Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

e 16.09.2008 22:02

Cytat:

WYJAZD DO LONDYNU - ORGANIZACYJNIE

Jutro wyrusza większość kibiców udających się do Anglii na mecz z Tottenhamem w związku z tym prezentujemy państwu następujący plan do którego prosimy się dostosować.

Zbiórka na :

TRAFALGAR SQUARE

GODZ. 16.00 !!!

UWAGA - Będziemy przemieszczać się w dużej grupie w godzinach szczytu więc prawdopodobnie będziemy potrzebować 4-5 składów metra aby dotrzeć na miejsce.

16.30 -wsiadamy do metra na Charing Cross. Jedziemy czarną linią Northern Lane na stacjeWarren Street

16.40 - Na Werren Street przesiadamy sie do błękitnej linii Victoria Lane i jedziemy na stacje Seven Sisters

17.00 -17.15 Przed stacją metra Seven Sisters czekamy aż dojadą wszyscy.

17.15 - Pochód ze śpiewem na ustach ulicą High Road w kierunku stadionu

17.45 - Będziemy pod stadionem Tottenhamu

Pamiętajcie że będziemy przemieszczać sie sporą grupą i czas może ulec niewielkiej zmianie !

W środę oraz w czartek przed południem zapraszamy wszystkich do pubu The Sports Cafe. Pub ten znajduje się 150m od Trafalgar Square .J est to typowy pub sportowy który może pomieścić kilkaset osób. Znajdują się w nim telebimy oraz kilkanaście telewizorów LCD. Mamy obiecaną polską obsługę na barach , oczywiście w miarę możliwości , tak że nie powinno być problemów z komunikacją.

http://i38.tinypic.com/24nfq7k.jpg

Prosimy o NIE ZABIERANIE ze sobą żadnych FLAG! Gdyż osoby posiadające flagi w raz z nimi nie wejdą na stadion!

Ponadto prosimy by w spacery po Londynie udawać się grupkami, a nie pojedynczo.

MAPKA MIEJSCA ZBIÓRKI:


http://i37.tinypic.com/2d6uyd5.jpg
Cytat:

Informacje dla kibiców udających się do Londynu autokarami SKWK.
Informujemy, że autokary SKWK wyjadą jutro tj. w środę o godzinie 10-tej!

Zbiórka wszystkich zainteresowanych o godzinie 9-tej przed halą Wisły! Bardzo prosimy o PUNKTUALNE przybycie!
Cytat:

Apelujemy do wszystkich fanów Białej Gwiazdy udających się na mecz do Londynu, by podczas meczu dostosowali swoje zachowanie oraz doping do wymogów UEFA.

Zarówno SKWK jak i większości kibicom zależałoby na uniknięciu kar finansowych nałożonych przez UEFA na nasz klub. W związku z tym, apelujemy o zaniechanie śpiewania głupawych przyśpiewek, przez które władze UEFA bedą miały podstawy do ukarania naszego klubu - włącznie z wycofaniem z rozgrywek!

Pamiętajmy, że od ładnych kilku sezonów jesteśmy na "świeczniku" i jak by nie było - w "zawiasach"! Mamy nadzieję ,że po raz kolejny pokażemy, iż jesteśmy "dwunastym" zawodnikiem Wisły- prawdziwą Armią Białej Gwiazdy!!!

Ponadto prosimy by kibice udający się na „nasze” sektory byli ubrani w barwy Wisły ewentualnie jej zgód.
TO MECZ WISŁY A NIE REPREZENTACJI!!


Prosimy wszystkich udających się do Londynu by dostosowali się do naszego apelu!!!
ZRODLO: STOWARZYSZENIE KIBICOW WISLY KRAKOW


PS: ZEBY NIKOMU NIE PRZYCHODZILO DO GLOWY WYBIJAC SIE Z BARWAMI W PLENER SAMEMU!! W LONDYNIE SA NIE TYLKO KIBICE WISLY!!
NIEPROSZENI GOSCIE NA PEWNO BEDA KITRAC PO "KANALACH" WIEC JESLI KTOS NIE ZNA SWOIM UMIEJETNOSCI NIECH SIE TRZYMA GRUPY!!
BARWY WIELKIEJ WISLY TO NIE BYLE SZMATA DO GAROW!



Cytat:

Podziel się z nami swoimi fotkami / filmikami z Londynu!
Zapraszamy wszystkie osoby, które wybierają się do Anglii na mecz z Tottenhamem do przesyłania nam zdjęć z wyjazdu.

Wszystkie zdjęcia oraz filmiki prosimy przesyłać na adres mailowy: stowarzyszenie@kibice wisly.pl (razem)


Zachęcamy wszystkich wyjazdowiczów do przesyłania zdjęć i filmików zrobionych przez siebie podczas samego wyjazdu jak i pobytu w Londynie! Wszystkie zdjęcia będzie można zobaczyć na łamach naszego serwisu!

Przesyłając nam materiały foto lub video stajecie się państwo współautorami serwisu skwkpl

Pragniemy poinformować iż takie akcje będą prowadzone po każdym meczu Wisły. Więc wszystkich gorąco zapraszamy do dzielenia się swoimi fotkami z innymi kibicami, poprzez nasz serwis.
zrodlo: SKWK

jasnyGwint 16.09.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 604003)
Wracajac jeszcze do transmisji meczu z TT. Wczoraj sprawdzalem czy mam TVP Info na kablowce. Samego nie posiadam niestety ale wlaczylem TVP Krakow i to jest polaczone z TVP Info, tzn jest logo takie jakby TVP Info, tylko w nim zamiast to Info jest Krakow no i jak leca reklamy jakies to juz normalnie jest TVP Info. Wkoncu bede na tym mogl mecz ogladac czy mam se gdzies juz rezerwowac miejsce?

musisz zadzwonic do tvp krakow zeby ci zarezerwowali miejsce na tvp info :D

... tak, kpie sobie. tvp info = dawne tvp krakow (tvp regionalne) nawet antena naziemna je odbiera...

_
ja sie tylko boje żeby nie przerwali meczu aby pokazać zjazd pisu czy innego po :-)

Dzimi 16.09.2008 23:30

Analizując ostatni mecz z Lechem, aktualną formę piłkarzy oraz mecz z Barceloną postawiłbym na skład:

------------------- Pawełek ------------------------
Peter Singlar,Baszczyński, Cleber, Piotr Brożek
Tomas Jirsak, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk
---------- Boguski------ Paweł Brożek -------------

jabadabaryba 16.09.2008 23:38

Piotrek nie zagra z tottenhamem z powodu kartek. Wg mnie najlepiej ustawic sklad:
Pawełek- Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz- Boguski, Cantoro, Jirsak,Sobolewski, Zieńczuk- Paweł Brożek

Ewentulanie na środek Baszcza ze Głowackiego, a na prawo Petera wprowadzic ;P

thechris 16.09.2008 23:59

Dobrze kombinujesz ale ja bym dał kogoś... kogokolwiek na lewą za Diaza, wiem, że to nie byłby nominalny zawodnik na lewą obronę ale po ostatnich występach Juniora zaryzykowałbym kogokolwiek.. a kogo tego nie powiem, bo nie mam do czynienia na co dzień z drużyną. Może Zieńczuk... ale wtedy oznaczałoby, że wskakuję Łobo do składu więc też lipa (czyt. wychodzimy grać w 10-tkę :| )

Ktoś ma może info jak stoimy z kartkami w pucharach i kto jest zagrożony tym, że nie zagra w rewanżu za ewentualne żółtko?

Grantar 17.09.2008 06:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 604070)
..........ja bym dał kogoś... kogokolwiek na lewą za Diaza, wiem, że to nie byłby nominalny zawodnik na lewą obronę ale po ostatnich występach Juniora zaryzykowałbym kogokolwiek..

Diaz ostatnio dużo grał i być może dlatego z Lechem był trochę przymęczony ... nie był zresztą taki slaby jak niektórzy piszą. Trzeba pamiętac jak walczył z Barcą i Beitarem ....
W sytuacji gdy nie może grać Piotr Brożek ... Diaz grać musi.

leszekm 17.09.2008 07:56

Wejście mścicieli z Reymonta

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ymonta,1179293

sandomingo 17.09.2008 08:20

Będąc na miejscu Skorży zdecydowanie nie wystawiałbym Łobodzińskiego i Cantoro. Szkoda byłoby marnować na ławce Singlara, który może nie jest szybki ale można liczyć że nie pęknie a ten mecz rozegra się przede wszystkim w głowach naszych zawodników. Jeżeli przed meczem będą wierzyć w dobry wynik to może tak być. Jeśli pękną - tak jak przed Barcą - to nic nie pomoże.

Pawełek - Baszczu, Cleber, Głowacki, Singlar - Jirsak(Małecki), Diaz, Sobolewski, Zieńczuk - Boguski, Brożek.

michu-k 17.09.2008 08:24

Nie, nie, nie. Nie Małecki. Jego zabiją olbrzymy z Tottenhamu. Niestety z braku def. pom. jesteśmy skazani na duet Sobolewski, Cantoro.

Skład będzie taki: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Diaz - Łobodziński, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk - Brożek

A powinien być taki: Pawełek - Singlar, Baszczyński, Cleber, Diaz - Boguski, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Niedzielan - Brożek.

ypeeh 17.09.2008 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 604113)
Nie, nie, nie. Nie Małecki. Jego zabiją olbrzymy z Tottenhamu. Niestety z braku def. pom. jesteśmy skazani na duet Sobolewski, Cantoro.

Skład będzie taki: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Diaz - Łobodziński, Cantoro, Sobolewski, Zieńczuk - Brożek

A powinien być taki: Pawełek - Singlar, Baszczyński, Cleber, Diaz - Boguski, Sobolewski, Jirsak, Zieńczuk - Niedzielan - Brożek.

No tak, powinniśmy grać w 11, a nie w 10 ;) Chyba zgubiłeś Boguskiego w 1 wersji składu ;)

Nehiar 17.09.2008 09:18

I tak wszyscy wiemy, że będzie grała wersja Skorży, z Łobo na skrzydle i Mauro na środku, on już taki po prostu jest, więc te wszystkie dywagacje nic nie dadzą. Jedynie można się zastanowić czy wyjdziemy w 4-4-2 czy 4-5-1 i tutaj może byłaby szansa dla odsunięcia Łobo, bo w 4-5-1 na ławce musiałby usiąść ktoś - albo Łobo albo Boguski. Chociaż 4-5-1 to byłby chyba błąd, widać było po kilku takich meczach, że Jirsakowi lepiej się gra jako typowy Środkowy Pomocnik niż Ofensywny Pomocnik zaraz za Napastnikiem.

michu-k 17.09.2008 09:30

Skorża nie zagra 4-4-2, jest on trenerem konsekwentnym. Skoro od początku Wisła grała formacją 1-4-5-1, zagra tak zapewne z Tottenhamem. To tak jak zawsze gra Cantoro i zawsze gra Łobodziński.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 604121)
No tak, powinniśmy grać w 11, a nie w 10 ;) Chyba zgubiłeś Boguskiego w 1 wersji składu ;)

Racja, umknął mi jeden zawodnik w opcji pierwszej- Boguski za Brożkiem.

AZS_Lublin 17.09.2008 09:35

A ja jestem ciekaw czy Marcelo zagra. Rozsądek podpowiada, ze nie bo obrona to na tyle wazna formacja ze bez odpowiedniej komunikacji bedzie klops. Co do składu widze w 11 Niedzialana z uwagi na jego szybkosc. A wlasnie przy kontrach moze on byc potrzebny.
11: Pawelek- Singlar Glowa Cleber Baszcz- Boguski Cantoro Jirsak Zienczuk- Niedzielan- Brozek..
choc faktycznie chyba przesadzilem z ofensywa;p

KOMINEK 17.09.2008 09:39

Właśnie wsiadają do samolotu. Nastroje patrząc po minach i zachowaniu nie najgorsze. Marcelo tak jak było zapowiadane też leci

hoho 17.09.2008 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 604138)
Właśnie wsiadają do samolotu. Nastroje patrząc po minach i zachowaniu nie najgorsze. Marcelo tak jak było zapowiadane też leci

A Piotrek Brozek byl wsrod nich ? Pytam bo w tottenhamie na prawym skrzydle gra Arron Lennon gosc jest naprawde szybki ,wiec Piotrek by byl lepszy od Juniora Diaza na lewej obronie

AZS_Lublin 17.09.2008 09:48

ale kartki go wylączaja z gry. Niestety... do dzis mam w pamieci jego niekonieczny faul z Barca. Szkoda

tofik 17.09.2008 09:55

Diaz to dobry zawodnik, ale na Boga nie na lewej obronie :) Sobie Lennon pochasa coś czuję.

hoho 17.09.2008 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 604147)
Diaz to dobry zawodnik, ale na Boga nie na lewej obronie :) Sobie Lennon pochasa coś czuję.

Ja bym dal Clebera na lewa obrone ,to pilkarz lewonozny,ale juz kiedys byla sprawa ,ze on tylko na srodku chce grac.
Ciekawe czy zagra Singlar ,ktory jest chyba obecnie elspzy od Baszczysnkiego
Pewnie obrona bedzie wygladala tak:
Baszczynski-Glowa-Cleber-Diaz

ja bym postawil
Singlar-Baszczynski-Glowa-Cleber

Cantoro napewno zagra ,zreszta nie ma kto za bardzo inny .Boguskiego bym dal na prawe skrzydlo a Jirsaka podwiesil pod Brozka.

Marszałek 17.09.2008 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 604147)
Diaz to dobry zawodnik, ale na Boga nie na lewej obronie :) Sobie Lennon pochasa coś czuję.

To,że pohasa to pewne, bo niby kto go ma zatrzymać?Jednak on sam meczu nie wygra, a problem wg mnie bardziej polega na tym,że na środku obrony nie ma kto neutralizować jego ewentualnych wrzutek. Podejrzewam,że będzie to wyglądało dość prosto. Minięcie przez Lenona obrońcy, wypracowanie przewagi liczebnej i zgranie na środek pola karnego do wbiegającego Bentleya. Znając życie jak Cleber coś wyczyści to będzie w porządku,tylko pytanie ile może on bezbłędnie przecinać lot piłki. Poza tym coś czuje, że TT będzie uderzał na bramkę Wisły z każdej niemal pozycji, co bez racji jak wiemy nie jest.

Osobiście jakiś dużych szans Wiśle nie daje. Serce jedno a rozum drugie,jak to zawsze bywa. Ale niestety jesteśmy za słabi na grę z przeciętniakiem angielskim. Druga linia jest kluczowa, ale jak ona wygląda żałośnie każdy wie, poza tym nie mamy skrzydłowych. Wobec takich braków trudno oczekiwać dobrego rezultatu. Może z jakimiś Azerami udało by się te braki zatuszować, ale nie z Anglikami.

Nehiar 17.09.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 604130)
Skorża nie zagra 4-4-2, jest on trenerem konsekwentnym. Skoro od początku Wisła grała formacją 1-4-5-1, zagra tak zapewne z Tottenhamem. To tak jak zawsze gra Cantoro i zawsze gra Łobodziński.

Pod 4-4-2 rozumiem Brożek z Boguskim, chociaż Boguski w tej formacji nie jest typowym napastnikiem, ale tak to rozumiem i tak graliśmy przecież przez większość tamtego sezonu, więc pytanie jest kto zagra za Brożkiem - Jirsak czy Boguski. Jeśli Boguski to decydujemy się na bardziej ofensywny wariant. Jak dla mnie może być jakiekolwiek ustawienie byle by w nim nie było Łobo, bo on po prostu w tym momencie nie nadaje się na grę w ekstraklasie, niech odbuduje formę.

thechris 17.09.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AZS_Lublin (Post 604143)
ale kartki go wylączaja z gry. Niestety... do dzis mam w pamieci jego niekonieczny faul z Barca. Szkoda

Faul był ale nie na kartkę.. jak sobie przypomnę tego Słowaka to mnie szlag trafia. Całe jego sędziowanie i tak do dupy bo Barca przegrała, a tak się starał..


Jaki by skład nie był to kluczowe będą: atmosfera w zespole i nastawienie naszych piłkarzy. Jeśli wyjdą na murawę tak źle mentalnie przygotowani jak Na Camp Nou, Kałuży lub w ostatnim meczu, to żadne ustawienie nas nie uchroni. Po pierwszej połowie będzie pozamiatane.
Jeśli wyjdą z nastawieniem jak w rewanżu z Beitarem to możemy być świadkami miłej niespodzianki. Tottenham nie gra cudów i każdy wynik jest możliwy. Tylko trochę koncentracji i max ambicji. Zmęczonym karierą - stanowcze nie.

sandbender 17.09.2008 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 604070)
Ktoś ma może info jak stoimy z kartkami w pucharach i kto jest zagrożony tym, że nie zagra w rewanżu za ewentualne żółtko?

nich mnie ktos poprawi, ale:
- od tej rundy wszystkie wczesniejsze kartki pojedyncze sie kasuja
- zawieszenie (ale chyba tylko w CL) jest za trzy zółte kartki
- jedyny wyjatek od kasowania kartek jest wtedy gdy ktos na ta rundę zarobił karę. Czyli Piotrek złapał dwie żółte= kara wiec ja odbywa, kto ma jedna kartke temu sie kasuja

No chyba ze skompilowałem cos z kilku rozgrywek...

AZS_Lublin 17.09.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 604163)
Jaki by skład nie był to kluczowe będą: atmosfera w zespole i nastawienie naszych piłkarzy. Jeśli wyjdą na murawę tak źle mentalnie przygotowani jak Na Camp Nou, Kałuży lub w ostatnim meczu, to żadne ustawienie nas nie uchroni. Po pierwszej połowie będzie pozamiatane.
Jeśli wyjdą z nastawieniem jak w rewanżu z Beitarem to możemy być świadkami miłej niespodzianki. Tottenham nie gra cudów i każdy wynik jest możliwy. Tylko trochę koncentracji i max ambicji. Zmęczonym karierą - stanowcze nie.

Nic dodać nic ując. 100% popracia. Niebawem ukaze sie konferencja prasowa i zobaczymy jak pan Skorza "gada". Wszak to on bedzie glowym motywatorem. Ale mam nadzieje, ze jego tok myslenia jest identyczny z naszym i nakaze grać Wisle taka pilke jak w rewanzu z Beitarem czy Barca u siebie. Tyle sie mowilo o tym, ze Wisla pokonala Barce u siebie, ze teraz są mocni psychicznie itd, itd.. a jednak, kurcze, male obawy mam by tego meczu nie przegrali jak na N.Camp czyli w glowach.

tofik 17.09.2008 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 604157)
To,że pohasa to pewne, bo niby kto go ma zatrzymać?Jednak on sam meczu nie wygra, a problem wg mnie bardziej polega na tym,że na środku obrony nie ma kto neutralizować jego ewentualnych wrzutek. Podejrzewam,że będzie to wyglądało dość prosto. Minięcie przez Lenona obrońcy, wypracowanie przewagi liczebnej i zgranie na środek pola karnego do wbiegającego Bentleya. Znając życie jak Cleber coś wyczyści to będzie w porządku,tylko pytanie ile może on bezbłędnie przecinać lot piłki. Poza tym coś czuje, że TT będzie uderzał na bramkę Wisły z każdej niemal pozycji, co bez racji jak wiemy nie jest.

Osobiście jakiś dużych szans Wiśle nie daje. Serce jedno a rozum drugie,jak to zawsze bywa. Ale niestety jesteśmy za słabi na grę z przeciętniakiem angielskim. Druga linia jest kluczowa, ale jak ona wygląda żałośnie każdy wie, poza tym nie mamy skrzydłowych. Wobec takich braków trudno oczekiwać dobrego rezultatu. Może z jakimiś Azerami udało by się te braki zatuszować, ale nie z Anglikami.

A Głowa nie zagra ? BTW. Jednak Pi.Brożek w przeciwieństwie do Diaza to hasanie mógłby trochę okiełznać:-p

Masakra będzie, bo z jednej strony Diaz vs Lennon, a z drugiej Dos Santos vs Baszczyński. Aua. Wrzutki to pół biedy. Gorzej jak ci jeden z drugim zacznie wjeźdzać w pole karne do linii końcowej, co przy szybkości naszych bocznych obrońców jest więcej niż prawdopodobne.

Trzeba grać maxymalnie na czas, najlepiej dać piłkę Cantoro, niech ją holuje i daje się faulować, przykrywa brzuchem i zarabia cenne sekundy :D
A w Krakowie to wiadomo, mocnych na Wisłę nie ma...jak się piłkarzom grać chce :)

pawelos84 17.09.2008 12:26

Ustawić Clebera na lewej obronie, Marcelo i Baszcza lub Głowackiego na środku. Marcelo jest wielki, więc myślę że bez problemu będzie wygrywał pojedynki główkowe. Z dwóch bocznych prawych obrońców bardziej przekonuje mnie Singlar niż Baszczu. Ale zobaczymy co się wydarzy. Junior na lewej obronie to tragedia, on jest dobry jako defensywny pomocnik i środkowy obrońca, ale na lewej to grać wogóle nie potrafi.

Crusi 17.09.2008 12:45

Na lewa obrone wystawilbym Singlara, zawodnik doswiadczony i ograny wiec mysle ze sobie poradzi. Dawal w miare rade z Henrim to i z Lennonem sobie poradzi. Jedyny wtedy minus to ze Baszczu na prawej by musial grac, a w tym przypadku juz sobie wyobrazam jak go wkrecaja w ziemie i wchodza nam w pole karne jak w maslo... ;/

prober 17.09.2008 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 604165)
nich mnie ktos poprawi, ale:
- od tej rundy wszystkie wczesniejsze kartki pojedyncze sie kasuja
- zawieszenie (ale chyba tylko w CL) jest za trzy zółte kartki
- jedyny wyjatek od kasowania kartek jest wtedy gdy ktos na ta rundę zarobił karę. Czyli Piotrek złapał dwie żółte= kara wiec ja odbywa, kto ma jedna kartke temu sie kasuja

No chyba ze skompilowałem cos z kilku rozgrywek...

Trochę pokręciłeś ;), odkopuję swój wpis sprzed 2 tygodni...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 598356)
Czytanie regulaminu nie boli ;)

http://www.uefa.com/multimediafiles/...0_download.pdf
(Article 21)

W skrócie:
- czerwona kartka powoduje zawieszenie w następnym meczu, kara może być zwiększona a nawet rozszerzona na wszelkie rozgrywki pod szyldem UEFA
- zawodnik zostaje zawieszony na jeden mecz gdy posiada na koncie dwie żółte kartki (dwie żółte w jednym meczu liczą się jako jedna)
- zawodnik zostaje zawieszony na jeden mecz począwszy od pierwszego meczu pierwszej rundy po uzyskaniu żółtej kartki nr 3, 5, 7, etc. (dwie żółte w jednym meczu liczą się jako jedna)
- pojedyncza żółta kartka i "wiszące" zawieszenie na koncie jest ważne w kolejnych rundach i innych rozgrywkach w danym sezonie
- wyjątek: pojedyncza żółta kartka uzyskana w fazie kwalifikacyjnej anuluje się w przypadku awansu
- żółte kartki na koncie i zawieszenia za żółte kartki wygasają po zakończeniu sezonu

:)


sandbender 17.09.2008 13:37

Prober - to co wytłusciłeś na niebiesko jest zniesione w przypadku pojedynczej kartki bo sie skonczyla runda kwalifikacyjna a zaczela pierwsza. tak sie mi zdaje.

Pennywise 17.09.2008 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 604184)
A Głowa nie zagra ? BTW. Jednak Pi.Brożek w przeciwieństwie do Diaza to hasanie mógłby trochę okiełznać:-p

Masakra będzie, bo z jednej strony Diaz vs Lennon, a z drugiej Dos Santos vs Baszczyński. Aua. Wrzutki to pół biedy. Gorzej jak ci jeden z drugim zacznie wjeźdzać w pole karne do linii końcowej, co przy szybkości naszych bocznych obrońców jest więcej niż prawdopodobne.

Trzeba grać maxymalnie na czas, najlepiej dać piłkę Cantoro, niech ją holuje i daje się faulować, przykrywa brzuchem i zarabia cenne sekundy :D
A w Krakowie to wiadomo, mocnych na Wisłę nie ma...jak się piłkarzom grać chce :)

Jak to mawiał pewien absolwent niemieckiej szkoły trenerskiej : Jak drużyna jest w zadyszce formy , to lepsze wyniki osiąga na wyjeździe gdzie z reguły gra na kontrę , niż u siebie gdzie jest zmuszona kreować akcje ofensywne.
I to się nierzadko sprawdza.Tym razem bardziej boję się o mecz w Krakowie.W Londynie będzie dobry wynik.
pozdrawiam

Crusi 17.09.2008 14:44

Z tym ze jesli sie to sprawdzi i osiagniemy na wyjezdzie dobry wynik, to wtedy u siebie tez bedziemy mogli grac z kontry :D

_ukoL 17.09.2008 14:47

0-0 biorę w ciemno. Z resztą każdy inny wynik niż porażka Wisły będzie ogromnym sukcesem i zwiększy szansę Wiślaków na grę w fazie grupowej pucharu UEFA. Mam nadzieję tylko, że porażka z Lechem zadziałała jak czerwona płachta na byka i podopieczni Maćka Skorży będą chcieli udowodnić, że w piłkę
grać potrafią.

Marszałek 17.09.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 604184)
A Głowa nie zagra ? BTW. Jednak Pi.Brożek w przeciwieństwie do Diaza to hasanie mógłby trochę okiełznać:-p

Masakra będzie, bo z jednej strony Diaz vs Lennon, a z drugiej Dos Santos vs Baszczyński. Aua. Wrzutki to pół biedy. Gorzej jak ci jeden z drugim zacznie wjeźdzać w pole karne do linii końcowej, co przy szybkości naszych bocznych obrońców jest więcej niż prawdopodobne.

Trzeba grać maxymalnie na czas, najlepiej dać piłkę Cantoro, niech ją holuje i daje się faulować, przykrywa brzuchem i zarabia cenne sekundy :D
A w Krakowie to wiadomo, mocnych na Wisłę nie ma...jak się piłkarzom grać chce :)

Czy gra Brożek czy nie, co to za różnica,chyba taka,ze on zatrzyma Lennona raz,a Diaz ani razu. Te wjazdy do linii końcowej, makabra. W sumie nie mamy jak im się przeciwstawić. A i pamiętajcie, Wisła jest zespołem w obecnych składzie osobowym, że jak pierwsza dostanie bramkę w siatkę to już się nie podnosi vide żałosne tłumaczenia po meczu z Amica.

gromaders 17.09.2008 15:48

trzeba dążyć żeby strzelić bramkę na wyjeździe, bo 0-0 jest bardzo niebezpiecznym wynikiem, mam nadzieje że po meczu z amiką nasi będą gryźli trawę i zasuwali na 110% , tutaj cel nie jest już tak nierealny jak w przypadku meczów z Barcą

Pennywise 17.09.2008 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 604244)
Z tym ze jesli sie to sprawdzi i osiagniemy na wyjezdzie dobry wynik, to wtedy u siebie tez bedziemy mogli grac z kontry :D

Dlatego dobrze , że gramy pierwszy mecz na wyjeździe.I drugi plus ,że Tottenham narazie u siebie nie błyszczy.

kubanczyk 17.09.2008 17:13

Wisla powinna zagrac tak jak zagral z nami Lech. od poczatku agresywnie, przycisnac presingiem, sproboewac juz na poczatku strzelic bramke, jak ebdziemy czekac, igrac defensywnie to sie skonczy jak z Barcelona.

Wojtas 17.09.2008 17:26

Kazdy brakowy wynik biore w ciemno :D,najlpiej jak najwyzszy ,zeby czlowiek mogl soebie poskakac z radosci po bramkach Wisly.:)

A tak jak ktos tu juz wspomnial.--podstawa to glowy naszych zawodkow.
Jesli bedzie --och!ach! toz to slynny Tottenham,maja Bentlaya w ataku-co my zrobimy--to bez kozery napisze bedzie 5 w plecy.

Ale JESLI BEDZIE----Panwowie jedziemy z nimi,i pelna mobilizacja to mozna pokusic sie o jakis remis.

Podesjcie do meczu atmosfera i to co w glowie naszych jutro bedzie kluczem,czarno na bialym widac to bylo po rywalizacjiiz Beitarem jakie to zmoe zdziaalc cuda i tak odmienic zespol(drugi mecz i 5;0).

WISLO DO BOJU!!!!!!!!!!!

Wiślak_358 17.09.2008 18:00

Największy problem TT to atak nie ma już Berbatova ani Keana i nie ma kto goli strzelać.No i jeszcze bym dodał bramkarza który się nie popisał w meczu z Aston Villą przy drugiej bramce.http://pl.youtube.com/watch?v=vLRH0RZhnrI

dzollo 17.09.2008 20:30

Za to nasz bramkarz to "fachowiec"..... lol2

kubanczyk 17.09.2008 20:44

hehe nono...dzollo dobrze moiw...jak wylosowalismy to znawcy krzyczeli ze moze sie udac bo oni maja Valdesa:D tylko zapomnieli dodac ze my bramkarza mamy o 2 klasy slabszego...albo o 3

Zbychu 17.09.2008 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 604245)
0-0 biorę w ciemno. Z resztą każdy inny wynik niż porażka Wisły będzie ogromnym sukcesem i zwiększy szansę Wiślaków na grę w fazie grupowej pucharu UEFA. Mam nadzieję tylko, że porażka z Lechem zadziałała jak czerwona płachta na byka i podopieczni Maćka Skorży będą chcieli udowodnić, że w piłkę
grać potrafią
.

Że w piłke grać potrafią to chyba nie muszą nikomu udowadniać,jak już to potwierdzić dobrą grą w Londynie że wtopa z Lechem to wypadek przy pracy a nie dłuższy regres formy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl