Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

flamengista 27.08.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 785601)
Amica pewnie chce dotrwać do karnych, tam już ze swoim szczęściem dadzą radę :)

Na to wygląda, bo na dalszą grę nie mają siły. A to przecież początek sezonu!!!

Wojtas 27.08.2009 21:56

Cos sadziilem ze z Cracovia "oszczedzali " sie na Brugie

Dzis widac ze to nie bylo ich oszczędzanie,to była ich forma.......

flamengista 27.08.2009 21:59

Forma formą ale po stałym fragmencie mogli zakończyć sprawę.

mic 27.08.2009 21:59

No to Amicolech tego meczu juz nie wygra. Limit szczescia sie skonczyl

A Lubanski daje karnego :lol:

"DOKONYWAL FAULU" on jest lepszy niz Robert Gorski :lol:

iiYama 27.08.2009 22:00

Jasny gwint, na zawał padnę :australopitek:

Zbyychu 27.08.2009 22:02

strzał prosto w bramkarza, w sumie to bylby wielki niefart Brugge, gdyby wpadlo.

flamengista 27.08.2009 22:02

Jak to limit się skończył? Dotrwali do karnych:-D Teraz to dopiero wykorzystają swoje pokłady fuksa.

Witoldon 27.08.2009 22:02

Marzy mi się żeby Belgowie ufundowali taką końcówkę Lechowi, jak ten rok temu Austrii Wiedeń.

leyzer87 27.08.2009 22:03

O wchodzi Rzeźnik.

WhiteStarDvisionTheBest 27.08.2009 22:04

Lewandowski gra straszną kiche :) od samego początku co chwile strata,strata w karnych pewnie Lechowi się uda bo zawsze ma dużo szczęścia,no ale za chwile sie przekonamy:D

WILU TS 27.08.2009 22:04

Karne...trzymajcie kciuki...oczywiście teraz już wiecie za kogo ;)

piotrek chicago 27.08.2009 22:04

moje marzenie..... ostatnia minuta dogrywki blad lokomotiwu wronki i dostaja na 2:1 :)

Wojtas 27.08.2009 22:05

Zobaczymy czy znowu im sie uda po farcie .....

WILU TS wiemy za kogo mamy trzymac,wiemy :)

Zbyychu 27.08.2009 22:07

podoba mi się, jak Borek tłumaczy Włodkowi, jak to jest, kiedy sie wykonuje karniaka.

wisl@k_TS 27.08.2009 22:07

To karne, szanse 70% do 30% dla Amici :)

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 22:07

Jak by nie było zawsze będzie dobrze:
- wygra Amica, balonik będzie puchł i tym lepiej dla nas (w lidze).
- wygra Brugge, balonik pęknie, a oni dalej będą myśleć, że są zajebiści.

ToTylkoJa 27.08.2009 22:08

i nawet lechici Legię pozdrowili :D

killzone 27.08.2009 22:08

a to z jakiej okazji? ;)

WILU TS 27.08.2009 22:09

Wspaniali kibice kuchenkorza nic wiecej...

DevilMayCry 27.08.2009 22:10

może przegrają, może trzymam kciuki :D

iiYama 27.08.2009 22:10

Arboleda studzi kolana na środku boiska.

P.S. Ivan nie udawaj ...

mic 27.08.2009 22:10

Djudrevic szkoda ze z polowy boiska rozbiegu nie wzial :lol: i jeszcze cos sobie zrobil, brawo :D

Ok, ostatnie 'szczescie' rzeznika :P

ToTylkoJa 27.08.2009 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 785636)
a to z jakiej okazji? ;)

może po meczu z ich forum się dowiemy ;)

Zbyychu 27.08.2009 22:11

Djurdjevic jak Beckham :)

DevilMayCry 27.08.2009 22:13

jakie oni mają farty w tych rzutach karnych :/

leyzer87 27.08.2009 22:13

"Grzegorz, ratuj, prosimy cię".

Buahahahahahahahha nie uratował.

Witoldon 27.08.2009 22:14

Kasprzik rzuca się wciąż w tą samą stronę. I po zawodach ;)

szlaQ 27.08.2009 22:14

I po Leszku !!!!!!!

brasilia79 27.08.2009 22:14

leszek przyaktorzył;DDD

mic 27.08.2009 22:14

AGD out :)))))))))))))))))))))))))))))

wisl@k_TS 27.08.2009 22:14

Brawo! Brawo! Brawo! :D

"Grzesiek uratuuuuuuj nas" :lol:

WILU TS 27.08.2009 22:15

Panowie otwieramy szampany "Grzegorz prosimy pomóż" lol :D:D

killzone 27.08.2009 22:15

noooo :) Dzien udany :D

zdzichu411 27.08.2009 22:15

ojej ale szkoda :)

iiYama 27.08.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 785649)
AGD out :)))))))))))))))))))))))))))))

:lol: tekst dnia

..::MASTER::.. 27.08.2009 22:16

Dziękujemy Lech. ;]]]]

Zwierze 27.08.2009 22:16

Przy takiej stawce nie mogło być wysokiego poziomu heheheh
Apeluję aby Jacek został na stanowisku nie krucej niż Urban:)

Brawo kibice z Wronek jesteście the best!

Jak by to powiedzieć "koniec mistrzostw do widzenia":D

flamengista 27.08.2009 22:17

Dawno nie oglądałem konkursu rzutów karnych, w którym zadecydowały wyłącznie umiejętności. Szczęście Amika miała (Golik) ale i tak nic to nie dało. Wszyscy zawodnicy Bruggi strzelali pewnie, tuż przy słupku. To było imponujące.

Cóż, nie ukrywam że mnie to cieszy. Amika nie zarobi 1 mln €, nie odskoczy Wiśle i reszcie stawki pod względem finansowym i sportowym (ew. transfery Jodłowca czy Glika).

kreseq 27.08.2009 22:17

Jak tylko przed karnymi nas pozdrowili to wiedzialem ze spotka ich za to kara :)

Cytujac Kube Rzezniczaka " BRAVO K****" :D

PS: Trzy strzaly w lewy dolny a Kasprzik swoje :D

piotrek chicago 27.08.2009 22:18

nadeszła kara WRONEK nie będzie w pucharach!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl