![]() |
Czy ma moze ktos jakies pewne info odnosnie naszych starych slupow oswietlenia ????
Gdzies sie obilo o uszy ze maja trafic na WANDE do Nowej Huty ..... Ile w tym prawdy ???? |
Cytat:
|
skyboxy
Mam pytanko, czy beda skyboxy w nowych trybunach? nad balkonem na wizkach są pozostawiane takie przestrzenie.
|
Cytat:
|
Na nowej C i AB ma być 18 rzędów na dole, a w zasadzie 20 bo jeszcze 2 rzędy dla VIPów nieco wyżej od pozostałych, natomiast na drugim poziomie będą 24 rzędy. Informacja potwierdzona, mam dokładny projekt stadionu na dysku.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jest gdzies to do sciagniecia ?
albo mozesz wrzucic na jakis serwer ? |
Podbijam, jakiś rapidshare, albo coś w tym stylu;-)
EDIT: Google robi swoje;-) Dokumentacja trybuny wschodniej (557 MB) : http://www.zdit.krakow.pl/images/sto...a/dok.proj.rar Dokumentacja trybuny zachodniej (767 MB): http://www.zdit.krakow.pl/images/sto...techniczna.rar |
Też bym skorzystał jako że po sesji to może trochę czasu znajdę na wizualizacje :)
|
Wracając do tematu przegród między sektorami, ktoś podał informacjię że z tego zrezygnowano. Mam nadzieje że to prawda, bo w specyfikacji architektonicznej jest to:
Cytat:
|
- barierki od strony murawy zostają
- bariery między sektorami znikną (zasadniczo), nawet te z D i E |
Cytat:
|
Zaczyna się montaż słupów na piętrze trybuny :) Właśnie mocują pierwszy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
ale dach będzie może troszke wyżej jak zaznaczył sayek89... bo trybuna(gorny poziom) wg mnie opierać się będzie o tą górną wypustkę w kolumnie nowo zamontowanej. (tylko nie mam pewności czy to jest tylnia kolumna czy przednia ta nośna)
|
moze powinni przestawic widok z kamery miasta na budowe C bo tam sie wiecej dzieje i widoczne sa efekty
myslalem tez o kamerze obracającej sie zaleznie od odbiorcy pokazujaca A i B przesowamy w prawo D i murawa a potem budujace C najwazniejsze na budowie 3 miejsca ale za duzo by to kosztowalo i za duzo wymagam |
Postęp prac od dnia 11 Maja do 3 Lipca
http://wyslijto.pl/files/download/2dgnqwyh4j Nie wiem czy w tym temacie czy zdjecia wiec wrzucę i tu i tu ;) |
Cytat:
czyli pleksy?? jelsi myslimy o tym samym,barierki=pleksy to mam identyczne zdanie do twojego na temat tego badziewia |
Jesli ta kolumna jest tylnią(nawet jak przednią), to ta trybuna bedzie gruuubo stroma..chyba że odnosze mylne wrazenie!
|
nie nom daj spokoj to jest tylnia kolumna :) Chyba .....:)
|
ale z was mondzioły, trybuna bedzie 2 poziomowa !!
|
chyba wszyscy wieme ze 2 poziomowa :) chodz o ta kolumne co jest najwyzej ......o wysokosc całej trybuny teraz widac......
|
To jest na pewno tylnia kolumna tylko tak sie wydaje ze bedzie stroma z tego zdjecia, a tak naprawde ta budowa jest szeroka i nie bedzie wcale tak widac ze jest stroma :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Warto dodać że jak najwyższe rzędy E i D
|
mi wychodzi coś takiego:) pi razy drzwi :D http://img7.imageshack.us/img7/3047/szkicpop.png
ale coś za wysokie się wydaje :D ten zarys z zalożeniem że to tylni słup... |
Mniej więcej tak się będzie prezentowała nowa trybuna jeśli chodzi o jej wysokość, przy czym zaznaczam, że rysunek i tak jest dość schematyczny http://img391.imageshack.us/img391/2651/wysokosc.png . Całkiem nieźle się zapowiada jak dla mnie.
|
Cytat:
D i E mają teraz 27 stopni w dolnej i 30 górnej części a AB i C będą miały 20 stopni na dole i 31 na balkonie, narożniki na dole trochę inaczej będą skonstruowane. P.S. Panu architektowi trzeba przyznać, że (pewnie przypadkiem ale jednak) nachylenie trybun za bramkami wyszło bardzo dobrze... |
http://i42.tinypic.com/30sc97a.png
czerwone - zrobione, żółte - w trakcie budowy |
miasto decyduje ktora trybuny budowe pokazje?? mowie o kamerze tora obecnie pokazuje budowe A i B
tez ktos mysli jak ja ze powinii teraz pokazywac w tej kamerce budowe C?? |
Coś kiedyś czytałem tylko nie wiem gdzie i nie wiem czy dobrze zapamiętałem ale podobno cała konstrukcja albo szkielet (jeśli to nie to samo) trybuny ma być gotowa w lipcu/sierpniu.To prawda? Czy mi się to przyśniło? :D
|
Stadionj Wsiły jest bardzo piekny i spełnia wszystkie normy... dziwi mnie fakt ze nie dostalismy pozwolenia na zorganizowanie Euro 2012 w Krakowie... Chce powiec ze jak dalej to PO bedzie rzadzic Polska i miszeac sie w sprawy sporotwe na ktorych nie maja pojeci... Niechce nic mowic tym ktorzy glosuja w wyborach na PO ale to dzieki im Krakow jest na liscie rezerwowych bo w komisji przeodniczącym byl czlonek PO.... W Gdańsku powstanie obiekt spostowy Baltic Arena ponieważ Pan premier jest wlasnie z Gdańska dziwne troche ale nie mieszajc sie w polityke to pragne tu powiedziec ze ja kocham Wisełke i stadion bedzie najpiekniejszy w Polsce taki typowo Angielski i to mi sie podoba:) pozdro
|
Odstaw leki.
|
Hmm... a czyżby to nie za rządów zapewne ubóstwianego przez ciebie PiS-u umieszczono Kraków na liście rezerwowej?
|
dodajmy rzadu w ktory ministrem sportu była pani, ktora sama stwierdzila "ze sportem nigdy szerzej sie nie interesowala przed objeciem funckcji MS"
ale mniejsza o to my tu gadu gadu a na miejscu trybuny zachodniej nawet zywej duszy nie widać |
czyzby weekend na budowie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl