![]() |
Stowarzyszenia kibiców rozpoczęły już rozmowy z PZPNem, więc zawiesiły protest ligowy(ten odnośnie cenzury). A z tymi od koniecPZPN nie mają nic wspólnego.
|
Cytat:
|
i o to właśnie chodzi. Trzeba się poświęcić. Niech ucierpi Ekstraklasa SA i kluby, wtedy oni również głośno zaczną wyrażać swoje opinie na temat PZPNu i będą apelowały o jakiś kompromis. Sponsorzy też cicho wtedy siedzieć nie będą. A atak ze wszystkich stron może radykalnie osłabić leśnych dziadków.
|
Cytat:
W świetle tego kluby MUSZĄ SIE DOGADAĆ z kibicami. Mozna to roziwazac tak, ze dzialcze klubu X zobowiaza sie do glosowania przeciw zarzadowi i kiboice beda przychodzic na mecze. Jezeli dzialacze stwoerzdza , e beda glosowac za zarzadem to wtedy kibice nie powinni przyjsc na 2-3 mecze. Klub od razu odczuje to na kieszeni. Mysle ze 80 % klubów byłoby skłonne dogadać się z kibicami. |
Cytat:
|
Dokładnie. Ponadto nawet GW zauwazyla ze teraz jest najlepszy czas na wprowadzenie porządków w PZPN i wprowadzenie kuratora. Euro nie zdaza wziac a z niczego nas nie wyklucza. Grozba ewentualnego prostestu na stadionach ligowcych powinna wręcz zmoblizować dzialaczy, bo wydaje sie , ze to nnajelposza chwila, aby ugrały coś kluby, działacze do tej pory sekowani przez beton zwiazkowy, ugrać moze wreszcie Ministerstwo Sportu, rząd, kibice...Taka wrecz egzotyczna koalicja jak Solidarność z roku 1980 ;-) Az zal to zmarnować!
|
Jak znam życie to i tak gówno z tego wyjdzie. A szkoda.
|
Cytat:
I dlatego teraz rzecza absolutnie najwazniejsza jest dalsze kontynuowanie protestu. Jak przeczytalem ze jest szansa wywalic ich raz na zawsze na zbity pysk,to mi iskierka w oku błysnęła :) Tego nie zal marnowac ,tego NIE MOZNA ZMARNOWAC!!!!!!! |
Kibice jednego klubu bojkot już zaczeli :)
|
Mecz z Zagłębiem Lubin będziemy grac w grudniu mimo tego ze nie awansowalismy do MS 2010?
I ten mecz, był wliczany do karnetu? |
Cytat:
|
Może się czepiam ale popatrzcie kto podał tę informację : Fakt i WP a więc co by nie mówić źródła bardzo mało wiarygodne.
W PZPN ie niestety nie rządzą kluby ekstraklasy i I ligi tylko tak zwany teren. a nio mają w dupie czy na meczy bedą przychodzić kibice- a nawet ucieszą się gdy te wszystkie Cupiały Waltery Solarze dostaną finanoswo po dupie bo oni są solą w oku naszego kochanego betonu PZPNowskiego. |
Dokładnie, Kominek ma rację.
Dodam tylko, że gdyby w PZPN była zdrowa sytuacja, czyli rządziłyby kluby 1 i 2-ligowe, to nie byłoby takiego bagna. Można lubić lub nie Waltera, Cupiała, Solorza, Filipiaka czy Rutkowskiego ale fakty są takie że to ludzie biznesu z sukcesami. I na pewno mając wpływ na PZPN zamieniliby ją na sprawną, dobrze naoliwioną biznesową maszynkę. Dlatego prędzej czy później trzeba będzie zastosować rozwiązanie siłowe. Kurator musi wejść i musi zadziałać ostro. Nie może być tak, że w PZPN a więc w polskiej piłce rządzą "działacze" z OZPNów - oni nic nie robią w "terenie", to figuranci bez sukcesów, ludzie zupełnie anonimowi. Im tylko zależy, by czerpać z obecnego stanu rzeczy jak największe korzyści, więc będą bronić aktualnego porządku jak niepodległości. |
Cytat:
dlatego kłamstwem jest tu mówienie o demokracji w znaczeniu, że populacja wybiera, owszem wybiera ale tylko grupa z pewnych kręgów, no bo czy prezesi OZPNów wybrani byli w demokratycznych wyborach??? naprawiając polską piłkę najpierw od nich trzeba zacząć |
Ruch - Lechia z angielskim komentarzem :)
http://atdhe.net/9780/watch-ruch-cho...-lechia-danzig |
Cytat:
|
Ruch strzelił bramke do szatni:(........ i znowu A.Niedzielan
|
|
Cytat:
a ten komentarz - to nieco żenua :) jedno słowo co 30 sekund :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
On ma jedną noge. Denerwujące jest to jego przekładanie piłki z prawej na lewą spowalniające każdą akcje. Z taką drewnianą techniką i brakiem zaufania do swojej słabszej nogi, przy mocniejszym przeciwniku Wtorek nie istnieje. Dzisiaj w całym spotkaniu słabszej nogi użył dosłownie raz w 92 minucie chyba. Życze mu jak najlepiej, ale z Pepe mamy większy pożytek.
|
Dla mnie sprawa jest jasna. Po dłuższej kontuzji zawodnik , żeby odzyskać formę musi zagrać 5-10 całych spotkań z rzędu w ekstraklasie(nie młodej). Do tego należy w tych meczach traktować go ulgowo, żeby się zwyczajnie nie zablokował w wyniku tego, że niewiele mu wychodzi. W Wiśle tego komfortu Andrzej nie miał. Wchodził głównie na końcówki. Ponadto wymagało się od niego, żeby od razu wnosił nową jakość do gry. Zwyczajnie nie dano mu możliwości odbudowania się jaką dano mu w Chorzowie. Efekt jest taki, że będzie się odejścia tego zawodnika w Krakowie jeszcze żałować.
|
Cytat:
Ja nie żałuję tego mistrzostwa. Nie żałuję też straty Niedzielana. |
element
Ruch to nadal druzyna bardziej utytulowana od Wisly z wieksszymi sukcesami i na arenie krajowej i na arenie miedzynarodowej , wiec troszke szacunku. |
Przesadziłęs Niebieski z tymi utytytułowaniami na arenie międzynarodowej. Jeżeli już to Górnik Zabrze ma jakies realne sukcesy w pucharach. I Legia. A Ruch jakos nie bardzo ma sie czym pochwalić.
|
ciacho
A oprócz tego co już Ci wyjaśnił element, jest jeszcze jedna sprawa. W Ruchu Niedzielan jest najlepszym napastnikiem, więc logiczne jest, iż na niego przede wszystkim liczą, na niego grają i w każdym meczu dostaje trylion podań. W Wiśle był choćby Brożek, który w ataku odgrywał rolę pierwszoplanową. Dlatego Niedzielan dostawał w Wiśle mniej podań i miał mniej okazji, mimo tego że grając z lepszymi partnerami teoretycznie powinien mieć ich więcej. Więc jak najbardziej uzasadnione jest stwierdzenie, że jest w sam raz na Ruch, ale na Wisłę okazał się za słaby. Niebieski1920: Nikt nie kwestionuje utytułowania Ruchu, ale prawda taka, że na dzień dzisiejszy jest tylko ligowym średniakiem. Dokładnie tyle zostało tu powiedziane. Nie rozumiem Twojego oburzenia, tak jak nie rozumiałem oburzenia forumowiczów od nas, gdy jakiś czas temu pisałeś, że Wisła w latach 80 i 90 gówno znaczyła w polskiej piłce :-P Trochę dystansu i obiektywizmu drodzy Państwo, nawet mimo tego że mówimy o naszych klubach :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl