![]() |
Cytat:
Projekt nie jest skomplikowany, może to kogoś skusi ;) |
moja odpowiedz dotycząca dropsów wiąże się właśnie z tym przekazem podprogowym: jak zatrzymacie filmik dokładnie w 1:16 to macie zdjęcie właśnie jakichś piguł, a potem ta księżniczka czy tam inna dziewczynka w bajce coś łyka.
edit: sorry, przeoczylem post mic'a. |
Sprawa wygląda tak że chce wyłączyć komputer klikam "Wyłącz" a on sie uruchamia ponownie. Może ktoś poradzi co trzeba zrobic ?
|
command: format c
|
Cytat:
|
Cytat:
może klikasz wyłącz, a tam w menu ktoś ci ustawił restart... :rotfl: |
Cytat:
Podobno w kinach w Stanach takie informacje były ukrywane podczas filmów nawet - ale teraz jak dobrze kojarzę to jest zabronione prawem - gdzieś kiedyś o tym czytałam. |
Byłabym wdzięczna za podanie mi odlotów i przylotów jutro z Balic około 13-14. Same godziny. Bo jakoś nie moge tego ogarnąć na stronie ...
|
odloty.pl
........ |
Cytat:
Panowie poszukuje informacji o Jaku. Jest to ssak z rodziny parzystokopytnych. Na Wikipedii jest bardzo mało tak samo jak na Onetowskiej Wiem...Moze macie jakies informacje o tym zwierzątku??? |
w ktorym sklepie w Krakowie kupie najtaniej nowe tonery do drukarki ?
|
Cytat:
Ja ostatnio kupowalem i najpierw odwiedzilem sklep tylko dla idiotow a potem wpadlem do bita gdzie bylo o jakies 30 % taniej.Tam na pewno Cie nie oszyja ale glowy nie dam ze gdziendziej nie jest jeszcze taniej. |
Cytat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Bos_grunniens http://animaldiversity.ummz.umich.ed...grunniens.html |
Cytat:
|
http://www.onet.tv/28986,,,,,,29561,wideo.html
co to za muzyka w tle? |
Pilne. tzn na jutro rano;)
Elektryk samochodowy ,najlepiej okolice pradnika,olszy. |
Mam problem z Google Earth. Pobawię się ok 2 min i resetuje mi się komputer.
Dlaczego ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ktoś może prowadzi/ma znajomego co prowadzi lub ostatnio wykonywał i orientuje się jaka jest cena za napis na tablicy nagrobnej? To jest chyba koszt od litery/cyfry? Mniej więcej jest mi ktoś w stanie podać? Z góry thx!
P.S. Austin - naprawdę 1000pkt w lidze hóls ... |
będzie gdzieś transmisja z walki Endrju jutro? bo nie mogę nigdzie znaleźć.
|
Cytat:
|
ok, może był błąd w telegazecie, bo tak właśnie szukałem i nie znalazłem nic.
dzięki, pozdro |
Gdzie moge sobie oglądnąć Tottenham- Dinamo w necie?
|
Cytat:
|
Jaki filmik na YT ma największą oglądalność?
poproszę o link :) |
Do kumatych z francuskiego ;)
Prośba o przetłumaczenie, taka na wczoraj: Trzymam kciuki. Powodzenia! |
|
panowie mam problem otóż przy wysyłaniu maila z outlooka expressa wyskakuje mi nastepujacy komunikat :
"Nie można wysłać wiadomości, ponieważ serwer odrzucił adres e-mail nadawcy. Adres e-mail nadawcy to: „[email protected]”. Temat 'lololo', Konto: 'Serwer poczty', Serwer: 'smtp.wp.pl', Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: '550 BLAD SPF - zobacz strone / SPF Error: Please see http://spf.pobox.com/why.html?sender=10elcrack%40wp.pl&ip=83.29.224.33& receiver=smtp.wp.pl Jesli jestes uzytkownikiem poczta.wp.pl sprawdz poprawnosc autoryzacji SMTP / If you are a poczta.wp.pl user check SMTP configuration: http://poczta.wp.pl/autoryzacja/', Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 550, Numer błędu: 0x800CCC78" dzięki wielki ! |
A ja mam pytanie głównie do osób mieszkających w Krakowie. W tym roku mam maturę no i jeśli bym ją zdał to planował bym się wybrać na jakieś studia. W grę oczywiście wchodzi tylko Kraków ew. Gdańsk. No i moje pytanie. Ciężko jest się utrzymać studentowi w Krakowie? Jakie są ceny i jak z pracą dla studentów?
|
Do grafików:
Jakim freeware'owym programem zlać dwa zdjęcia? Chodzi mi o to by np. zlać ze sobą zdjęcie krajobrazu (tego samego) z jesieni i wiosny, tak by jesień przechodziła w wiosnę. Z góry dziękuję. |
Ja mam pytanie czy wie ktoś kiedy dokładnie będzie mecz Śląsk - Wisła? Na 90 min podają, że 23.11 o 16:45 ale nie wiem czy jest to informacja pewna na 100%, a taka by mi się przydała.
|
Według naszego oficjalnego serwisu będzie 22.11 o 18...
|
Cytat:
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4834 |
Cytat:
spróbuj tutaj: http://poczta.wp.pl/autoryzacja/czytnik.html?cz=oe Powinno pomóc. |
Deivid - dzięki.
|
Cytat:
1. www.google.pl wpisać "rozkład lotów balice" 2. wybierasz pierwsza strone 3. klikasz na Aktualny rozkład lotów dostępny jest na oficjalnej stronie Portu Lotniczego w Krakowie TUTAJ 4.wyswiatalaja sie najblizsze przyloty/odloty, mozna takze wybrać "rozwiń pełną liste" 5. a jak w meniu po lewej wejdziesz w "rozkład lotów" mozesz wyszukiwac godziny wg miast (z których badz doktórych jest lot) 6. a jak klikniesz w "o nas" to jest nr tel gdzie mozna zadzwonic roboty na 5 min. pozdrawiam |
Łał no proszę Cię ... to nasze lotnisko ma stronę internetową :shock:
Jakbyś nie zauwazył końcówki to uświadomie, że trafiłam na rozkład na necie. Sprawdzenie najbliższych lotów jest banalnie proste, ale zwróc uwage na pytanie, że nie dotyczyło ono lotów za 2-3h. A tabela ze wszystkimi lotami jest troche pokręcona (np.ten sam lot jest 3 razy, przy róznych opcjach). I tu chciałam uzyskać pomoc kogoś kompetentnego (może mamy np.jakiegoś spottera na forum?). Ale cieszę się, że mogłeś podbudować swoje ego. Pozdrawiam |
zaraz po jutrzejszym meczu jade w gory. wiadomo.w bagazu rzeczy z ktorymi na stadion nie wejde:-p
jakis pomysl gdzie przechowac bagaz?U Wislakow da rade? |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl