![]() |
Ja słyszałem nawet że będzie napastnikiem AŻ rezerwowym :P:P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciasteczko potrzebuje pomocy, a wstydzi się iść do tematu "Mam pytanie" :P. Da się z filmiku na YouTube ściągnąć tylko muzę? Albo może ma ktoś to: http://pl.youtube.com/watch?v=WhAkDjJjr_s w mp3 albo podobnym formacie,,,,?
|
Tiramisu, interesuje Cię dokładnie ta wersja 33sekundowa??
|
Da się, w temacie mam pytanie sa linki do programów które to potrafią:D
jakieś V downloadery czy cuś |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Pio,,,, Amen ;) :D
|
Siema. Mam do Was Małą prośbe. Czy moglibyście Wypełnic taką jedną głupią ankiete? Siostrze potrzebne na studia wiec Was tu prosze xPP. Ankieta jest pod Tym Adresem http://www.sendspace.com/file/pmqtf7
. Wypełnioną ankiete wysyłajcie na e-mail: [email protected] Z góry dziękuje xDD Edit: Na Pytania zamknięte odpowiadajcie albo "X" obok odp albo kolorkiem zaznaczajcie |
nie ma za co xDD
|
Cytat:
Tiramisu to trochę tak nie patriotycznie z twojej strony brytyjskie pieśni no chyba że zmienisz słowa piosenki na rule Polonia :lol: PS Co do głosu tej pani to całkiem całkiem ale i tak pio ma lepszy |
A cóż to dzisiaj DZIEŃ ANKIET :P? Już 3 na forum.
|
Cytat:
Cytat:
|
Nie łapię się w metryczce, co to jest? :D
|
Cytat:
|
Uranie, ciężko znaleźć dłuższą wersje w wykonaniu tej dziewczyny ...
|
Cytat:
a Ni_Ma znów Ni_Ma to chyba przez to że tak trzyma Zima :) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
hej, jak wieczorek? :) ja po piwnej ankiecie sprawdzam czy dobrze ją wypełniłam konsumując rzeczone ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
link trzeba wkleić i zmienić na converts to mp3 gdyby serwer był zajęty to trzeba kilka razy popróbować |
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj |
Ala ale jak tak kilka razy wyjdziesz z siebie liczmy ze 4 to będzie jak w Asterix'ie i Ty sobie będziesz pracować a reszta zrobi co trzeba :)
|
Cytat:
Tiramisu się o Ciebie martwiła ;) |
Słyszeliście co dzisiaj się stało na Mogilskim:D
|
Cytat:
ale dziś śnieg sypał! i jak zwykle całe miasto utoneło w korkach.. |
słyszeliście?
|
aaaaa ide spać, nie mam siły do Was!!!
<zły> |
nie, nie słyszeliśmy...
co takiego stało się na Mogilskim?? |
nie nie słyszałam a umieram z ciekawości, nie męcz nas więcej tylko dawaj! :)
fcz to jest jawne znęcanie się! ;) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
South, Ala1955 dzięki za pomoc :). Pio podesłał mi gotowca, ale zawsze nowa wiedza cenna :D. Miło Cię widzieć Ni_Ma :) |
Cytat:
|
Aaaaaaaaaaaaaaaagrr
|
niech ktoś wkońcu powie na serio co się na tym Mogilskim działo
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl