dno a on mowil ze wszystko jest swietnie , hahaha, ten tekst z konferencji to absolutne mistrzostwo :D

kibic sukcesu 2007 10.10.2009 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 802358)
Ile bym dał żeby zobaczyć teraz minę Beenhakkera... :D

Benhałer powinien wypić to piwo do końca. Teraz bierze pensję i się w swoim domowym ciepełku nabija ze Stefana, zamiast patrzeć ludziom w oczy za ten syf, który stworzył.

Cytat:

Don Diego jak by tu przyjechał i zobaczył technikę naszych grajków to by się tak naćpał koki że na następny dzień już by go na świecie nie było !!!
Dokładnie. Chociaż nasza koka jest ostro wałowana (wiem coś o tym), więc może by go tak mocno nie kopnęła.

Borinho 10.10.2009 23:37

robek dobry link z onetu :P

hehhee dawno się tak nie uśmiałem

Cóż widać Majewski po tym co pisze w onecie chce przejąć schedę Po Szymonie Majewskim ''
Mam nawet nazwę dla jego show proponuje : ,,Jak być idiotą będąc Doktorem "
ktoś ma lepsze propozycje czekam na sugestie ...

Wojtas 10.10.2009 23:47

No naprawde panie Majewski jak sie widzialo tempo,technike i checi naszych zawodnikow to faktycznie jest material na budowe skladu...w 2013 jest Paraolmpiada w Vancouver,zdązysz pan.,a na kapitana proponuje Piotra Polczaka,to dopiero materal ,wrecz diament nieoszlifowany.


Dobrze ze w plecy,czekam na to co sie bedzie działo we srode.

Turbodymomen na prezesa PZPN !!!! :)



I komentarz dnia:

Polscy pilkarze sa jak JAJA,biorą zawsze udział ,ale nigdy nie wchodzą

:lol: :lol: :lol:

Luk_Biala_Gwiazda 10.10.2009 23:55

Swietny komentarz na weszlo:
Cytat:

Nowy kanał pzpN (11.10.2009 00:09:28)
W PROGRAMIE =10.00=LATO Z RADIEM =12.00=GOTUJ Z KRĘCINĄ=12.30=OBIEŻYŚWIAT czyli PODRÓŻE Z PIECHNICZKIEM=14.00=ENGEL I JEGO ORŁY komedia koreańsko-japońska 2002 r.=16.00=NIEWYKŁE OPOWIEŚCI czyli MAJEWSKI SHOW=20.00=SZYBKA PIŁKA czyli PIOTR POLCZAK I JEGO GOŚCIE=!!!!!!!!!!!!

For_FuN_ 11.10.2009 01:02

Pierwsze pytanie jakie sie nasuwa...to po cholere bylo zwalniac Beenhakkera(konczyl mu sie w koncu kontrakt)? Wynik i styl pewnie bylyby te same, a nie byloby takiej szopki.
Na temat Polczaka pisalem dlugo, dlugo przed meczem. Nie mowie juz o innych "swietnych" stoperach, ktorych powolal Majewski. Trudno wogole na kogokolwiek jednoznacznie zwalac wine, bo cala druzyna prezentowala sie tragicznie. Czesi zreszta wygladali tak samo...obie reprezentacje sa w powaznym kryzysie. Na plus napewno Kowalewski, ktory wybronil 2 stuprocentowe sytuacje i bycmoze Grosicki. Jedyni pilkarze, ktorym sie chcialo. Co w reprezentacji robia na chwile obecna Blaszczykowski i Obraniak? Tego nie wiem...pierwszy jest w tragicznej formie(widac pan Stefan nie oglada Bundesligi), a drugi nie gral praktycznie od poczatku sezonu. Wyszlismy na ten mecz bez skrzydel, a na tym przeciez miala opierac sie nasza gra. Gdzie Kosowski i gdzie Peszko od pierwszej minuty? Tutaj mamy pewnosc, ze pilkarze sa ograni i ze sa w formie. Podobne pytanie mozna zadac w przypadku Roberta Lewandowskiego, ktory nie ma formy i jest powolywany. Robimy w tej naszej reprezentacji wszystko na kredyt. Janczyk gra w Belgii, strzela gole(i to w slabym zespole), a nie wychodzi od pierwszej minuty. Kuba Rzezniczak to nie poziom reprezentacyjny i jeszcze dlugo nie bedzie. Marcin Kowalczyk i Golanski, i ta prawa strona jakos by wygladala. O stoperach sie nie wypowiadam, bo sytuacja jest naprawde kiepska...oprocz Zewlakowa, to nie ma zadnego klasowego grajka na ta pozycje. Jesli Majewski juz tak eksperymentuje, to mogl powolac Radka Majewskiego(ktory gra regularnie w Championship) i Przemyslawa Kazmierczaka(tez pewny plac w klubie). Chyba nie doczekam sie dnia, w ktorym kadrze beda grali zawodnicy grajacy w klubach i bedacy w formie...taka to dziwna przypadlosc naszej reprezentacji, a nie do pomyslenia w innych...

Pan Jotka 11.10.2009 06:31

Zawodnicy grali słabo, a cały misterny plan Stefcia polegał na tym , ze którys zawodnik sie musi rozpędzić zpiłka, minąc kilku i strzelić gola. Żeby nie było , że to wyłączna wina zawodników to wracam uwage na repezentacje Argentyny. Najlspei nie pomoga jak trener nie ma koncepcji i pozwala na gre o nazwie udo. Udo sie albo sie nie udo.

Karherop 11.10.2009 08:19

Niby z pustego i Salomon nie naleje , ale gdzie ten Majewski ma oczy .

Gdy po meczu udzielał wywiadu to mialem wrażenie że oglądaliśmy inny mecz . "Polacy zagrali ambitnie , ale Czesi rozgrywali bardzo dobre spotkanie . Przy odrobinie szczęscia mogliśmy ten mecz wygrać ":lol:

"Kilku piłkarzy zagrało bardzo dobre spotkanie. W sporcie tak bywa, ten lepszy ma prawo wygrywać"

Iwański nie potrafi pokierować grą Legii , a chce z niego zrobić rozgrywającego w reprezentacji .
Błaszczykowski sam głośno mowi że jest bez formy , przechodzi różne kontuzje i "chyba Majewski powowałał go tylko ze względu na wiek ( ironicznie ) " Powinien dac mu odpocząć tak jak Dudce czy Żewłakowowi . Niby Majewski chciał pokazac że powołuje graczy którzy grają , ale ani Kuba , ani Obraniak , ani Jeleń nie grają regularnie spotkań .

Zagraliśmy bezbarwnie , bez jakiegokolwiek stylu , bez determinacji , zero pressingu i gry kontaktowej , chaos w każdej formacji , zagrania na oślep zawodników zmuszonych do gry w reprezentacji . Z trenerem który nic wielkiego w Polsce nie osiągnął , a ma się conajmniej za prawą rękę Fergusona . Takim graczom jak Polczak czy Rzeźniczak zrobił krzywde wystawiając ich w tym meczu , było wiadomo że zbiorą baty i wystawianie ich mija się kompletnie z celem , dlatego nawet nie mam zamiaru po nich jechać .

Tak jak ktoś już tu powiedział . Czekam z niecierpliwością na mecz w Chorzowie i puste trybuny . Sponsorzy reprezentacji powinni się zajebiście cieszyć . Pora by ktoś im odciął kurek z kasą . Mimo wszystko protest ma małe szanse powodzenia , ale lepiej to niż nie robić nic .

fugiell 11.10.2009 08:36

a to czytaliscie? :
"Od razu podkreślę, że Piotrek Polczak nie zawalił dwóch bramek, choć był dwa razy przy zawodniku, który strzelał. Błąd taktyczny popełniany był wcześniej przez całą linię obronną. Później wyraźnie nie wykonywaliśmy założeń taktycznych - nie mieliśmy zostawiać wolnego miejsca, za wysoko atakowaliśmy - dodał. "


o czym on mowi ? jaja to sa i tyle..

- tekst z : http://www.mundial.wp.pl/kat,1019539...wiadomosc.html?

Cinek1906 11.10.2009 08:59

tak piotrek polczak zagrał najlepiej z całej obrony... te jego wejścia.. ahhhh. :D

Pan Jotka 11.10.2009 09:10

Ja osobiście uważam, że po meczu ze Slowacja powinien wejść do PZPN prokurator, dodatkowo w Sejmie przeglsowoac nalezy ustawe regulująca ten cały burdel jakim jest polska pilka nozna. Chodzi przede wszystkim o określenie:
1) jakie organy decyduja o przyznaniu licencji na grę w lidze
2) jakie sa organy odwolawcze
3) decyzje podjęte przez organy decydujace w sprawach licencji sa nienaruszalne(nie ma odwołan od odwołan skierowanych do jakis innych ,pozadecyzyjnych organow!)
4) okreśelnie terminów podejmowani decyzji w sprawie licencji dla dwoch najwyzszych klas rozgrywkowych( najlepiej zeby podejmowano decyzje co do licencji w styczniu--beda miec pol roku na przepychanki., przy czym termin 7 dni w podejmowaniu decyzji co do odwolan bylby nienaruszalny)
5) ustawowy zakaz sprawowania funkcji dzialaczy sportowych przez osoby skazane prawomocnie wyrokiem w takich sprawach jak: matactwo, oszustwa, poświadczanie nieprawdy,wszelkie przestępstwa przeciwko mieniu-kradzieze i rozboje, korupcja bierna i czynna.

FIFA moze nas zawieszac itp. Nie gramy o nic, a nasze kluby w europejskich pucharach takze nie zagraja az do lipca.Zatem problemu nie ma zeby w 7 mscy sie uporac z tym gównem.

Karherop 11.10.2009 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802466)
Ja osobiście uważam, że po meczu ze Slowacja powinien wejść do PZPN prokurator, dodatkowo w Sejmie przeglsowoac nalezy ustawe regulująca ten cały burdel jakim jest polska pilka nozna.


W rządzie mają swoje problemy , poza tym tam panuje podobny burdel . Wprowadzenie kuratora nic nie da , bo już 2 razy mieliśmy przykład ile dzięki temu ugraliśmy . Słownie NIC . Odszedł Listkiewicz , przyszedł jeszcze gorszy lato .

Problem leży głownie w wojewódzkich związkach, bo to one powołują PZPN . W kręgu zainteresowań są caly czas Ci sami ludzie . Brutalna prawda jest taka że nic się nie zmieni jeszcze przez głupie lata , aż do czasu gdy komunalne pokolenie nie wymrze . Najgorsze jest to że przy każdym małym sukcesie ( jak awans na euro czy mś ) zarząd na kilka miesiecy zatyka ludziom usta . Teraz gdy polska piłka osiągneła totalne DNO oni zachowują się jak gdyby nigdy nic , śmiejąc się od ucha do ucha w studiu jak viceprezes pzpn Jerzy E. czy prezez Grzegorz L. mówiący o "motywacji polskich piłkarzy do wanasu na MŚ w RPA " . Majewski jest też tutaj idealnym kozłem ofiarnym pzpnu .

Maciuś 11.10.2009 09:55

Czyli mozemy byc pewni ze w meczu ze Slowacja od pierwszych minut wystapia Dudek, Roger i Kokoszka a byc moze i Peszko.

Pan Jotka 11.10.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 802480)
W rządzie mają swoje problemy , poza tym tam panuje podobny burdel . Wprowadzenie kuratora nic nie da , bo już 2 razy mieliśmy przykład ile dzięki temu ugraliśmy . Słownie NIC . Odszedł Listkiewicz , przyszedł jeszcze gorszy lato .

Problem leży głownie w wojewódzkich związkach, bo to one powołują PZPN . W kręgu zainteresowań są caly czas Ci sami ludzie . Brutalna prawda jest taka że nic się nie zmieni jeszcze przez głupie lata , aż do czasu gdy komunalne pokolenie nie wymrze . Najgorsze jest to że przy każdym małym sukcesie ( jak awans na euro czy mś ) zarząd na kilka miesiecy zatyka ludziom usta . Teraz gdy polska piłka osiągneła totalne DNO oni zachowują się jak gdyby nigdy nic , śmiejąc się od ucha do ucha w studiu jak viceprezes pzpn Jerzy E. czy prezez Grzegorz L. mówiący o "motywacji polskich piłkarzy do wanasu na MŚ w RPA " . Majewski jest też tutaj idealnym kozłem ofiarnym pzpnu .

Prokurator a nie kurator :P Nie mówie o zawieszeniu działaczy, tylko o ROZPOCZĘCIU ŚLEDZTWA W SPRAWIE NIEGOSPODARNOŚCI W PZPN oraz O FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW. Kurator to później, bo że śledczy by cos znalazł to więcej niż pewne.

AYALA 11.10.2009 10:03

Dwie pozytywne rzeczy wynikajace z braku awansu: 1.leśne dziadki nie pojada na wycieczkę do Afryki. 2.i tak byśmy się tam ośmieszyli.

grzesiek632 11.10.2009 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 802481)
Czyli mozemy byc pewni ze w meczu ze Slowacja od pierwszych minut wystapia Dudek, Roger i Kokoszka a byc moze i Peszko.

Przepraszam ale jesli taki majewski pier**li w wywiadzie ze teraz mozna budowac druzyne na euro 2012 i chwile potem potwierdza ze w kolejnym meczu zagra 36-letni Dudek - to ja nie mam pytań....

Wiem jedno: przez te kilkanascie lat w Polskiej piłce było źle ale niestety chyba zblizaja sie czasy jeszcze gorsze.. temat jest szeroki i duzo by pisac o tym.

Gwiaździsty 11.10.2009 10:12

AYALA napisał:
Cytat:

Dwie pozytywne rzeczy wynikajace z braku awansu: 1.leśne dziadki nie pojada na wycieczkę do Afryki. 2.i tak byśmy się tam ośmieszyli.
Otóż mylisz się. Leśne dziadki i tak pojadą na wycieczkę do RPA jak jeżdżą na wszystkie wycieczki po świecie kiedy tylko chcą. W ramach obserwacji i kontaktu ze światową piłką :)

pawelwislak 11.10.2009 10:14

ty się o leśnych dziadków nie bój oni już swoją pule biletów dostaną i zrobią sobie jeszcze droższą wycieczke bo przecie nie trzeba płacić za piłkarzy

Robek 11.10.2009 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 802490)
ty się o leśnych dziadków nie bój oni już swoją pule biletów dostaną i zrobią sobie jeszcze droższą wycieczke bo przecie nie trzeba płacić za piłkarzy


A niech se jada. moze trafia na jakies safarii i ich upoluja

http://www.youtube.com/watch?v=3CPrRzwKslU

Zrobic referendum o zwolnienie Laty
I niech kibice wybiora nowego prezesa tak jak to robią kibice Realu czy Barcy

el Nuero 11.10.2009 13:53

Jeśli nasz Nadprezes oglądał wczorajszy "występ" kadry lub wtopę ze Słowenią, to chyba nikt go nie namówi do zakupu polskiego piłkarza przez najbliższe kilkanaście lat...

Wczoraj, gdy nasza defensywa zagrała w krajowych składzie - dostali trzy sztuki w plecy (jedna nieuznana). Przedtem grali "o wszystko" ze Słowenią - szkoda gadać, Kirm i spółka robili co chcieli. I teraz zastanawiam się, czy piłkarze przestali wierzyć w awans i magię trenera już po remisie 1:1 z Irlandią, czy może jeszcze wcześniej?

Może za dużo wypiłem wczoraj włoskiego wina, ale zgrania naszej repry to ja nie widziałem. Za to Kowalewski wykopywał po autach (choć OK, parę sytuacji obronił), Polczak krył na radar, Błaszczykowski po kontuzjach to już nie ten przebojowy Kuba co rok temu ... a Majewski oczywiście nie trafił z taktyką.

Pozostaje tylko nadzieja, że U-21 z Glikiem, Małeckim, Sobiechem i spółką lepiej się zaprezentuje w eliminacjach niż seniorzy.

cfa 11.10.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802484)
Prokurator a nie kurator :P Nie mówie o zawieszeniu działaczy, tylko o ROZPOCZĘCIU ŚLEDZTWA W SPRAWIE NIEGOSPODARNOŚCI W PZPN oraz O FAŁSZOWANIE DOKUMENTÓW. Kurator to później, bo że śledczy by cos znalazł to więcej niż pewne.

Niestety nikt u nas nie ma jaj do tego, może gdyby Boniek przyjął tekę ministra sportu to by coś się zmieniło. Chociaż chyba jednak lepiej by było gdyby został prezesem PZPN, gdzie jako działacz radził sobie świetnie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 802577)
Jeśli nasz Nadprezes oglądał wczorajszy "występ" kadry lub wtopę ze Słowenią, to chyba nikt go nie namówi do zakupu polskiego piłkarza przez najbliższe kilkanaście lat...

Wczoraj, gdy nasza defensywa zagrała w krajowych składzie - dostali trzy sztuki w plecy (jedna nieuznana). Przedtem grali "o wszystko" ze Słowenią - szkoda gadać, Kirm i spółka robili co chcieli. I teraz zastanawiam się, czy piłkarze przestali wierzyć w awans i magię trenera już po remisie 1:1 z Irlandią, czy może jeszcze wcześniej?

Może za dużo wypiłem wczoraj włoskiego wina, ale zgrania naszej repry to ja nie widziałem. Za to Kowalewski wykopywał po autach (choć OK, parę sytuacji obronił), Polczak krył na radar, Błaszczykowski po kontuzjach to już nie ten przebojowy Kuba co rok temu ... a Majewski oczywiście nie trafił z taktyką.

Pozostaje tylko nadzieja, że U-21 z Glikiem, Małeckim, Sobiechem i spółką lepiej się zaprezentuje w eliminacjach niż seniorzy.

Trudno zgrać zawodników nie mając zbyt dużo możliwośći na sprawdzenie i zestawienie optymalnego składu. Majewski opierał się (chyba) na tym co pokazywali na treningach.
Magia trenera prysła chyba po Euro 08. A wcześniejsza wygrana była chyba efektem tego, że Czesi tak jak w durgim meczu nie byli w wysokiej formie.

szprotson 11.10.2009 14:04

Fajną, naprawde fajną lagą zagraliśmy wczorajszy mecz.
Szalenie istotne jest to iż nie prezentowaliśmy się źle, tylko fatalnie.
Czesi byli na wyciagnięcie ręki. A Stefan bardzo dobrze zna Czechów.

Autorska drużyna marzeń Doktora, zawstydziła nawet turbodymomena.

Wczoraj, jak grać w piłkę pokazałą Serbia. A nie tak dawno nasze reprezentacje prezentowały prawie podobny poziom.

Pan Jotka 11.10.2009 14:59

Szalenie istotne będzie się pozbierać po takim "wypadku przy pracy" i pokazać Słowacji kto rządzi w światowym futbolu ;) Postawić wreszscie na młodzież i puścić do ataku Janczyka. a do bramki zdecydowanie Dudek.Na nich opierać sie musi przyszlośc kadry ME 2012!!!Dudziu nie raz pokazał, że można na niego stawiać w trudnych momentach. Zwlaszcza jak dojdzie do dogrywki i rzutów karnych to będziemy mieć przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem. Dudek dance do dzisiaj zna każde dziecko w Europie. Co do obrony nie mamy większych zastrzeżeń, bo to nie ona zawiniła przy puszczonych bramkach. Zapewne to wina piłki marki Puma.Przynajmniej taką opinie wygłosił najlpeszy gracz meczu w Pradze, lider środka pola reprezentacji Polski oraz mózg druzyny Legii Warszawa-Maciek"Wentyl"Iwański.
PZPN szykuje takze specjalna promocje na mecz w środe----1 bilet dla 100 kibiców. Taka promocja spodwoduje zapewne zapełnienie się Kotła Czaarownic, gdzie (mamy nadzieję) nasze Orły , uskrzydlone mega wypasionym dopingiem zmiotą potomków Janosika z powierzchni Ziemii.
PS. k****a.,,Nie mogłem się powstrzymać od kiedy wysluchalem Engela i Stefana :P

Lemoniadowy Joe 11.10.2009 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 802585)

Wczoraj, jak grać w piłkę pokazałą Serbia. A nie tak dawno nasze reprezentacje prezentowały prawie podobny poziom.



taki sam poziom ale oczywiście głównie dla tego że Serbia grała dużo dużo poniżej swoich normalnych możliwości


taka naprawdę to zupełnie nie ważne kto będzie selekcjonerem teraz bo znając naszych grajków to zupełnie nie wiadomo kto będzie w formie w 2012 kto będzie grał a kto siedział na trybunach na zachodzie wiec dopiero tak na pół roku przed Euro można zatrudnić jakiegoś fachowca od trenerki

cfa 11.10.2009 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802604)
Szalenie istotne będzie się pozbierać po takim "wypadku przy pracy" i pokazać Słowacji kto rządzi w światowym futbolu ;) Postawić wreszscie na młodzież i puścić do ataku Janczyka. a do bramki zdecydowanie Dudek.Na nich opierać sie musi przyszlośc kadry ME 2012!!!Dudziu nie raz pokazał, że można na niego stawiać w trudnych momentach. Zwlaszcza jak dojdzie do dogrywki i rzutów karnych to będziemy mieć przewagę psychologiczną nad przeciwnikiem. Dudek dance do dzisiaj zna każde dziecko w Europie. Co do obrony nie mamy większych zastrzeżeń, bo to nie ona zawiniła przy puszczonych bramkach. Zapewne to wina piłki marki Puma.Przynajmniej taką opinie wygłosił najlpeszy gracz meczu w Pradze, lider środka pola reprezentacji Polski oraz mózg druzyny Legii Warszawa-Maciek"Wentyl"Iwański.
PZPN szykuje takze specjalna promocje na mecz w środe----1 bilet dla 100 kibiców. Taka promocja spodwoduje zapewne zapełnienie się Kotła Czaarownic, gdzie (mamy nadzieję) nasze Orły , uskrzydlone mega wypasionym dopingiem zmiotą potomków Janosika z powierzchni Ziemii.
PS. ****a.,,Nie mogłem się powstrzymać od kiedy wysluchalem Engela i Stefana :P

Właśnie uwielbiam ich słuchać, ale wczoraj już nie miałem siły czekać na pomeczowe studio. Można znaleść gdzieś ich wypowiedzi ?

lucekj 11.10.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 802358)
Ile bym dał żeby zobaczyć teraz minę Beenhakkera... :D

ale o czym Ty chłopie piszesz jak min. Leon doprowadził do takiej sytuacji...

po euro powienien wylecieć z hukiem za te powołania Piszczków i "zgrywanie" reprezentacji w sparingach gdzie grali goście o których nigdy wczesneij nei slyszalem

Borinho 11.10.2009 17:21

Problemem Don Leo był fakt że jemu się nie chciało tu pracować już i robił wszystko żeby go zwolnili !!! , taka prawda po Euro został bo miał świetny kontrakt , i niestety opinia publiczna była za nim !!!!!!!!, a przy okazji liczył ze w wypadku awansu podtrzyma renomę niezłego trenera i gdzieś go tam zechcą !!!. Między czasie załatwił sobie role doradcy w Feyenoordzie i naszą kadrę olał do n-tej potęgi przez kadrę przewijali się Krychowiaki, Piszczki, Trałki , o Zahorskim już nie wspomnę i innych ... bo oni na Euro 2008 nie powinni jechać w ogóle.
Do tego z Krzynówka zrobił lewego obrońce na złość Polskiej piłce, a na dodatek mimo iż zarobił tu potężną kasę to Polaków traktował z pogardą.... Szkoda tylko że nie odszedł po meczu z Słowacją w zeszłym rok bo może z innym trenerem typu Smuda udało by się jeszcze powalczyć choć o baraże bo nie oszukujmy się ta grupa na tle innych była strasznie słaba a by zajęliśmy przedostatnie miejsce !!!!.....
Ale pomijać już wątek kadry wpierw to trzeba oczyścić PZPN z starych komunistycznych działaczy i wybrać tam ludzi którzy naprawdę będą chcieli coś zrobić w kierunku rozwoju Polskiej Piłki Nożnej a nie myśleli tylko o melanżach i grubej forsie którą ciągną !!!!

Witoldon 11.10.2009 19:00

Jeszcze nie ucichły echa po meczu z Czechami, a tu dzisiaj taka miła niespodzianka:
http://www.90minut.pl/news/105/news1...erbejdzan.html
Za niedługo będziemy na poziomie San Marino. Taki Cypr, który jeszcze jakiś czas temu był dla nas 3 światem, piłkarsko już się z nami zrównał (a klubowo przewyższył).

Maxell 11.10.2009 19:08

Kapitan apeluje: Słoweńcy, lepiej nam zapłaćcie!
http://www.weszlo.com/news/3844
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cytat
No to polska kadra ma super kapitana. Mariusz Lewandowski za pośrednictwem mediów zaapelował do reprezentantów Słowenii, żeby zapłacili naszym kadrowiczom - wtedy ci postarają się odebrać punkty Słowacji. - Spójrzmy prawdzie w oczy, budujemy nową drużynę. Przed Słowacją jest "smaczek", oni muszą zdobyć punkt, żeby wyprzedzili Słoweńców. Czekamy więc na motywację ze strony Słoweńców. Jeśli chcą byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem niż zamierzamy, niech dzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy? - powiedział(sport.pl)...


Konrad. 11.10.2009 19:12

Lewandowski - sku....
 
Zakładam osobny wątek, bo większości nie chce się czytać nic o meczu z Czechami...

Nie dziwie się, sam też po takim meczu nie słucham nawet wywiadów, ale jeden okazał się bardzo ciekawy... Oto, co nasz kapitan, powiedział oprócz typowego pie**olenia, o tym z kim mu sie dobrze grało itp:

Cytat:

Mecz ze Słowakami będzie ciężki, nam nie jest łatwo grać co cztery dni, a po porażce - to już w ogóle. Spójrzmy prawdzie w oczy, budujemy nową drużynę. Przed Słowacją jest "smaczek", oni muszą zdobyć punkt, żeby wyprzedzili Słoweńców. Czekamy więc na motywację ze strony Słoweńców. Jeśli chcą byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem niż zamierzamy, niech dzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy?
:shock:

No ku#$@ mać... Jeśli to nie jest błąd dziennikarza (a jeśli jest to Lewandowski już powinien dzwonić do adwokata), to mam nadzieje że ten szmaciarz więcej nie będzie powołany... Mam nadzieję, że pikniki go w środe odpowiednio przywitają na stadione...

źródło: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,...orzystali.html
http://www.weszlo.com/news/3844

budka 11.10.2009 19:15

Po....lić mecze repry i koniec...A niektórym maskę wyklepać i zgłosić do prokuratury i CBA o nakłanianie do korupcji:evil:

IncognitoTSW 11.10.2009 19:17

Oto kapitan reprezentacji Polski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl