![]() |
Popatrzyłem na tabelę i az mnie szlag trafil. Goscie mogli miec 9 pkt przewagi i spokojnie jechac na wiosne, a zmaist tego mają Legię, Lecha, Chorzów i Bełchatów na ogonie. Niebywałe to wszystko.....
|
Szkoda ze tylko nas to martwi
|
Tak, tak, a tu znów teorie spiskowe. Peszko fauluje bo jest walczakiem, wszedł z karata z zamysłem strzelenia bramy. Mógł dostać żółtą, mógł dostać czerwoną, sytuacja wątpliwa. Ja bym dał żółtą, bo chamstwa w tym zagraniu nie widziałem, tylko zaciętość i nieodpuszczanie przed bramką z domieszką nieodpowiedzialności.
Jak Sadlok tydzień temu nogę Gancarczykowi połamał w równie nieodpowiedzialny sposób, tyle że na ewidentną czerwień, to jakoś tutaj nad 'równymi i równiejszymi' żeście nie dyskutowali. Pomijając fakt, że u Was Diaz co drugi mecz powinien za chamstwo wylatywać z czerwienią, a nie wylatuje. |
Cytat:
|
nie bylo.
oczywiscie mowisz o akcji Lubina. Traore...on gral w Gorlicach jeszcze nie tak dawno. Ale ****a nasz klub do ch**a waclawa boi sie najwidoczniej sciagac z 3ligi czy nizej. A taki Boguski ktorego Jerzy E. podebral z 3 ligowej LOMZY jest pierwszoplanowym zawodnikiem. Szkoda Lubina, ale skoro stoper Stasiak sie tak jaka to nie dziwie sie ze maja opozniony zaplon obroncy tego klubu. (sory za brakpolskich liter, ale nieposiadam) |
Ten Traore to naprawdę dobry napastnik. Pomyśleć, że można było go kupić za jakieś 50 tysięcy euro. Teraz pewnie Zagłębie chce za niego z 500 tysięcy euro. Dużo jest takich graczy w niższych ligach, tylko trzeba dobrze szukać. Np. taki pomysł: Prześwietlić wszystkich najlepszych strzelców 3 oraz 4 ligi polskiej, którzy mają max 22-24 lata. Na pewno znajdzie się chociaż jakiś niezły zmiennik do naszej drużyny.
|
Cytat:
Ekstraklasa dostanie opakowanie jakiego nie miała od jakiś 30-40 lat. Nic tylko się cieszyć, zobaczymy jak szybko pójdzie za tym poziom sportowy (bo raczej pójdzie) |
Arka za rok w listopadzie, a Śląsk i Lechia też w przyszłym sezonie ale dopiero na wiosnę, jeżeli się mylę poprawcie. Nie wiem czy Piast Gliwice takiego blaszaka nie postawi i coś o Polonii B. sie przebąkiwało. Wogole idzie to wszystko w dobrym kierunku :) Żeby jeszcze do naszej piłki weszła wielka kasa, a co za tym idzie wyższy poziom wtedy byłoby super.
|
Kluby będą musiały inwestować w piłkarzy, bo tak to nigdy nie zapełnią stadionów po 30-40 tysięcy ludzi.
|
Cytat:
Ciezko ustalic nasza liczbe, ale ok.1700 bedzie chyba najblizej prawdy. Przez caly mecz dobry doping z obu stron. W drugiej polowie ultrasujemy: http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/118/59006.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/118/59005.jpg |
Tak napewno bedzie kasa jak teraz ustawe antyhazardowa podpisali i wiele klubów nie bedzie miało kasy od buków . tak dalej panowie politycy , zabroncie wszystkiego , najlepiej zamknijcie wszystko i zeby nic nie było , ten Kononowicz to jakis jasnowidz musiał byc :) przewidział wszystko .
|
Ale chyba ta ustawa w to nie ingeruje.
|
Chyba jednak tak, dla nas to pare baniek w plecy.
|
no ładnie, tylko 12 minut gry i już dwie bramki w meczu Craxy z Piastem. To tak wolno od razu atakować i bramki tak szybko strzelać ? :D
|
Dla mnie PO i TUSK już nie istnieją. Dlaczego za kolegów Tuska (Zbysio, Rychu, Grzesiu i czort wie kto jeszcze) mają płacić kluby (na to wychodzi). Jak afera nie wybuchała to Tuskowi to nie przeszkadzało, a teraz nagle pierwszy sprawiedliwy. W tych czasach cholernie trudno znaleźć sponsora co rocznie wyłoży na klub 4-5 milionów złotych.
|
Kretynstwo pod publike i tyle. moj glos na 1906% stracil ;-)
Pasiaste placzki do przerwy 2:1 prowadza... |
W innych krajach (np Turcja, Cypr) rządzący zamiast rzucać klody pod nogi klubom pilkarskim staraja sie im pomagac. Na tych co inwestuja w sport czekaja ulgi sponsorzy tez maja swoje korzysci. Tylko u nas musi byc wszystko na opak. Nie dosc ze trudno o sponsorow to Tusk i jega kolesie jeszcze bardziej dusza kluby. A wszystko pod publike tak jak pisze Pan Jotka wszystko jest niewazne wazne by Slonce Peru zasiadlo na tronie glowy panstwa reszta jak na razie sie nie liczy. Przyjda wybory i znowu beda obietnice i milosciwie panujacy nam Donald bedzie chrzanil jak on to kocha sport i jakim to jest kibicem.
Takiego wała wole zaglosowac na jakiegos Kononowicza niz na tego klamce... |
Cytat:
|
Cytat:
W temacie (Ekstra)klasy - widać, ze derbowe zwycięstwo podbudowało morale Cracovii. Grają momentami dość fajnie, wiedzą, że jest to mecz z gatunku tych "za 6 punktów", który wygrać należy, to cisną rywala. Widać jak na dłoni ile w tej buraczanej lidze znaczy sama ambicja, nawet bez umiejętnosći wielkich... |
^^ w każdej lidze i na każdym poziomie ambicja bardzo dużo znaczy. I wcale nie wiem, kto jest więcej wart: ten z mniejszymi umiejętnościami i walecznym charakterem czy wytrenowana gwiazdka z talentem, której dawno się w główce poprzewracało.
|
No no żydki 3-1, i to przy komplecie 350 widzów !
|
3:2...Kowalski przypomina Pasom ze takze istniejemy :P
|
Cytat:
:foch: :> W dodatku przedstawia jednego z głównych działaczy Narodowej Demokracji. Od "narodowej" do "nazistowskiej" niedaleko a każdy uważny czytelnik GW wie, że nazizm = niedobrze. Wszyscy jesteście kibolami! Kibolami nazistami! ;-) |
Cytat:
Tutaj potrzeba zmian strukturalnych, no ale do tego trzeba mieć minimum rozumu,a tego (nie)rządu bym raczej nie podejrzewał. Ponad to nie można robić nic aby nie daj Boże zrobić kuku kolegom i mocodawcą. Ogólnie i tak już jest PO Polsce.Dla zabawy ostały się symbole i hymn. A niech się bawią. |
No i git ze Piast przegrywa. Z całym szacunkiem dla Gliwic ale zdecydowane nie dla wiosek w ekstraklasie. Idealnie by było jakby para Piast Odra w następnym sezonie występowała w 1-wszej lidze :>
|
Cytat:
spora wioska...200tys mieszkańców. Dodatkowo aglomeracja Sląska. |
Marszalek ma racje. W Turcji nastapilo zwolnienie klubow z podatkow, pewne inwestycje i prosze. A u nas rzad ucina sobie lape a nam zrodlo dochodu.
|
Cytat:
wioska prawie jak grodzisk |
Wioska kibicowska ;> Przy okazji Legia gra kichę z Bełchatowembardzo możliwy podział punktów :P 30 minuta 0:0 :>
|
Bardzo dobry mecz w Bełchatowie,szybkie tempo meczu i kilka naprawde swietnych akcji.
Bełchatów przeważa ale Legia też kontruje szybko.Szkoda tylko że Wisła Nas nie rozpieszcza dobrą grą Jakim cudem Rzezniczak gra w reprezentacji to do tej pory nie wiem.Nawet TurboDymomen nie oszuka Rzezniczaka! |
Ciekawi mnie ile będzie potrzeba punktów aby się utrzymać w lidze?
|
Pasy odniosły bodaj 3 zwycięstwo ligowe z rzędu. To chyba nie przypadek.
I warto zaglądnąć parę stron wcześniej, żeby poczytać opinie "znafcuf" na temat Oresta Lenczyka i jego warsztatu. Chyba tylko ja go broniłem. A teraz proszę - Pasy są już na 9 miejscu w tabeli, mają 17 punktów. Chyba oddalili już groźbę walki o utrzymanie. Do czołówki tracą ponad 10 punktów, więc na więcej ich nie stać. Ale środek tabeli mają raczej pewny. Potwierdza się, że w tej lidze zaledwie paru trenerów wie, na czym polega ich zawód. A do nich należy z pewnością Lenczyk. To nie cudotwórca - Pasy mają przyzwoity jak na ligę skład, a obecna pozycja w tabeli dobrze odzwierciedla ich klasę sportową. Ale to solidny trener. Z przykrością należy też powiedzieć, że w tym momencie Lenczyk wie co robi, a nasz Skorża nadal szuka przyczyn niepowodzeń. |
Rzucam sobie tak jednym okiem na Belchatow - Legia, musze przyznac, ze bardzo podoba mi sie gra GKSu, szczególnie jak przypomnę sobie ostatnie męczarnie naszej drużyny. GKS moze jeszcze sporo namieszac w tabeli.
|
Cytat:
|
czyżby Leo miał jakieś umiejętności , mało tego, umiał je przekazać? Obecnie to może nieprawdopodobnie brzmi, ale Ulatowski wcale niegłupio ten zespół ma ułożony.
Im więcej drużyn w czołówce, tym lepiej. Wnerwia mnie trochę dziś to dziwne zauważanie spalonych u bełchatowian, choć bardziej bym na ślepotę sędziego niż faworyzowanie legionistów zwalił. |
Ależ Małek znów drukuje na korzyść Legii w meczu z Bełchatowem - kartkuje wszystkich gospodarzy jak leci, fauli na kartki legionistów nie widzi. We wszystkich "spornych" sytuacjach gwiżdże na rzecz Legii. Fajnie to podsumował Śrutwa na antenie:
Mamy aut, "sędziowie nie wiedzą do końca kto wybił, trener Urban krzyczy "nasz!", Malek przyznaje wyrzut Legii". Niechcący oddał całą prawdę o sędziowaniu w tym meczu. Jaja. Mafia sędziowska nadal działa. |
Marszałek ale Ty debilizmy wygadujesz haha..Skorza nie ma warsztatu..:) dobre sobie :)...w ogóle szkoda tego komentowac jedyne co to wypadałoby zakpić z tego co Ty wypisujesz :)
|
Skorża ma warsztat, ale najwyraźniej ubożuchny. W tym momencie w grze Wisły nie widać jakiejś myśli przewodniej, sensu i taktyki.
W zasadzie jest tak przez całą rundę - jedyne, co robiliśmy dobrze to pressing, czasem próba pogrania po obwodzie pola karnego i rzucenia prostopadłej piłki. Skrzydła nie istnieją, podań krzyżowych na skrzydłowych nie ma. Nie ma gry z pierwszej piłki. Jest chaos. Na początku bytności Skorży w Wiśle było zupełnie inaczej. |
hehehe...Iwanski trafi; w wentyl ;-) 1-0 dla Legii Ale bohaterem Mucha, a cichym bohaterem sedzia Malek .
|
I włąsnie w tej chwili Legia zostaje liderem zobaczymy co na to jutro nasi "Gwiazdorzy"
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl