Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 22:18

No i balonik zajebiście pierd.lnął. Nie pomógł ani Semir "Magik" Stilic, ani Robert "8 milionów" Lewandowski. Może wreszcie polskie grajki zdają sobie sprawę, że są w głębokiej piłkarskiej dupie, a poza tym skończy się żałosne pieprzenie o wielkiej Amice.

tommiyacht 27.08.2009 22:18

Pośmiać sie można ale ... Levadia

laser 27.08.2009 22:18

a tu jak na onecie brawo!!!

gigant 27.08.2009 22:18

Taaaaaak. Życie jest piękne.:lol:
Jeszcze żeby spuszczanie trwało z tydzień.

Wojtas 27.08.2009 22:19

Jacek na stanowisku tenera sprzetu AGD dożywotnio!!

Marcin(L) 27.08.2009 22:19

Proszę nawet nam się dostało do chłopaków z Poznania :) Na nich to zawsze można liczyć, widać ten poziom, w końcu najlepsi kibice w Polsce

Karne strzelali jak cipki to i odpadli, ot co

emjot 27.08.2009 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 785663)
No i balonik zajebiście pierd.lnął. Nie pomógł ani Semir "Magik" Stilic, ani Robert "8 milionów" Lewandowski. Może wreszcie polskie grajki zdają sobie sprawę, że są w głębokiej piłkarskiej dupie, a poza tym skończy się żałosne pieprzenie o wielkiej Amice.

rozumiem że my jesteśmy w LM


ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....

MatMario 27.08.2009 22:21

Gazeta mają o czym pisać! I to sie mnie podoba! Koniec farta koniec amici

lucekj 27.08.2009 22:21

no i cóż....

polska piłka sięga kolejnego dna....

dalej jesteśmy w piłkarskiej upie- kelerami Europy

mam mieszane uczucia.

PLUSY porażki kuchenkorza:
-brak kasy z pucharów czego wynikiem beda mniejsze zakupy-- mniejsza szansa na dominacje w lidze
- kubeł zimnej wody na zakochanych w pyrlandii dzieci onetu i dziennikarzyn
-byc moze mniejsza napinka

MINUSY:
- Polska kelenerami Europy
- brak punktow do rankingow
- Amikorz koncentruje sie TYLKO na lidze (ze szkodliwoscia dla nas)

wojtole14 27.08.2009 22:21

Nareszcie zniknie 90% kuchenkowych sezonowców. Znowu w sondach na onecie i wp "kibice" będą głosowali na Wisłę gdzie się da, bo przecież prowadzi :D Smutne to ale prawdziwe, że większość kibiców w Polsce to kibice $ukce$u.

Zwierze 27.08.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 785670)
rozumiem że my jesteśmy w LM


ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....

MASZ RACJĘ!
Po co amice śmiać się było z Nas?

Jest też i inne:
Kto się śmieje ten się...
POzdrawiam

Eustachy 27.08.2009 22:22

Odpadniecie z Brugge wstydem z pewnoscia nie jest, jednak o sporym zawodzie mozna juz mowic smialo.
Tym bardziej, ze Belgowie okazali sie rywalem slabszym od zeszlorocznej Austrii Wieden.
Mozna powiedziec, ze pyrki wzgledem poprzedniego sezonu obnizyly loty i nie udalo im sie po raz kolejny skorzystac ze szczesliwego losowania.

Jakby nie patrzyc, to juz trzecia porazka z rzedu. Ciekawe jak wobec tego stoja akcje Jacka Zielinskiego?

For_FuN_ 27.08.2009 22:22

Fatalna wiadomosc dla polskiej pilki. W wakacje, na poczatek sezonu konczymy swoj udzial w europejskich pucharach. Awansowal oczywiscie zespol lepszy, ale Lech przynajmniej pokazal jakas ambicje w odroznieniu od reszty zespolow. Bardzo waska kadra rowniez miala jakies znaczenie...13-14 pilkarzy, to troche za malo na Europe. Ten mecz tez pokazal, ze w polskiej lidze jest tylko jeden bramkarz z prawdziwego zdarzenia - Janek Mucha, bo to co zrobil Kasprzik przy bramce, a potem przy nieuznanej drugiej bramce dla Brugii, to naprawde "klasa". Gancarczyk, to mozna smialo powiedziec najlepszy polski lewy obronca...szkoda, ze Dziadek przez tyle lat go nie powolywal.

P.S - Mozna w ciemno obstawiac, ze Lech przegra w lidze swoj kolejny mecz...po takiej walce, bez zawodnikow rezerwowych beda czlapac w weekend.

zdzichu411 27.08.2009 22:23

A dlaczego sie nie smiac? Z nas sie juz wszyscy śmaili, dobrze im tak, nie ma drugiego tak dzwinego tworu z tą bandą pajaców o nazwie Amica... Dawno nie było tak fatalnego roku pod wzgledem pucharów i polskich drużyn. Max 2 rundy i wszyscy out

4dri4nek 27.08.2009 22:24

od dzisiaj amica bedzie miala polewe kibicow bo kazdy odejdzie bo wiekszosc ich to netowi napinacze ktorzy nigdy na meczu nie byli tylko kibicuja bo lech gra bay bay dzieciaczki netu!!!

gigant 27.08.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 785670)
rozumiem że my jesteśmy w LM


ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....

Tylko że trzymając się tego pojebanego przysłowia, nawet jebnąc sobie w łeb też byłoby poniżej pasa. My już swoje przeszlismy, teraz pora "żałować innych", którzy nas zresztą też nie żałowali.
Zawsze byłem fanem Bruggi.

Kolumbus 27.08.2009 22:24

Jak Kasprzik rzuca sie zanim jeszcze gosc do pilki zdazy dobiec i rzuca to nie dziwne ze tamci tak na jedno kopyto jebali te karne i wszystko wchodzilo.
Jaki piekny wieczor dzis mamy:D

flamengista 27.08.2009 22:25

Może fatalna wiadomość dla polskiej piłki, ale dla Wisły i jej kibiców dobra.

Flamaster 27.08.2009 22:25

Przez cały mecz Borek i Lubański starali się mnie przekonać, że na boisku mierzą się dwie równe sobie drużyny. Przez cały mecz wydawało mi się, że oglądam co innego, bo te w białych strojach tylko wykopywały piłke. Nie widziałem w ogóle prób rozegrania 2-3 podań w środku boiska.

Bardzo dobrze, że nie weszli. Belgom się należało. Byli po prostu lepsi, a Lech bazował na szczęściu z pierwszego meczu.

Morałem z tego dwumeczu powinno być jednak zakończenie współpracy z Panem Zielińskim. Mądry facet, dobrze gada, ale nigdy się nie przekonam do gościa, który nakazuje obronę Częstochowy. Smuda w zeszłym sezonie pokazał, że trzeba grać otwartą piłkę i omal nie ograł w Udinese.

Jeszcze tylko niech się w Legii ktoś opamięta. Ile można tolerować wiecznie uśmiechniętego Urbana, który zatłukł jakikolwiek styl tej drużyny. Wylatują z europejskich pucharów, a tam nawet nikt nie mówi o porażce. Ot, stało się, gramy dalej chłopaki, bo musi być drugie miejsce na koniec.

Galileo 27.08.2009 22:27

Tragedia całej polskiej piłki...nie tylko Lecha
można jedynie się zastanawiać, jak by grali, gdyby Smuda dalej był trenerem...

airborne4009 27.08.2009 22:27

Ojejjej,jakie to smutne:( i co? I pppsssss.....BUM!!!Bez Amici zycie byloby nudne.

For_FuN_ 27.08.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 785684)
Może fatalna wiadomość dla polskiej piłki, ale dla Wisły i jej kibiców dobra.

Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.

P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach.

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 785670)
rozumiem że my jesteśmy w LM


ps. było kiedyś takie przysłowie. Nie śmiej się dziadku z czyjegoś przypadku.....

Nigdy nie twierdziłem, że jesteśmy zajebiści (w pucharach). Mówię o nakręcaniu atmosfery, że Amica jest zajebista, jest jedynym polskim zespołem mogącym się pokazać w Europie i wybija się na tle szarej polskiej ligi (w tym Wisły). Moja teza jest taka: cała polska liga na tle Europy jest w dupie: zarówno Wisła, jaki i Legia i Amica. Nie ma co się oszukiwać, że jest inaczej. Wszyscy muszą sobie z tego zdać sprawę i zabrać się do roboty, bo na razie jesteśmy na poziomie Mołdawii.

Wichar87 27.08.2009 22:29

Takie mecze jak ten to poprosu... kolejny pogrzeb polskiej piłki... przykre, ale co roku gorzej to wszystko wygląda :(

zdzichu411 27.08.2009 22:30

bo żeby wygrać... trzeba grać !

mic 27.08.2009 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 785688)
Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.

Tylko wszystkie te radosci na forum, to sa raczej z aspektow kibicowskich, a nie pilkarskich, ot, taka mala roznica

Mario Nh 27.08.2009 22:31

Z odpaleniem tych rac czekali, czekali, aż w końcu zdecydowali się odpalić je w 120 minucie. Wyczuli sprawę ;)

Poznańskie słowiki odpadły, ale po raz kolejny z teoretycznie silniejszym rywalem potrafili nawiązać wyrównaną walkę. Do zobaczenia za rok.

flamengista 27.08.2009 22:32

Kołtoń: nie miałem wrażenia, że Bruggia dominowała ale Lech też nie zagrał wielkiego meczu.

Zgadzam się. Bruggia grała słabo. Tak naprawdę zaczęła gnieść w dogrywce, gdy Amikowcom brakło sił.

Przede wszystkim jednak to Amika zagrała słabo. Bojaźliwie, zupełnie bez sensu. Bać to się można Barcelony na Camp Nou. Ale nie przeciętnej Bruggi, gdy przyjeżdża się z wynikiem 1-0.

Amika zmarnowała szansę, bo znowu w decydującym momencie mieli dobre losowanie. Pierwszy mecz, mimo fatalnej gry zakończył się świetnym wynikiem. Wystarczyło postawić kropkę nad i. Wystarczyło zagrać odważnie, nie murując bramki. Jedna strzelona bramka w Belgii załatwiłaby sprawę.

Pan Jotka 27.08.2009 22:33

Mocniejszy Lech to nie mocniejsza Wisla gosciu! Jakoś mi ich nie szkoda bo swoja grą nie zasłuzyil na awans. Stilic najslabszy i dlatego zostal zmieniony. Ale obok niego to drugoi najslabszy Robert Lewandowski. Ale jak przedsezon się spędza na pierd..eniu smutów po gazetach i wydzawaniania po managerach za transferem to tak sie gra w sezonie. Poza tym jedna rzecz-najwazniejsza. Jacek Zielinski zabil radość gry Lecha. I tyle. Nawet Rengifo sie cofa w rozwoju.
PS. Wisla MUSI sie wzmocnic i gramy za rok na R22 o LM!

leyzer87 27.08.2009 22:33

Dla wszystkich kibiców AGD mam takiego linka.

Tu macie przepis na wykorzystanie tego waszego balonika. Obawiam się, że więcej z niego nie zrobicie. :-D

http://videosift.pl/story.php?id=15515

klomo1 27.08.2009 22:36

Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury. Na forum Lecha kiedy Wisła przegrała z Levadią nikt nie pisał jakie to z was cieniasy, a należało wam się. Wszyscy się zgadzali, że my jeszcze nie zaczęliśmy grać w pucharach, może wypadniemy gorzej, więc nikt na nikogo nie jechał. A tutaj mimo w końcu gry z niezłym zespołem jakim jest Brugge i odpadnięciu dopiero po rzutach karnych od razu wasza słynna napinka. Rozumiem że to forum Wisły i boli was że już drugi sezon z rzędu Lech okazał się być dużo lepszy w pucharach ale dajcie spokój z tymi komentami. Ja zawsze wszystkim polskim zespołom w europie kibicuje, czy to Lech, czy Wisła, Legia, Polonia czy czy kto inny. Tacy z was Polacy, że wolicie belgów od naszych... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę za rok więcej szczęścia wszystkim polskim zespołom.

loozak84 27.08.2009 22:37

no nie przesadzaj w druga strone. duzo lepszy? tzn co osiagnal? bo ani jedna ani druga druzyna nie spelnila podstawowego celu jakim byl awans do fazy grupowej.

zdzichu411 27.08.2009 22:39

No bo zagrali 2 mecze wiecej wiec byli najlepsi i tak w ogóle to idą na mistrza. Napinka od kilku lat, w tym jestescie mistrzami, az tym caly kraj już zyga, najlepsi kibice w Polsce...

Jaroo1 27.08.2009 22:40

Cytat:

noooo :) Dzien udany :D
uhehehe, dobre :D

Wreszcie limit szczescia sie wyczerpa. Tak prawde mowiac to okropne patrzec jak zespol jakikolwiek ma takiego farta. Rok temu dobre losowanie i Austria w decydujacej rundzie. Gol w ostatniej sekundzie dogrywki, teraz tez dobre losowanie, gol w ostatnich minutach meczu u siebie! Bez przesady co to za dobry zespol co ciagle jedzie na zaaajebistym farcie?

Fajnie ze ten balonik znowu pekl i pyry nie beda sie miec za najlepszych. Moje zdanie jest takie ze Bruggia ich zniszczyła w tych 2 meczach. We Wronkach ich gnietli ale sie nie udało nawet zremisowac. Dzisiaj tez grali duzo lepiej o pyr tylko nie mogli pozwolic sobie na zbyt otwarta gre bo jesli by stracili jedna bramke po kontrze to by musieli strzelic az 3! Jednak nie przypominam sobie zeby Lech mial jakas super akcje stworzona... jedna akcja Lewandowskiego gdzie spartaczyl sprawe, i ta poprzeczka po strzale Bosackiego - taka po chu.u, a Bruggia tworzyla sytuacja, miała słupki i dominowała w meczu.
Cieszy mnie rowniez ze nagle po porazce w karnych obudzili sie panowie Borki i inne Kołtonie, wreszcie przestali pieprzyc o jakims super Lechu i super grze Lecha w tym meczu tylko zaczeli na sprawe patrzec obiektywnie!

mic 27.08.2009 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klomo1 (Post 785703)
Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury. Na forum Lecha kiedy Wisła przegrała z Levadią nikt nie pisał jakie to z was cieniasy, a należało wam się. Wszyscy się zgadzali, że my jeszcze nie zaczęliśmy grać w pucharach, może wypadniemy gorzej, więc nikt na nikogo nie jechał. A tutaj mimo w końcu gry z niezłym zespołem jakim jest Brugge i odpadnięciu dopiero po rzutach karnych od razu wasza słynna napinka. Rozumiem że to forum Wisły i boli was że już drugi sezon z rzędu Lech okazał się być dużo lepszy w pucharach ale dajcie spokój z tymi komentami. Ja zawsze wszystkim polskim zespołom w europie kibicuje, czy to Lech, czy Wisła, Legia, Polonia czy czy kto inny. Tacy z was Polacy, że wolicie belgów od naszych... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę za rok więcej szczęścia wszystkim polskim zespołom.

Kolego fora Ci sie pomylily, radze odkopac tematy ktore byly u Was i wtedy porownywac. Niezlym zespolem Brugge ? Moze takim byl przed losowaniem, potem okazal sie naprawde slabym. Co do napinki to uczymy sie od tych "najlepszych w Polsce" :D Kali ukrasc krowe...

PS. Tacy z Was Polacy, ze wolicie lotyszow od naszych.

Z pozdrowieniami od nietolerancyjnego, zapatrzonego w siebie gbura z Krakowa, do tolerancyjnych Poznaniakow. Musimy sie duzo uczyc od najlepszych

I jezeli moglbym prosic o takie wyjasnienie. Skoro to MY jestesmy tacy gburowaci ze najezdzamy na Was, to czemu WY przy kazdej grze w pucharach pozdrawiacie NAS i LEGIE ?

wojtole14 27.08.2009 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 785695)
Z odpaleniem tych rac czekali, czekali, aż w końcu zdecydowali się odpalić je w 120 minucie. Wyczuli sprawę ;)

Poznańskie słowiki odpadły, ale po raz kolejny z teoretycznie silniejszym rywalem potrafili nawiązać wyrównaną walkę. Do zobaczenia za rok.

Tak, Wisła rok temu z najlepszą drużyną Starego Kontynentu też potrafiła nawiązać wyrównaną walkę. To nie jest tak, że Wisła nie umie grać w piłkę przez Levadię, a Lech nagle stał się najlepszą drużyną w Polsce bo przegrał z Brugge. Widać jaka jest różnica w motywacji. Lech był z góry skazany na Ligę Europejską i tylko o to walczyli. Nasze gwiazdeczki patrzyły na najwyższe piętro, a tymczasem potknęły się na pierwszym schodku i wrócili do tego skąd wchodzili czyli z niczym. Nie ma co się łudzić, polska piłka sięga dna. Po piłkarzach Lecha było widać, że dawno nie mieli treningu kondycyjnego. I to tyczy się wszystkich polskich drużyn. Wysiadamy zbyt łatwo na tle Europy, bo nie ma kto stanąć z batem i zmusić tych piłkarzynek do zapieprzania. Marzą im się milionowe kontrakty, ale najpierw niech pokażą wartość nie na polskich boiskach, a na europejskim podwórku.

flamengista 27.08.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 785688)
Jesli jestes przeciwko rozwojowi polskiej pilki, to jestes tez przeciwko rozwojowi Wisly...taka prawda. Mocna liga, mocna Wisla w Europie, lepsi pilkarze w lidze...mozna mnozyc i mnozyc.

P.S - Niektorzy widze chca, a zeby nasza liga wygladala zawsze tak, jak wyglada. Potem tylko czytam narzekania jaki poziom jest mizerny w temacie Ekstraklasa i narzekania po kolejnych kompromitacjach.

Nie rozumiem tego ciągu logicznego:

Mocna Amika -> Mocna liga

rozumiem, że mocna liga, to mocna Wisła w Europie, lepsi piłkarze w lidze.

Ale na chwilę obecną Amika awansując po raz drugi do Ligi Europejskiej miała szansę na stanie się hegemonem w polskiej lidze. Pieniądze za awans miały iść na wzmocnienia kadry. Odskoczyliby nam, wykupując najlepszych piłkarzy. Mieliby najwięcej pieniędzy. Staliby się takim Rosenborgiem. Jakoś Rosenborg w latach 90-tych nie ciągnął norweskiej ligi w górę.

Oczywiście dobrze by się im działo, jak to się ma do dobrobytu Wisły, to nie rozumiem.

Wojtas 27.08.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 785681)
Tylko że trzymając się tego pojebanego przysłowia, nawet jebnąc sobie w łeb też byłoby poniżej pasa. My już swoje przeszlismy, teraz pora "żałować innych", którzy nas zresztą też nie żałowali.
Zawsze byłem fanem Bruggi.



hahaha

Jak zakladasz jakis Fan Club - Brugii ,to ja od razu wpisuje sie na liste czlonkow ,skladke oplacam z gory od razu na rok :)

d 27.08.2009 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klomo1 (Post 785703)
Coś w tym jednak jest ze w Krakowie głownie mieszkają nietolerancyjne, zapatrzone w siebie gbury.

To prawda, w większości gromadzą się na meczach waszej zgody.

Bardziej frajersko się odpaść nie dało. Kupa szczęścia (dobry zespół załadowałby ze 3 do 90 min i dziękujemy) i nic

sq 27.08.2009 22:43

Emocje były widzę co nie? :D
Cieszę się że się wam podobało

Szkoda że teraz Lech "skupi się na lidze" heheheh
Mi też pasuje że Lech nie będzie ciułał punktów do "rankingu" w którym ośmieszamy się z B-klasą

Wracając do meczu a nie do waszych zachwytów nad grą: Lech przegrał mecz słabą ławką.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl