![]() |
na środę mam takie coś:
Szwecja-Malta 1 Ukraina-Kazachstan 1 Wyspy Owcze-Serbia 2 Holandia-Norwegia 1 za ostatnie 400 zł i pytanie do Kamikaze czy opłaca się postawić na wszystkich faworytów w środę w Azji z eliminacji? |
ja bym polecał holandia-norwegia 02 kurs około 3.03 co wy na to ??
|
Cytat:
|
Cytat:
Tym razem kuszą remisy: Wenezuela - Urugwaj 3.2 Ekwador - Argentyna 3.2 Macedonia - Islandia 3.2 Finlandia - Rosja 3.3 |
ja ogólnie weekend na minus i to gruby minus :( pierwszy raz dostałem takiego kopa hehe
jakie mecze byscie polecali zeby sie odkuc maksimum 3 ? |
ja bym polecał Kolumbie bo z Argentyną zagrali naprawdę dobrze
Brawo Polki:D |
a ja tutaj stawiam 30zł na uwaga : Stilic,Chinyama,Nowak,Murawski,Brożek,Marcelo nie zmienia klubow do 1 sierpnia ! za 30zł do wygrania 187,42 :) taka mała zabawa na sezon ogórkowy :)
|
Kamikaze a jakaś analiza rywala Polski,Kataru z Twojej strony? Niby mistrz azji ale mnie to jakoś specjalnie nie przekonuje
|
Zakład Akumulowany
Polska-grecja 1 mathieu-pavel 1 damm/lindst. - kiefer/zverev 2 baghdatis - ward 1 lotwa-wegry 1 francja-bialorus 1 angliaU21-azerbejdzanU21 1 stawka 5zł ewen. wygrana 28.60zł Cytat:
|
Cytat:
|
Skoro tak męczymy Kamikaze to teraz ja mam pytanie.Jutro w drugiej lidze Japonskiej mamy mecz
Ehime-Shonan i kusi dwójka po kursie 1,75. warto to grać czy może być jakiś klops i remis?? |
Cytat:
mam nadzieje ze ktos skorzystał:) |
no i francja wygrala w dogrywce z bialorusia na Women Eurobasket 09 ;]
jeszcze tylko angliaU21 z azeramiU21 narazie 3-0 41' ;] macie jakies ciekawe typy na jutro? |
na jutro Polska-Liechtenstein 1 z HC :D
a tak serio to : Kheotavong-Arvidsson 1 Hajek-Pospisil 1 Wyspy Owcze-Rosja 2 a za drobniejsze to chyba zagram Pittsburgh-Detroit x2 i Ślęza-Stilon 2 Robbie ale jak wygrały po dogrywce,to chyba Ci nie siadło bo w meczu był remis,no chyba że dałeś zwycięzca zagrałem sobie jeszcze kupon "patriotyczny" Polska-Węgry 1 Polska-Liechtenstein 1 Irak-Polska 2 za 20 zł do wygrania 77 zł |
skład Polski na mecz z Irakiem:
Przyrowski--Polczak,Bosacki,Zewlakow,Krzynowek--Dudka,Murawski,Trałka,Peszko,Wilk--Lewandowski www.eurosport.pl ja biore kurs 4,5 na bwin na zwyciestwo Iraku:) |
co sadzicie o kuponie
Azerbejdzan - Hiszpania - gospodarze nie strzela bramki kurs 1,50 Wyspy Owcze - Rosja U21 - 2 kurs 1,10 kurs 1,65 i puscic za jakas wieksza kaske ? |
Piłsudski by Was zastrzelił :D
|
Cytat:
Zakład akumulowany Polska-irak 1 Polska-wegry(zw.) 1 chiny-Polska (1 set) 1 Otwock-Jastrzebie 1x Verdasco-Petzschner 1 Rezai-Duque 1 Orlando-Lakers(zw.) 1 Czechy-Ukraina(zw.) 1 uff czeszki rzutem na tasme http://live.fibaeurope.com/netcasting/Default.asp? W.OwczeU21-rosjaU21 2 Monfils-Golubev 1 Gicquel/Tsonga-Wassen/Zelen. 1 stawka 2zł ewen. wygrana 47.30zł Cytat:
|
Grecja - Łotwa (+18.5/-18.5)
Spread - Typ: 2 Kurs: 1,85 Zaryzykowac cos takiego za wieksza stawke ? Do tego np. Polska - Lichtenstain (0:1) 1 1,15 |
ja sie takich boje przewaznie jak to po spotkaniu sprawdzam to zawsze brakuje pkt lub wlasnie pol :D
|
mi przewaznie brakuje 2 pkt . . . ale dzis obstawilem cos takiego:
Azerbejdżan - Hiszpania (1:0) 2 1,25 Bośnia i Hercegowina - Oman (0:1) 1 1,95 Polska U21 - Lichtenstain U21 (0:1) 1 1,10 Grecja - Łotwa (+18.5/-18.5) 2 1,85 AKO: 4,96 Stawka: 20 zł Maks.wygrana: 99,21 zł |
ale mało brakowało;/
|
no i dupa remis a mógł Roger strzelić i by mi tylko młodzieżówka została,przynajmniej koszykarki mamy charakterne i to po dobrym kursie,tak jak mówiłem Stilon wygrał to jeszcze trzeba czekać na Detroit w nocy
i mam pytanie wie ktoś co z wynikami z chellengera w Lugano?bo miały być mecze rano i w południe a wyników nie ma |
Prawdziwy Polak zapewnil nam remis ! :P
|
no nic,gramy dalej:) propozycje na noc:
Detroit 2 lub KZ 2 lub handicap +1,5 na Detroit po kursie 1,35 chyba :P Dwight Howard +20,5 pkt |
Rocco na pewno 2 bo jak już postawiłem na Detroit to niech wygrają w regulaminowych 60 min:)
|
w 20 minucie niezwykle emocjunujacego meczu Polska-Liechteinstein postawiłem na Polske, że bedzie prowadzic do przerwy po kursie 1,60 343,97zl wygralem 550,35zl ale gra naszych pilkarzy straszna! Glik,Małecki,Korzym,Grosicki...spodziewalem sie wiecej po nich! Drugiej polowy juz nie ogladam bo bylbym mistrzem swiata wytrzymujac 2 cale PASJONUJACE transmisje naszych reprezentacji :) JNa jutro rzuca mi sie w oczy Białorus-Mołdawia 1 za 1,60
|
hahah a ruskaU21 przegrywa z wyspami owczymi, teraz przyznawac sie, kto ma to spotkanie na kuponie ?
;D |
no kur#@ - ja mam !! :( dramat
|
Holandia - Norwegia 1
Ekwador - Argentyna 2x Brazylia - Paragwaj 1 Chile - Boliwia 1 Vetra Wilno - Banga G. 1 kurs:ok 3.39 Myślał ktoś nad czymś takim bo ja im dłużej myślę to tym bardziej jestem skłonny wyłożyć 100zł. na te meczyki. |
Dwa typy z tenisa na jutro:
Garcia Lopez G. - Muller G. 1.70 2 runda turnieju na kortach Queens Clubu. Hiszpan Guillermo Garcia Lopez zmierzy się z Luksemburczykiem Gillesem Mullerem. Hiszpan pierwszą rundę przeszedł jak burza, rozgromił Tajwańczyka Lu Y.-H. 6-1,6-1. Gilles natomiast męczył się z Goodalem 6-3,7-6. Obaj jutrzejsi rywale dobrze serwowali (% 1 serwisu - Garcia 71%, Muller 72%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - Garcia 92%,Muller 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - Garcia 60%, Muller 53%). W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się Guillermo, wygrał turniej w Kitzbuhel. Jednak na RG mu nie poszło, przegrał 0-3 z Seppim, natomiast Muller na RG przegrał 3-0 z Youzhnym, a w zeszłym tygodniu doznał porażki ze słabym Rogerem Vasselin'em 2-0 w setach. To jest turniej na trawie a na tej nawierzchni ani jeden ani drugi nie są gigantami. Bilans H2H jest korzystny dla Hiszpana, wygrał wszystkie 3 mecze z Gillesem. Stawiam na Guillermo Garcię Lopeza ! Benjamin Becker - Rainer Schuettler 1.95 Becker ma za sobą genialną passę 21 zwycięstw na 22 rozegrane mecze. Na turnieju w Halle pokonał bez straty seta Rumuna Hanescu. Niemiec pewnie serował i wygrywał aż 94% pierwszego podania, którym trafiał w kort z 74% skutecznością. Dugie podanie też miało wysoką 64% skuteczność. Naprzeciwko niego staje weteran kortów Schuettler, który do zwycięstwa z Gicquelem miał porażającą passę 8 porażek przy 1 zwycięstwie nad słabiutkim ostatnio Simonem. Słabością dziadka jest zdecydowanie jego drugie podanie no i latka robią swoje. Jeśli tylko Benjamin będzie dobrze serwować i grać tak regularnie jak w ostatnich meczach to wygra to spotkanie w 2 setach. |
Na jutro:
Finlandia : Rosja 2 1.76 Holandia : Nor. 1 1.34 Chile ; Boliwia 1 1.32 Meksyk : Trinidad 1 1.22 Estonia :Portugalia 2 1.29 Ekwador : Argentyna 02 1.25 Kurs:6,1 Co sadzicie? Troche boje sie tej Rosji, cos czuje , ze padnie remis. |
Białoruś-Mołdawia 1 1,57
Gortat zdobędzie więcej niż 3,5 punktów 1,60 za 150,35zł do wygrania 377,68zł |
Cytat:
|
Zakład: Akumulowany Stawka: 10.00 Wygrana: 39.40zł
632 Macedonia - Islandia 1x 1.18 633 Szwecja - Malta 1 1.05 634 Ukraina - Kazachstan 1 1.10 635 Finlandia - Rosja x2 1.16 636 Wyspy Owcze - Serbia 2 1.12 638 Anglia - Andorra 1 1.02 639 Ekwador - Argentyna x2 1.33 640 Brazylia - Paragwaj 1 1.30 678 Unirea - Steaua 1x 1.40 co powiecie>? |
Mimo, że Ekwador dużo słabszy od Argentyny (na papierze) to grają właśnie w Ekwadorze, na pojebanej wysokości, zatem radzę mimo wszystko odpuścić ten mecz, bo mogą być cuda...
|
Moje propozycje.proszę o opinie
Holandia-Norwegia 1 Brazylia-Paragwaj 1 Ekwador-Argentyna x2 Kupon drugi Australia - Bahrajn 1 Japonia - Qatar 1 Estonia - Portugalia 2 Kupon trzeci Ukraina - Kazachstan 1 Holandia - Norwegia 1 Anglia - Andora 1 Kolumbia - Peru 1 Australia - Bahrajn 1 Japonia - Qatar 1 Włochy - Nowa Zelandia 1 Ekwador-Argentyna x2 Estonia - Portugalia 2 Brazylia-Paragwaj 1 Kupon czwarty Ukraina - Kazachstan 1 Anglia - Andora 1 Kolumbia - Peru 1 Włochy - Nowa Zelandia 1 |
Cytat:
Wygrywa duzo ale to są chyba same chalengery...Na kilkadziesiąt pojedynków w tym roku ograł tylko 1 zawodnika z pierwszej setki - z dwoma przegrał. |
ja na dziś:
do południa Australia-Bahrajn 1 Japonia-Katar 1 popołudniowy: Rapid-Iasi 1 Ekranas-LKKA 1 Vetra-Gargzdi 1 nocny: Kolumbia-Peru 1 Meksyk-T&T 1 Brazylia-Paragwaj 1 |
Cytat:
Howard rzucił 21 punktów:D pozniej wrzuce moje typy na dzis |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl