![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oby jutro temat miał w nazwie 'byłym' :D
|
Dalsza dyskusja nad tym truchłem trenerskim faktycznie nie ma już sensu.
|
Cytat:
ma ktos instat? chcialbym naprawde statystyki Pereza z tego meczu zobaczyc, ilosc sprintow i % celnych podan |
Cytat:
|
pierwszy raz napisze to otwarcie, ale KIKO ODEJDŹ najłagodniej mówiąc.
|
Miał rok, nie pokazał nic. Tragiczna gra w grupie mistrzowskiej, fatalne statystyki wyjazdowe, okropny styl gry, mało strzelanych bramek, bardzo dużo traconych. Widać, że drużyna stoi w miejscu, trzeba przewietrzyć szatnie. Mam nadzieję, że zarząd podejmie jedyną słuszną decyzję i już jutro pożegnamy sympatycznego szkoleniowca rodem z półwyspu Iberyjskiego.
|
Ramirez żyje w jakimś swoim chorym świecie. Kiedyś wydawało mi się, że jest marnym trenerem, a on po prostu cierpi na urojenia. Jego się nie powinno zwalniać, tylko leczyć farmakologicznie. Jaki zdrowy, trzeźwo myślący człowiek popełnia te same błędy non stop, co tydzień, z premedytacją i nie wyciąga z nich żadnych wniosków? Jaki normalny, rozumny człowiek trzyma w takim meczu na boisku Pereza prawie do końca, ściąga najlepszego zawodnika, nie zmienia ustawienia i taktyki w obliczu KLĘSKI, nie podpowiada zawodnikom, nie koryguje pozycji, tylko stoi z tym beretem na łbie i obserwuje swój mistrzowski plan, który za chwilę będzie nas kosztował utratę górnej ósemki. Jak bardzo Ramirez musi jeszcze spierrdolić grę, zmiany, schematy, SFG, ustawienie i decyzje personalne żeby ludzie przestali go bronić?!
80 minuta - Brzęczek skacze przy linii, motywuje i ustawia zawodników, a Ramirez stoi i gapi się, jakby nie ogarniał czy jest na meczu, czy w sklepie mięsnym i nie może się zdecydować, które kabanosy wybrać. To już Tomek Kulawik miał więcej charyzmy. Ramirez dostał masę czasu od zarządu i nawet mi nie wyjeżdżajcie ze standardowym "drużynę trzeba zbudować", bo nie tylko jemu biednemu zrobiono w drużynie transfery, tylko większości trenerów NA ŚWIECIE. Miało być Kiko-Atletico, a jest Paraolimpico, a to dopiero początek zjazdu. |
Wy.......ić na zbity ryj tego erasmusa !!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
Perez, Imaz i Basha mają siły na 90 minut. Dopierdalanie się post factum że zmiennicy nic nie zmienili to po prostu łatwe odreagowywanie bandy sfrustrowanych panienek. Niedawno było halo czemu nie gra Bartkowski. Wszedł, nic nie pokazał. Sam wielkim fanem Pereza nie byłem, nie uważam go też za złego piłkarza. To Kartherop wierzy że mamy skład minimum na puchary, ja od dawna zwracam uwagę źe budujeny za darmo z piłkarzy po przejściach. |
Cytat:
I uważam, że to na dziś nie kibice są naszym największym problemem ale to co się wyprawia w drużynie i na ławce trenerskiej. |
Cytat:
P.S. Zamieniłbyś się na skład z takim Płockiem? |
Z całym szacunkiem dla "zasług" Ramireza w dziele budowy nowej lepszej Wisły pragnę zauważyć na fakt ponadprzeciętnej ilości szrotu biegającego w koszulkach z białą gwiazdą. Mamy/mieliśmy od początku sezonu jednego słownie zawodnika w formie Carlitosa ale on sam w pojedynkę nie da nam grupy mistrzowskiej.
|
Ja myśle, że dzisiejszy wynik i styl nie ma znaczenia. Najważniejsze że Kiko zaorał swoich przeciwników (w tym przede wszystkim mnie) w tym jakimś wywiadzie. Normalnie tam mi dzisiaj głupio że od pół roku krytykowałem go i jego wybory typu Perez i Imaz....
|
wolfy dalej o budowie. Tylko się domyślam, kim z zawodu jesteś i że kochasz swoją prace.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A dziś - wszyscy poruszali się w tempie ślimaka, bez ładu składu i sensu, Carlitos przestał robić coś z niczego=praktycznie żadne zagrożenie z przodu i mamy ogromne kłopoty z każdym + dziurawa obrona i każdy zaczyna nas lać. Indywidualnie - wszyscy ch.ja grają, w dodatku dziś bez specjalnego zaangażowania, pokaż mi jednego grajka, który zrobił progres przy Kiko. I tylko co do Wojtkowskiego się z Tobą zgadzam-on ma siłę na max 60 minut więc i tak by już dziś najprawdopodobniej nic nie zagrał... czyli tak jak cała reszta. |
Kiko i budowanie - dobre :) Ten gość nie zbudowałby nawet samochodu z klocków LEGO.
|
Cytat:
|
Byłem przeciwnikiem zwalniania Ramireza, ale dziś zmieniłem zdanie. Albo zespół jest totalnie beznadziejny, za co przynajmniej częściową winę ponosi trener, albo grają przeciwko niemu. W obu przypadkach niestety mamy tylko jedno rozwiązanie - zwolnić.
|
@wolfy
W zeszłym sezonie, na tym samym etapie po m.in 7 porażkach z rzędu mieliśmy tylko o 3 punkty mniej. Wymowne? tak, wymowne. Ja wierzę, że mamy skład odpowiedni by powalczyć o puchary. Czy to się uda zależy od innych czynników. Kadrowo to jak najbardziej 3-6 ekstraklasy. |
Cytat:
No dobra, Velez mi się podobał kiedy był zdrowy, Najgorze, że nawet nie można mieć pretensji do Junco, po prostu jesteśmy biedni i mamy długi. Trener jest łatwym celem, ale ja nie widzę niczego co kazałoby traktować nas inaczej niż ligowego średniaka. Ale wierz sobie w co tam chcesz... |
Cytat:
Ja uważam, że Wojtkowski w 1. połowie był jednym z najlepszych na placu, a w drugiej zgasłby jak zawsze ze względu na to, że jest słaby fizycznie. Nie wiem, co w moim poście było debilnego, jak masz się tak rzucać, to więcej już rozmawiać nie będziemy. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba w fifie... Kiko out i tyle w temacie |
Cytat:
I nie rzucam się, wydawało mi się że to kolejny "zabawny" post. |
Kiko out, dosc juz tego
|
Jak dobrze, ze nie moglem tego kabaretu ogladac :D generalnie wieksza przyjemnosc sprawia ogladanie Rakowa Czestochowa niz Wisly Krakow :((
|
Ciekawe tylko czy dziś, czy jutro.
|
Po ostatnim meczu był tutuł
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem był VAR po tym KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem byłem ja. Nikogo nie rozwinął(Tibor,Kostal),zgasił Brozka,Małeckiego,Bartosza. W meczu najwięcej strającego sie Wojtkowskiego zdejmuje,a po beznadzijenej pierwszej połowie ofensywne zmiany w 70 min...Zwycięstwo w derbach to obowiązek,ale może przegrana byłaby Jego "gwoździem do trumny" |
Ta ostatnia niedziela.
Czara goryczy chyba się przelała. |
Ciekaw jestem ilu teraz zwolenników spokojnej budowy drużyny będzie nadal fanatycznie wspierać Kiko.
I tu nie chodzi o oczekiwania wobec niego, ale o umiejętność wyciągania wniosków i obserwacji sytuacji na boisku. Jeśli ktoś z obrońców potrafi wyjaśnić zmiany i ich sens, wartość dodaną jaką widzi nasz treneiro w Perezie, postawę Bartkowskiego (w najgorszej formie Cywka byłby lepszy), zjazd mentalny drużyny, brak wyraźnej taktyki, ogromna dziur a środku pola, brak zaangażowania pupila Carlitosa, widoczną narastającą niechęć Polaków (podejście do meczów i efektywność meczowa), itd. Chodzę od ponad 20 lat na mecze. Dzisiaj mój 9-letni syn zapytał mnie, czy oni w ogóle trenują? I jaki jest sens marznąć na stadionie po to, żeby oglądać takich pacanów... Trudno mu nie przyznać racji. Trenuje w orlikach, więc wie co to trening. Mam więc nadzieję, że nawet obrońcy zrozumieją, że nie chodzi o budowanie drużyny, tylko o możliwości, zdolności i umiejętności. Dlatego niektórzy są włascicielami ogromnych przedsiębiorstw, a niektórzy siedzą na kasie w markecie. Dlatego Kiko powinien odejść. Natychmiast. |
|
Wlasnie. Wyniki sa jakie sa. Nie na zwalnianie Kiko ale... kazdy widzi jak jest, zarzad juz chyba tez ( wnioskujac z tego jakie kraza plotki ). Prawdopodobnie mecz derbowy przesadzi o dalszej wspolpracy z Ramirezem.
|
ptaszki ćwierkają że to nasz nowy trener : https://www.transfermarkt.pl/joan-ca.../trainer/14860
|
Cytat:
Brożka zgasiły wiek i kontuzje, Małecki bez formy po kontuzji kolana, Bartosz miał kilka dobrych meczy jako dżoker ale podoba mi się jego przykład. Pokazuje jak desperacko musiałeś szukać kogoś dobrego kto został w Wiśle. No i w pół roku nie rozwinął nikogo z tych no-namów wyplutych przez profesjonalny futbol :rotfl: Kibicuj parchom przeciw znienawidzonemu Kiko, ważniejsze jego zwolnienie niż derby :D Co za kawał ... MMTS - przykro mi że pracujesz na kasie w markecie, ale nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Twój wywód pokazuje że na prace wymagające intelektu się nie kwalifikujesz, ale spróbuj może na budowie? P.S. Do nieśmiertelnego janexxxa (te iksy to chyba od pieprzenia - głupot) dołączył Kiewicz :lol: Co na ten temat Miga i WisłaFan123? Przydałoby się kilka informacji z wewnątrz klubu :> |
Cytat:
https://i.imgur.com/fSCHRSh.jpg Po strzałach wychodzi na to, że graliśmy chyba z Barceloną. |
a po podaniach, ze to my byliśmy Barceloną
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl