Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

czaro 10.12.2017 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489072)
Wojtkowski w drugiej połowie nie istniał więc dobra decyzja. Brożek też nic nie pokazał, ale fakt pozostaje faktem.

Jeżeli dobrze Cię rozumiem, to uważasz, że Wojtkowski został zdjęty dla zasady, chociaż ta decyzja przypadkiem się broni, bo Wojtkowski nie miał już siły biegać? Jeżeli tak, to się zgadzam.

Jam55 10.12.2017 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489072)
Wojtkowski w drugiej połowie nie istniał więc dobra decyzja. Brożek też nic nie pokazał, ale fakt pozostaje faktem.

Jaja sobie robisz? Dobra decyzja? Perez istniał? Imaz istniał? Boguski istnial? Dobra decyzja!:rotfl:

bob85 10.12.2017 17:36

Oby jutro temat miał w nazwie 'byłym' :D

rozarian 10.12.2017 17:38

Dalsza dyskusja nad tym truchłem trenerskim faktycznie nie ma już sensu.

bridgeburner 10.12.2017 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489072)
Wojtkowski w drugiej połowie nie istniał więc dobra decyzja. Brożek też nic nie pokazał, ale fakt pozostaje faktem.

a Perez istnial? przegrywalismy juz
ma ktos instat? chcialbym naprawde statystyki Pereza z tego meczu zobaczyc, ilosc sprintow i % celnych podan

czaro 10.12.2017 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1489074)

Możliwe, że ten wywiad w PS i teksty o tym, jak prowadzić klub w Polsce i jak długo czasu dawać trenerom i coś w stylu podsumowywania pracy z drużyną świadczą o tym, że Ramirez spodziewał się, że klub nie przedłuży z nim umowy/pożegna go zimą.

19sebawro06 10.12.2017 17:39

pierwszy raz napisze to otwarcie, ale KIKO ODEJDŹ najłagodniej mówiąc.

Stelio 10.12.2017 17:41

Miał rok, nie pokazał nic. Tragiczna gra w grupie mistrzowskiej, fatalne statystyki wyjazdowe, okropny styl gry, mało strzelanych bramek, bardzo dużo traconych. Widać, że drużyna stoi w miejscu, trzeba przewietrzyć szatnie. Mam nadzieję, że zarząd podejmie jedyną słuszną decyzję i już jutro pożegnamy sympatycznego szkoleniowca rodem z półwyspu Iberyjskiego.

Revolver 10.12.2017 17:42

Ramirez żyje w jakimś swoim chorym świecie. Kiedyś wydawało mi się, że jest marnym trenerem, a on po prostu cierpi na urojenia. Jego się nie powinno zwalniać, tylko leczyć farmakologicznie. Jaki zdrowy, trzeźwo myślący człowiek popełnia te same błędy non stop, co tydzień, z premedytacją i nie wyciąga z nich żadnych wniosków? Jaki normalny, rozumny człowiek trzyma w takim meczu na boisku Pereza prawie do końca, ściąga najlepszego zawodnika, nie zmienia ustawienia i taktyki w obliczu KLĘSKI, nie podpowiada zawodnikom, nie koryguje pozycji, tylko stoi z tym beretem na łbie i obserwuje swój mistrzowski plan, który za chwilę będzie nas kosztował utratę górnej ósemki. Jak bardzo Ramirez musi jeszcze spierrdolić grę, zmiany, schematy, SFG, ustawienie i decyzje personalne żeby ludzie przestali go bronić?!

80 minuta - Brzęczek skacze przy linii, motywuje i ustawia zawodników, a Ramirez stoi i gapi się, jakby nie ogarniał czy jest na meczu, czy w sklepie mięsnym i nie może się zdecydować, które kabanosy wybrać. To już Tomek Kulawik miał więcej charyzmy.

Ramirez dostał masę czasu od zarządu i nawet mi nie wyjeżdżajcie ze standardowym "drużynę trzeba zbudować", bo nie tylko jemu biednemu zrobiono w drużynie transfery, tylko większości trenerów NA ŚWIECIE. Miało być Kiko-Atletico, a jest Paraolimpico, a to dopiero początek zjazdu.

El'kabat 10.12.2017 17:42

Wy.......ić na zbity ryj tego erasmusa !!!!

arti 10.12.2017 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1489073)
Ciekawe czy nasz trener ma jaja i dziś zrezygnuje? Jeśli nie to we środę Cuesta Głowacki Wasilewski Sadlok Bartkowski Perez Basha Llonch Boguski Małecki Carlitos. Dalej laga do przodu i liczenie na fuksa. Tylko że, rywale przejrzeli nas szybciutko. Czwarty mecz w którym Carlitos jest dobrze pilnowany a trener nie ma KOMPLETNIE ŻADNEGO POMYSŁU jak to zmienić.

Musi być ktoś za Bartkowskiego (może Arsenic na po albo powrót Cywki) i może drugi napastnik do Carlitosa

wolfy 10.12.2017 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489076)
Jeżeli dobrze Cię rozumiem, to uważasz, że Wojtkowski został zdjęty dla zasady, chociaż ta decyzja przypadkiem się broni, bo Wojtkowski nie miał już siły biegać? Jeżeli tak, to się zgadzam.

Źle mnie rozumiesz. Wojtkowski zniknął, trzymanie go to byłby sabotaż. Nie wiem czemu ma służyć szukanie debilnych interpretacji prostego posta.

Perez, Imaz i Basha mają siły na 90 minut. Dopierdalanie się post factum że zmiennicy nic nie zmienili to po prostu łatwe odreagowywanie bandy sfrustrowanych panienek. Niedawno było halo czemu nie gra Bartkowski. Wszedł, nic nie pokazał.

Sam wielkim fanem Pereza nie byłem, nie uważam go też za złego piłkarza. To Kartherop wierzy że mamy skład minimum na puchary, ja od dawna zwracam uwagę źe budujeny za darmo z piłkarzy po przejściach.

Karherop 10.12.2017 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489072)
Przepraszam, faktycznie powinienem był rozwinąć. Trzeba być kompletnym debilem żeby domagać się zwolnienia trenera po słabym meczu. Rozumiem źe dla frajerów tutaj to sposób na odreagowanie, ale jestvto sposób toksyczny i żałosny.

Trener zostanie oceniony najwcześniej na koniec rundy, pewnie na koniec sezonu.

Co do sportowej złości, to nie w tym meczu, taczej frustrację.

Kibice po prostu wykazuja 'sportową złość' jak to lubisz nazywać.

I uważam, że to na dziś nie kibice są naszym największym problemem ale to co się wyprawia w drużynie i na ławce trenerskiej.

Revolver 10.12.2017 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489089)

Sam wielkim fanem Pereza nie byłem, nie uważam go też za złego piłkarza. To Kartherop wierzy że mamy skład minimum na puchary, ja od dawna zwracam uwagę źe budujeny za darmo z piłkarzy po przejściach.

Problem jest taki, człowieku, że my tu nic nie "budujemy", a już tym bardziej Ramirez. Słowo "budowanie" sugeruje kierunek przeciwny do chaosu, a my niestety nie zmierzamy w tamtą stronę. Nie jest to wina piłkarzy, tylko trenera, który nie posiada odpowiednich umiejętności, żeby przez ROK wprowadzić choćby JEDEN powtarzalny schemat gry.

P.S. Zamieniłbyś się na skład z takim Płockiem?

Pepinho 10.12.2017 17:53

Z całym szacunkiem dla "zasług" Ramireza w dziele budowy nowej lepszej Wisły pragnę zauważyć na fakt ponadprzeciętnej ilości szrotu biegającego w koszulkach z białą gwiazdą. Mamy/mieliśmy od początku sezonu jednego słownie zawodnika w formie Carlitosa ale on sam w pojedynkę nie da nam grupy mistrzowskiej.

Pero 10.12.2017 17:54

Ja myśle, że dzisiejszy wynik i styl nie ma znaczenia. Najważniejsze że Kiko zaorał swoich przeciwników (w tym przede wszystkim mnie) w tym jakimś wywiadzie. Normalnie tam mi dzisiaj głupio że od pół roku krytykowałem go i jego wybory typu Perez i Imaz....

ashkeczup 10.12.2017 17:54

wolfy dalej o budowie. Tylko się domyślam, kim z zawodu jesteś i że kochasz swoją prace.

wolfy 10.12.2017 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1489093)
Problem jest taki, człowieku, że my tu nic nie "budujemy", a już tym bardziej Ramirez. Słowo "budowanie" sugeruje kierunek przeciwny do chaosu, a my niestety nie zmierzamy w tamtą stronę. Nie jest to wina piłkarzy, tylko trenera, który nie posiada odpowiednich umiejętności, żeby przez ROK wprowadzić choćby JEDEN powtarzalny schemat gry.

P.S. Zamieniłbyś się na skład z takim Płockiem?

A my kogo niby mamy kto nad nimi góruje? Carlitosa?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1489097)
wolfy dalej o budowie. Tylko się domyślam, kim z zawodu jesteś i że kochasz swoją prace.

Za głupi na to jesteś, myślenie zostaw lepiej wykwalifikowanym. Nawet bałwanie nie zrozumiałeś zdania które przeczytałeś. To smutne jak starasz się być zabawny i jak bardzo Ci nie wychodzi...

arti 10.12.2017 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489089)
Źle mnie rozumiesz. Wojtkowski zniknął, trzymanie go to byłby sabotaż. Nie wiem czemu ma służyć szukanie debilnych interpretacji prostego posta.

Perez, Imaz i Basha mają siły na 90 minut. Dopierdalanie się post factum że zmiennicy nic nie zmienili to po prostu łatwe odreagowywanie bandy sfrustrowanych panienek. Niedawno było halo czemu nie gra Bartkowski. Wszedł, nic nie pokazał.

Sam wielkim fanem Pereza nie byłem, nie uważam go też za złego piłkarza. To Kartherop wierzy że mamy skład minimum na puchary, ja od dawna zwracam uwagę źe budujeny za darmo z piłkarzy po przejściach.

Obawiam się wolfy, że niczego nie budujemy z tym 'trenerem". Raz się lepiej uda(wało) raz gorzej, ale zależało to w znacznej mierze od przypadku.
A dziś - wszyscy poruszali się w tempie ślimaka, bez ładu składu i sensu, Carlitos przestał robić coś z niczego=praktycznie żadne zagrożenie z przodu i mamy ogromne kłopoty z każdym + dziurawa obrona i każdy zaczyna nas lać.
Indywidualnie - wszyscy ch.ja grają, w dodatku dziś bez specjalnego zaangażowania, pokaż mi jednego grajka, który zrobił progres przy Kiko.
I tylko co do Wojtkowskiego się z Tobą zgadzam-on ma siłę na max 60 minut więc i tak by już dziś najprawdopodobniej nic nie zagrał... czyli tak jak cała reszta.

Kamson 10.12.2017 17:57

Kiko i budowanie - dobre :) Ten gość nie zbudowałby nawet samochodu z klocków LEGO.

wolfy 10.12.2017 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1489100)
Obawiam się wolfy, że niczego nie budujemy z tym 'trenerem". Raz się lepiej uda(wało) raz gorzej, ale zależało to w znacznej mierze od przypadku.
A dziś - wszyscy poruszali się w tempie ślimaka, bez ładu składu i sensu, Carlitos przestał robić coś z niczego=praktycznie żadne zagrożenie z przodu i mamy ogromne kłopoty z każdym + dziurawa obrona i każdy zaczyna nas lać.
Indywidualnie - wszyscy ch.ja grają, w dodatku dziś bez specjalnego zaangażowania, pokaż mi jednego grajka, który zrobił progres przy Kiko.
I tylko co do Wojtkowskiego się z Tobą zgadzam-on ma siłę na max 60 minut więc i tak by już dziś najprawdopodobniej nic nie zagrał... czyli tak jak cała reszta.

Szczerze to ja też nie uważam go za geniusza, ale punktuje ponad stan.

Charlie 10.12.2017 18:07

Byłem przeciwnikiem zwalniania Ramireza, ale dziś zmieniłem zdanie. Albo zespół jest totalnie beznadziejny, za co przynajmniej częściową winę ponosi trener, albo grają przeciwko niemu. W obu przypadkach niestety mamy tylko jedno rozwiązanie - zwolnić.

Karherop 10.12.2017 18:07

@wolfy

W zeszłym sezonie, na tym samym etapie po m.in 7 porażkach z rzędu mieliśmy tylko o 3 punkty mniej. Wymowne? tak, wymowne.

Ja wierzę, że mamy skład odpowiedni by powalczyć o puchary. Czy to się uda zależy od innych czynników. Kadrowo to jak najbardziej 3-6 ekstraklasy.

wolfy 10.12.2017 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1489107)
@wolfy

na tym samym etapie po m.in 7 porażkach z rzędu mieliśmy tylko o 3 punkty mnie. Wymowne? tak, wymowne.

Ja wierzę, że mamy skład odpowiedni by powalczyć o puchary. Czy to się uda zależy od innych czynników.

Twoja wiara o niczym nie świadczy, może poza ślepą miłością/naiwnością. Łatwo jest zwalić wszystko na trenera i robić z niego ślepego i debila, ale który z naszych nabytków pokazał klasę? Carlitos. A poza nim? Są fani Wojtkowskiego, sa fani Halilovicia, nawet Kostal ma tutaj swoje groupies. Tak naprawdę jednak to wszystko są aktualnie bardzo przeciętni lub wręcz słabi piłkarze.
No dobra, Velez mi się podobał kiedy był zdrowy,
Najgorze, że nawet nie można mieć pretensji do Junco, po prostu jesteśmy biedni i mamy długi.

Trener jest łatwym celem, ale ja nie widzę niczego co kazałoby traktować nas inaczej niż ligowego średniaka. Ale wierz sobie w co tam chcesz...

czaro 10.12.2017 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489089)
Źle mnie rozumiesz. Wojtkowski zniknął, trzymanie go to byłby sabotaż. Nie wiem czemu ma służyć szukanie debilnych interpretacji prostego posta.

Miało służyć rozmowie. W końcu to forum dyskusyjne.

Ja uważam, że Wojtkowski w 1. połowie był jednym z najlepszych na placu, a w drugiej zgasłby jak zawsze ze względu na to, że jest słaby fizycznie. Nie wiem, co w moim poście było debilnego, jak masz się tak rzucać, to więcej już rozmawiać nie będziemy.

TIR_DO_SŁUBIC 10.12.2017 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489109)
Miało służyć rozmowie. W końcu to forum dyskusyjne.

Ja uważam, że Wojtkowski w 1. połowie był jednym z najlepszych na placu, a w drugiej zgasłby jak zawsze ze względu na to, że jest słaby fizycznie. Nie wiem, co w moim poście było debilnego, jak masz się tak rzucać, to więcej już rozmawiać nie będziemy.

Odechciało mu się grać, agresywnie na niego zagrali parę razy. Ale nadal robił różnicę. Nie powinien być zmieniony.

regan 10.12.2017 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489105)
Szczerze to ja też nie uważam go za geniusza, ale punktuje ponad stan.

Nie żartuj
Chyba w fifie...

Kiko out i tyle w temacie

wolfy 10.12.2017 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1489109)
Miało służyć rozmowie. W końcu to forum dyskusyjne.

Ja uważam, że Wojtkowski w 1. połowie był jednym z najlepszych na placu, a w drugiej zgasłby jak zawsze ze względu na to, że jest słaby fizycznie. Nie wiem, co w moim poście było debilnego, jak masz się tak rzucać, to więcej już rozmawiać nie będziemy.

Z tego co ja widziałem to już zgasł kiedy go zmieniono. Ciężko ocenić, bo tak naprawdę nic nie graliśmy.
I nie rzucam się, wydawało mi się że to kolejny "zabawny" post.

Kac 10.12.2017 18:22

Kiko out, dosc juz tego

teo 10.12.2017 18:22

Jak dobrze, ze nie moglem tego kabaretu ogladac :D generalnie wieksza przyjemnosc sprawia ogladanie Rakowa Czestochowa niz Wisly Krakow :((

El'kabat 10.12.2017 18:22

Ciekawe tylko czy dziś, czy jutro.

Griszka30KR 10.12.2017 18:26

Po ostatnim meczu był tutuł
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem był VAR
po tym
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem byłem ja.
Nikogo nie rozwinął(Tibor,Kostal),zgasił Brozka,Małeckiego,Bartosza.
W meczu najwięcej strającego sie Wojtkowskiego zdejmuje,a po beznadzijenej pierwszej połowie ofensywne zmiany w 70 min...Zwycięstwo w derbach to obowiązek,ale może przegrana byłaby Jego "gwoździem do trumny"

krzaq12 10.12.2017 18:28

Ta ostatnia niedziela.

Czara goryczy chyba się przelała.

MMTS 10.12.2017 18:29

Ciekaw jestem ilu teraz zwolenników spokojnej budowy drużyny będzie nadal fanatycznie wspierać Kiko.
I tu nie chodzi o oczekiwania wobec niego, ale o umiejętność wyciągania wniosków i obserwacji sytuacji na boisku.
Jeśli ktoś z obrońców potrafi wyjaśnić zmiany i ich sens, wartość dodaną jaką widzi nasz treneiro w Perezie, postawę Bartkowskiego (w najgorszej formie Cywka byłby lepszy), zjazd mentalny drużyny, brak wyraźnej taktyki, ogromna dziur a środku pola, brak zaangażowania pupila Carlitosa, widoczną narastającą niechęć Polaków (podejście do meczów i efektywność meczowa), itd.
Chodzę od ponad 20 lat na mecze. Dzisiaj mój 9-letni syn zapytał mnie, czy oni w ogóle trenują? I jaki jest sens marznąć na stadionie po to, żeby oglądać takich pacanów...
Trudno mu nie przyznać racji. Trenuje w orlikach, więc wie co to trening.
Mam więc nadzieję, że nawet obrońcy zrozumieją, że nie chodzi o budowanie drużyny, tylko o możliwości, zdolności i umiejętności. Dlatego niektórzy są włascicielami ogromnych przedsiębiorstw, a niektórzy siedzą na kasie w markecie. Dlatego Kiko powinien odejść. Natychmiast.

krzaq12 10.12.2017 18:32

https://twitter.com/janekx89/status/939909579437170690

wiesniak842 10.12.2017 18:32

Wlasnie. Wyniki sa jakie sa. Nie na zwalnianie Kiko ale... kazdy widzi jak jest, zarzad juz chyba tez ( wnioskujac z tego jakie kraza plotki ). Prawdopodobnie mecz derbowy przesadzi o dalszej wspolpracy z Ramirezem.

Mixu 10.12.2017 18:32

ptaszki ćwierkają że to nasz nowy trener : https://www.transfermarkt.pl/joan-ca.../trainer/14860

wolfy 10.12.2017 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1489119)
Po ostatnim meczu był tutuł
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem był VAR
po tym
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem byłem ja.
Nikogo nie rozwinął(Tibor,Kostal),zgasił Brozka,Małeckiego,Bartosza.
W meczu najwięcej strającego sie Wojtkowskiego zdejmuje,a po beznadzijenej pierwszej połowie ofensywne zmiany w 70 min...Zwycięstwo w derbach to obowiązek,ale może przegrana byłaby Jego "gwoździem do trumny"

:rotfl: Co za paranoja :rotfl: Post roku!
Brożka zgasiły wiek i kontuzje, Małecki bez formy po kontuzji kolana, Bartosz miał kilka dobrych meczy jako dżoker ale podoba mi się jego przykład. Pokazuje jak desperacko musiałeś szukać kogoś dobrego kto został w Wiśle. No i w pół roku nie rozwinął nikogo z tych no-namów wyplutych przez profesjonalny futbol :rotfl:

Kibicuj parchom przeciw znienawidzonemu Kiko, ważniejsze jego zwolnienie niż derby :D

Co za kawał ...

MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Twój wywód pokazuje że na prace wymagające intelektu się nie kwalifikujesz, ale spróbuj może na budowie?

P.S. Do nieśmiertelnego janexxxa (te iksy to chyba od pieprzenia - głupot) dołączył Kiewicz :lol: Co na ten temat Miga i WisłaFan123? Przydałoby się kilka informacji z wewnątrz klubu :>

silver03 10.12.2017 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1489108)
Carlitos. A poza nim? Są fani Wojtkowskiego, sa fani Halilovicia, nawet Kostal ma tutaj swoje groupies. Tak naprawdę jednak to wszystko są aktualnie bardzo przeciętni lub wręcz słabi piłkarze.
No dobra, Velez mi się podobał kiedy był zdrowy,

Z całym szacunkiem dla Płocka, tytanów takich jak Uryga czy Kiełpin, albo Kante lub Furman, ale mamy zdecydowanie lepszych piłkarzy. Lepszych technicznie, do gry kombinacyjnej, a nie na lagi do przodu, bo tak wyglądała dzisiaj nasza gra. Jeden wielki chaos i laga. Przegraliśmy ten mecz naszym brakiem pomysłu na grę w ofensywie, i zgodzę się z poprzednikami: trzymanie Pereza jako wolny defensywny elektron wokół Bashy to było taktyczne mistrzostwo świata. Kiko taktyką pozwolił ogórom z Płocka wywieź 3 pkt. Dzisiaj to był po prostu DRAMAT.

https://i.imgur.com/fSCHRSh.jpg

Po strzałach wychodzi na to, że graliśmy chyba z Barceloną.

FraMat 10.12.2017 18:46

a po podaniach, ze to my byliśmy Barceloną


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl