![]() |
Zespol z ktorym gramy nie jest wcale slaby... sami czesto placzecie ze jestesmy 100 lat za murzynami.. a trzeba wziac poprawke na to ze brak Jovanica, Maleckiego czy Boguskiego.. nie ma kim grac, a mimo to prowadzimy gre, czesto pogrywamy z nimi w dziada i wygramy 3-0
prowadzimy bo ogladam http://pinotv.pl/kanal/krakow-na-zywo wchodzi Kamerunczyk, |
Ten zespół na pewno jest lepszy od Zagłębia Sosnowiec :)
|
Fatalny blad Filipa Kurto i Slowacy zdobywaja 1 bramke..
|
Bez przesady z tym optymizmem. Przypominam, że to zespół z 1 ligi słowackiej. Jedyne co może cieszyć to skuteczność, bo z tym zawsze mieliśmy problem.
|
Jest to zespół EKSTRAKLASY:
http://pl.league-statistics.com/tabe...wacka,33,1.php też myślałem, że jest inaczej. |
Wynik wynikiem
Ciekawe jak wypadną testowani |
ta Tatra w składzie Papaja ma:D
|
Podobno Jovanić kontuzja :(
|
Cytat:
|
Brawo Wisła, zawsze gra do końca.
|
No faktycznie, dajemy Słowakom szkołę :))
|
Było 3-0, już jest 3;2...
Tak jak myslalem, szrot nie sprawdza się. Nie trzeba było być geniuszem i widzieć zawodnika, by stwierdzić, ze nie sprawdzi sie. A znajac zycie, to oni juz nie dostana kolejnej szansy. Wylatuja dzis do domciu |
ktos po 1 polowie napisal ze wielka Wisła wraca ... już 3:2 jest czyli tak naprawdę bez zmian ;]
nasz skład musi być wzmocniony świeżą krwią bo inaczej to z tej mąki chleba ni będzie |
Ciekawe kogo trzeba znać, żeby w WIśle załatwić sobie testy. W końcu fajnie w okresie wakacyjnym parę dni pomieszkać razem z idolami, pokopać piłkę. Wspomnienie do końca życia :)
|
Chodzi, o to ze schodzi Brozek, Jirsak i gra juz nie wyglada tak ciekawie. Testowani nic nie pokazali..
No i oby Jovanic szybko wrocil do zdrowia |
O matko.... skoro schodzi kilku podstawowych zawodnikow (i w ogole nie gra Milan, Malecki, Boguski) to logiczne ze wdupca nam bramki.. z takim ukladem nalezy sie pogodzic.. byl sklad nawet niepelny to o*******ili ich 3-0 i grali z nimi w dziada, po zmianach wiadomo..
|
dzisiaj nasza kadra bez zawodnikow testowanych liczyła 14 zawodnikow ( Boguski, Małecki, Jovanic lekkie urazy) kadry musi byc wzmocniona, musi liczyc okolo 20-23 zawodnikow
|
Cytat:
|
poza tym w relacji wyraźnie napisali że Etame nawet piłek nie dostawał bo nasi nie umieli sklecić kilku DOKŁADNYCH podań..
|
Nikol spadła z dachu.
|
Cytat:
Tak, własnie karetka ma ja zabrac do szpitala, miejmy nadzieje ze wszystko z nią w porządku. |
Oby, oby...
|
yyy, wy tak poważnie? macie pewne info? czy to jest "pewne" info z tego czata?
edit: masakra. |
Cytat:
|
Ten co komentował mecz mówił że to Nikol i że ją wiozą do szpitala
|
Minutę temu wciąż czekali na karetkę. Jest przytomna.
Nikol, jesteśmy z Tobą! |
Niestety tak, kamery ktore pokazywaly obraz z tego meczu byly ustawione na dachach garazow, ktory znajduja sie obok boiska.
Na tych dachach umiejscowili sie rowniez fotoreporterzy z wislackich portali. |
Fatalnie :(
Nikol trzymaj się :) !!! |
Może podadzą jakieś info że to prawda
|
Z dachu było max. 4 metry, więc jest nadzieja że nic poważnego Nikol się nie stało.
Co do meczu. Tatran zagrał ambitnie, ale fair - idealny przeciwnik na początek przygotowań. Widać, że nasi w II połowie "spuchli" (ciężkie treningi w nogach, zakwasy), a Słowacy wpuścili świeżych graczy i nas zabiegali. Pozytywy: 1. Łobodziński - Wojtek jest w gazie, to widać. Nadal razi przyjęciem piłki i schetmatycznymi kiwkami, ale "czuje grę", ciągnie do przodu. 2. Paweł Brożek - odzyskał radość z gry, świeżość i luz - jego bramkowa akcja to był dawny, dobry Paweł Brożek. Oby tak dalej. 3. Mączyński - szukał gry, aktywny, nie bojący się wzięcia odpowiedzialności i podjęcia ryzyka. 4. Jirsak - ładna bramka i z dwie ładne akcje ofensywne (szczególnie ta z Łobo, z klepy). Negatywy: 1. Brak lewoskrzydłowego - Piotrek Brożek całkowicie niewidoczny, często nawet zapominał wracać na swoją pozycję i zostawał w środku. W efekcie akcje szły tylko tą stroną, po której biegał Łobodziński (zmieniał się miejscem z Brożkiem). 2. Słabsza dyspozycja Clebera - zawinił przy pierwszym golu (wraz z Kurto), kilka razy głupio tracił piłkę przy jej wyprowadzaniu. 3. Słabsza dyspozycja Sobolewskiego - wszedł w II połowie na zmęczonego przeciwnika, ale nic nie pokazał, również w odbiorze. Co do testowanych zawodników: Brazylijczyk Pinto gra, jak wygląda. Szybciej i zwinniej po boisku przemieszcza się Mariusz Pudzianowski. Chłopak nie nadaje się na zawodowego piłkarza, totalne nieporozumienie. Kameryńczyk Etamane - motorycznie bardzo ok, ładnie się zastawia, dobrze gra tyłem do bramki, wygrywa górne piłki, niezły technicznie, umie zagrać z klepy. Niestety, w jedynej 100% sytuacji którą miał zachował się fatalnie - zamiast strzelać, bez sensu podał do tyłu. Rasowy snajper się tak nie zachowuje. PS. Kurto niestety to ciągle junior. Zawalił przy pierwszej i drugiej bramce. Przy pierwszej źle wyszedł z bramki i źle wybił piłkę. Przy drugiej - niewłaściwe ustawienie muru. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl