Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

vaazon 25.08.2009 15:58

Jeśli Majdan będzie dostawał SMSy od kibiców Pogoni, Wisły i Polonii to ma zwycięstwo jak w banku xD

Wojtas 25.08.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqbi (Post 784138)




Mial byc napis "kocham was wszytskich " do kibicow Fulham,bedzie do kibicow Almerii ....::lol:

A Radzio załapał sie do 10 edycjii....lepiej pozno niz pozniej :D

Silvestro 26.08.2009 19:50

Apoel gra rewanź z FCK i w 2 minucie Kamil strzela gola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hura: :hura: :hura:

Kończy sie I połowa Apoel prowadzi 3:1:-D

kuba126 26.08.2009 19:51

Kamil Kosowski juz w 2 minucie spotkania z FC Kopenhaga wpisał sie na liste strzelców:)

WhiteStarDvisionTheBest 26.08.2009 20:35

wiecie co teraz robi Nikola Mijailovic? sory ale nie wiem jak sie to jego nazisko poprawnie pisze,gra jeszcze gdzieś ?:>

qchar90 26.08.2009 20:44

Romek Kołtoń dedykuje bramkę Kosy dyrektorowi sportowemu, a skróty meczow Debreczyna i Apoela Wiśle
;|
taka mala dygresja ostatnio ogladajac mecz Legi z Odra...komentatorzy z C+na koniec meczu mówili o Wiśle ze lider itp a potem zaczeli się naśmiewać z Wisły... yhh ;|

Blaszczu16 26.08.2009 20:49

Bo mi się wydaje że ich to też boli że w taki sposób Wisła pożegnała się z eliminacjami Ligi Mistrzów.

Lysy 26.08.2009 20:54

Każdego boli :-) Aczkolwiek Kołtoń czasami ma racje - jakim trzeba być dyletantem by rozwiązywać kontrakt z zawodnikiem klasy Kosowskiego...

Krystian168 26.08.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 784956)
wiecie co teraz robi Nikola Mijailovic? sory ale nie wiem jak sie to jego nazisko poprawnie pisze,gra jeszcze gdzieś ?:>

obecnie to siedzi w domu chyba :)
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 784975)
Każdego boli :-) Aczkolwiek Kołtoń czasami ma racje - jakim trzeba być dyletantem by rozwiązywać kontrakt z zawodnikiem klasy Kosowskiego...

no właśnie ... :-/ jak można go było puścić to chyba pan Bednarz tylko wie...

Silvestro 26.08.2009 21:42

Gratulacje Kamil! i dobrego losowania w LM!:-D
Apoel wygrał 3:1 i ci beznadziejni emeryci z Cypru zagrają w LM. :D

Marszałek 26.08.2009 21:57

Najbardziej to mi Jaśka żal. Taki wicher jest nie do zastąpienia.


A Nikola to już chyba zakończył kopanie, i może nie był aż tak dobry jak sądzilismy?

Wojtas 26.08.2009 22:21

O Kosie i o tym ile tez zespol stracil po jego odjesciu juz nawet pisac sie niechce.

Natomiast Marszalek przywoluje Jasia Pauliste:).Oj przydal by sie nam taki Joker...cos jak Cwielong a jednak widac roznice.Cwielong prawie jak Jasiu...

Szkoda ze na dzis nie ma nikogo kto by potrafil wlasnie byc liderem tego zespolu,i w krytycznym momentach byc tym "przywodcą"

Silvestro 26.08.2009 23:31

bramki z meczu Apoel -FC Kopemhaga.

http://www.youtube.com/watch?v=MvH0nsK5dM0

Lysy 27.08.2009 01:25

Tu lepiej widać jak KOSA urywa się z linii niczym torpeda:
http://videos.sapo.pt/Mf16YpyNqszRgVzsRoRL

Dynamika mu jeszcze została :)

Pablo84 27.08.2009 06:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 784975)
Każdego boli :-) Aczkolwiek Kołtoń czasami ma racje - jakim trzeba być dyletantem by rozwiązywać kontrakt z zawodnikiem klasy Kosowskiego...

Być może zrobił to pod naciskiem z "góry", ponieważ przy kolacji z całą drużyną odważył się na niewybredny zarcik o Cupiale i jego pieniądzach.

IncognitoTSW 27.08.2009 08:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly
, 26.08.2009, 23:27]Paulista za stary, Dudu za czarny, Kosowski za garbaty.... A my jedziemy do Białegostoku!!! Aż się coś ciśnie na usta.....:/

Trafna riposta

eye63 27.08.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 785070)
Być może zrobił to pod naciskiem z "góry", ponieważ przy kolacji z całą drużyną odważył się na niewybredny zarcik o Cupiale i jego pieniądzach.

Czyli jednym słowem Cupiał, dla ratowania własnej(!) dumy, osłabił Wisłę tak?

Z tego co pamiętam, najwięcej pisało się, że "Kosa" chciał podpisać na początku, zaraz po przyjściu kontrakt, ale wtedy klub stwierdził, że żąda za dużo i musi pokazać klasę, jeśli chce tyle dostać. Kosa pokazał klasę, tak jak polska złotówka, która się wzmocniła i Kamilek zażartował (choć pewnie całkiem poważnie), że kontrakt podpisze, ale teraz to już po starym kursie euro, co dawało mu pewnie coś ok. 100 tys. PLN więcej. No i to zniesmaczyło ponoć Bossa. To nic, że pół roku grał za 7 tys.

South 27.08.2009 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 785086)
[b]
Trafna riposta

szkoda tylko że do żadnego Białegostoku nie jedziemy....

R33 27.08.2009 12:15

Tak, tak... tylko, że Kosowski przez parę lat tylko na początku coś na początku wojaży pokazał, a później była o nim cisza. Gdyby nie Wisła to by się nie wypromował dobrze i zapomniano by o nim. Mógł jeszcze pół roku pograć za te pieniądze i udowodnić swą wartość. Fakt, wnosił do drużyny dużo jednak to nie jest powód, że gracz ma udaną rundę po 4 letnim powrocie i już nie wiadomo ile kasy żąda i w mediach płacze, że mu ,,na pampersy nie starcza". Równie dobrze mógł mieć udaną rundę, a później byłby ligowym średniakiem, dlatego nie warto było z nim kontraktu wtedy podpisywać.

yogul 27.08.2009 12:33

Co z Zieniem ??

AYALA 27.08.2009 12:38

nowym kolegom Zienia w Skodzie bedzie inny były Wiślak Mariusz Kukiełka !!

http://www.skodaxanthifc.gr/Images/n...gnkukielka.jpg

Bankowiec 27.08.2009 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 785174)
Tak, tak... tylko, że Kosowski przez parę lat tylko na początku coś na początku wojaży pokazał, a później była o nim cisza. Gdyby nie Wisła to by się nie wypromował dobrze i zapomniano by o nim. Mógł jeszcze pół roku pograć za te pieniądze i udowodnić swą wartość. Fakt, wnosił do drużyny dużo jednak to nie jest powód, że gracz ma udaną rundę po 4 letnim powrocie i już nie wiadomo ile kasy żąda i w mediach płacze, że mu ,,na pampersy nie starcza". Równie dobrze mógł mieć udaną rundę, a później byłby ligowym średniakiem, dlatego nie warto było z nim kontraktu wtedy podpisywać.

Nie, nie równie dobrze, co pokazał potem. Każdy, kto miał choć blade pojęcie o możliwościach tego zawodnika powinien wiedzieć, co jest naprawdę możliwe, a co nie.

Właśnie tym sie różnią amatorzy od fachowców - że dla tych pierwszych wszystko może "równie dobrze" się dowolnie potoczyć, a Ci drudzy dobrze wiedzą, jak najprawdopodobniej będzie i podejmują decyzję o zaangażowaniu takiego, a nie innego zawodnika.

Cypryjczycy okazali się fachowcami, a Bednarz i Cupiał...

IncognitoTSW 27.08.2009 17:24

Właśnie, co nam będą grać w Wiśle tacy, którzy się upominają o to co się im należy ;] Niech gra Ćwielong i Łobo, a co tam

mic 27.08.2009 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bankowiec (Post 785365)
Jak czas pokazał, Wisła zamieniając Kosowskiego na Łobodzińskiego i Matusiaka sama zrobiła się w... - nie będę kończyć, bo to niesmaczne i przykre. Drogo zapłaciliśmy za tą "niepodatność na nowe pampersy".

Kosowski nikogo w ch...nie zrobił. Wręcz przeciwnie - w APOEL-u niektórzy chcą mu stawiać pomnik. Gdzieś czytałem, że ma nawet dostać podwyżkę na nowe pampersy.

Za to nikomu nie mam zamiaru dziękować w Wiśle. Wręcz przeciwnie - bo za głupotę, jak mawia przysłowie, się płaci.

Bo ciezko zamienic napastnika czy prawego pomocnika, na lewego...

Bankowiec 27.08.2009 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 785367)
Bo ciezko zamienic napastnika czy prawego pomocnika, na lewego...

Tu przecież nie o same pozycję chodzi.

Z Kosowskim nigdy Wiśle nie zdarzały się tragiczne wpadki w pucharach. On nadawał tej drużynie jedyny w swoim rodzaju charakter. Dlatego mam pełne prawo nawet wierzyć, że z nim i Frankowskim w składzie zamiast Ćwieląga (też mógł wrócić, gdyby nie Bednarz i SKWK) bylibyśmy dziś w LM, a nie APOEL.

flamengista 27.08.2009 19:29

Edno Cunha blisko powrotu na pierwszoligowe boiska.

W zeszłym sezonie grał nieźle, ale Portuguesa spadła do Serie B. Teraz chce go kupić Internacional Porto Alegre.

http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html

Sam zawodnik ma serdecznie dość grania dla Portuguesy, szczególnie że ostatnio po przegranym meczu kibice wtargnęli do szatni i grozili piłkarzom. Edno dostawał również telefoniczne pogróżki od fanatycznych kibiców:

http://globoesporte.globo.com/Esport...ORTUGUESA.html

darlonek9 27.08.2009 19:45

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,B...wiadomosc.html
;/

Pablooo 28.08.2009 10:52

Fani Wisły kibicują Uche

__Cobra__ 28.08.2009 19:07

Cytat:

Sunday Ibrahim trenuje ze Stalą Rzeszów. Zawodnik najprawdopodobniej zostanie w drugoligowcu i zagra w środowym spotkaniu z Concordią Piotrków Trybunalski.

Nigeryjczyk ostatnio grał w pierwszoligowym GKP Gorzów Wielkopolski.



źródło: Nowiny
Ja go pamietam za "wejscie smoka" z KSZO i za bramke z Newtown ...

Silvestro 28.08.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 785367)
Bo ciezko zamienic napastnika czy prawego pomocnika, na lewego...

Z tą malutką różnicą,że Kosa może grać na różnych pozycjach. W Apoelu najczęściej gra na prawej pomocy.

Fragment rozmowy z Kamilem z dzisiejszego "PS"

Spełnione marzenie Kamila Kosowskiego

Kamil Kosowski zagra w Lidze Mistrzów, Tomasz Markowski, Agencja Przegląd Sportowy
O Lidze Mistrzów marzyłem przez całe życie. I nie sądziłem, że w wieku 32 lat to się spełni - mówi "Przeglądowi Sportowemu" pomocnik APOEL-u Nikozja Kamil Kosowski.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Długo pewnie pan nie pospał ze środy na czwartek. Nikozja pewnie oszalała, bo APOEL zagra w Lidze Mistrzów.
KAMIL KOSOWSKI: A kto powiedział, że w ogóle spałem? (śmiech). Po meczu z Kopenhagą miasto było kompletnie zakorkowane, aż do świtu. W ogóle od tego świętowania to nam i naszym fanom może się w głowie zakręcić. (...)


PS: W Kopenhadze przegraliście 0:1. U siebie bardzo szybko, po pańskim golu, odrobiliście straty.
Ten gol z drugiej minuty nie dawał nam awansu, ale na pewno dał impuls drużynie. Cypryjczycy tak jak Grecy potrzebują sygnału do działania, czegoś, co psychicznie wzmocni, da kopa. (...)

PS: Udział w Lidze Mistrzów to dla pana...
Spełnienie największego marzenia w życiu. Po meczu byłem szczerze wzruszony. O Lidze Mistrzów marzyłem przez całe życie. I nie sądziłem, że w wieku 32 lat to się spełni. Kiedyś dwa razy podchodziłem do Ligi Mistrzów z Wisłą, ale nie udało się. Przed trzecią próbą z Anderlechtem odszedłem z klubu, a po powrocie do Krakowa kolejnych eliminacji Ligi Mistrzów nie doczekałem, bo Wisła mnie zwolniła. No, ale czasami życie wynagradza pewne rzeczy. Już się nie mogę doczekać losowania, a później pierwszych meczów. Z klasowymi przeciwnikami przeważnie dobrze mi się grało. Uwielbiam to!


PS: Od trzynastu lat polskie drużyny nieskutecznie walczą o Ligę Mistrzów. Jak pan uważa, kiedy to się w końcu uda?
Hmmm... Za rok kończę kontrakt, więc jestem do dyspozycji i mogę pomóc (śmiech). A tak poważnie, na to pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć i chyba nie tylko ja.


http://www.sports.pl/m/Repozytorium....1349342141.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl