![]() |
Cytat:
Podbijam pytanie o linki do mczu na sopcascie, na znanych mi stronach takowych brak |
Tak. Obraz jest szybszy o jakieś 5 sekund
|
Cytat:
|
|
Błagam dajcie jakiś link do transmisji, która się nie tnie co 8 sekund, bo mnie krew zaleje :/
|
Cytat:
Osz kurde. Jeśli miałby wygrać ITI to popisuję się rękami i nogami pod nowym kanałem Ekstraklasy. No bo raz że poziom spadnie na łeb na szyję, a dwa, że to jest stacja Legii Warszawa. |
Cytat:
|
ludzie, wbijajcie na www.meczyki.pl i tam chwile przed meczem bedzie z 10 linków! ;]
|
Link do meczu w niezlej jakosci: http://egoals.pl/videos/mecze-na-zywo-kanal3
|
A nie wiecie czy bedzie mecz na public sporcie?
|
MECZÓW NIE BĘDZIE NA PUBLIC SPORT, BO PISZECIE SOPCAST ZAMIAST PUBLIC SPORT !!
możecie podziękować samym sobie.. moderatora proszę o usunięcie postów, to wtedy nas odblookują, bo mamy już bana od 2 kolejek : http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=317&page=96 POST NR: 2857, 2860 http://wislakrakow.com/forum/showthr...33#post1059833 POST NR: 3306, 3318 http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=317&page=99 POST NR: 2943, 2944 PROŚBA W IMIENIU KIBICÓW BIAŁEJ GWIAZDY Z DALSZYCH REJONÓW POLSKI |
Może ktoś poda na jakim kanale ten mecz czy cuś bo samo public sport mi nic nie mówi
|
Cytat:
|
Czyli bedzie mozna zobaczyc mecz na stronce? bo raz piszecie ze nie bedzie meczu sie dalo nigdzie ogladnac, potem ze bedzie, moze ktos wytlumaczyc? bo nie kazdy siedzi w temacie tych transmisji i wie co i jak z tymi kanalami
|
17:15 20.03.2011 Polonia Bytom - Wisła Kraków - Liga Polska w necie Piłka Nozna
http://.................../viewtopic.php?p=3018#3018 http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=769#769 http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str |
Ja też nie wiem ocb :) > dramat no na SL jest podane że na stronkach będzie ... tylko pewnie jakość , że trzeba będzie oglądać w oknie ... jak ostatni mecz na TVP SPORT dramat
|
Ja polecam lokal między rynkiem a Kazimierzem - Poligamia Bar
http://www.facebook.com/pages/Poligamia/308348371912 wszystkie mecze Wisełki w fajnej atmosferze a do tego mają wybór chyba ponad 40 piw w dobrych cenach! |
Panowie dawno nie oglądałem meczyków przez neta, teraz mam prędkość tylko 1mb..czy z takim netem jest szansa poogladania gdzieś Wisełki?
|
Cytat:
|
Cytat:
Chodzi mi o to czy w dzisiejszych czasach, bo chyba trochę się zmieniło, da się w ogóle oglądać z prędkościa 1mb? |
Nie puszczają meczy na Public Sport to nie ma jak normalnie obejrzeć, bo wszędzie niska jakość i tnie;/
http://www.drhtv.com.pl/drhtvx.html tutaj dobrze idzie |
włączyłem stronkę http://www.stopstream.tv/ch7.html i u mnie obraz super
|
|
http://24tv.cba.pl/?dzial=kanal
Najlepsza jakosc + nie tnie jakie udało mi się znaleźć. Jak ktoś ma lepsza jakość to niech zarzuci linka |
na razie nie ma meczu na Public Sporcie, jeśli się mecz zostanie puszczony to podam link
prawdopodobnie od następnej kolejki dopiero będzie |
I juz nie mozna ogladac, bo tnie...skad ci ludzie maja neta? Mamy XXIw i upload 1 mbit, to jest standard.
Wow, kolega nizej chcial "blysnac" inteligencja :D. |
Standardem jest też znajomość polskiej ortografii.
|
Nie wiem dlaczego ale od meczu pucharowego przestała mi działać wtyczka vshare pod IE a oni mają najlepszą jakość meczów Wisły. Miał ktoś coś takiego?
|
Cytat:
|
Ogólnie nieziemska porażka jeśli chodzi o relacje :) więcej się owk**wiałem niż widziałem. Niech Public Sport wróci, błagaaam.Wg stronki relacje oglada ponad 10 tysiecy userów, takich osiągów chyba często nie mają :]
|
Cytat:
Cytat:
|
Ja oglądam tu i jest nawet spoko: http://www.drhtv.com.pl/drhtvx.html
Wiadomo, nie to co Public Sport, ale trudno... trzeba jakoś przeboleć. |
Cytat:
|
Mam pytanko. Wszędzie pisze że mecz będzie transmitowany na Canal + Sport HD. A ja mam normalny TV i czy na zwykłym Canal + Sport też będzie mecz ?
|
Cytat:
|
14:50 03.04.2011 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - Liga Polska w Necie Piłka Nożna
http://.................../viewtopic.php?p=3332#3332 http://transmisje-sportowe.cba.pl/vi....php?p=820#820 http://naszsport.iq24.pl/default.asp..._str=1#dol_str |
Jak tam panowie wiecie coś czy Public Sport zdjął bana na mecz dziś?
|
raczej nie.
a o co chodzi z tym banem public sport bo nie za bardzo sie orientuje ?? zawsze gdy mnie nie ma na meczu to oglądałem przez public sporta a teraz to klapa :( |
Będzie na Public Sport 2.
http://www.livefootballtvs.com |
Za nieużywanie nazwy kanału pomimo ostrzeżeń jest ten ban, mam nadzieję że jednak pojawi się dziś tam mecz.Ok dzięki wielkie za info.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl