![]() |
No i balonik zajebiście pierd.lnął. Nie pomógł ani Semir "Magik" Stilic, ani Robert "8 milionów" Lewandowski. Może wreszcie polskie grajki zdają sobie sprawę, że są w głębokiej piłkarskiej dupie, a poza tym skończy się żałosne pieprzenie o wielkiej Amice.
|
Pośmiać sie można ale ... Levadia
|
a tu jak na onecie brawo!!!
|
Taaaaaak. Życie jest piękne.:lol:
Jeszcze żeby spuszczanie trwało z tydzień. |
Jacek na stanowisku tenera sprzetu AGD dożywotnio!!
|
Proszę nawet nam się dostało do chłopaków z Poznania :) Na nich to zawsze można liczyć, widać ten poziom, w końcu najlepsi kibice w Polsce
Karne strzelali jak cipki to i odpadli, ot co |
Cytat:
ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku..... |
Gazeta mają o czym pisać! I to sie mnie podoba! Koniec farta koniec amici
|
no i cóż....
polska piłka sięga kolejnego dna.... dalej jesteśmy w piłkarskiej upie- kelerami Europy mam mieszane uczucia. PLUSY porażki kuchenkorza: -brak kasy z pucharów czego wynikiem beda mniejsze zakupy-- mniejsza szansa na dominacje w lidze - kubeł zimnej wody na zakochanych w pyrlandii dzieci onetu i dziennikarzyn -byc moze mniejsza napinka MINUSY: - Polska kelenerami Europy - brak punktow do rankingow - Amikorz koncentruje sie TYLKO na lidze (ze szkodliwoscia dla nas) |
Nareszcie zniknie 90% kuchenkowych sezonowców. Znowu w sondach na onecie i wp "kibice" będą głosowali na Wisłę gdzie się da, bo przecież prowadzi :D Smutne to ale prawdziwe, że większość kibiców w Polsce to kibice $ukce$u.
|
Cytat:
Po co amice śmiać się było z Nas? Jest też i inne: Kto się śmieje ten się... POzdrawiam |
Odpadniecie z Brugge wstydem z pewnoscia nie jest, jednak o sporym zawodzie mozna juz mowic smialo.
Tym bardziej, ze Belgowie okazali sie rywalem slabszym od zeszlorocznej Austrii Wieden. Mozna powiedziec, ze pyrki wzgledem poprzedniego sezonu obnizyly loty i nie udalo im sie po raz kolejny skorzystac ze szczesliwego losowania. Jakby nie patrzyc, to juz trzecia porazka z rzedu. Ciekawe jak wobec tego stoja akcje Jacka Zielinskiego? |
Fatalna wiadomosc dla polskiej pilki. W wakacje, na poczatek sezonu konczymy swoj udzial w europejskich pucharach. Awansowal oczywiscie zespol lepszy, ale Lech przynajmniej pokazal jakas ambicje w odroznieniu od reszty zespolow. Bardzo waska kadra rowniez miala jakies znaczenie...13-14 pilkarzy, to troche za malo na Europe. Ten mecz tez pokazal, ze w polskiej lidze jest tylko jeden bramkarz z prawdziwego zdarzenia - Janek Mucha, bo to co zrobil Kasprzik przy bramce, a potem przy nieuznanej drugiej bramce dla Brugii, to naprawde "klasa". Gancarczyk, to mozna smialo powiedziec najlepszy polski lewy obronca...szkoda, ze Dziadek przez tyle lat go nie powolywal.
P.S - Mozna w ciemno obstawiac, ze Lech przegra w lidze swoj kolejny mecz...po takiej walce, bez zawodnikow rezerwowych beda czlapac w weekend. |
A dlaczego sie nie smiac? Z nas sie juz wszyscy śmaili, dobrze im tak, nie ma drugiego tak dzwinego tworu z tą bandą pajaców o nazwie Amica... Dawno nie było tak fatalnego roku pod wzgledem pucharów i polskich drużyn. Max 2 rundy i wszyscy out
|
od dzisiaj amica bedzie miala polewe kibicow bo kazdy odejdzie bo wiekszosc ich to netowi napinacze ktorzy nigdy na meczu nie byli tylko kibicuja bo lech gra bay bay dzieciaczki netu!!!
|
Cytat:
Zawsze byłem fanem Bruggi. |
Jak Kasprzik rzuca sie zanim jeszcze gosc do pilki zdazy dobiec i rzuca to nie dziwne ze tamci tak na jedno kopyto jebali te karne i wszystko wchodzilo.
Jaki piekny wieczor dzis mamy:D |
Może fatalna wiadomość dla polskiej piłki, ale dla Wisły i jej kibiców dobra.
|
Przez cały mecz Borek i Lubański starali się mnie przekonać, że na boisku mierzą się dwie równe sobie drużyny. Przez cały mecz wydawało mi się, że oglądam co innego, bo te w białych strojach tylko wykopywały piłke. Nie widziałem w ogóle prób rozegrania 2-3 podań w środku boiska.
Bardzo dobrze, że nie weszli. Belgom się należało. Byli po prostu lepsi, a Lech bazował na szczęściu z pierwszego meczu. Morałem z tego dwumeczu powinno być jednak zakończenie współpracy z Panem Zielińskim. Mądry facet, dobrze gada, ale nigdy się nie przekonam do gościa, który nakazuje obronę Częstochowy. Smuda w zeszłym sezonie pokazał, że trzeba grać otwartą piłkę i omal nie ograł w Udinese. Jeszcze tylko niech się w Legii ktoś opamięta. Ile można tolerować wiecznie uśmiechniętego Urbana, który zatłukł jakikolwiek styl tej drużyny. Wylatują z europejskich pucharów, a tam nawet nikt nie mówi o porażce. Ot, stało się, gramy dalej chłopaki, bo musi być drugie miejsce na koniec. |
Tragedia całej polskiej piłki...nie tylko Lecha
można jedynie się zastanawiać, jak by grali, gdyby Smuda dalej był trenerem... |
Ojejjej,jakie to smutne:( i co? I pppsssss.....BUM!!!Bez Amici zycie byloby nudne.
|
Cytat:
P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach. |
Cytat:
|
Takie mecze jak ten to poprosu... kolejny pogrzeb polskiej piłki... przykre, ale co roku gorzej to wszystko wygląda :(
|
bo żeby wygrać... trzeba grać !
|
Cytat:
|
Z odpaleniem tych rac czekali, czekali, aż w końcu zdecydowali się odpalić je w 120 minucie. Wyczuli sprawę ;)
Poznańskie słowiki odpadły, ale po raz kolejny z teoretycznie silniejszym rywalem potrafili nawiązać wyrównaną walkę. Do zobaczenia za rok. |
Kołtoń: nie miałem wrażenia, że Bruggia dominowała ale Lech też nie zagrał wielkiego meczu.
Zgadzam się. Bruggia grała słabo. Tak naprawdę zaczęła gnieść w dogrywce, gdy Amikowcom brakło sił. Przede wszystkim jednak to Amika zagrała słabo. Bojaźliwie, zupełnie bez sensu. Bać to się można Barcelony na Camp Nou. Ale nie przeciętnej Bruggi, gdy przyjeżdża się z wynikiem 1-0. Amika zmarnowała szansę, bo znowu w decydującym momencie mieli dobre losowanie. Pierwszy mecz, mimo fatalnej gry zakończył się świetnym wynikiem. Wystarczyło postawić kropkę nad i. Wystarczyło zagrać odważnie, nie murując bramki. Jedna strzelona bramka w Belgii załatwiłaby sprawę. |
Mocniejszy Lech to nie mocniejsza Wisla gosciu! Jakoś mi ich nie szkoda bo swoja grą nie zasłuzyil na awans. Stilic najslabszy i dlatego zostal zmieniony. Ale obok niego to drugoi najslabszy Robert Lewandowski. Ale jak przedsezon się spędza na pierd..eniu smutów po gazetach i wydzawaniania po managerach za transferem to tak sie gra w sezonie. Poza tym jedna rzecz-najwazniejsza. Jacek Zielinski zabil radość gry Lecha. I tyle. Nawet Rengifo sie cofa w rozwoju.
PS. Wisla MUSI sie wzmocnic i gramy za rok na R22 o LM! |
Dla wszystkich kibiców AGD mam takiego linka.
Tu macie przepis na wykorzystanie tego waszego balonika. Obawiam się, że więcej z niego nie zrobicie. :-D http://videosift.pl/story.php?id=15515 |
Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury. Na forum Lecha kiedy Wisła przegrała z Levadią nikt nie pisał jakie to z was cieniasy, a należało wam się. Wszyscy się zgadzali, że my jeszcze nie zaczęliśmy grać w pucharach, może wypadniemy gorzej, więc nikt na nikogo nie jechał. A tutaj mimo w końcu gry z niezłym zespołem jakim jest Brugge i odpadnięciu dopiero po rzutach karnych od razu wasza słynna napinka. Rozumiem że to forum Wisły i boli was że już drugi sezon z rzędu Lech okazał się być dużo lepszy w pucharach ale dajcie spokój z tymi komentami. Ja zawsze wszystkim polskim zespołom w europie kibicuje, czy to Lech, czy Wisła, Legia, Polonia czy czy kto inny. Tacy z was Polacy, że wolicie belgów od naszych... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę za rok więcej szczęścia wszystkim polskim zespołom.
|
no nie przesadzaj w druga strone. duzo lepszy? tzn co osiagnal? bo ani jedna ani druga druzyna nie spelnila podstawowego celu jakim byl awans do fazy grupowej.
|
No bo zagrali 2 mecze wiecej wiec byli najlepsi i tak w ogóle to idą na mistrza. Napinka od kilku lat, w tym jestescie mistrzami, az tym caly kraj już zyga, najlepsi kibice w Polsce...
|
Cytat:
Wreszcie limit szczescia sie wyczerpa. Tak prawde mowiac to okropne patrzec jak zespol jakikolwiek ma takiego farta. Rok temu dobre losowanie i Austria w decydujacej rundzie. Gol w ostatniej sekundzie dogrywki, teraz tez dobre losowanie, gol w ostatnich minutach meczu u siebie! Bez przesady co to za dobry zespol co ciagle jedzie na zaaajebistym farcie? Fajnie ze ten balonik znowu pekl i pyry nie beda sie miec za najlepszych. Moje zdanie jest takie ze Bruggia ich zniszczyła w tych 2 meczach. We Wronkach ich gnietli ale sie nie udało nawet zremisowac. Dzisiaj tez grali duzo lepiej o pyr tylko nie mogli pozwolic sobie na zbyt otwarta gre bo jesli by stracili jedna bramke po kontrze to by musieli strzelic az 3! Jednak nie przypominam sobie zeby Lech mial jakas super akcje stworzona... jedna akcja Lewandowskiego gdzie spartaczyl sprawe, i ta poprzeczka po strzale Bosackiego - taka po chu.u, a Bruggia tworzyla sytuacja, miała słupki i dominowała w meczu. Cieszy mnie rowniez ze nagle po porazce w karnych obudzili sie panowie Borki i inne Kołtonie, wreszcie przestali pieprzyc o jakims super Lechu i super grze Lecha w tym meczu tylko zaczeli na sprawe patrzec obiektywnie! |
Cytat:
PS. Tacy z Was Polacy, ze wolicie lotyszow od naszych. Z pozdrowieniami od nietolerancyjnego, zapatrzonego w siebie gbura z Krakowa, do tolerancyjnych Poznaniakow. Musimy sie duzo uczyc od najlepszych I jezeli moglbym prosic o takie wyjasnienie. Skoro to MY jestesmy tacy gburowaci ze najezdzamy na Was, to czemu WY przy kazdej grze w pucharach pozdrawiacie NAS i LEGIE ? |
Cytat:
|
Cytat:
Mocna Amika -> Mocna liga rozumiem, że mocna liga, to mocna Wisła w Europie, lepsi piłkarze w lidze. Ale na chwilę obecną Amika awansując po raz drugi do Ligi Europejskiej miała szansę na stanie się hegemonem w polskiej lidze. Pieniądze za awans miały iść na wzmocnienia kadry. Odskoczyliby nam, wykupując najlepszych piłkarzy. Mieliby najwięcej pieniędzy. Staliby się takim Rosenborgiem. Jakoś Rosenborg w latach 90-tych nie ciągnął norweskiej ligi w górę. Oczywiście dobrze by się im działo, jak to się ma do dobrobytu Wisły, to nie rozumiem. |
Cytat:
hahaha Jak zakladasz jakis Fan Club - Brugii ,to ja od razu wpisuje sie na liste czlonkow ,skladke oplacam z gory od razu na rok :) |
Cytat:
Bardziej frajersko się odpaść nie dało. Kupa szczęścia (dobry zespół załadowałby ze 3 do 90 min i dziękujemy) i nic |
Emocje były widzę co nie? :D
Cieszę się że się wam podobało Szkoda że teraz Lech "skupi się na lidze" heheheh Mi też pasuje że Lech nie będzie ciułał punktów do "rankingu" w którym ośmieszamy się z B-klasą Wracając do meczu a nie do waszych zachwytów nad grą: Lech przegrał mecz słabą ławką. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl