Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Nowohucianin^^ 02.11.2008 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 622717)
1) Czy do klubu "Carpe Diem" wpuszczaja tylko z legitymacja studencka? Chodz o to ze jak ktos ma 18 lat to tez go wpuszcza?

2) Znacie jakies fajne kluby w Krk, gdzie mozna potanczyc "partnersko" do fajnej muzy (typu lata 80., itp) :)


Tylko i wyłącznie Legitymacje studenckie, jak ostatnio chcieliśmy wejść tam do Klubu to bramka się "przypluła"
o legitki i było powchodzone ;]

kormi 02.11.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 622717)
1) Czy do klubu "Carpe Diem" wpuszczaja tylko z legitymacja studencka? Chodz o to ze jak ktos ma 18 lat to tez go wpuszcza?

zależy jak się trafi, czasami sprawdzą czasami nie :-) w 'godzinach szczytu' mozesz nie wejsc ale jak sa pustki to raczej nikogo nie sprawdzaja o ile na 18 wyglada :-)

walkeroo 02.11.2008 21:59

Wystawiłem na allegro przedmiot i patrze Obserwuja go 2 osoby moge to jakos sprawdzic kto to jest??.....Z gory THX

mckoval 02.11.2008 23:11

ładuje mi się stronka TWSD ale niezależnie od artykułu (podstrony) a którą czekam pojawia mi się ostatecznie coś takiego: http://www.wislakrakow.com/www/profile.php?do=dst

jak temu zaradzić?

donPedro23 03.11.2008 01:41

Szukam jakiś zdjęć z meczu Górnik Zabrze - Wisła Kraków z 7 listopada 2004 roku. Nie chodzi mi o fotki z meczu, tylko z naszym wiślackim sektorem (a może jakiś filmik). Poza tym szukam jakiegoś kibicowskiego opisu z tego spotkania, pamiętam że zaraz po wejściu na sektor potraktowali nas gumowymi kulami i nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba polewaczką. Po meczu, jak kordonem prowadzili nas na dworzec, to hoolsi Górnika też do nas startowali. Dzięki za pomoc.

Konrad. 03.11.2008 02:51

Kojarzy ktoś jakiegoś pośrednika w ubezpieczeniach OC z kalkulatorem online? Ew. jakiś numer telefonu, żeby orientacyjnie obliczyć składkę.

Bo z tych "dużych" firm jak Liberty Direct (niby tani... heh...) wychodzą mi nie ziemskie kwoty...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 622608)
pewne ? co byscie polecili.

chcialem wziac kredyt na jakis złom*

*auto.

W pkobp najłatwiej dostać, ale duży procent żądają.

Piszesz oświadczenie ile zarabiasz, jeśli jestes młody to je weryfikują - dzwonią do firmy + ew. sprawdzają, czy firma istnieje. Dlatego wystarczy, że masz jakiegoś znajomego z firmą, i mówisz mu żeby tego dnia był pod telefonem. U mnie to przeszło ;).

Aha, i musisz mieć odroczenie z WKU wpisane w książeczkę (jeśli masz A i mniej niż 26 lat), a kredyt musisz spłacić przed terminem odroczenia...

Jakbyś chciał czegoś jeszcze się dowiedzieć - priv.

Bieluu 03.11.2008 12:48

zna ktoś jakiś sprawdzony i w miarę tani nocleg w Liptovským Mikulášu?? Dosyć pilna sprawa.

WILU TS 03.11.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 622989)
zna ktoś jakiś sprawdzony i w miarę tani nocleg w Liptovským Mikulášu?? Dosyć pilna sprawa.

Koło Mikulasa, www.jamajka.sk
Na początek za sam nocleg koleś powiedział 270zł :( ale utargowalismy do 30zł za noclego :rotfl:

WzT 03.11.2008 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 621957)
A ja mam pytanie czysto teoretyczne. A mianowicie jeśli ktoś nie zda egzaminów po I semestrze i zostanie wyrzucony ze szkoły lub sam będzie chciał już ją opuścić to co taki delikwent ma zrobić ? Jest już automatycznie skazany na wojsko ? Czy ma jeszcze jakieś szanse w postaci zapisania się do szkoły typu Żak czy Cosinus. Jest takie coś w ogóle możliwe w środku roku szkolnego?



Podbijam!!!

Karolus 03.11.2008 14:45

Są szkoły które zaczynają nabór od 2-go semestru tak więc nie ma problemu

IndykTSW 03.11.2008 16:08

Mam prośbe. Poszukuje jakiegoś grafika, kogoś kto stworzy dobry projekt szalika. Jak coś to pisać ta priv. Bardzo pilne! Z góry dzięki.

MatMario 03.11.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 622935)
Kojarzy ktoś jakiegoś pośrednika w ubezpieczeniach OC z kalkulatorem online? Ew. jakiś numer telefonu, żeby orientacyjnie obliczyć składkę.

Bo z tych "dużych" firm jak Liberty Direct (niby tani... heh...) wychodzą mi nie ziemskie kwoty...
W pkobp najłatwiej dostać, ale duży procent żądają.

Jak masz konto w mbanku to wejdz w zakladke ubezpieczenia i tam jest opcja sprwadzenia sobie wysokosci takiego ubezpieczenia. Mozesz tez sprawdzić na benefia24.pl A co do LD to jak ja liczyłem to byli mega drodzy.

Padrino 03.11.2008 16:40

jak nazywa się piosenka z reklamy filmu "Lepiej późno, niż póżniej" na TVN-ie?

Jachcik 03.11.2008 16:48

Czy wie ktoś moze od kiedy rusza sprzedaz biletów na Lechie .... I czy jak mam karte kibica uda mi sie kupic bilet :P(głupie pytanie).....

Zola 03.11.2008 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 622828)
Wystawiłem na allegro przedmiot i patrze Obserwuja go 2 osoby moge to jakos sprawdzic kto to jest??.....Z gory THX

nie mozesz spr co to za uzytkownik

Kibicka 03.11.2008 20:38

Jaką pojemność ma sektor D?

michu-k 03.11.2008 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 623204)
Jaką pojemność ma sektor D?

Cytat:

5672 miejsc
Źródło: Wikipedia.

bojantsw 04.11.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padrino (Post 623071)
jak nazywa się piosenka z reklamy filmu "Lepiej późno, niż póżniej" na TVN-ie?

Crazy Town - "Butterfly"

maTyS. 04.11.2008 11:25

jaki produkt zawiera najwięcej białka ?


dzięki West.

donPedro23 04.11.2008 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 623204)
Jaką pojemność ma sektor D?

A wie ktoś może ile miejsc jest na poszczególnych sektorach (D1-D5), a w szczególności na D3:D??

Kyno 04.11.2008 12:37

W jakim komisie w Krakowie wgram płytę główną do SE k800i tak za ok 100zł (z gwarancją) ?

SZYMEK_TSW 04.11.2008 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 623359)
A wie ktoś może ile miejsc jest na poszczególnych sektorach (D1-D5), a w szczególności na D3:D??

d2,d3,d4 po około 1200 czyli d1 i d5 po około 1000,
to tak na oko bardziej, jak chcesz dokładnie poszukaj w jakiś planach albo sobie wykropkuj jakąs fotke :P

Zwitter 04.11.2008 13:55

Mam na oku jedną aukcję na niemieckim ebay'u ale sprzedający preferuje tylko formy płatności jako przelew plus. Mam konto Inteligo i nie wiem czy jest możliwość zapłacenia w euro z tego właśnie konta. Podobno bank też pobiera swoje prowizje i trzeba doliczyć jakąś tam kwote, aby sprzedający otrzymał pełną kwote za przedmiot i wysyłkę.
Pomocy proszę...

West 04.11.2008 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 623345)
jaki produkt zawiera najwięcej białka ?

Tabela przedstawiona w ilościach BV:

Izolat białka serwatki 159
Koncentrat białka serwatki 104
Całe jajko 100
Mleko 91
Białko z jajka 88
Serek wiejski 84
Tuńczyk 83
Ryż 82
Inne ryby 80
Mięso wołowe 80
Mięso drobiowe 79
Soja 75
Orzeszki ziemne 68
Jogurt naturalny 68
Płatki owsiane 58


źródło: MH

mcovalski 04.11.2008 19:25

skąd ściągnę service pack 2 na pirata ??bardzo potrzebuję

Arkas 04.11.2008 19:40

Teraz w Lidlu jest tydzień owoców morza - produkty godne polecenia czy jakaś "tandeta" ??

mcovalski 04.11.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 623562)
Koniecznie musi być 2?? na torrentach znalazłem 1 i 3 ale 2 ni widać.Jeżeli nie to poszukaj w emulku albo na miniovie lub torrents.ru.

musi byc 2 lub więcej

mcovalski 04.11.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 623572)
http://torrenty.org/torrent/230012

Nie wiem ,o to Ci chodzi?


Chodzi mi o sam SP2 lub SP3 a nie całego Windowsa z SP3. Dzięki za chęci ;]

WILU TS 05.11.2008 13:19

Sprzedałem telefon przed wczoraj na allegro no i wysłałem paczke,telefon w idealnym stanie mam fotki poza tym, zapakowany w folie babelkowa i pudelka,tymczasem koles otrzymal go z uszkodzonym ekranikiem:/ Chce mnie teraz podać na policje,tzn wiem że za cos takiego nie moze chyba bo to nie z mojej winy tylko z winy dostarczyciela w tym przypadku poczty polskiej,teraz sie patrze a mu zawiesili konto nie wiem dlaczego,nie ma tez ani jednego komentarza.
Napisalem do allegro co z tym fantem ale czekam na odpowiedź,pisze mu zeby ochlonal ale chyba jakis nerwus ;)

Podbijam bardzo pilne

mic 05.11.2008 13:42

ON musi zglosic uszkodzenie na poczcie, Ty nic nie musisz robic. Napisales do allegro i czekaj. Tym bardziej ze kolesiowi zamkneli konto, moze poprostu chce kase wyludzic (nie tylko od Ciebie)

KamiK 05.11.2008 13:49

Skoro już takie pytanie jak wyżej to odrazu zapytam. Koleś sprzedawał telefon, sprzedał po niekorzystnej dla siebie cenie (sam to przyznał w odpowiedzi, ale pogratulował zakupu). Następnie nie odpowiadał po paru dniach na maile, sms-y. Wkońcu okazuje się, że ma zawieszone konto, inne jego aukcje przepadły itp. Zaznacze, że ja się nie znam na allegro. Stąd takie pytanie. Co z tym fantem zrobić itd.. do ilu dni ma czas by przesłać to co się wygrało na aukcji i tego typu;)

dzięki za odp.

mic 05.11.2008 13:53

KamiK: Napisz maila do allegro i wszystko opisz co i jak, oni Ci najlepiej poradza.
Albo http://allegro.pl/phorum/list.php?f=298 tutaj napisz

WILU TS 05.11.2008 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 623963)
ON musi zglosic uszkodzenie na poczcie, Ty nic nie musisz robic. Napisales do allegro i czekaj. Tym bardziej ze kolesiowi zamkneli konto, moze poprostu chce kase wyludzic (nie tylko od Ciebie)

Tyle ze ten człowiek twierdzi bezsprzecznie że nie ma zadnego uszkodzenia na pudelku i od razu idzie na policje :/ telefon kosztował 700zł teraz sie z nim niby ugadalem zeby go juz zatrzymal,sprzedal za 500zl jako uszkodzony a ja mu przeleje 200 sam n ie wiem co robic...

mic 05.11.2008 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 623972)
Tyle ze ten człowiek twierdzi bezsprzecznie że nie ma zadnego uszkodzenia na pudelku i od razu idzie na policje :/ telefon kosztował 700zł teraz sie z nim niby ugadalem zeby go juz zatrzymal,sprzedal za 500zl jako uszkodzony a ja mu przeleje 200 sam n ie wiem co robic...

Niech idzie na policje, on Tobie musi udowodnic ze wyslales uszkodzony, nie Ty jemu. Zreszta moze takie walki kreci caly czas, stad to zablokowane konto. Na Twoim miejscu nie dogadywalbym sie z nim w zadne opuszczanie ceny. Trzymaj sie caly czas swojej wersji + mail do allegro. Jezeli koles bedzie dalej straszyl policja to powiedz ze tez zglosisz sprawe o wyludzenie.

WILU TS 05.11.2008 14:01

Ok napisalem Mu ze kase przeleje jutro i do tej pory czekam na maila od allegro ciekawe co napisza,z drugiej strony to przeciez jak on mi to jest w stanie udowodnic ? nie jest w stanie...tylko irytuje mnie to straszenie policją

LAB 05.11.2008 14:15

takie głupie pytanie ale czy w http://www.youtube.com/watch?v=9HmJQyS8QVw
w 1:16 widziecie przekaz podprogowy ?!

AOT 05.11.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 623981)
takie głupie pytanie ale czy w http://www.youtube.com/watch?v=9HmJQyS8QVw
w 1:16 widziecie przekaz podprogowy ?!

ktoś tutaj wpierdziela dropsy...

WILU TS 05.11.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 623982)
ktoś tutaj wpierdziela dropsy...

Ja widzę jakieś pomarańczowe kulki a dropsów nie wcinam;)

Robert_wislak 05.11.2008 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 623981)
takie głupie pytanie ale czy w http://www.youtube.com/watch?v=9HmJQyS8QVw
w 1:16 widziecie przekaz podprogowy ?!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 623982)
ktoś tutaj wpierdziela dropsy...

nie wpierdziela bo faktycznie cos tam jest

mic 05.11.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 624006)
nie wpierdziela bo faktycznie cos tam jest

no dropsy :P

http://i36.tinypic.com/qqqwl5.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl