Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 08.06.2009 12:16

na środę mam takie coś:
Szwecja-Malta 1
Ukraina-Kazachstan 1
Wyspy Owcze-Serbia 2
Holandia-Norwegia 1
za ostatnie 400 zł

i pytanie do Kamikaze czy opłaca się postawić na wszystkich faworytów w środę w Azji z eliminacji?

bula1010 08.06.2009 13:55

ja bym polecał holandia-norwegia 02 kurs około 3.03 co wy na to ??

rocco_1906 08.06.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 742407)
ja bym polecał holandia-norwegia 02 kurs około 3.03 co wy na to ??

mozliwe.moze sobie to dorzuce na blok do Iraku i Ekwadoru:D

!!IRIVER!! 08.06.2009 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 742407)
ja bym polecał holandia-norwegia 02 kurs około 3.03 co wy na to ??

Ja bym tego nie polecał, bo Holendrzy nie dość, że u siebie, to grają jak natchnieni :P na dodatek ta Norwegia jakaś taka słabiutka... Jedyny myk, w którym upatrywałbym szans Skandynawów to fakt awansu Holandii do MŚ i możliwość nieco mniejszej koncentracji w tym meczu. Ale mimo wszystko - wątpię.

Tym razem kuszą remisy:
Wenezuela - Urugwaj 3.2
Ekwador - Argentyna 3.2
Macedonia - Islandia 3.2
Finlandia - Rosja 3.3

nbns 08.06.2009 16:40

ja ogólnie weekend na minus i to gruby minus :( pierwszy raz dostałem takiego kopa hehe
jakie mecze byscie polecali zeby sie odkuc maksimum 3 ?

LuKaS TSW 08.06.2009 17:26

ja bym polecał Kolumbie bo z Argentyną zagrali naprawdę dobrze
Brawo Polki:D

jaro1985r 08.06.2009 18:04

a ja tutaj stawiam 30zł na uwaga : Stilic,Chinyama,Nowak,Murawski,Brożek,Marcelo nie zmienia klubow do 1 sierpnia ! za 30zł do wygrania 187,42 :) taka mała zabawa na sezon ogórkowy :)

LuKaS TSW 08.06.2009 18:16

Kamikaze a jakaś analiza rywala Polski,Kataru z Twojej strony? Niby mistrz azji ale mnie to jakoś specjalnie nie przekonuje

Robbie92 08.06.2009 18:26

Zakład Akumulowany
Polska-grecja 1
mathieu-pavel 1
damm/lindst. - kiefer/zverev 2
baghdatis - ward 1

lotwa-wegry 1
francja-bialorus 1
angliaU21-azerbejdzanU21 1

stawka 5zł ewen. wygrana 28.60zł

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 742535)
a ja tutaj stawiam 30zł na uwaga : Stilic,Chinyama,Nowak,Murawski,Brożek,Marcelo nie zmienia klubow do 1 sierpnia ! za 30zł do wygrania 187,42 :) taka mała zabawa na sezon ogórkowy :)

ciekawe to masz

xdarek 08.06.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 742535)
a ja tutaj stawiam 30zł na uwaga : Stilic,Chinyama,Nowak,Murawski,Brożek,Marcelo nie zmienia klubow do 1 sierpnia ! za 30zł do wygrania 187,42 :) taka mała zabawa na sezon ogórkowy :)

oby ci to siadło:D

rocco_1906 08.06.2009 18:55

Skoro tak męczymy Kamikaze to teraz ja mam pytanie.Jutro w drugiej lidze Japonskiej mamy mecz
Ehime-Shonan i kusi dwójka po kursie 1,75. warto to grać czy może być jakiś klops i remis??

rocco_1906 08.06.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 742309)
Turniej w Toulonie:

Francja-Chile x2

kurs:1,71

Francja 0-1 Chile

mam nadzieje ze ktos skorzystał:)

Robbie92 08.06.2009 20:10

no i francja wygrala w dogrywce z bialorusia na Women Eurobasket 09 ;]

jeszcze tylko angliaU21 z azeramiU21
narazie 3-0 41' ;]

macie jakies ciekawe typy na jutro?

LuKaS TSW 08.06.2009 20:59

na jutro Polska-Liechtenstein 1 z HC :D

a tak serio to :
Kheotavong-Arvidsson 1
Hajek-Pospisil 1
Wyspy Owcze-Rosja 2

a za drobniejsze to chyba zagram Pittsburgh-Detroit x2
i Ślęza-Stilon 2

Robbie ale jak wygrały po dogrywce,to chyba Ci nie siadło bo w meczu był remis,no chyba że dałeś zwycięzca

zagrałem sobie jeszcze kupon "patriotyczny"
Polska-Węgry 1
Polska-Liechtenstein 1
Irak-Polska 2

za 20 zł do wygrania 77 zł

rocco_1906 09.06.2009 12:18

skład Polski na mecz z Irakiem:

Przyrowski--Polczak,Bosacki,Zewlakow,Krzynowek--Dudka,Murawski,Trałka,Peszko,Wilk--Lewandowski

www.eurosport.pl


ja biore kurs 4,5 na bwin na zwyciestwo Iraku:)

ramon01 09.06.2009 12:34

co sadzicie o kuponie
Azerbejdzan - Hiszpania - gospodarze nie strzela bramki kurs 1,50
Wyspy Owcze - Rosja U21 - 2 kurs 1,10

kurs 1,65 i puscic za jakas wieksza kaske ?

LuKaS TSW 09.06.2009 12:59

Piłsudski by Was zastrzelił :D

Robbie92 09.06.2009 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 742843)
Piłsudski by Was zastrzelił :D

fajnie to ująłeś ;p

Zakład akumulowany
Polska-irak 1
Polska-wegry(zw.) 1
chiny-Polska (1 set) 1
Otwock-Jastrzebie 1x
Verdasco-Petzschner 1
Rezai-Duque 1
Orlando-Lakers(zw.) 1
Czechy-Ukraina(zw.) 1 uff czeszki rzutem na tasme http://live.fibaeurope.com/netcasting/Default.asp?
W.OwczeU21-rosjaU21 2
Monfils-Golubev 1
Gicquel/Tsonga-Wassen/Zelen. 1

stawka 2zł ewen. wygrana 47.30zł


Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 742653)
na jutro Polska-Liechtenstein 1 z HC :D


Robbie ale jak wygrały po dogrywce,to chyba Ci nie siadło bo w meczu był remis,no chyba że dałeś zwycięzca

zagrałem sobie jeszcze kupon "patriotyczny"
Polska-Węgry 1
Polska-Liechtenstein 1
Irak-Polska 2

za 20 zł do wygrania 77 zł

na szczescie dalem na zwyciestwo :-P

zidanemarcin 09.06.2009 13:54

Grecja - Łotwa (+18.5/-18.5)
Spread - Typ: 2
Kurs: 1,85

Zaryzykowac cos takiego za wieksza stawke ? Do tego np. Polska - Lichtenstain (0:1) 1 1,15

ramon01 09.06.2009 14:00

ja sie takich boje przewaznie jak to po spotkaniu sprawdzam to zawsze brakuje pkt lub wlasnie pol :D

zidanemarcin 09.06.2009 14:59

mi przewaznie brakuje 2 pkt . . . ale dzis obstawilem cos takiego:

Azerbejdżan - Hiszpania (1:0) 2 1,25
Bośnia i Hercegowina - Oman (0:1) 1 1,95
Polska U21 - Lichtenstain U21 (0:1) 1 1,10
Grecja - Łotwa (+18.5/-18.5) 2 1,85

AKO: 4,96
Stawka: 20 zł
Maks.wygrana: 99,21 zł

rocco_1906 09.06.2009 18:08

ale mało brakowało;/

LuKaS TSW 09.06.2009 18:10

no i dupa remis a mógł Roger strzelić i by mi tylko młodzieżówka została,przynajmniej koszykarki mamy charakterne i to po dobrym kursie,tak jak mówiłem Stilon wygrał to jeszcze trzeba czekać na Detroit w nocy

i mam pytanie wie ktoś co z wynikami z chellengera w Lugano?bo miały być mecze rano i w południe a wyników nie ma

kameleon2323 09.06.2009 18:12

Prawdziwy Polak zapewnil nam remis ! :P

rocco_1906 09.06.2009 18:17

no nic,gramy dalej:) propozycje na noc:
Detroit 2 lub KZ 2 lub handicap +1,5 na Detroit po kursie 1,35 chyba :P

Dwight Howard +20,5 pkt

LuKaS TSW 09.06.2009 18:21

Rocco na pewno 2 bo jak już postawiłem na Detroit to niech wygrają w regulaminowych 60 min:)

jaro1985r 09.06.2009 19:21

w 20 minucie niezwykle emocjunujacego meczu Polska-Liechteinstein postawiłem na Polske, że bedzie prowadzic do przerwy po kursie 1,60 343,97zl wygralem 550,35zl ale gra naszych pilkarzy straszna! Glik,Małecki,Korzym,Grosicki...spodziewalem sie wiecej po nich! Drugiej polowy juz nie ogladam bo bylbym mistrzem swiata wytrzymujac 2 cale PASJONUJACE transmisje naszych reprezentacji :) JNa jutro rzuca mi sie w oczy Białorus-Mołdawia 1 za 1,60

Robbie92 09.06.2009 20:24

hahah a ruskaU21 przegrywa z wyspami owczymi, teraz przyznawac sie, kto ma to spotkanie na kuponie ?
;D

ramon01 09.06.2009 20:40

no kur#@ - ja mam !! :( dramat

Abel2505 09.06.2009 21:19

Holandia - Norwegia 1
Ekwador - Argentyna 2x
Brazylia - Paragwaj 1
Chile - Boliwia 1
Vetra Wilno - Banga G. 1
kurs:ok 3.39
Myślał ktoś nad czymś takim bo ja im dłużej myślę to tym bardziej jestem skłonny wyłożyć 100zł. na te meczyki.

konrad1991tsw 09.06.2009 21:20

Dwa typy z tenisa na jutro:
Garcia Lopez G. - Muller G. 1.70
2 runda turnieju na kortach Queens Clubu. Hiszpan Guillermo Garcia Lopez zmierzy się z Luksemburczykiem Gillesem Mullerem. Hiszpan pierwszą rundę przeszedł jak burza, rozgromił Tajwańczyka Lu Y.-H. 6-1,6-1. Gilles natomiast męczył się z Goodalem 6-3,7-6. Obaj jutrzejsi rywale dobrze serwowali (% 1 serwisu - Garcia 71%, Muller 72%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - Garcia 92%,Muller 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - Garcia 60%, Muller 53%). W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się Guillermo, wygrał turniej w Kitzbuhel. Jednak na RG mu nie poszło, przegrał 0-3 z Seppim, natomiast Muller na RG przegrał 3-0 z Youzhnym, a w zeszłym tygodniu doznał porażki ze słabym Rogerem Vasselin'em 2-0 w setach. To jest turniej na trawie a na tej nawierzchni ani jeden ani drugi nie są gigantami. Bilans H2H jest korzystny dla Hiszpana, wygrał wszystkie 3 mecze z Gillesem. Stawiam na Guillermo Garcię Lopeza !

Benjamin Becker - Rainer Schuettler 1.95

Becker ma za sobą genialną passę 21 zwycięstw na 22 rozegrane mecze. Na turnieju w Halle pokonał bez straty seta Rumuna Hanescu. Niemiec pewnie serował i wygrywał aż 94% pierwszego podania, którym trafiał w kort z 74% skutecznością. Dugie podanie też miało wysoką 64% skuteczność.
Naprzeciwko niego staje weteran kortów Schuettler, który do zwycięstwa z Gicquelem miał porażającą passę 8 porażek przy 1 zwycięstwie nad słabiutkim ostatnio Simonem. Słabością dziadka jest zdecydowanie jego drugie podanie no i latka robią swoje.
Jeśli tylko Benjamin będzie dobrze serwować i grać tak regularnie jak w ostatnich meczach to wygra to spotkanie w 2 setach.

kocham_ts 09.06.2009 21:20

Na jutro:
Finlandia : Rosja 2 1.76
Holandia : Nor. 1 1.34
Chile ; Boliwia 1 1.32
Meksyk : Trinidad 1 1.22
Estonia :Portugalia 2 1.29
Ekwador : Argentyna 02 1.25
Kurs:6,1
Co sadzicie? Troche boje sie tej Rosji, cos czuje , ze padnie remis.

jaro1985r 09.06.2009 21:45

Białoruś-Mołdawia 1 1,57
Gortat zdobędzie więcej niż 3,5 punktów 1,60

za 150,35zł do wygrania 377,68zł

El'kabat 09.06.2009 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocham_ts (Post 743157)
Na jutro:
Finlandia : Rosja 2 1.76
Holandia : Nor. 1 1.34
Chile ; Boliwia 1 1.32
Meksyk : Trinidad 1 1.22
Estonia :Portugalia 2 1.29
Ekwador : Argentyna 02 1.25
Kurs:6,1
Co sadzicie? Troche boje sie tej Rosji, cos czuje , ze padnie remis.

Za jaka stawka to puszczasz ? Domyslam sie ,ze za jakas symboliczna :) Lepiej rozbijaj taka ilosc meczy na kilka kuponow za lepsza stawka.

Robbie92 09.06.2009 22:36

Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 39.40zł
632 Macedonia - Islandia 1x 1.18
633 Szwecja - Malta 1 1.05
634 Ukraina - Kazachstan 1 1.10
635 Finlandia - Rosja x2 1.16
636 Wyspy Owcze - Serbia 2 1.12
638 Anglia - Andorra 1 1.02
639 Ekwador - Argentyna x2 1.33
640 Brazylia - Paragwaj 1 1.30
678 Unirea - Steaua 1x 1.40

co powiecie>?

!!IRIVER!! 09.06.2009 22:45

Mimo, że Ekwador dużo słabszy od Argentyny (na papierze) to grają właśnie w Ekwadorze, na pojebanej wysokości, zatem radzę mimo wszystko odpuścić ten mecz, bo mogą być cuda...

archi33 09.06.2009 23:17

Moje propozycje.proszę o opinie

Holandia-Norwegia 1
Brazylia-Paragwaj 1
Ekwador-Argentyna x2

Kupon drugi
Australia - Bahrajn 1
Japonia - Qatar 1
Estonia - Portugalia 2
Kupon trzeci
Ukraina - Kazachstan 1
Holandia - Norwegia 1
Anglia - Andora 1
Kolumbia - Peru 1
Australia - Bahrajn 1
Japonia - Qatar 1
Włochy - Nowa Zelandia 1
Ekwador-Argentyna x2
Estonia - Portugalia 2
Brazylia-Paragwaj 1
Kupon czwarty
Ukraina - Kazachstan 1
Anglia - Andora 1
Kolumbia - Peru 1
Włochy - Nowa Zelandia 1



1q2 09.06.2009 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 743155)
[SIZE=1]

Benjamin Becker - Rainer Schuettler 1.95

Becker ma za sobą genialną passę 21 zwycięstw na 22 rozegrane mecze. Na turnieju w Halle pokonał bez straty seta Rumuna Hanescu. Niemiec pewnie serował i wygrywał aż 94% pierwszego podania, którym trafiał w kort z 74% skutecznością. Dugie podanie też miało wysoką 64% skuteczność.
Naprzeciwko niego staje weteran kortów Schuettler, który do zwycięstwa z Gicquelem miał porażającą passę 8 porażek przy 1 zwycięstwie nad słabiutkim ostatnio Simonem. Słabością dziadka jest zdecydowanie jego drugie podanie no i latka robią swoje.
Jeśli tylko Benjamin będzie dobrze serwować i grać tak regularnie jak w ostatnich meczach to wygra to spotkanie w 2 setach.

Zachęciłeś mnie do tego typu więc posprawdzałem tu i tam i w sumie nie wiem czy to aż pięknie wygląda w praktyce.
Wygrywa duzo ale to są chyba same chalengery...Na kilkadziesiąt pojedynków w tym roku ograł tylko 1 zawodnika z pierwszej setki - z dwoma przegrał.

LuKaS TSW 10.06.2009 08:35

ja na dziś:
do południa Australia-Bahrajn 1
Japonia-Katar 1

popołudniowy:
Rapid-Iasi 1
Ekranas-LKKA 1
Vetra-Gargzdi 1

nocny:
Kolumbia-Peru 1
Meksyk-T&T 1
Brazylia-Paragwaj 1

rocco_1906 10.06.2009 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 743048)
no nic,gramy dalej:) propozycje na noc:
Detroit 2 lub KZ 2 lub handicap +1,5 na Detroit po kursie 1,35 chyba :P

Dwight Howard +20,5 pkt

Pittsburgh 2-1 wiec handicap pokryty :-P

Howard rzucił 21 punktów:D

pozniej wrzuce moje typy na dzis


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl