Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

koyoot 05.01.2010 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 837583)
Alez oczywsice bo pilka nozna i podejscie do jej wykonawyania przez pilkarzy pokazuje ogolnie podejcie Polakow do swoich obowiazkow.

czyli jak zrobic zeby sie nie narobic.

przeciez to problem z ktorym zmagamy sie od lat ,minimalizm i prowizorka ,byle kasa byla reszta ...a co to kogo obchodzi?

nie szanujemy siebie,ludzi dookola,zawisc to nasza narodowa cecha.to dlaczego pilkarze maja byc inni?

Nie wiem czy to ironia czy nie, ja odbieram ja jako poparcie tego o czym pisze. Jeszcze dodatkowo to o czym my pisalismy widac w dwoch dodatkowych aspektach pilki noznej. Brak infrastruktury i podejscie do polityki transferowej. To jest wlasnie "nowowczesny futbol po Polsku".

EOT.

wislak68 05.01.2010 00:34

Jeśli Mauro nie chciał grać w Wiśle za mniejszą kasę a zgodził sie na to samo w Odrze to ... naprawdę nie wiem co powiedzieć.

I jeszcze słówko o Gisze. Naprawdę straszna szkoda że odszedł tak wcześnie bo był z niego prawdziwy wiślak. Pamiętam go doskonale jak biegał z Białą Gwiazdą na piersiach po różnych klepiskach w II lidze. Naprawdę warto by było aby szczególnie ci młodsi kibice pamiętali o dawnych piłkarzach Wisły którzy byli z nią naprawdę na dobre i na złe (dla Gichy więcej było akurat tych trudnych chwil).

Jarek będziemy o Tobie pamietać!

pysio 05.01.2010 01:04

Mauro Why?

For Money?

I don't belive you...

;( ;( ;(

1q2 05.01.2010 01:26

Mauro w Odrze:D
A tyle było pisaniny ile to klubów się nim interesuje i jak jest rozchwytywany.Jak zwykle był to jeden wielki bullshit.

Kaan 05.01.2010 09:34

Mozna wysnuc dwie wersje wydarzeń:
1. Wymagania Cantoro wcale nie były duże, watpię zeby Odra w obecnej sytuacji finansowej zaryzykowała wysoka pensje dla "nie napastnika", a zawazyło cisnienie rodziny aby pozostac w Polsce, a juz bez przeprowadzki to juz idealnie przede wszystkim dla dzieciarnii.
2. Mauro sie napalił ale realia okazały sie brutalne a oferta Odry w sutuacji j.w. najatrakcyjniejsza.

Griszka30KR 05.01.2010 09:45

Stawiam w 100% na 1.Mysle ,ze wo becnej sytuacji finansowej Wisły nawet niewielki wymagania sa ponad stan.Cantoro nie ma 18 lat i napewno nie napalałby sie na opowiastki z dziwnej pastki...Mozna jeszcze domniemac,ze wolał grac w Odrze gdzie kontrakt jest tajemnica i zachowuje swoje popczucie wartosci,niz w Wisle gdzie z kontrktu najwyzszego spada na jeden z najnizszych i siedzi na ławie....

brylant17 05.01.2010 09:51

Brawo zarząd,Brawo Skorża

Zwierze 05.01.2010 09:59

Brawo brylant17 ko następny..?

Czesław 05.01.2010 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 837784)
Brawo zarząd,Brawo Skorża

I w taki sposób rodzą się dziwne legendy... :/

tomasz_19 05.01.2010 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czesław (Post 837796)
I w taki sposób rodzą się dziwne legendy... :/

ma prawo do tego, żeby być wkurzonym na zarząd i trenera za to, że nasz wieloletni zawodnik zamiast być u nas będzie kontynuował karierę w pożal się Boże Odrze... nie wierzę, że nic się nie dało zrobić w jego sprawie... po prostu się nie chciało i tyle, a jak ważnym w obliczu kontuzji Sobola był zmiennikiem chyba nie musze nikomu pisać...

zim zum 05.01.2010 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 837816)
ma prawo do tego, żeby być wkurzonym na zarząd i trenera za to, że nasz wieloletni zawodnik zamiast być u nas będzie kontynuował karierę w pożal się Boże Odrze... nie wierzę, że nic się nie dało zrobić w jego sprawie... po prostu się nie chciało i tyle, a jak ważnym w obliczu kontuzji Sobola był zmiennikiem chyba nie musze nikomu pisać...

ale jakim on był ważnym zmiennikiem? jak miał grać tak jak w swoim ostatnim meczu w barwach Wisły, to już lepiej żeby faktycznie pokopał sobie w Odrze.

SB 05.01.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 837818)
ale jakim on był ważnym zmiennikiem? jak miał grać tak jak w swoim ostatnim meczu w barwach Wisły, to już lepiej żeby faktycznie pokopał sobie w Odrze.

u nas sie już nie nadawał, bo dwa mecze w sezonie dobre to i ja bym zagrał, ale dla Odry wzmocnienie... szkoda, bo chciałbym aby w końcu spadli, bo co to za klub i co za kibice... na pewno nie na ekstraklase...

szprotson 05.01.2010 12:24

No i Oderka znowu nie spadnie?
Ehhh mogl pojsc do Śląska, by sobie ze Rogerem Milą pomykał.

KOMINEK 05.01.2010 14:58

O Mauro Cantoro starały się Odra, Piast Gliwice i Korona Kielce. Wydawało się, że Korona Kielce przebije ofertę śląskich zespołów, ale nie. Na dziś wydaje się, że Mauro Cantoro wyląduje właśnie w Wodzisławiu. Z naszych informacji wynika, że obie strony są już bardzo bliskie podpisania umowy. Dla zawodnika już przygotowano wstępny kontrakt. Piłkarz z Argentyny miałby występować w śląskim zespole przez najbliższe pół roku, a jego miesięczna gaża będzie wynosiła właśnie 40 tys. złotych. To będzie rekord w historii Odry!
Przegląd Sportowy

pysio 05.01.2010 15:22

Przyjmijmy, że Mauro wybierając klub kierował się tylko rodziną, żeby mieć jak najbliżej do dzieci i żony mieszkających w Krakowie...

Zatem wybór Odry nie dziwi bo:

http://img685.imageshack.us/img685/7005/18875.jpg

1. W regionie do 150 km od Krakowa mamy tylko takie kluby ekstraklasy jak:
- Cracovia Kraków
- Polonia Bytom
- Piast Gliwice
- Ruch Chorzów
- Odra Wodzisław
- Korona Kielce

2. W Cracovii Maurycemu byłoby najlepiej, bo najbliżej do domu i rodziny, ale ze znanych nam względów wybór tego klubu w ogóle nie wchodził w rachubę. Mauro nie przepada za klimatem jaki panuje na stadionie J. Kałuży.. ciągłe obelgi i dzicz.. aczkolwiek na stadionie Cracovii czułby się tak jakby ciągle grał w Krakowie.. co chwilę z trybun przecież słychać WISŁA :):).

3. Piast Gliwice podpisał kontrakt ze Zganiaczem co definitywnie przekreśliło szanse przejścia Mauro do Gliwic.

4. Ruch Chorzów przeżywa kłopoty finansowe i zakontraktowanie kolejnego wysokiego kontraktu po Sadloku i Niedzielanie nie wchodzi w ogóle w rachubę. Cantoro zresztą nie lubi Niedzielana! (źródło telefoniczne)

5. Polonia Bytom? Kto chociaż raz był w Bytomiu ten wie, że nie ma tam warunków do życia, a co dopiero do gry w piłkę...

6. Korona Kielce.. Tutaj również, kibice często pozdrawialiby Cantoro i Wisłę, ale jak wszyscy wiemy, stan dróg na Kielecczyźnie jest w opłakanym stanie, a w sytuacji gdy Cantoro nie ma samochodu (dwa mu ukradziono) jazda autobusami lub busami naprawdę byłaby męcząca.

7. Zostaje Odra :) Ciepłe, ciche spokojnie miasteczko, gdzie za chodzenie w obojętnie jakiej koszulce i szalu nic nikomu nie grozi. Wszyscy się znają, wszyscy kochają.. a w niedziele do kościoła równo zapie****ją :D

pozdrawiam, analizę przeprowadził dla Was miszcz analiz piłkarskich Pysio

tofik 05.01.2010 17:10

Brawo pysiu, masz za to ode mnie uśmiechniętą chmurkę.
http://www.yourphotoshopguide.com/tu...d-sun/wi15.jpg

Marszałek 05.01.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 837968)
Brawo pysiu, masz za to ode mnie uśmiechniętą chmurkę.
http://www.yourphotoshopguide.com/tu...d-sun/wi15.jpg

Ale różowo się zrobiło:)



Mauro nie jest nam potrzebny aż tak żeby wydawać na niego rocznie prawie 500 tysięcy złotych. Z drugiej strony rzeczywiście poziom Odry jest dla niego adekwatny. Może jeszcze być tam czołową postacią. Tak czy siak chłopy widać chcą za wszelką siłę uratować ligę. Zobaczymy.

lucekj 05.01.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 837895)

7. Zostaje Odra :) Ciepłe, ciche spokojnie miasteczko, gdzie za chodzenie w obojętnie jakiej koszulce i szalu nic nikomu nie grozi. Wszyscy się znają, wszyscy kochają.. a w niedziele do kościoła równo zapie****ją :D

Widać, że nie byłeś nigdy w Wodzisławiu, jeszcze zdziwiłbyś się jakby hołota rzuciła się na kogokolwiek w innej koszulce niż hanysowej-parwie czeskiej Odry.

Pysio rozumiem, iż chcesz zamazać plamę po wieloletniej herezji, ale ja tego nie kupuje :]

laxa 05.01.2010 20:39

W innym wtorkowym meczu Atromitos przegrał 0:3 z Arisem Saloniki. W barwach gospodarzy wystąpił Marcin Baszczyński. Były zawodnik Wisły nie będzie miło wspominał tego meczu, gdyż w 27. minucie zobaczył czerwony kartonik i został wyrzucony z boiska.

http://sport.onet.pl/74327.8,1248708...wiadomosc.html

tomo 05.01.2010 21:32

A ja pysia kupiłem ! Dziękuję Ci za fachową analizę !:mozg:





:rotfl:

Silvestro 09.01.2010 16:31

Walczak :-D

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...55f1bf933a.jpg

HEDu 10.01.2010 18:20

Paulista 1 gol dla APOELu, wreszcie gra ! Bo tak to ciagle kontuzje i rezerwy. Kosa tez od początku:)

Silvestro 10.01.2010 21:12

Z dzisiejszego meczu

http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...5bde5ef556.jpg

Apoel wygrał dziś 3:1 i jest liderem z przewagą 2 pkt nad Appolonem i 3 pkt nad Omonią.

Krzysiek 11.01.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisla.krakow.pl
W poniedziałek zmarł nagle były piłkarz Białej Gwiazdy, Ryszard Wójcik.



Ryszard Wójcik był wychowankiem Wisły. Urodził się 2 sierpnia 1939 roku w Krakowie. Przez kilkanaście lat grał w drużynie Białej Gwiazdy. Odszedł nagle w wieku 70 lat.

Zarząd Wisły Kraków, trenerzy oraz zawodnicy pragną złożyć kondolencje rodzinie Ryszarda Wójcika z powodu jego śmierci.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Odszedł kolejny Wiślak

PvD 11.01.2010 15:47

Dziś dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci wieloletniego piłkarza Białej Gwiazdy Ryszard Wójcika. Piłkarza, którego śmiało można nazwać Legendą Białej Gwiazdy!

Niespełna dwa lata temu mieliśmy to szczęście i zaszczyt by z Panem Ryszardem przeprowadzić rozmowę, które ukazała się w kwietniowym numerze FORZA WISŁA w roku 2008. Przytoczmy więc niektóre fragmenty artykułu i wypowiedzi tego wybitnego Wiślaka.

Początki kariery

Niegdyś istniał taki klub jak AZS Kraków, którego zajęcia odbywały się na boisku lekkoatletycznym Cracovii. Trafiłem tam za namową kolegi, na pierwszych treningach pojawiając się w roli bramkarza. Szkoleniowcem AZS-u był wówczas profesor Jesionka, pod okiem którego potem na krakowskiej AWF pisałem pracę magisterską. W pewnym momencie jednak owa sekcja rozwiązała się, a ja trafiłem do szkółki Wisły, bo do niej właśnie było mi najbliżej.

Opoka nietuzinkowej defensywy

Miałem możliwość bycia zawodnikiem wiślackiej formacji obronnej, złożonej prócz mnie z takich graczy jak Monica, Kawula czy Rysiek Budka. Przyznam szczerze, iż grając w takim ustawieniu nie baliśmy się nawet legandernego Górnika Zabrze. Byliśmy na tyle silni w tyłach, że mieliśmy świadomość, iż jeśli strzelimy bramkę to tego meczu raczej nie przegramy, a co najwyżej zremisujemy.

Wisła zespołem środka tabeli

266 moich gier pierwszoligowych nie było naznaczonych wybitnymi sukcesami. Jedynie w roku 1966 wywalczyłem wraz z kolegami wicemistrzostwo Polski (w roku 1967 również PP - przyp.red.). Taki stan rzeczy wynikał z faktu, iż nasz zespół budowany był głównie na wychowankach.
(......)

Debiut w europejskich pucharach

29 września 1967 roku zmierzyliśmy się w Helsinkach z HJK, wygrywając 4:1. Ów mecz zapamiętam między innymi z tego, że w pewnym momencie tak silnie zostałem uderzony w brzuch przez rywala, że musiano mnie znosić z boiska. Potem w rewanżu było 4:0, a ja strzeliłem trzeciego gola. Odpadliśmy z rozgrywek w następnej rundzie po porażkach z HSV 0:1 (w domu) i 0:4 (na wyjeździe).

Recepta długowieczności

Ciężka i żmudna praca. Gdy patrzę na sposób przygotowań dzisiejszych piłkarzy nie dziwię się, że po 15 czy 20 minutach gry notują oni już przestoje. My nie jeździliśmy do słonecznej Hiszpanii, lecz do górzystego Zakopanego. Tam dawkowano nam nam taki wysiłek, że w sezonie byliśmy tak naładowani, iż nie strzaszne nam było ostre zasuwanie przez 90 minut.

Na sportową emeryturę do Francji

Z Polski piłkarz mógł wówczas wyjechać mając 34 lata. Ja, Studnicki oraz Skupnik wyemigrowaliśmy do Francji. Trafiłem do III ligowego Arras. Początkowo pałałem się jedynie grą, potem w zespole zlikwidowano status zawodowca i nakazano mi prócz gry pracować. Pełniłem funkcję ratownika w przyhotelowym basenie. Do kraju wróciłem w roku 1979.

Co aktualnie boli

Fakt w jaki klub traktuje swych zasłużonych wychowanków. Zawodników, którzy przez wiele lat, wiele lat zostawiali dla trójkolorowych barw całe swe piłkarskie zdrowie. Przecież my coś dla historii Białej Gwiazdy zrobiliśmy, prawda? Jeszcze niedawno za czasów Zdziska Kapki dostawaliśmy karnety na trybunę A, a teraz? Brakuje dla nas miejsca na stadionie. Na potyczkę z reprezentacją wpuszczono nas na tzw. "obsługę techniczną". Wraz z kolegami śmialiśmy się , że jeszcze powinniśmy do ręki dostać miotły jako porządkowi lub obcęgi jako konserwatorzy. Przecież na rany boskie coś nam się za te kilkanaście lat zasuwania w imię Wisły należy. Na zachodzie takich wychowanków nosi się na rękach, doceni, a u nas? Lekceważy i spycha na margines. A ilu nas jeszcze z mojego pokolenia zostało? Dwudziestu?...... (......)

FORZA WISŁA / Kwiecień 2008

SKWK

Bronex 11.01.2010 16:53

Witam ,

Zatrudnienie Mauro Cantoro w Odrze pokazuje dwie rzeczy. Po pierwsze to ,że działacze Wisły Kraków chyba za bardzo sami nie chcieli dalej z Argentyńczykiem współpracować, nawet pomijając już kwestie finansowe. Po drugie nie do końca wiadomo jak tłumaczyć ten angaż w Odrze czy jest to podyktowane względami rodzinno-logistycznymi czy może bardziej poziomem samego zawodnika ,którego nikt poważniejszy nawet w Polsce nie chciał pozyskać. Według mnie może też być taki scenariusz ,że Mauro dogra do końca roku szkolnego w Odrze a potem się przeprowadzi do klubu zagranicznego w którym w miarę sensownie będą płacić.

http://www.youtube.com/watch?v=duIeG7KapJk

http://www.youtube.com/watch?v=_BBZsZWbd7s

dj_ibutti 11.01.2010 17:10

Wielka strata, wielki człowiek :( [']

R33 11.01.2010 20:18

Kałużny ma podpisać kontrakt z Chrobrym Głogów
http://www.futbol.pl/artykul/73246.html

IncognitoTSW 11.01.2010 20:40

Ciągnie wilka do lasu.

AYALA 11.01.2010 22:28

wywiad z Bogdanem Zającem, 2 trenerem w Górniku Zabrze

http://gornikzabrze.tv/wywiady/11011...a-bogdan-zajac

Marszałek 11.01.2010 23:24

Petrescu rozpoczął przygotowania z Kubaniem do sezonu. Póki co pozyskali rozgrywającego z Amkaru Perm,chłopak gra w reprezentacji młodzieżowej Rosji.

Wojtas 11.01.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 840300)
Petrescu rozpoczął przygotowania z Kubaniem do sezonu. Póki co pozyskali rozgrywającego z Amkaru Perm,chłopak gra w reprezentacji młodzieżowej Rosji.



no widac ze Dan napewno postawil warunki tym z Kubania a sa nimi transfery

jestem ciekaw jaki chleb z tego pieca bedzie

Bronex 12.01.2010 02:38

Decyzja Dana budzi moje mieszane uczucia. Z jednej strony na pewno skusiły go dobre zarobki. Z drugiej strony wybranie nowego pracodawcy w postaci Kubania Krasnodar świadczy , w mojej ocenie, o wielkiej charyzmie Dana i silnym charakterze. Nowe wyzwanie , budowa od początku silnego zespołu, to rzeczy które ewidentnie inspirują Rumuna. Chciał spróbować czegoś nowego na gruncie rosyjskim. To trudny front. Duże pieniądze , duże wymagania.

Z samym Rumunem władze klubu wiążą wielkie nadzieje. Dan uroczyście został powitany na specjalnym posiedzeniu /zebraniu władz Kraju Krasnodarskiego (podmiot Federacji Rosyjskiej) przez dziennikarzy oraz władze administracyjne. Sam gubernator Aleksander Tkaczow jest równocześnie prezydentem klubu Kubań i zagorzałym kibicem krasnodarskiej jedenastki. Dana bardzo komplementowano, mówiono o nim jako osobie znanej , specjaliście , fachowcu. Doceniano jego pracę w Unirei (zdobycie mistrzostwa kraju , występy w LM). Dan również powiedział ,podczas swojej prezentacji ,że poza mistrzostwem Rumunii w sezonie 2008/09 wywalczył również tytuł wicemistrzowski z Wisłą w sezonie 2005/06. Dan podpisał kontrakt na 5 lat (3+2), czyli mniemam ,że będzie strategia długofalowa. Dan powiedział poza standardowymi uprzejmościami ,że miał kilka ofert pracy , ale najrozsądniejsze było podjęcie pracy w Krasnodarze. Zwrócił również uwagę ,że miasto tak bardzo rozkochane w piłce nożnej (co potwierdzają statystyki ) musi mieć zespół grający w skali kraju na jak najwyższym poziomie.

Pierwszy trening z Danem odbył się 10 stycznia. Sezon zaczynają 27 marca. 18 stycznia lecą do Turcji na obóz.

Jak informują media sportowe w Rosji na bazie oświadczenia klubu (?) Dan będzie zarabiał za każdy sezon pracy 500 tysięcy euro. Za sam podpis otrzymał takie startowe w wysokości 1 mln euro.

A teraz wisienka na torcie. Kibice Kubania na forum swym ogólnie plują siarczyście na władze ,że zatrudniły Dana. Komentarze są takie ,że to Rumun ,że niepewny, że sytuacja kadrowa Kubania jest taka ,że cytuję " on chyba tę drużynę będzie z gówna lepił", bez transferów za rok spadną jeszcze o niższą klasę rozgrywkową. Jeden kibic napisał ,że Rumunia to kraj nędzy, że jak Dan zobaczył swój kontrakt i kwotę w nim zawartą to nawet zbędnych pytań nie zadawał. Kibice sarkastycznie twierdzą ,że Dan to może popracuje góra z trzy miechy i go przepędzą "jak psa". Utyskują także na działaczy ,że ściągają jakichś Afrykańczyków a nikogo nie szkolą. Inni stoją na stanowisku ,że deklarację Dana ,że będzie chciał sprowadzić co najmniej 18 piłkarzy rosyjskich można włożyć między bajki. Nikt do Kubania nie przyjdzie. Poza tym piszą ,że nie można brać poważnie deklaracji nowego trenera który zapowiedział ,że jego celem jest gra z Kubaniem w europejskich pucharach. Kibice są realistami i bardziej pragną regularnych występów w najwyższej klasie rozgrywkowej Rosji niż tych pucharów. Dan zadeklarował ,że będzie miał wielką władzę w klubie , jest to dla niego projekt ambicjonalny i tylko ,ze względu na tę pełnie władzy i swobodę decyzyjną przyjął ofertę pracy w Rosji. Kibice niepokoją się również ,że Dan nie zna zupełnie realiów i niebezpieczeństw pracy w lidze rosyjskiej i że nie zna zupełnie rynku transferowego. Dlatego pomocnikiem Dana ma zostać czy już nawet został Karas ,który pracował w Amkarze Perm. Jedyne co kibice szczerze pochwalili to.... no zgadnijcie ..... hard work... hard work.... hard work.... !!!! Cieszą się ,że piłkarze którzy żenująco się zaprezentowali w poprzednim sezonie spadając z ligi dostaną po dupie. Ogólnie spora rezerwa do Dana. Widać ,że kibice Kubania mają wielkie ambicje a polityka działaczy klubu im się zupełnie nie podoba. Stąd może część tej antypatii przenoszą na Dana zupełnie go przecież nie znając. Mało tego odniosłem wrażenie ,że oni oczekują kogoś z większym nazwiskiem marką. Dan jest wielką niewiadomą. Okazji do zaprezentowania będzie miał sporo 38 meczy w sezonie plus puchar krajowy to już na pewno coś powie kibicom i działaczom. Dodatkowo 10-12 drużyn tej pierwszej dywizji stanowi bardzo wyrównaną strukturę, ma podobny potencjał. Ciekawostką jest to ,że w sezonie 2009 występował w tej lidze klub o nazwie MSW Rosji Moskwa.... klubik resortowy.

Swoją drogą odniosłem wrażenie ,że z naszymi funduszami to Wisła by się łapała gdzieś na trzecią ligę rosyjską. Jak oni wypożyczają sobie spokojnie zawodników z najlepszych lig Europy czy z ich rezerw do klubów drugoligowych.... to gdzie my jesteśmy????

PS. Jest też informacja ,że do Kubania poza tym młodym Rosjaninem Żyliajewem dołączył/na dniach podpisze kontrakt/ Ianis Alin Zicu z Dinama Bukareszt.. ale z tym to już wchodzę na obszar operacyjny FraMata. ;-)

PS2. 1q2 ten skład co jest teraz w Kubaniu to jest do rozpędzenia. Także do początku sezonu wszystko będzie się zmieniać. Jeśli chodzi o samą atmosferę do gry to czytałem,że Krasnodar słynie z wiernych kibiców i w wielu rankingach są nagradzani za frekwencję i ogólną działalność. Poza tym Kubań będzie grał w tym sezonie derby z Krasnodarem . Ta druga liga rosyjska jest trochę niewdzięczna logistycznie. Najbardziej uciążliwe zapewne będą wyjazdy na mecze z Energią Chabarowsk i z Łucz-Energią Władywostok... ile to będzie stref czasowych ???? jak w Krasnodarze jest 12 w południe to we Władywostoku czy Chabarowsku jest 19 .... grubo... Jeśli chodzi o warunki klimatyczne to też chyba masz rację...

PS3. Kubań Krasnodar czyli jak stracić trzy gole w 4 minuty http://www.youtube.com/watch?v=1-qZU2hDCcY no no

PS4. Spartak poniewiera 90 minut Kubaniem http://www.youtube.com/watch?v=OaO41cYuQhc

PS5. A tutaj http://www.youtube.com/watch?v=Gvr5b3U2EQ8 Cleber w akcji czyli Kliebier tolika smotrit

1q2 12.01.2010 02:58

Ciekawe informacje, byle się nie okazało że ta cała swoboda i pieniądze, będą podobne jak u nas to było
Tak sobie patrze na ten skład - mocno międzynarodowy, nawet Krzysztof Łągiewka tam jest;) - zagrał całe 2 mecze w poprzednim sezonie.
Jest też sporo Rosjan którzy tez mają krnąbrne charaktery więc kupę pracy przed Danem by pozbyć się olewaczy - ciekawe czy zdąży w ogóle to wszystko okiełznać.
Swoją drogą ja nie miałem pojęcia gdzie leży Krasnodar.Sami sprawdźcie, to chyba najlepszy z regionów w Rosji do grania w piłkę.

Kowalski 12.01.2010 08:07

Cóż wybrał dobrze, do domu tylko poprzez Morze Czarne, a po drodze kąpiel na jakiejś krymskiej plaży:-). Zawsze może skorzystać z usług floty czarnomorskiej. Za flaszkę na pewno da się zrobić.

laxa 12.01.2010 09:10

Ruch włącza się do walki o Cantoro

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html

szprotson 12.01.2010 15:32

Nikola przedłużył kontrakt z Kielcami do 2012

WILU TS 12.01.2010 17:21

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Daw...226,1,787.html

Ten szmaciarz ma jeszcze czelność się dziwić że nikt go w Wiśle nie rozpieszczał ?


spasuj z tymi banami,jara cie to ?

pan Dudi 12.01.2010 21:44

Szkoda, że mogę to napisać tylko tu, a nie dodatkowo w "Nasi piłkarze", ale tylko byłym piłkarzom Wisły należy się wyróżnienie za obecność na mszy w intencji ostatnio zmarłych Wiślaków. Grzela Pater, Artur Sarnat i Kazimierz Moskal. Szacunek Panowie. Jeśli kogoś nie zauważyłem, to przepraszam.

simone 15.01.2010 23:44

http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4

Sprawa się tyczy dawnego spikera (0:49, mamy go nawet okazję zobaczyć), nie wiem jak wy ale ja go uwielbiałem, zawsze z nim będą mi się kojarzyć moje początki na R22, ech te sentymenty...
Nie wiecie co się z nim teraz dzieje, dlaczego go zmienili?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl