![]() |
Widzę, że panowie z tych co dwa lata temu śmiali się z rządu dziś dla równowagi z opozycji ? "Gratuluję" obiektywizmu. 1000 zdjęcie osmieszające Kaczyńskiego pewnie byłoby OK ...
have a nice day |
|
|
|
Zagrajmy to jeszcze raz...http://wgrywa.pl/pokaz,3815,Sportowe..._3__1997_.html "...i goool 3 do 2-óch dla legii nie nie ma bramki,nie ma bramki..." Laskowski wymiata :rotfl::rotfl::rotfl:
|
bez kitu, mam ten mecz w calosci na dysku, i co go obejrze to mi sie płakać chce :D od 12 lat sie zastanawiam, czy to byl poprostu zwykły pech, czy ktos komus zapłacić... i nie moge dojsc do zadnych sensownych wniosków.
|
Cytat:
Do Prokuratury we Wrocławiu można to podesłać :D |
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Cracovia na mecz jedzie ;d nawt tam jest ziom w koszulce w pasy xD prawy dolny róg nad zimkiem w bialym |
Pewnego dnia pani w szkole zadała dzieciom prace domowa - miały sobie wymyślić na następny dzień jakiś oryginalny kolor. Jasio myślał cale popołudnie, aż w końcu wymyślił - kanarkowożółty. Ale pomyślał, ze zadzwoni jeszcze do Małgosi, jaki ona kolor wymyśliła. - Małgosiu, jaki masz kolor?
- Kanarkowożółty. - ****a - pomyślał sobie Jasiu - Małgosia jest lepsza uczennica i znów pani powie mi ze ściągam. Musze wymyślić cos innego. Jasio myśli, myśli, myśli - nagle wymyślił - głęboki błękit. Ale stwierdził, ze zadzwoni jeszcze do swojego przyjaciela Stasia i się spyta, jaki kolor on wymyślił. - Cześć Stasiu - jaki masz kolor? - Głęboki błękit. - ****a - pomyślał sobie Jasiu - Stasiu jest lepszym uczeniem i znów pani powie mi ze ściągam. Musze wymyślić cos innego. Jasiu myśli, myśli myśli... i nic. Wkurzył się i wyszedł się przejść po mieście - nagle patrzy na wystawie leży materiał podpisany jako krwistoczerwony. Jasia olśniło - to jest to! Wrócił do domu i cały czas powtarza pod nosem krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Z wrażenia zapomniał zjeść kolacje, myje żeby i nadal mruczy pod nosem - krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Kładzie się do łóżka i nadal to swoje - krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Budzi się rano i znów swoje - tylko krwistoczerwony, krwistoczerwony i krwistoczerwony... Przychodzi do szkoły, siada w ławce i sobie dalej powtarza krwistoczerwony, krwistoczerwony, krwistoczerwony... Pani wyrywa do pytania Małgosię: - Małgosiu jaki masz kolor? - Kanarkowożółty. - Dobrze Małgosiu, siadaj. - A ty Stasiu? - A ja psze pani głęboki błękit. - Dobrze, Stasiu siadaj. W tym momencie otwierają się drzwi od klasy i wchodzi pan dyrektor z małym Murzynkiem. Pan dyrektor mówi: - Dzieci, poznajcie waszego nowego kolegę, oto Mambo - i wyszedł zamykając drzwi za sobą. Pani popatrzyła i mówi: - Witaj Mamo. Dziś mamy lekcje o kolorach. Wiem ze jesteś nieprzygotowany, ale może powiesz nam jakiś ciekawy kolor? Mambo myśli i mówi: - Krwistoczerwony. - Dobrze Mambo, siadaj. Jasia mało krew nie zalała - nie jadł kolacji, nic tylko kuł na pamięć ta nazwę, a tu przychodzi taki... - Jasiu, a powiedz nam jaki ty masz kolor? A Jasiu wstał i milczy. - No Jasiu? - Jebany czarny! |
Koniec porno biznesu w Akademiku :lol:
http://dawka.files.wordpress.com/200...0104091131.jpg Bardzo ciekawa jednostka :lol: : http://nasza-klasa.pl/profile/26693263 |
|
|
|
Cytat:
uważasz że kiedykolwiek by tylu ich pojechało gdziekolwiek, nawet na Kałuży? |
|
Prosba skonczcie z demotywatorami, ktoś bedzie chciał to sobie wejdzie na strone a nie co chwiłe te demotywatory
|
sorry Sensej :D
ale ten jest z poczekalni a nie z głównej i o lekkim zabarwieniu kibicowskim. http://demotywatory.pl/29090/Nie-wazne-skad-jestes |
|
Maciej Orłoś: Co WISŁA to WISŁA :-)
http://www.youtube.com/watch?v=fJt6P4Ep9BI Wrzucam na YT z komórki, bo pewnie większość nie ma ochoty czekać 15 minut aż on to powie na stronie TVP. Jak powiedział o Wiśle to aż mi się jakość na telefonie poprawiła, bo przy Legii przerywało film :P |
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
Pozdro dla Pajacow ;) :
Kto się śmieje z Wisły? Wpisujcie miasta! ~byly_fan , 22.07.2009 19:58 Sledziejowice 22.07.2009 20:07 ~Byly kibic Wisly! |
Kod:
- Należało by też pisać po polsku, bo to polskie forum. |
Cytat:
|
1. Umiesć 5 szympansów w jednym pokoju.
2. Zawies banana przy suficie i ustaw drabinę pozwalajaca dotrzeć do banana. 3. Upewnij się ze nie ma innego sposobu by schwytać banana. 4. Zainstaluj system, który będzie miał za zadanie wylać lodowata wodę w całym pomieszczeniu ( oczywiscie przez sufit ) jak tylko którys z szympansów zacznie wchodzić po drabinie. Szympansy szybko się naucza , że nie należy wdrapywać się na drabinę. Po jakims czasie wyłacz system "polewania lodowata woda". Teraz zastap jednego z szympansów na nowego. Ten nowy wejdzie po drabinie i nie wiedzac czemu dostanie wpi..... od innych. Zastap jeszcze jednego ze starych szympansów nowym. Ten tez dostanie wpi....., i to ten szympans, który był przed nim wprowadzony będzie bił najmocniej. Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych aż będa sami nowi. Zauważysz ze żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na drabinę, a jeżeli trafi się jeden, który o tym choćby pomysli to napewno dostanie wpi..... od pozostałych. Najgorsze jest to ze żaden z nich nie wie dlaczego. |
|
Cytat:
ze w tle odrapany blok ?? i małe chuderlawe dzieci ?? wszyscy keidys bylismy wymoczkami.. a podpis to żenada. @down spoko ;) |
a od kiedy demotywator ma być śmieszny?
od razu mówię że to nie ja jestem jego autorem. bez napinki. |
|
http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA
tak smutne, że aż śmieszne....no i prawdziwe. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl