Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ramon01 10.06.2009 11:59

rocco na czym grasz ze masz takie fajne opcje jak pkt zdobyte przez zawodnika ?

rocco_1906 10.06.2009 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 743350)
rocco na czym grasz ze masz takie fajne opcje jak pkt zdobyte przez zawodnika ?

opcja na Howarda była wczoraj m.in. na Bwin i na innych internetowych bukach:) a takze w toto-mixie(najlepszy bukmacher naziemny wg mnie)

na dzisiaj:
awans Chile (toulon)
Argentyna 1x (toulon)
Finlandia - ROsja 2

poki co tyle

ramon01 10.06.2009 12:52

No Ja Gram Na Expekcie I Niestety Nie Maja Takich Kozakow :) Na Howarda Chetnie Bym Postawil :d Albo Widzisz Awans Chile W Toulonie - Ni Ma :/

Robbie92 10.06.2009 12:54

moje typy na dzisiaj:
Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 37.40zł
632 Macedonia - Islandia 1x 1.18
633 Szwecja - Malta 1 1.05
634 Ukraina - Kazachstan 1 1.10
635 Finlandia - Rosja x2 1.16
636 Wyspy Owcze - Serbia 2 1.12
638 Anglia - Andorra 1 1.02
640 Brazylia - Paragwaj 1 1.30
xxx Kolumbia-Peru 1 1.30
678 Unirea - Steaua 1x 1.40

co sadzicie>??

1q2 10.06.2009 12:55

Nie wiem czemu expekt taki lipny jest - porządny bukmacher a ich oferta w porównaniu do konkurencji jest nie ciekawa.

Robbie92 - ten ostatni mecz jest ryzykowny bo do końca nie wiemy jaka jest sytuacja w Rumunii - Unirea niby ma mistrza, do tego, powiedzmy przyjacielskie stosunki ze Steauą, ale nie ma decyzji co do Timosoary i ich -6 punktów.
Imo punkt powinni zdobyć(a jeśli zagrają na 100% to i 3) ale nie wiem czy bym ryzykował przy tak w sumie niskim współczynniku.

ramon01 10.06.2009 13:01

ja tez w sumie balbym sie tylko tego meczu

ramon01 10.06.2009 13:36

Ja mam czarna serie i to mega, teraz znowu japonia - 2 dni 3 stowki plecy <placze>

LuKaS TSW 10.06.2009 13:37

no to Japonia mi zepsuła kupon,ciekawe jak się dziś zaprezentują holendrzy.Na jutro myślę żeby dać Polska-Słowacja 1 ,mógłby ktoś powiedzieć jaki jest stan rywalizacji w parze Alba-Bonn?

rocco_1906 10.06.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 743411)
no to Japonia mi zepsuła kupon,ciekawe jak się dziś zaprezentują holendrzy.Na jutro myślę żeby dać Polska-Słowacja 1 ,mógłby ktoś powiedzieć jaki jest stan rywalizacji w parze Alba-Bonn?

Alba 2-2 Bonn

Pierwsze dwa mecze nieoczekiwanie i minimalnie wygrał Bonn:
Alba 71-73 Bonn
Bonn 75-72 Alba po dogrywce
Alba 65-39 Bonn
Bonn 52-62 Alba

Dwa ostatnie gładziutko Berlinczycy.Mecz nr.5 w stolicy i pewna 1 :)

ramon01 10.06.2009 14:00

a macie jakiegos bukmachera gdzie jest dobry bonus na starcie ? ale i jakiegos sensownego

LuKaS TSW 10.06.2009 14:06

Rocco właśnie o tej jedynce myślałem tylko patrząc na kurs to myślałem że już jest 3-1 dla Alby.No to Alba 1
Hiszpania 1
Polska 1
Łotwa 1
i może być dobry pieniądz:)

jaro1985r 10.06.2009 14:23

Białoruś-Mołdawia 1 1,55
Unirea-Steaua 1X 1,52
Holandia-Norwegia 1 do przerwy i 1 na koniec 1,90
2z3 za 120 zł do wygrania 327,56

WALDI1988 10.06.2009 15:45

Anglia - Andorra ( 0 : 4.5 )
1.72 - 2.00

Zastanawiam sie nad 2 , co o tym sądzicie, Anglicy wygrają aż pięcioma golami ? W najmocniejszym skladzie graja?

ramon01 10.06.2009 15:49

Tak maja grac podstawowa 11 doloz cos oplacalnego i zagraj systemem

ramon01 10.06.2009 15:52

np ze kazachstan nie strzeli bramki ukraincom i handicap brazylii :D i 2/3

bula1010 10.06.2009 16:05

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...967b1706b0e990

może mi ktoś podać w jaki składzie zagrają anglicy bo dałem że rooney strzeli bramke a defoe nie :P pod dobrych kursach

konrad1991tsw 10.06.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 743155)
Dwa typy z tenisa na jutro:
Garcia Lopez G. - Muller G. 1.70 WESZŁO
2 runda turnieju na kortach Queens Clubu. Hiszpan Guillermo Garcia Lopez zmierzy się z Luksemburczykiem Gillesem Mullerem. Hiszpan pierwszą rundę przeszedł jak burza, rozgromił Tajwańczyka Lu Y.-H. 6-1,6-1. Gilles natomiast męczył się z Goodalem 6-3,7-6. Obaj jutrzejsi rywale dobrze serwowali (% 1 serwisu - Garcia 71%, Muller 72%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - Garcia 92%,Muller 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - Garcia 60%, Muller 53%). W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się Guillermo, wygrał turniej w Kitzbuhel. Jednak na RG mu nie poszło, przegrał 0-3 z Seppim, natomiast Muller na RG przegrał 3-0 z Youzhnym, a w zeszłym tygodniu doznał porażki ze słabym Rogerem Vasselin'em 2-0 w setach. To jest turniej na trawie a na tej nawierzchni ani jeden ani drugi nie są gigantami. Bilans H2H jest korzystny dla Hiszpana, wygrał wszystkie 3 mecze z Gillesem. Stawiam na Guillermo Garcię Lopeza !

Benjamin Becker - Rainer Schuettler 1.95 WESZŁO

Becker ma za sobą genialną passę 21 zwycięstw na 22 rozegrane mecze. Na turnieju w Halle pokonał bez straty seta Rumuna Hanescu. Niemiec pewnie serował i wygrywał aż 94% pierwszego podania, którym trafiał w kort z 74% skutecznością. Dugie podanie też miało wysoką 64% skuteczność.
Naprzeciwko niego staje weteran kortów Schuettler, który do zwycięstwa z Gicquelem miał porażającą passę 8 porażek przy 1 zwycięstwie nad słabiutkim ostatnio Simonem. Słabością dziadka jest zdecydowanie jego drugie podanie no i latka robią swoje.
Jeśli tylko Benjamin będzie dobrze serwować i grać tak regularnie jak w ostatnich meczach to wygra to spotkanie w 2 setach.

Obydwa mecze po przyjemnych kursach weszły :)

ramon01 10.06.2009 16:49

Szwecja - Malta
Liczba goli w 1-ej połowie - powyżej 1.5 / kurs 1.70
Ukraina - Kazachstan
Handicap 1 (-1.0) / kurs 1.37

kurs 2.33 ... i wydaje mi sie ze ma duze szanse siasc :P

bula1010 10.06.2009 20:40

kur*a przekonałem się już że nie będę grał meczy towrzyskich ehh ta białoruś a rooney już bramkę strzelił szwecja 3.5 siadło rosja siadła ehhhh :(:( włochy do przerwy przegrywają 1:2 na 2 kurs 17.00 !!

bula1010 10.06.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 743442)
Białoruś-Mołdawia 1 1,55
Unirea-Steaua 1X 1,52
Holandia-Norwegia 1 do przerwy i 1 na koniec 1,90
2z3 za 120 zł do wygrania 327,56

ta jebana białoruś jak pech to pech

marcinugorek 10.06.2009 20:42

po bardzo udanym dniu tenisa na noc zagram
1.Chile-Boliwia 1 1.25
2.Brazylia-Paragwaj 1 1.25
3.Chile-Boliwia 1 1.20
4.Ekwador-Argentyna 2.40
SYSTEM 3z4
AKO:3.21
Stawka100zl

ramon01 10.06.2009 20:48

chlopaki a ja mam zajebisty pomysl...jak ja wrzuce jakies typy i pomysly moje napierajcie odwrotne kupony macie pewne pieniazki wtedy...

rocco_1906 10.06.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 743366)
opcja na Howarda była wczoraj m.in. na Bwin i na innych internetowych bukach:) a takze w toto-mixie(najlepszy bukmacher naziemny wg mnie)

na dzisiaj:
awans Chile (toulon)
Argentyna 1x (toulon)
Finlandia - ROsja 2

poki co tyle

i znów trafione :)

LuKaS TSW 10.06.2009 21:18

niech jeszcze Holandia i Anglia dowiozą te wyniki do końca i będzie udana środa:)

znowu bukmacherzy będą narzekać że dużo wypłat mają

kosimazaki 11.06.2009 06:39

Mnie również :-)
http://img199.imageshack.us/img199/3...ewtrybiepd.jpg

Robbie92 11.06.2009 06:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 743374)
moje typy na dzisiaj:
Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 37.40zł
632 Macedonia - Islandia 1x 1.18
633 Szwecja - Malta 1 1.05
634 Ukraina - Kazachstan 1 1.10
635 Finlandia - Rosja x2 1.16
636 Wyspy Owcze - Serbia 2 1.12
638 Anglia - Andorra 1 1.02
640 Brazylia - Paragwaj 1 1.30
xxx Kolumbia-Peru 1 1.30
678 Unirea - Steaua 1x 1.40


co sadzicie>??

no i siadlo :) dzieq ze ostrzegliscie mnie przed typem x2 ekwador-argentyna
choc zaluje ze nie dalem jeszcze chile-boliwia,bo to byl pewniejszy mecz

rocco_1906 11.06.2009 08:23

no widze ze wczoraj wiele osob trafilo:) oby tak dalej!!:)

pewniak na dzis:
Norrvalla FF - OPS Oulu 2 :D

a poza tym:
Hodd - Rosenborg II 1
Ventspils - Jurmala 1
Alba Berlin - Telekom (5m.) 1

i bardzo kusi postawić na noc na LA Lakers

konrad1991tsw 11.06.2009 10:14

Blake J. - Querrey S. 2.50
Spotkanie dwóch Amerykanów na turnieju w Londynie. Stawiam na młodszego z nich, Sama Querreya. Imponuje on swoją postawą w pierwszym swoim występie na kortach trawiastych w tym roku. W pierwszej rundzie ograł Jeremy'ego Chardy, mając znakomite statystyki serwisu (% 1 serwisu - 60%, wygranych akcji przy 1 serwisie - 93%, wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). A jego rywal to solidny zawodnik. W 2 rundzie Querrey miał łatwiejsze zadanie, jego rywalem był Kevin Anderson. I Sam wygrał 7-5, 6-3 ponownie znakomicie serwując (% 1 serwisu - 68%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - 50%). A James Blake to już nie ten zawodnik co kilka lat temu. Wczoraj ograł Ljubicica, jednak prezentował się niezle, choc nie rewelacyjnie (% 1 serwisu - 67%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 73% wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). Bilans H2H jest na plus dla Blake'a - wygrał z Samem 4 razy, a przegrał tylko raz. Ale aż 4 razy były to wyrównane 3 setówki, a jedyny mecz zakończony w dwóch setach miał wynik 7-6,6-3. Przy tych okolicznościach warto dac na Querreya.

kameleon2323 11.06.2009 11:03

taki na ryzyko :)
G.Walasek (9,5 pkt) 2
Wroclaw-Zielona Gora(+6) 2
T.Jedrzejak-P.Protasiewicz 2


wklad 20zl
Do wygrania 96.24

Martinho 11.06.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 743717)
Blake J. - Querrey S. 2.50
Spotkanie dwóch Amerykanów na turnieju w Londynie. Stawiam na młodszego z nich, Sama Querreya. Imponuje on swoją postawą w pierwszym swoim występie na kortach trawiastych w tym roku. W pierwszej rundzie ograł Jeremy'ego Chardy, mając znakomite statystyki serwisu (% 1 serwisu - 60%, wygranych akcji przy 1 serwisie - 93%, wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). A jego rywal to solidny zawodnik. W 2 rundzie Querrey miał łatwiejsze zadanie, jego rywalem był Kevin Anderson. I Sam wygrał 7-5, 6-3 ponownie znakomicie serwując (% 1 serwisu - 68%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - 50%). A James Blake to już nie ten zawodnik co kilka lat temu. Wczoraj ograł Ljubicica, jednak prezentował się niezle, choc nie rewelacyjnie (% 1 serwisu - 67%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 73% wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). Bilans H2H jest na plus dla Blake'a - wygrał z Samem 4 razy, a przegrał tylko raz. Ale aż 4 razy były to wyrównane 3 setówki, a jedyny mecz zakończony w dwóch setach miał wynik 7-6,6-3. Przy tych okolicznościach warto dac na Querreya.

Wybacz stary ale wyniki i statystyki to sobie kazdy moze zobaczyc na matchstat.com albo na atp livescore. Dodaj cos od siebie jakas rozkminke jak masz jakiekolwiek rozeznanie.

Aha i jesli cytujesz typy ktore weszly, to wypada zacytowac kwestionowane przeze mnie pudło :)

Ja z dziesiejszych meczy tenisowych polecałbym
Kiefer 1.25 (H2H 7-0 :)
Fish 1.90 (Znakomite 2 ostatnie sety z meczu 1 rundy z Llodrą. w tym sezonie pojawily sie przeblyski formy (Delray Beach, Dobra gra w Rzymie), Dobry serwis, mysle ze wyjdzie zwyciesko)
Roddick 1.30 (US-masakrator piekielny serw + trawa = Roddick win)

z mniej pewnych
Mahut 2.20 (Dobra gra Francuza na trawie, troche słabszy serw ale duzo lepszy w wymianach, Ivo tylko serv & volley co moze nie wystarczyc)
Youhzny 1.55 (To typ bardziej przeciw slepo przebijajacemmu Simonowi - taka taktyka to nie trawę)

marcinugorek 11.06.2009 13:34

ja oprócz tych wszystkih Fish Beck itd. polecam Mahuta całkiem fajny kurs a on swojego serwisu nie oddaje aczej w tym turneiju jeszcze go nikt nie przełamał

rocco_1906 11.06.2009 14:41

mecz: Orlando Magic - LA Lakers (3:00)

typ: LA Lakers +2,5

kurs: 1,91

buk: Bwin

LuKaS TSW 11.06.2009 15:35

siadł mi mecz Blake-Qersey 1 :D no to jeszcze mam Djokovica Oulu i Ventspils moze sie uda

to co Djokovic zrobił w drugim secie to mistrzostwo,wyciągnął z 2-5 na 7-5 :D

Martinho 11.06.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 743848)
siadł mi mecz Blake-Qersey 1 :D no to jeszcze mam Djokovica Oulu i Ventspils moze sie uda

to co Djokovic zrobił w drugim secie to mistrzostwo,wyciągnął z 2-5 na 7-5 :D

Raczej to co zrobił Serra :D

LuKaS TSW 11.06.2009 17:57

Martinho jak zwał tak zwał no ale jak już wygrał 2 seta to miałem przeczucie że Serra leży w trzecim.
Co sądzicie o meczu Umea-Skelleftea w 3 lidze szwedzkiej? :D

Rocco siadła nam ta liga szwedzka,teraz mi została tylko Alba Berlin,ale jak narazie to słabo grają :)

rocco_1906 11.06.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 743884)
Martinho jak zwał tak zwał no ale jak już wygrał 2 seta to miałem przeczucie że Serra leży w trzecim.
Co sądzicie o meczu Umea-Skelleftea w 3 lidze szwedzkiej? :D

ja mam to postawione na 1;p

kameleon2323 12.06.2009 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 743741)
taki na ryzyko :)
G.Walasek (9,5 pkt) 2
Wroclaw-Zielona Gora(+6) 2
T.Jedrzejak-P.Protasiewicz 2


wklad 20zl
Do wygrania 96.24

Pieknie siadlo :D:P

kameleon2323 12.06.2009 08:38

na jutro bo dzisiaj wyjezdzam :P

J.Crump 1-4
E.Sajfutdinov 1-8
Saragossa-Cordoba 1
N.Pedersen 1-8

wklad 50
Do Wygrania : 100.24

Oczywiscie to GP :D

i na dzisiaj

Blarney-Fingal 2
Gorzow W.-Krol. Wola (2m.) 1
Japonia-Rosja(1m.) 2

wklad 50
Do Wygrania 90zl :)

Robbie92 12.06.2009 10:01

kuponik na sobote 13.06.2009
Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 36.60
1793 Levadia Tallinn - Tulevik Vilj. 1 1.15
1826 Dynamo M. - Kuban 1 1.45
1846 Los Angeles - Salt Lake 1x 1.16
1847 Seattle - San Jose 1x 1.10
2050 Polska - Szwecja 1 1.35
2055 Niemcy - Slowenia 1 1.22
2093 Portugalia - Slowacja (1m.) 2 1.75
2288 Alaves - Alicante 1 1.45
2290 Girona - Tenerife x2 1.13
2298 Xerez - Huesca 1 1.35

co powiecie??

spinnaker 12.06.2009 11:07

Od kilku dni mam czarną serię więc nie wiem czy warto ryzykować na te same mecze co ja ale:
Argentyna (Młodzież) - Holandia (młodziki) 1 1,90
DPMM FC - Geylang United 1 1,65
Blake J. - Youzhny M. 1 1,55


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl