![]() |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...lka_na_calego/
foto z treningu :) |
30.07. (piatek) Wisla zagra sparing w Wolbromiu z miejscowym Przebojem godz. 18
|
Na oficjalnej stronie Przeboju Wolbrom tylko skąpe info:
http://www.przebojwolbrom.pl/index.p...uyna&Itemid=20 Stadion w Wolbromu ma pojemność 1500 miejsc z czego 1090 to miejsca siedzące. Cena biletów chyba jeszcze nie znana... no chyba że będzie darmówka :P Mam smaka na ten wyjazd :D |
Wejście jest za darmo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Super. Wybiera się ktoś na ten mecz. Akurat wtedy powinienem być w Rzeszowie więc może akurat pojawię się na meczu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ostatnie szlify w jednym rytmie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...jednym_rytmie/ Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z treningów Wisły i FK Karabachu. http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_i_Karabachu/ |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rabachu/38831/
hehe tak samo:D |
Gdzieś czytałem? słyszałem?, że bliźniacy myślą podobnie :P więc się nie dziw,że nagle robią coś razem :)
|
To już nie chodzi o to, że razem, ale są praktycznie tak samo ustawieni w biegu...
|
A dziwicie się ? 99,9 % genów mają identycznych ;)
|
Tylko,że Piotrek nabrał powietrze w "gębę" .A tu kolejne zdjęcie:http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...chu//38832/.To chyba Piotrek.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...abachu//38845/
To zdjęcie jest dobre. Gość wygląda jakby miał metr wzrostu. Mam nadzieję, że to środkowy obrońca :lol: |
Trzeba przyznać że bardzo fajnie Rios gra, powinien byc wzmocnieniem :)
|
Rios jeszcze gola nie strzelil, ale z tego co widac to duzo miesza, duzo widzi, pare technicznych zagran, dokladne zagrania, pilka sie go klei, dobrze sie utrzymuje przy pilce, trudno mu ja odebrac, przez co czesto faulowany, cofa sie , pomaga partnerom, a nie stoi na przodzie oczekujac tylko pilki, jedna astyste juz zaliczyl, teraz znow ladnie sie utrzymal przy pilce mimo atakow, super podanie na prawo, ten do Maleckiego i 3-0, chyba beda z niego ludzie, musza :)
byle tylko Kasper znow go nie zmienial, niech mu da zagrac caly mecz, moze pokusi sie o bramke a juz na pewno dogra kilka fajnych pilek |
Cytat:
|
Wilk bardzo dobrze, ja bym zaryzykował granie nim zamiast Sobola... (przynajmniej po tym co wczoraj bylo widac)
Choc z drugiej strony, Sobol to takze charyzma, eh |
to podanie Riosa do Łobodzińskiego to (nawet biorąc pod uwagę klasę rywala) majstersztyk.
chłopak mocno stoi na nogach i ma nienaganną technikę. pierwszy z nowych nabytków Wisły, który mi się spodobał. |
Cytat:
|
Sobolowi co drugi mecz wychodzi,wiec w rewanżu niech gra:)
|
Pamiętajcie tylko, że z Riosa żaden snajper. On jest dobry jako of. pomocnik/cofnięty napastnik. A ktoś te bramki strzelać musi. Przecież nie Brożek, który stoi w miejscu jak słupek i nie potrafi przyjąć przez cały mecz prostego podania. Dlaczego nie szukamy środkowego napastnika ? Na chwilę obecną nie mamy żadnego ;/
|
Jak widzę dzisiaj Gułę to przestaje się dziwić, że wczoraj w I składzie zagrał Jirsak.
Kirm => co się dzieje z tych chłopem? Nic nie gra. Jeździec bez głowy. |
Brawa dla Małeckiego za walke i za gole. Chyba krytyka dziala na niego mobilizujaco. Rios w koncu trafia do siatki. Szkoda tylko, ze wczoraj takich akcji nie było jak przed chwilą.
|
Cytat:
przed chwilą Rios ładnie zamknąl akcje na 5-0 |
ogladajac ten sparing widac ze Garguła gra totalne dno....... Chlopak bez formy i na rowni z nim jest Kirm....przeciez przeciwko temu Przebojowi to nawet Wojtek Ł błyszczy..........
|
Cytat:
|
Przeboj moze nie jest jakims bardzo wymagajacym przeciwnikiem, ale przeciez to nie jest anonimowa druzyna, grac potrafia, a graja podstawowa edenastka, a my praktycznie rezerwa, mlodymi i testowanymi
|
Fajnie, że grają z ogórkami ale jeżeli zawodnik nie strzela bramki w sytuacji 1 na 1, na wprost od bramki to jest moim zdaniem totalnym piłkarskim kaleką. Szczególnie jeżeli jest napastnikiem. Taka mała dygresja.
Nazwiskami nie będę rzucał, ale to się tyczy całej polskiej kopanej. Od juniora do seniora. |
Ile ja bym dał żeby te 5 bramek zamienić na 1 z Azerami :(
|
Cytat:
tak, nazwiska tych z najlepszych klubow swiata i jesli nasi to kaleki to tamci powinni juz zakonczyc kariery.. litosci... Wy to po kazdym podaniu chcielibyscie bramke.. normalnie strzelil, bramkarz fantastycznie interweniowal, i minela poprzeczke.. wieczne marudzenie, moze jakies pozytywy.. |
Cytat:
wiadomą rzeczą jest , że nie ma przepisu na sukces , ale Rios ma wszelkie predyspozycje by zostać jesli nie gwiazdą , to wyrózniającą się postacią w naszej koślawej lidze |
no znowu rios, bardzo fajnie gra. :)
|
jak jest Rios ustawiony w tym sparingu?
|
Że nie wspomnę o tym, że nasz drugi garnitur biega i walczy dwa razy więcej, niż nasza pierwsza 11-tka wczoraj.
|
Cytat:
Wychodzi taki grajek 1 na 1, bramkarz jest już za piątką, a on strzela w bramkarza. No ****a, niech strzela obok niego, nad nim nawet pod nim jak umie :) !!! Wiem, że taki Villa też potrafi nie strzelić w sytuacji 1 na 1, ale to wynika z świetnej interwencji bramkarza, a nie z tego że mu w głowę strzelił czy w bark. Musiałem to napisać bo niesamowicie mnie takie zachowanie polskich grajków wkur*ia. |
kurde śmiech na sali czego Ci młodzi się uczą? ;/ idą sam na sam nie patrzą co robi bramkarz tylko strzelają w niego a wystarczyło zobaczyć że szybko się kładzie i lobnąć go albo minąć. Młodzi niech sobie obejrzą ostatni mecze Oldbojów Wisły gdzie Pan Motyka 3 brameczki i to jakie..
|
Papież już dwie setki zmarnował, a to podobno jeden z lepszych z ME...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl