![]() |
W cieniu rywalizacji o Gargułę, pojawiła się ostatnio kilka razy informacja o tym, że na prezesa Polonii Warszawa szykowany jest Listkiewicz. Jeżeli faktycznie obejmie on funkcję, to ciekawe jaki to będzie miało wpływ na wiosenną rywalizację czołówki. Może to zabrzmi banalnie, ale jego wpływy w środowisku sędziowskim mogę coś do niej wnieść...
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
coraz bardziej mi się to podoba, jak ktoś napisał niedługo ogłoszą że Lech najładniej udekorował choinkę klubową na święta. Oto fragment tej wybitnej twórczości o której pisałem kilka postów wyżej, ehhh serce rośnie na widok takich postów: Cytat:
Żeby nie było że w jakiś sposób ujmuję dla Poznańskiej drużyny jej osiągnięcia, skądże znowu właśnie podziwiam ich za to co zrobili w UEFA, ale dziennikarze zaczynają trochę przesadzać, podobnie dziś Kołtoń w CF "próbowały Legia, Wisła, Zagłębie, dajmy szanse Lechowi zagrać w LM" - nie wiem czy pan Kołtoń wie że o tym decyduje zdobycie jeszcze MP, ale cóż chyba to był apel do właścicieli drużyn żeby oddali Lechowi MP walkowerem. |
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,1885470,wiadomosc.html
Cytat:
|
No, no, no. Jagiellonia poważnie się wzmacnia, brawo! Michał Twardowski (Freskovita W.M.)Alen Škoro (HNK Rijeka)Kamil Grosicki (Legia Warszawa)Tomasz Frankowski (Chicago Fire) obok Kolejorza Jaga jest najbardziej aktywna na rynku transferowym . ; o
tyle, że Amice nie życzymy dobrze :D |
http://sport.onet.pl/0,1248675,1885504,wiadomosc.html
Cytat:
|
A ja sie zacząłem zastanawiać nad czyms innym. Czy czasem sprowadzenie nadmiernej liczby Bałkańców nie spowoduje jakiegos konfliktu wewnetrznego.Wiadomo jak u nich jest---sami sie nie moga dogadac w zadnej sprawie. A tu nagle bedzie 4erech Bosniakow, 2och Chorwatow,Polacy, Arboleda, ktory do najmniej kłotliwych nie nalezy.Zeby sie tylko nie okazalo ze Lech stanie sie "budowlą" na miarę Wieży Babel. Miała zachwycic a wiadomo jak sie skonczylo :>
|
Dla mnie to oni mogą się nawet nawzajem zjeść :) nie wiem czym Ty się przejmujesz :)
|
pytanie co oznacz Bośniak, bo jak będą to Chorwaci to co za problem, gorzej muzułmanie, ale moze byc problem, ajk będize mieszanka serbsko- chorwacka :)
Tomaaaasz Frankowskiiiii |
Dyskutowaliśmy na temat tego zawodnika, że byłby ciekawym rozwiązaniem dla Wisły...
http://sport.onet.pl/0,1248675,18856...wiadomosc.html ...ale jest w Poloni z Warszwy. :P |
Cytat:
|
Coś mi się wydaje że liga będzie trudniejsza ,jakieś spektakularne odejścia sie raczej nie szykują a kluby się raczej wzmacniają .Reszta klubów z dołu tabeli też będzie musiała jakoś reagować na wzmocnienia Jagi czy Górnika ,Ci z góry też wiedzą ze jeśli chcą coś namieszać to bez wzmocnień się nie obejdzie .... Może być ciekawie .
|
Smuda wciąż marzy o Bundeslidze i uważa że nowi zawodnicy w Lechu nie są gorsi od Stliciia i Lewandowskiego.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
|
http://www.legia.net/wiadomosci,3215..._Legii%21.html
To ten sam, ktory gral w Beitarze i przewracal sie po dotknieciu pilki ? Jak dla mnie tania sensacja, co na to kibice Legii ? |
Cytat:
|
Dzisiaj dzień Legii, popatrzcie na kilka newsów z Legia LIVE :)
"Legia straci Muche" "Ostrowski dopiero latem" "Gancarczyk i Celeban nie dla Legii" "Garguła wybrał Wisłę" :lol: |
Tak samo jutro może być dzień Wisły :) chociaż jutro ostatnie wydanie przed świętami to może prasa się trochę ogarnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do tych wzmocnien Wojskowych to uważam że maja tak wielu kreatywnych pomocników (Rybus,Iwański,Giza,Roger,Radovic) niegorszych od Gancarczyka i Ostrowskiego. |
Cytat:
|
gdzie bym nie czytał, to wszędzie tego Dowhania chwalą. Patrząc na to gdzie Legia sprzedaje bramkarzy, coś w tym może być.
|
Cytat:
dla przypomnienia Stanew->Boruc->Fabiański->Mucha->?Skaba? czemu nie? |
Cytat:
|
ciężka sytuacja w ŁKS-ie.Nie ma pieniędzy na Święta i Sylwestra.Może pomocną dłoń do Łodzian wyciągnie pewien biznesmen ze Rzgowa ? m.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53714,t...wiadomosc.html
|
Cytat:
Ja tam waszych geniuszy grających na pozycji golkeepera przez litosc nie skomentuje Boruc -> Celtic -> Bayern (tutaj sa juz zaawansowane rozmowy w sprawie transferu) Fabianski -> Arsenal W. Szczesny -> Arsenal Kowalewski -> Spartak Moskwa No i teraz Mucha(który naprawde byl leszczem przychodzac do Legii a stal sie najlepszym bramkarzem ligi) a juz nawet nie wspominam o M. Szczesnym i Radostinie Stanevie. Waszym ostatnim bramkarzem który mogl sie w niektórych meczach rownac w/w to byl chyba ten francuz( Angelo Hugues czy jakos tak sie zwał) wiec troche pokory i szacunku dla Downhania. Ja bym sie w ogole nie zdziwil jakby tenze ukrainiec z którego masz polewe zostal(nie teraz ale ze 3-4 lata) wytransferowany do Anglii czy Niemiec. |
Cytat:
Chlopie a pamietasz jak Angelo bronil w meczach PUEFA???? :shock::shock::shock::shock: Dzieki niemu stracilismy pare glupich pramek... |
najlepszym bramkarzem Wisły w ostatnich 15 latach był Artek Sarnat i przez kilka miesiecy Dolha.
|
Gancarczyk zostaje w Śląsku, a Ostrowski jeszcze rozważa oferte, ale chyba raczej zostaje w Śląsku . ^
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html PS: Jestem pewien, że obaj nie będą mieli tak udanej rundy jak poprzedniej i już mało kto będzie ich chciał.:P |
Cytat:
Cytat:
|
gooro33
w sumie wy wiecie wiecej niz ja ;) ale tak mi sie zdawalo ze byl dobrym bramkarzem ;) a no i o Dolsze zapomniałem ale ile u Was bronil? pare miesiecy? Ja tak mysle ze problem tkwi w Waszym trenerze. Przeciez Pawełek byl solidnym bramkarzem(nawet pewnie lepszym niz Skaba) przed przyjsciem do Wisly i tu nagle takie klopsy wali prawie co mecz, pewnie gdyby trafil do Legii to by gral w reprezentacji a napewno bylby wyrozniajcym sie bramkarzem. Kriss zgadza sie, ale byl w Legii? byl, wiec o co biega. Tu nawet nie chodzi o to ze zostal wytrenowany przez Dowhania(bo pewnie mial pare zajec z nim) ale Legia umie znalezc bramkarza(z odpowiednim talentem i potencjalem) który przy odpowiednim treningu bedzie podsatwowym zawodnikiem i przedewszystkim pewnym punktem obrony. Czopens, jestem tego samego zdania. w sumie ja nie wiem czemu jest w ogole szum przy Gancarczyku? Co on takiego osiagnał? pobiegal troche wiecej na stadionie Lecha pare bramek strzelil i juz gwiazda ligi. Jeszcze ten komentarz ze transfer to tylko za granice, sory ale zgrywa takiego kozaka jakby zagral z 5-6 rund na stalym poziomie. zoabczymy na wiosne, mnostwo bylo takich jak on, wiekszosc gra teraz po 2-3 ligach i nikt juz o niech nie pamieta :) |
Ale o co się rozchodzi?
Gdzie ten ich Mucha ma odlecieć? A Skaba moim zdaniem jest zbyt "lotny", na skoki przez kozła by się nadał, ale chyba nie do bramki Legii. Ale to nie moje zmartwienie, a wręcz przeciwnie. |
Bo to chodzi o Kazimierskiego.
Ponoć Mariusz w prywatnych rozmowach na niego trochę narzeka, a na pewno mówi, że "pracował z lepszymi trenerami". Moim zdaniem najlepszym trenerem bramkarzy w ostatnich latach w Wiśle był ten olbrzym, co razem z Danem do nas przyszedł. |
Cytat:
O naszych bramkarzach w Wiśle lepiej nie mówmy :D Leżymy z tym dopóki trenerem bramkarzy będzie pan Kazimierski. Jakby to powiedział Mirek Szymkowiak, Legii należy się "szacuneczek" za szkolenie bramkarzy :-) |
eM.
Nikt nie wątpi w to, że Dowhań jest najlepszym fachmanem od bramkarzy w tym kraju. Akurat jego Legii zazdroszczę. |
Bigi333
Hmm moze faktycznie troche sie zagalopowal z tym ze bedzie jednym z lepszych w Europie, i twierdze ze trzeba czasu na takie deklaracje. Fakt potencjal moze miec ale samym potencjalem sie nie lapie pilek. takze sam tez poczekam na to jak bedzie 1szym bramkarzem Legii. Co do Boruca, hmm mam troche inne zdanie niz ty(nawet nie z tego powodu ze jest symbolej dzisiejszej Legii) Wymieniasz Cecha i Van Der Saara. Fakt dla mnie oni sa wiecej niz dobrymi bramkarzami. Ale czy lepszymi niz Boruc? VDS napewno nie(jest w sumie na tym samym poziomie). Cecha, po tej kontuzji glowy tez juz nie worcil nigdy na stale do wielkiej formy jaka prezentowal podpisujac kontrakt z Chelsea. Napewno mankamentem Arcziego jest to ze puszcza babole, ale ja sie mu wcale nie dziwie. No jaka druzyne w szkocji on ma sie spinac... tylko na Rangersów. i z nimi dosyc korzytsnie wypda(pomijajac ostatni mecz) Chce zobaczyc go w Bayernie i jak tam sie bedzie prezentowal. Skoro sam Cesarz mowi ze lepszego bramkarza w tej chwili Bayern miec nie moze no to cos w tym jest ;) Drugiej strony Boruc napewno rownac sie nie moze z Cassilasem czy Buffonem. Raczej bym go porownał do Valdesa z Barcelony Mysle ze badz co badz jest w czolowce bramkarzy Europy(Boruc, Valdes, Van Der Saar, Reina, Frey,Buffon, Cassilas, Cech), ale brakuje mu troche do tego zeby byc w tym elitarnym gronie 2-3 najlepszych bramkarz na Starym Kontynencie. ot takie moje zdanie ;) |
Ja jakoś zawsze miałem wrażenie że Bayern to najlepszy możliwy klub dla Boruca. Nie wierzę w Polaka odgrywającego ważną rolę w takim np. Milanie. A Bayern jest wyjątkiem - to wielki klub a jednak myślę że Boruc sobie tam poradzi.
Dobra wróćmy do Ekstraklasy, nie wierzę w te "perełki" Lecha, już wiele razy to przerabiała Legia - Edson i Roger się sprawdzili, Elton już nie. Astiz się sprawdził, Tito, Descarga i Arruabarrena już nie. Oby Wisła nie popełniła tego błędu (Diaz i Marcelo się sprawdzili). Co za dużo to nie zdrowo. |
Wczoraj albo przedwczoraj złośliwcy z Wyborczej pisali, że Kasperczak potrafi roztrwonić każde pieniądze na transfery. Jako przykład podali Szczota i kwotę 1,6 mln złotych (fakt, szokująca kwota).
A dzisiaj kolejne pogłoski o superhitach transferowych Górnika: Gorawskim, Strąku, nawet Cantoro. Jeśli się to potwierdzi, to Górnik wyda kupę kasy, a i tak z hukiem spadnie z ekstraklasy. A mit Henia Kasperczaka-wybitnego trenera się skończy. Ale w takie cuda jak Mauro Cantoro w Górniku to nie wierzę. Ten sam Kasperczak, co chciał go oddać do Tłoków Gorzyce - teraz widzi w Mauro zbawcę? To się kupy nie trzyma. |
Cytat:
Jeśli Cantoro rzeczywiście się obraził i dostał od Skorży ultimatum to przeprowadzka do Górnika byłaby całkiem racjonalna. Górnik wzmocniłby swoją drugą linię (coby nie powiedzieć o Mauro to jednak jakąś tam marką w tej naszej polskiej skopanej jest) w walce o utrzymanie. Cantoro z kolei: po pierwsze mógłby jeszcze pograć w Ekstraklasie, po drugie na pewno dostanie tam niemałe pieniądze (kto wie czy nie ostatni wysoki kontrakt w karierze). A jeśli chodzi o niechęć Białego Czarodzieja do Maura to cóż.. tylko krowa nie zmienia zdania jak to mówią. |
Ale Cantoro u nas dostaje z 250 tys. €. I to jest suma gwarantowana, nie kontrakt motywacyjny.
Nie wiem, ile jest w stanie mu zaoferować Górnik - ale chyba nie aż tyle. Jedyne, co może Argentyńczyka zainteresować to długość kontraktu - jeśli będzie to 3-letnia umowa to może się skusić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl