![]() |
Cytat:
Ładne brameczki trzeba przyznać :) ciekawe jak wyglądał cały mecz... TVP dziękuje |
Cytat:
za każde zwycięztwo dostaje się 1 punkt podzielony przez liczbę wszystkich drużyn biorących udział w danej rundzie. (nie wiem jak to działa w przypadku 1rundy kwalifikacyjnej uefa, ale o juz pies tam je**ł) |
Cytat:
tyle jest do zyskania co i do stracenia. niemniej jest szansa na łatwiejsze punkty, dzieki likwidacji intertoto jest wiecej ogórków w LE. |
A czy to nie jest tak, że załóżmy, że uciułamy sobie trochę punktów do rankingu dla POLSKI to później zamiast grać w el. LM z tymi ze wschodu czyt. słabszymi będziemy grać z zachodem?? Czy to jest geograficznie podzielone?
|
Teoretycznie tak ale żeby grać w ELM z Lyonem czy Arsenalem to OE musiałaby być czołową ligą Europy.
Wtedy też w LM grałaby jedna drużyna od fazy grupowej a druga w eliminacjach :P |
Mistrz Polski zawsze będzie grać w eliminacjach LM w grupie "mistrzowskiej" (tej co teraz), ewentualnie z automatu w Fazie Grupowej, ale do tego jeszcze daleka droga :P. Ta silniejsza drabinka, gdzie są te wszystkie Arsenale i Livepoole to grupa "niemistrzowska". Być może kiedyś przyjemność tam grać będzie miał wicemistrz Polski.
|
|
Polonii należą się brawa :/ a u nas co?
|
Cytat:
|
Transmisja meczu Polonia - Budućnost w Orange Sport
Wbrew wcześniejszym doniesieniom okazało się, że mecz Polonii Warszawa z FK Budućnost Podgorica będzie transmitowany przez polską telewizję. Stacja Orange Sport zaproponowała Polonii telewizyjną relację z meczu, która będzie uaktualniana co 15 minut. Poza tym, w wypadku ciekawych sytuacji na boisku planowane są bezpośrednie wejścia na antenę.... http://www.90minut.pl/news/96/news96...nge-Sport.html Jeżli będzie na Orange Sport to na SopCascie też ? P.S Nie wiem co oni wymyślili z tą telewizyjną relacją ...śmiech na sali |
Cytat:
A wislaportal nic wspólnego nie mam więc daruj sobie osobiste wycieczki. Uwagi pisz do redakcji. |
w przeciwieństwie do Polonii transmisja meczów Wisły Legii czy Lecha jest atrakcyjniejsza dla Orange sport...
bądźmy dobrej myśli, tym bardzie że Wisła w przeciwieństwie do reszty nie sprzedała praw do meczu Sportfive :-) więc transmisja za nic może być opłacalna PS. mam orange sport :D |
Jakie wejscia na antene ,jakie ciekawesze sytuacje o to ma byc??
To jakas paranoja albo robi sie tranmsjie albo nie ,albo szanuje sie kibica albo sie go nie szanuje. Kiedys to we wakajce od poludnia do wieczora pokazywano wszytskie mecze Polskich klubow nawet w Intertoto a teraz kazdy ma to gdzies.Obudza sie jak beda atrakcyjniejsi rywale ,co by wiecej kasy sie nachapać.O to Polska własnie. Copa Libertadores czy inne "wspaniale" transmisje o 2 w nocy gdzie normalny czlowiek spi ,zeby radno do roboty isc -to wg nich sie oplaca i duzo ludzi to oglada ale zeby pusciic o 20 Polonia-Podgorica ,to juz nie ,pora zła napewo ogladalnosc odbierze 'Na wspolnej " :lol: |
No właśnie to jest dopiero paranoja, czy oni wtych stacjach naprawdę myślą, że więcej ludzi będzie oglądać te wszystkie denne seriale, niż mecz polskiej drużyny w pucharach ? Muszą mieć dobrego dilera chyba...
|
Cytat:
mecze Repry na mundialach po 8mln.. mecze klubowe.. myślę, że 1mln to góra.. |
KuszoTV liczy na zainteresowanie rzędu 5-10 tys użytkowników online. Jak sami przyznają, serwer przez który to ma iść wytrzyma do 500tys połączeń. Czyli Kuszo wymięka w wypadku seriali, meczy repry i meczy klubowych... A liczyłem na M jak Miłość...
|
własnie to jest paranoja ze te seriale maja wieksza ogladalnosc niz sport ;/ No niestety moze byc prawda ze taki serial (i to powtorka bo przeciez w lato daja powtorki) ma wieksza ogladalnosc bo te seriale to oglada zapalona rzesza pan ;/
Ja mam cyfrowy polsat ale tak mnie wkur..ją ta cała sytuacja ze chyba zamiat ogladania sportu na ich kanale bede ogladąl to smao przez neta. Niech sie zadlawia tymi fazami grupowymi LM i LE :P Cytat:
Chociaz ja mysle ze ze 100 tys ludzi to te mecze obejrzy bo az mi sie wierzyc nie chce zbey tylko 5-10 tys było tym zainteresowane, chociaz ko wie, w koncu to Polska |
Też mi się wydaję, że przez mecz przewinie się więcej userów. Co tu oglądać w telewizji na początku lipca? No i weźmy poprawkę na kilka (?) tysięcy kibiców z Podgoricy, którzy chyba nie mogą liczyć na obejrzenie sygnału produkowanego przez Kuszo poza internetem.
Z drugiej strony wiadomo, że gdyby to był mecz Wisły, Legii czy Lecha to jeden kanał na 500 tys użytkowników mógłby nie wystarczyć... |
Cytat:
Bez jaj Ile osób ma dostęp do Cyfry + 2,5 mln ?? Ile z tego wykupiło Orange Sport ?? (za 10/14 zł odpcja dodatkowa tylko za ten kanał) może z 300 000 Ile z tego wie że mecz będzie można obejrzeć (oficjalnego info na stronie kanału ani reklam w tele nie widziałem o dziś oglądałem) 50 tyś ?? Ile będzie tym zainteresownych ? 25 tyś ? Ile bedzie mogła obejrzeć po odrzuceniu tych którzy chcą a nie mogą (praca wyjścia z kolegami, wyjazdy, studia itd.) 15 tyś ? Po odliczeniu tych którzy zapomną, albo zaczan oglądać coś innego i zrezygnują zostanie może 10 tyś osób. |
Cytat:
A własnie co do tych Orange Sportow i innych wynalazkow to juz **** człowieka strzela. Teraz moze dajmy mecze poslkich klubów w pcharach w Orange Sport, w nastepnym sezonie moze w TVP Sport, pozniej moze Polsat Sport, moze pozniej na Eurosporcie, pozniej w Canal+, pozniej w N sport to jest jakas tragedia. Tcyh kanałow sportowych od zajebania i zamiast zrobic tak zeby normalny czlowiek był pewny ze np przez 5 lat beda mecze na danym kanale i wykupiłby sobie wtedy dekoder jakies TV to ciagle jakies pieprzone zmiany. Kiedys juz była Wisla z Realem w TV4, teraz w Orange Sport moze bedzie, jak przejdzie dalej to Polsat Sport, niedanwo była w TVP o Boze az sie wierzyc nie chce co to sie dzieje ;/ |
Ale oprócz liczby widzów liczy się też target. Seriale oglądają dziady, piłkę ogląda najbardziej poszukiwana przez reklamodawców grupa odbiorców.
|
jak już jesteśmy przy transmisjach, to radiowa będzie w RadioGol.pl
chyba jedyna radiowa relacja z tego meczu |
Cytat:
|
Cytat:
p.s Fakty ogląda max 4 mln... srednio 3,5(wiem bo sie chwalą) wiadomości blisko 3mln, a Wydarzenia 2 mln... więc seriale napewno nie więcej... Na tym etapie rozgrywek max 500 tys by oglądało piłke... jakby ekipa miala fory u miediów(jak Lech rok temu i my 7lat do4 za Panathinaikosu) to oglądalność pewnie byla by 2 razy większa... Ważną tez rzeczą jest tutaj marketing... nawet kupienie takiego Rivaldo, czy Kluiverta by przyciągnelo mase ludzi, tylko po to, zeby sobie popatrzec jak biega... to juz jest kasa no ale nasze kluby nie myslą bo narazie u nas liczy się kasa z biletów + to co nam ktoś da(transmisja pzpn, sponsorzy), sami kasy nie potrafimy robić |
[QUOTE=palikot;758827]tak tylko weź pod uwagę, to ze oni nie liczą liczby głów tylko chyba odbiornikow... Nikt nie siada w domu w 5 osob czy w knajpie w 40/100 zeby oglądnąć M jak milość... po za tym... mecz Wisly z Lazzio ogladalo 12 mln co bylo drugim wynikiem po Polska - Niemcy 14mln. na MŚ 06 w historii. Mecze klubowe mają rózną oglądalność w zaleznosci od rundy i od przeciwnika...
p.s Fakty ogląda max 4 mln... srednio 3,5(wiem bo sie chwalą) wiadomości blisko 3mln, a Wydarzenia 2 mln... więc seriale napewno nie więcej... Dane dotyczące oglądalności podawane są z reguły na " głowy". Jeżeli chodzi o oglądalności seriali to patrząc tylko na ten rok to najlepiej oglądaną pozycją w TVP2 ( bo tam były mecze UEFA w zeszłym roku) to M jak miłość, gdzie rekordowy odcinek miał widownie 8,2 mln w grupie 4+, dla porównania finał LM to 5,1 mln. A i nie łudźmy się, że kibice to najatrakcyjniejszy target, no chyba że dla browarów :) pzdr |
Bo w 90% należą do Polsatu i jakby realizują ich interesy. Może Puls piłkę przygarnie :lol: mieli takie mocarstwowe zapędy ;) Ale w sumie to dziwne kiedyś puszczali blok Polskich drużyn o 14 grała Amica, 16 Wisła Płock 18 Wisła 20 Legia, czyli przez 6 godzin leciała piłka pod rząd, a teraz nie mogą się zebrać, aby chociaż w tym swoim TVP Sport mecz pokazać. Przecież i tak niedługo będą tam puszczać IV ligę estońskiego hokeja, więc mogli by zainwestować i taki mecz później 50 razy powtarzać...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl