Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

SpoXsteR 26.06.2010 14:09

Zespol z ktorym gramy nie jest wcale slaby... sami czesto placzecie ze jestesmy 100 lat za murzynami.. a trzeba wziac poprawke na to ze brak Jovanica, Maleckiego czy Boguskiego.. nie ma kim grac, a mimo to prowadzimy gre, czesto pogrywamy z nimi w dziada i wygramy 3-0
prowadzimy bo ogladam http://pinotv.pl/kanal/krakow-na-zywo
wchodzi Kamerunczyk,

grogoriogreg 26.06.2010 14:13

Ten zespół na pewno jest lepszy od Zagłębia Sosnowiec :)

SpoXsteR 26.06.2010 14:15

Fatalny blad Filipa Kurto i Slowacy zdobywaja 1 bramke..

Jagul 26.06.2010 14:15

Bez przesady z tym optymizmem. Przypominam, że to zespół z 1 ligi słowackiej. Jedyne co może cieszyć to skuteczność, bo z tym zawsze mieliśmy problem.

Snow 26.06.2010 14:18

Jest to zespół EKSTRAKLASY:

http://pl.league-statistics.com/tabe...wacka,33,1.php

też myślałem, że jest inaczej.

kpn 26.06.2010 14:18

Wynik wynikiem
Ciekawe jak wypadną testowani

<Crasch> 26.06.2010 14:32

ta Tatra w składzie Papaja ma:D

kosaTS 26.06.2010 14:32

Podobno Jovanić kontuzja :(

Wasiu 26.06.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 921221)
Podobno Jovanić kontuzja :(

Nie trzeba byc Sherlockiem Holmesem zeby zobaczyc, ze go w skladzie nie ma. A wiadomosc o kontuzji jest juz znana od 2 dni.

kosaTS 26.06.2010 14:45

Brawo Wisła, zawsze gra do końca.

tofik 26.06.2010 14:45

No faktycznie, dajemy Słowakom szkołę :))

skeba 26.06.2010 14:45

Było 3-0, już jest 3;2...

Tak jak myslalem, szrot nie sprawdza się. Nie trzeba było być geniuszem i widzieć zawodnika, by stwierdzić, ze nie sprawdzi sie.
A znajac zycie, to oni juz nie dostana kolejnej szansy. Wylatuja dzis do domciu

Kluvi 26.06.2010 14:46

ktos po 1 polowie napisal ze wielka Wisła wraca ... już 3:2 jest czyli tak naprawdę bez zmian ;]
nasz skład musi być wzmocniony świeżą krwią bo inaczej to z tej mąki chleba ni będzie

tofik 26.06.2010 14:47

Ciekawe kogo trzeba znać, żeby w WIśle załatwić sobie testy. W końcu fajnie w okresie wakacyjnym parę dni pomieszkać razem z idolami, pokopać piłkę. Wspomnienie do końca życia :)

kpn 26.06.2010 14:49

Chodzi, o to ze schodzi Brozek, Jirsak i gra juz nie wyglada tak ciekawie. Testowani nic nie pokazali..
No i oby Jovanic szybko wrocil do zdrowia

SpoXsteR 26.06.2010 14:51

O matko.... skoro schodzi kilku podstawowych zawodnikow (i w ogole nie gra Milan, Malecki, Boguski) to logiczne ze wdupca nam bramki.. z takim ukladem nalezy sie pogodzic.. byl sklad nawet niepelny to o*******ili ich 3-0 i grali z nimi w dziada, po zmianach wiadomo..

qchar90 26.06.2010 14:52

dzisiaj nasza kadra bez zawodnikow testowanych liczyła 14 zawodnikow ( Boguski, Małecki, Jovanic lekkie urazy) kadry musi byc wzmocniona, musi liczyc okolo 20-23 zawodnikow

skeba 26.06.2010 14:52

Cytat:

Chodzi, o to ze schodzi Brozek, Jirsak i gra juz nie wyglada tak ciekawie. Testowani nic nie pokazali
Za Jirsaka wchodzi Garguła, tutaj myślę, ze prezentuja podobny poziom.

Kluvi 26.06.2010 14:58

poza tym w relacji wyraźnie napisali że Etame nawet piłek nie dostawał bo nasi nie umieli sklecić kilku DOKŁADNYCH podań..

iq1000 26.06.2010 15:02

Nikol spadła z dachu.

Karlos 26.06.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 921247)
Nikol spadła z dachu.


Tak, własnie karetka ma ja zabrac do szpitala, miejmy nadzieje ze wszystko z nią w porządku.

koyoot 26.06.2010 15:08

Oby, oby...

Gucio25 26.06.2010 15:10

yyy, wy tak poważnie? macie pewne info? czy to jest "pewne" info z tego czata?

edit: masakra.

Tylko_Wisła! 26.06.2010 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 921252)
yyy, wy tak poważnie? macie pewne info? czy to jest "pewne" info z tego czata?

Na poważnie :-/ info niestety pewne ...

LuKiTS89 26.06.2010 15:11

Ten co komentował mecz mówił że to Nikol i że ją wiozą do szpitala

rav 26.06.2010 15:15

Minutę temu wciąż czekali na karetkę. Jest przytomna.

Nikol, jesteśmy z Tobą!

Karlos 26.06.2010 15:15

Niestety tak, kamery ktore pokazywaly obraz z tego meczu byly ustawione na dachach garazow, ktory znajduja sie obok boiska.
Na tych dachach umiejscowili sie rowniez fotoreporterzy z wislackich portali.

wiślak1906forever 26.06.2010 15:16

Fatalnie :(
Nikol trzymaj się :) !!!

Adamek21 26.06.2010 15:37

Może podadzą jakieś info że to prawda

flamengista 26.06.2010 15:42

Z dachu było max. 4 metry, więc jest nadzieja że nic poważnego Nikol się nie stało.

Co do meczu. Tatran zagrał ambitnie, ale fair - idealny przeciwnik na początek przygotowań. Widać, że nasi w II połowie "spuchli" (ciężkie treningi w nogach, zakwasy), a Słowacy wpuścili świeżych graczy i nas zabiegali.

Pozytywy:
1. Łobodziński - Wojtek jest w gazie, to widać. Nadal razi przyjęciem piłki i schetmatycznymi kiwkami, ale "czuje grę", ciągnie do przodu.
2. Paweł Brożek - odzyskał radość z gry, świeżość i luz - jego bramkowa akcja to był dawny, dobry Paweł Brożek. Oby tak dalej.
3. Mączyński - szukał gry, aktywny, nie bojący się wzięcia odpowiedzialności i podjęcia ryzyka.
4. Jirsak - ładna bramka i z dwie ładne akcje ofensywne (szczególnie ta z Łobo, z klepy).

Negatywy:
1. Brak lewoskrzydłowego - Piotrek Brożek całkowicie niewidoczny, często nawet zapominał wracać na swoją pozycję i zostawał w środku. W efekcie akcje szły tylko tą stroną, po której biegał Łobodziński (zmieniał się miejscem z Brożkiem).
2. Słabsza dyspozycja Clebera - zawinił przy pierwszym golu (wraz z Kurto), kilka razy głupio tracił piłkę przy jej wyprowadzaniu.
3. Słabsza dyspozycja Sobolewskiego - wszedł w II połowie na zmęczonego przeciwnika, ale nic nie pokazał, również w odbiorze.

Co do testowanych zawodników:

Brazylijczyk Pinto gra, jak wygląda. Szybciej i zwinniej po boisku przemieszcza się Mariusz Pudzianowski. Chłopak nie nadaje się na zawodowego piłkarza, totalne nieporozumienie.
Kameryńczyk Etamane - motorycznie bardzo ok, ładnie się zastawia, dobrze gra tyłem do bramki, wygrywa górne piłki, niezły technicznie, umie zagrać z klepy. Niestety, w jedynej 100% sytuacji którą miał zachował się fatalnie - zamiast strzelać, bez sensu podał do tyłu. Rasowy snajper się tak nie zachowuje.

PS. Kurto niestety to ciągle junior. Zawalił przy pierwszej i drugiej bramce. Przy pierwszej źle wyszedł z bramki i źle wybił piłkę. Przy drugiej - niewłaściwe ustawienie muru.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl