![]() |
Żeby w tych pucharach coś ugrac więcej to trzeba miec znacznie skuteczniejszych napastników niż tych co ma obecnie Legia i Wisła , takich snajperów co w dwumeczu mają 1-2 sytuacje które zamienią z zimną krwią na bramki .
Żuraw ,Kuźba,Franek z najlepszych lat, czy obecnie Rudnev z Lecha co strzelają po 20 bramek w sezonie w naszej ekstraklasie- z takimi napastnikami można walczyc we wiosenno-zimowych meczach |
Oby za rok bylo lepiej....bo to bylo cos wybitnego jak na nasza lige. Gratulacje :) Zabraklo....malo, bo kazdy by przed runda obstawial pogromy, a tak pozostal niedosyt.
|
I też powiedzmy, Legia wypracowała sobie awans do gry na wiosnę ale Sporting był już za mocny. A do Nas uśmiechnęło się szczęście w meczu Fulham - Odense i mnie przynajmniej boli najbardziej to, że dostaliśmy Standard, a jak się okazało Standard.., który był do przejścia dla Wisły ale niestety awans Belgów. Cieszmy się, że zgraliśmy wiosną w europejskich pucharach.
|
Sporting był jak najbardziej do ogrania. Zabrakło przysłowiowych armat...
Wczoraj widziałem dobrze ułożony taktycznie zespół (Legia sic!) ze słabymi zawodnikami i słaby zespół z dobrymi (czyli Sporting). A brak siły ofensywnej był porażający: brak Radovica, Luboja prosto ze szpitala, Żyro... |
|
http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Ku...wiadomosc.html
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1754,ti...wiadomosc.html Bramkarzy mamy jednak charakternych :lol: |
No to temat do zamknięcie
i na przyszły sezon zyczymy sobie by był równie długi jak ten. 112 stron, czyli coś w tych pucharach jednak sie działo |
Cytat:
|
Oglądałem oba mecz Wisły i Legii w 1/16 finału. W mojej opinii zagrały naprawde nieźle. Brakło mi takiego wyrachowania w ich działaniach. Nie wiem jak to opisać... Wyraźnie pokazałą to Legia... grali 11 na 11 ale nei to jest najważniejsze.... mieli okropne duże przestoje w grze... kiedy zawodnicy Sportingu rozpędzali sie w swojej grze to Legioniści często wolniej wracali do nich, rzadko blisko i agresywnie podchodzili jakby myśleli " aaa i tak nam nie strzelicie " W przypadku naszej Wisły wyglądało to troche inaczej bo sporo czas w obu meczach graliśmy w 10 na 11 zawodników Standardu ale mieliśmy inicjatywe w obu spotkaniach! Oczywiście były błędy, nawet rażące jak ten Nuneza kiedy Czekaj dostał czerwoną kartke ale nawet z tymi błędami mogliśmy przejść ten bardzo średni Standard. Wystarczyło tylko albo aż mieć lepszą skuteczność. Na przykład strzał Kirma praktycznie do pustaka po szarży Maora. No nic już nie poradzimy. Serce boli bo okazja żeby zaistnieć w tegorocznych pucharach była duża.
|
Cytat:
|
Ogladałem oba mecze i niestety ten w którym grała Wisła stał na o wiele słabszym poziomie niż mecz Legii ze Sportingiem. Legia mogła to wygrać ale jeden Ljuboja nie wystarczy... Żyro grał tragicznie moim zdaniem.
|
Wg Was, słuszna druga żółta kartka dla Nuneza i w konsekwencji czerwona ?
|
Cytat:
|
Nie mogła wygrać tylko mogła wygrywać. Główka Ljuboji i nie uznany karny po ręce w pierwszej połowie są oczywiste.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Haha głubszego postu dawno nie czytałem :rotfl: idąc tym tokiem myslenia z Barceloną gralibyśy dobrą piłkę,ponieważ Barca gra szybko i ładnie :D |
Ja broń Boże nikogo nie bronie, ale zwróćcie tylko uwage. Ta druga żótła kartka dla Nuneza ma miejsce gdy niejako zawodnik Standardu mija go ale ma dużo miejsca by go obiec, Nunez odwraca sie plecami a przeciwnik na niego wpada! To chyba nei jest normalne i wg mnei to wymuszenie tej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki...
|
Nunez sie nie obraca plecami, tylko chce przypieprzyc z bara zawodnikowi bez pilki....
|
Nawet Moskal twierdzi że czerwień dla Nuneza na wyrost w wywiadzie dla PS.
|
Nunez to jest najgorsze polaczenie nieudolnosci pilkarskiej w jednej osobie. Najpierw to zalosne zachowanie z "symulowaniem" uderzenia (tak, w meczu z Fulham tez go uwazalem za cipe), potem atak rodem z koszykowki na wymuszenie "faulu w ataku", na zawodnika bez pilki...
|
Powtarzam. Ja go nie bronie. Juz poznałem go jako zawodnika, wiem jak sie zachowuje na boisku i że często symuluje. Ale ta akcja i to zachowanie piłkarza Standardu uważam za symulke i kartke dla niego, żółtą oczywiscie
|
Cytat:
Poważnie, facet się odwraca i z premedytacją zagradza drogę przeciwnikowi wywalając mu z bara. Na środku pola, mając wcześniej żółtą. Do tego nabiegający facet jest w biegu, więc akcja jest bardzo dynamiczna, a jego odbicie/upadek efektowne. |
Jaka symulke, jak on dostal z bara, prawie jak w rugby.... Ewidentnie widac, ze Nunez nie patrzy na pilke, tylko obraca sie w strone zawodnika
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl