![]() |
rocco na czym grasz ze masz takie fajne opcje jak pkt zdobyte przez zawodnika ?
|
Cytat:
na dzisiaj: awans Chile (toulon) Argentyna 1x (toulon) Finlandia - ROsja 2 poki co tyle |
No Ja Gram Na Expekcie I Niestety Nie Maja Takich Kozakow :) Na Howarda Chetnie Bym Postawil :d Albo Widzisz Awans Chile W Toulonie - Ni Ma :/
|
moje typy na dzisiaj:
Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 37.40zł 632 Macedonia - Islandia 1x 1.18 633 Szwecja - Malta 1 1.05 634 Ukraina - Kazachstan 1 1.10 635 Finlandia - Rosja x2 1.16 636 Wyspy Owcze - Serbia 2 1.12 638 Anglia - Andorra 1 1.02 640 Brazylia - Paragwaj 1 1.30 xxx Kolumbia-Peru 1 1.30 678 Unirea - Steaua 1x 1.40 co sadzicie>?? |
Nie wiem czemu expekt taki lipny jest - porządny bukmacher a ich oferta w porównaniu do konkurencji jest nie ciekawa.
Robbie92 - ten ostatni mecz jest ryzykowny bo do końca nie wiemy jaka jest sytuacja w Rumunii - Unirea niby ma mistrza, do tego, powiedzmy przyjacielskie stosunki ze Steauą, ale nie ma decyzji co do Timosoary i ich -6 punktów. Imo punkt powinni zdobyć(a jeśli zagrają na 100% to i 3) ale nie wiem czy bym ryzykował przy tak w sumie niskim współczynniku. |
ja tez w sumie balbym sie tylko tego meczu
|
Ja mam czarna serie i to mega, teraz znowu japonia - 2 dni 3 stowki plecy <placze>
|
no to Japonia mi zepsuła kupon,ciekawe jak się dziś zaprezentują holendrzy.Na jutro myślę żeby dać Polska-Słowacja 1 ,mógłby ktoś powiedzieć jaki jest stan rywalizacji w parze Alba-Bonn?
|
Cytat:
Pierwsze dwa mecze nieoczekiwanie i minimalnie wygrał Bonn: Alba 71-73 Bonn Bonn 75-72 Alba po dogrywce Alba 65-39 Bonn Bonn 52-62 Alba Dwa ostatnie gładziutko Berlinczycy.Mecz nr.5 w stolicy i pewna 1 :) |
a macie jakiegos bukmachera gdzie jest dobry bonus na starcie ? ale i jakiegos sensownego
|
Rocco właśnie o tej jedynce myślałem tylko patrząc na kurs to myślałem że już jest 3-1 dla Alby.No to Alba 1
Hiszpania 1 Polska 1 Łotwa 1 i może być dobry pieniądz:) |
Białoruś-Mołdawia 1 1,55
Unirea-Steaua 1X 1,52 Holandia-Norwegia 1 do przerwy i 1 na koniec 1,90 2z3 za 120 zł do wygrania 327,56 |
Anglia - Andorra ( 0 : 4.5 )
1.72 - 2.00 Zastanawiam sie nad 2 , co o tym sądzicie, Anglicy wygrają aż pięcioma golami ? W najmocniejszym skladzie graja? |
Tak maja grac podstawowa 11 doloz cos oplacalnego i zagraj systemem
|
np ze kazachstan nie strzeli bramki ukraincom i handicap brazylii :D i 2/3
|
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...967b1706b0e990
może mi ktoś podać w jaki składzie zagrają anglicy bo dałem że rooney strzeli bramke a defoe nie :P pod dobrych kursach |
Cytat:
|
Szwecja - Malta
Liczba goli w 1-ej połowie - powyżej 1.5 / kurs 1.70 Ukraina - Kazachstan Handicap 1 (-1.0) / kurs 1.37 kurs 2.33 ... i wydaje mi sie ze ma duze szanse siasc :P |
kur*a przekonałem się już że nie będę grał meczy towrzyskich ehh ta białoruś a rooney już bramkę strzelił szwecja 3.5 siadło rosja siadła ehhhh :(:( włochy do przerwy przegrywają 1:2 na 2 kurs 17.00 !!
|
Cytat:
|
po bardzo udanym dniu tenisa na noc zagram
1.Chile-Boliwia 1 1.25 2.Brazylia-Paragwaj 1 1.25 3.Chile-Boliwia 1 1.20 4.Ekwador-Argentyna 2.40 SYSTEM 3z4 AKO:3.21 Stawka100zl |
chlopaki a ja mam zajebisty pomysl...jak ja wrzuce jakies typy i pomysly moje napierajcie odwrotne kupony macie pewne pieniazki wtedy...
|
Cytat:
|
niech jeszcze Holandia i Anglia dowiozą te wyniki do końca i będzie udana środa:)
znowu bukmacherzy będą narzekać że dużo wypłat mają |
Mnie również :-)
http://img199.imageshack.us/img199/3...ewtrybiepd.jpg |
Cytat:
choc zaluje ze nie dalem jeszcze chile-boliwia,bo to byl pewniejszy mecz |
no widze ze wczoraj wiele osob trafilo:) oby tak dalej!!:)
pewniak na dzis: Norrvalla FF - OPS Oulu 2 :D a poza tym: Hodd - Rosenborg II 1 Ventspils - Jurmala 1 Alba Berlin - Telekom (5m.) 1 i bardzo kusi postawić na noc na LA Lakers |
Blake J. - Querrey S. 2.50
Spotkanie dwóch Amerykanów na turnieju w Londynie. Stawiam na młodszego z nich, Sama Querreya. Imponuje on swoją postawą w pierwszym swoim występie na kortach trawiastych w tym roku. W pierwszej rundzie ograł Jeremy'ego Chardy, mając znakomite statystyki serwisu (% 1 serwisu - 60%, wygranych akcji przy 1 serwisie - 93%, wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). A jego rywal to solidny zawodnik. W 2 rundzie Querrey miał łatwiejsze zadanie, jego rywalem był Kevin Anderson. I Sam wygrał 7-5, 6-3 ponownie znakomicie serwując (% 1 serwisu - 68%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - 50%). A James Blake to już nie ten zawodnik co kilka lat temu. Wczoraj ograł Ljubicica, jednak prezentował się niezle, choc nie rewelacyjnie (% 1 serwisu - 67%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - 73% wygranych akcji przy 2 serwisie - 63%). Bilans H2H jest na plus dla Blake'a - wygrał z Samem 4 razy, a przegrał tylko raz. Ale aż 4 razy były to wyrównane 3 setówki, a jedyny mecz zakończony w dwóch setach miał wynik 7-6,6-3. Przy tych okolicznościach warto dac na Querreya. |
taki na ryzyko :)
G.Walasek (9,5 pkt) 2 Wroclaw-Zielona Gora(+6) 2 T.Jedrzejak-P.Protasiewicz 2 wklad 20zl Do wygrania 96.24 |
Cytat:
Aha i jesli cytujesz typy ktore weszly, to wypada zacytowac kwestionowane przeze mnie pudło :) Ja z dziesiejszych meczy tenisowych polecałbym Kiefer 1.25 (H2H 7-0 :) Fish 1.90 (Znakomite 2 ostatnie sety z meczu 1 rundy z Llodrą. w tym sezonie pojawily sie przeblyski formy (Delray Beach, Dobra gra w Rzymie), Dobry serwis, mysle ze wyjdzie zwyciesko) Roddick 1.30 (US-masakrator piekielny serw + trawa = Roddick win) z mniej pewnych Mahut 2.20 (Dobra gra Francuza na trawie, troche słabszy serw ale duzo lepszy w wymianach, Ivo tylko serv & volley co moze nie wystarczyc) Youhzny 1.55 (To typ bardziej przeciw slepo przebijajacemmu Simonowi - taka taktyka to nie trawę) |
ja oprócz tych wszystkih Fish Beck itd. polecam Mahuta całkiem fajny kurs a on swojego serwisu nie oddaje aczej w tym turneiju jeszcze go nikt nie przełamał
|
mecz: Orlando Magic - LA Lakers (3:00)
typ: LA Lakers +2,5 kurs: 1,91 buk: Bwin |
siadł mi mecz Blake-Qersey 1 :D no to jeszcze mam Djokovica Oulu i Ventspils moze sie uda
to co Djokovic zrobił w drugim secie to mistrzostwo,wyciągnął z 2-5 na 7-5 :D |
Cytat:
|
Martinho jak zwał tak zwał no ale jak już wygrał 2 seta to miałem przeczucie że Serra leży w trzecim.
Co sądzicie o meczu Umea-Skelleftea w 3 lidze szwedzkiej? :D Rocco siadła nam ta liga szwedzka,teraz mi została tylko Alba Berlin,ale jak narazie to słabo grają :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
na jutro bo dzisiaj wyjezdzam :P
J.Crump 1-4 E.Sajfutdinov 1-8 Saragossa-Cordoba 1 N.Pedersen 1-8 wklad 50 Do Wygrania : 100.24 Oczywiscie to GP :D i na dzisiaj Blarney-Fingal 2 Gorzow W.-Krol. Wola (2m.) 1 Japonia-Rosja(1m.) 2 wklad 50 Do Wygrania 90zl :) |
kuponik na sobote 13.06.2009
Zakład: Akumulowany Stawka: 3.00 Wygrana: 36.60 1793 Levadia Tallinn - Tulevik Vilj. 1 1.15 1826 Dynamo M. - Kuban 1 1.45 1846 Los Angeles - Salt Lake 1x 1.16 1847 Seattle - San Jose 1x 1.10 2050 Polska - Szwecja 1 1.35 2055 Niemcy - Slowenia 1 1.22 2093 Portugalia - Slowacja (1m.) 2 1.75 2288 Alaves - Alicante 1 1.45 2290 Girona - Tenerife x2 1.13 2298 Xerez - Huesca 1 1.35 co powiecie?? |
Od kilku dni mam czarną serię więc nie wiem czy warto ryzykować na te same mecze co ja ale:
Argentyna (Młodzież) - Holandia (młodziki) 1 1,90 DPMM FC - Geylang United 1 1,65 Blake J. - Youzhny M. 1 1,55 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl