Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Paweł 17.02.2013 10:08

Oczywiście, że rozmowy z potencjalnymi dostawcami sprzętu się toczą, ale są to tylko rozmowy, a nie projektowanie strojów. Przecież oczywiste, że wybiorą tego, kto zaproponuje najlepsze warunki finansowe, a nie przedstawi najładniejszy projekt.

Poza tym to, czy na koszulce znajdzie się herb S.A., T.S, czy Biała Gwiazda, nie zaburza w żaden sposób projektu. Dla nas "to miejsce" jest szczególne, ale z punktu widzenia producenta to tylko naszywka, którą można zmienić dopóki stroje nie zostaną uszyte.

Darkh 19.02.2013 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1299235)
Oczywiście, że rozmowy z potencjalnymi dostawcami sprzętu się toczą, ale są to tylko rozmowy, a nie projektowanie strojów. Przecież oczywiste, że wybiorą tego, kto zaproponuje najlepsze warunki finansowe, a nie przedstawi najładniejszy projekt.

Poza tym to, czy na koszulce znajdzie się herb S.A., T.S, czy Biała Gwiazda, nie zaburza w żaden sposób projektu. Dla nas "to miejsce" jest szczególne, ale z punktu widzenia producenta to tylko naszywka, którą można zmienić dopóki stroje nie zostaną uszyte.

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje... akurat w wypadku strojów Wisły byłem na bieżąco do 2011 roku, temat znam "od kuchni" i zapewniam Cię że kwestie projektów akceptowane są na dłuuugo prze oficjalną datą prezentacji strojów, nawet w wypadku jeśli następuje zmiana sponsora technicznego.
ps. A swoją drogą ciekawe co byście powiedzieli na koszulkę Wisły, która weszłaby gdyby została przedłużona umowa z poprzednikiem Adidasa. ;)

Krzysiek 19.02.2013 19:14

A jak wyglądała?

heoij 19.02.2013 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1299698)
A swoją drogą ciekawe co byście powiedzieli na koszulkę Wisły, która weszłaby gdyby została przedłużona umowa z poprzednikiem Adidasa. ;)

Darkh- może wrzuciłbyś chociaż zdjęcie poglądowe jakiejś drużyny która gra/ła w podobnych strojach jakie miała mieć Wisła z Umbro jak nie masz jej zdjęcia.

Tak teraz mamy podpisany kontrakt z Adidasem także dawaj śmiało :-)

JmB 21.02.2013 10:00

http://cdn.idealo.com/folder/Product...-2012-2013.png http://cdn.idealo.com/folder/Product...-2012-2013.png

szajba23_89 21.02.2013 20:30

Panowie, a ja mam taką propozycje. Skoro nie możemy doprosić się o BIAŁĄ GWIAZDE na koszulkach to moze zróbmy tutaj jakiś konkurs, wybory najlepszego projektu i na nowy sezon zamówmy sami dla siebie :) co wy o tym myślicie?

DEBO 22.02.2013 15:00

a prosi się wgl ktoś o Białą Gwiazdę ? nie widziałem takiego postulatu w proteście. Na forum to sobie można pisać. Zarząd jak zarząd ale SKWK dało dupy z protestem

aNouc 01.03.2013 12:45

- Czy Biała Gwiazda wróci na koszulki piłkarzy Wisły?

Tadeusz Czerwiński: - Rozmawiałam z zarządem, czekam na informację z ich strony. Nie wyobrażam sobie jednak, aby Biała Gwiazda nie wróciła na koszulki.

Zrodlo: http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...asciciela.html

heoij 22.03.2013 12:55

Koszulka Wisły Kraków zacznie wreszcie zarabiać? "Jest zainteresowanie potężnej zagranicznej firmy"

Piłkarze Wisły od początku 2010 r. biegają po boisku bez sponsora na koszulkach, przez co rocznie budżet klubu jest uboższy o ok. 3-4 mln zł. Od nowego sezonu sytuacja ma się zmienić. - Rozmowy z potężną zagraniczną firmą są zaawansowane - zapewnia Janusz Kozioł, wiceprezes klubu,
Konkurs. A co by było, gdyby Jose Mourinho do Wisły zagoniło?

W przeszłości na koszulkach Wisły reklamowały się firmy, które wykładały nawet po ok. 5 mln zł rocznie - sieć telefonii komórkowej (2003-2005) i browar (2005-2007). Na początku 2009 r. podpisała - jak na razie - ostatnią umowę ze sponsorem strategicznym. Bukmacher miał rocznie przelewać ok. 3,5-4 mln zł. Dwuletnia umowa została rozwiązana po roku, bo w życie weszła ustawa antyhazardowa. Wisła w obawie przed karami usunęła banery reklamowe ze strony internetowej, a wkrótce zniknęło też logo z koszulek.

Od tej pory klubowi przez trzy lata nie udało się znaleźć firmy, która byłaby gotowa wyłożyć podobne pieniądze. Z tego powodu na koszulki wróciła reklama Telefoniki, przedsiębiorstwa należącego do Bogusława Cupiała. Właściciel Wisły nie ukrywa, że brak innego sponsora na trykotach to z biznesowego punktu widzenia strata. - Za reklamę w tym miejscu można otrzymać co najmniej 2-3 mln zł rocznie - mówił kilka tygodni temu w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". - Ale jednocześnie to jest mój zysk, bo piłkarze dobrze reklamują firmę, która im płaci i dzięki której zwyciężają. Chociaż dzisiaj bliższe prawdy jest stwierdzenie: zwyciężali.

Tajemniczy zagraniczny kontrahent

W związku z kryzysem ekonomicznym, a także słabszą postawą zespołu, w klubie nikt już nie liczył na sponsora, który znów wyłoży 5 mln zł. Wystarczy przejrzeć logo na koszulkach klubów ekstraklasy. Przeważają spółki skarbu państwa, firmy właścicieli klubów lub samorządy (patrz tabelka). Jedynie Legia Warszawa i Podbeskidzie Bielsko-Biała zdobyły sponsorów inną drogą. Mniejsze wsparcie trzem klubom dają też marki browarów Carlsberg. Jedynym zespołem, który nie ma nic z reklamy na koszulkach, jest Lech Poznań. Piłkarze z Wielkopolski propagują akcję społeczną, bo klubowi nie udało się znaleźć sponsora.

Kluby, w tym także Wisła, z otwartymi rękami przyjęłyby np. powrót bukmachera, ale obowiązująca ustawa antyhazardowa nie daje na to szans. Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, szacuje, że wprowadzenie tych przepisów sprawiło, że polski sport stracił źródło dochodu rzędu 100-120 mln euro rocznie. - Bukmacherzy w naszym kraju mogą działać legalnie, ale reklamować się już nie. To niezrozumiałe - uważa prezes Kozioł.

Przy Reymonta liczą na sponsora, który wyłoży 3-4 mln zł, co dla Wisły byłoby poważnym zastrzykiem gotówki, zwłaszcza że od roku jest w sporych kłopotach finansowych. Według wiceprezesa Kozioła toczą się zaawansowane rozmowy, ale się przeciągają. Wiele może zależeć od tego, jak sezon zakończą piłkarze. Gdyby np. wywalczyli Puchar Polski lub w ekstraklasie zapewnili sobie start w Lidze Europy, negocjacje byłyby łatwiejsze. W Wiśle zapewniają, że potencjalnym sponsorem jest potężna zagraniczna firma, ale jest też zainteresowanie ze strony dwóch kolejnych (nie ma wśród nich spółek z siedzibą w Krakowie). W grę wchodzi dwuletnia umowa. - Jesteśmy jednak zobowiązani milczeć o nazwie, dopóki wszystkie warunki z obu stron nie zostaną spełnione - twierdzi Kozioł.

Cupiał przyciąga chętnych?

Wiceprezes Wisły przyznaje, że znalezienie sponsorów w czasach kryzysu to trudne zadanie. Przekonał się o tym już na poziomie sprzedaży skyboksów, czyli luksusowych lóż. Do tej pory udało się przekonać trzy nowe firmy na kolejny sezon. Jest też zainteresowanie na pojedyncze mecze np. z Legią i półfinał Pucharu Polski. W spotkaniu z Podbeskidziem dwa skyboksy wynajął sponsor klubu z Bielska-Białej.

- Na szczęście dużo ułatwiły nam pozytywne sygnały płynące od właściciela na temat przyszłości klubu - twierdzi Kozioł. - Po jego słowach o odbudowie wielkiej Wisły zainteresowanie umieszczeniem logo na koszulkach wzrosło. Podobnie było ze sponsorem technicznym. Wcześniej negocjowaliśmy z jednym producentem sprzętu, a po wypowiedziach właściciela zgłosili się kolejni.

Czyje logo na koszulce i za ile

Zestawienie pokazuje, kto reklamuje się z przodu koszulek klubów ekstraklasy. Podane kwoty nie są oficjalne, bo sumy są najczęściej objęte tajemnicą handlową.

1. Lechia Gdańsk 5,7 mln zł Lotos*
2. Legia Warszawa 5 mln zł Activejet
3. Śląsk Wrocław 4,5 mln zł Tauron* (3,5 mln) i Carlsberg - marka Piast (1 mln zł)
4. Jagiellonia Białystok 4 mln zł Wschodzący Białystok** (3 mln zł) i Eurocash (1 mln zł)
5. Piast Gliwice 3,5 mln zł miasto Gliwice**
6. Ruch Chorzów 3 mln zł Węglokoks*
7. Górnik Zabrze 3 mln Kompania Węglowa* (3 mln) i Allianz (właściciel klubu) i
8. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 mln zł Murapol
9. Korona Kielce 1 mln zł Targi Kielce** i Lewiatan
10. Widzew Łódź ok. 1 mln zł Carlsberg (Harnaś)
11. Pogoń Szczecin 0,75 mln zł Carlsberg (Bosman)
12. PGE GKS Bełchatów PGE* (właściciel klubu)
13. KGHM Zagłębie Lubin KHGM* (właściciel klubu)
14. Wisła Kraków Telefonika (właściciel klubu)
15. Polonia Warszawa Ideon (właściciel klubu)
16. Lech Poznań 0 zł Wygraj życie.pl


* firmy z udziałem skarbu państwa

** samorządy lub firmy do niech należące

źródło: krakow.gazeta.pl

Alonso19 01.04.2013 18:44

A co byście powiedzieli na coś takiego?
http://img526.imageshack.us/img526/7778/wzre.jpg

Nie jest to katalogowy design od razu zaznaczam.

AndyWiślak 01.04.2013 20:10

Moim zdaniem bardzo dobry projekt. Nawiązanie do tradycji (biała gwiazda na piersi, kołnierzyk) oraz nieco innowacji (ogólny krój koszulki). Spodenki świetne!(zakładam, że na lewej nogawce jest miejsce na numer ;) ).

gypsy 01.04.2013 20:42

Według mnie prezentują się dosyć średniawo, ale odnoszę wrażenie, że w rzeczywistości wyglądałoby to dużo lepiej. Jednak w tym temacie pojawiło się wiele projektów, które bardziej mi się podobały. Plus za biała gwiazdę, która dodaje milion punktów do ogólnego wrażenia :)

mariusz92abg 07.04.2013 21:05

Niezłe. Tylko wywalić żydo-pejsy z getrów :]

R33 08.05.2013 10:55

BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKACH

z forum SKWK:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez GJ.
Z naszych informacji wynika ze klub w ostatnich dniach przedłużył kontrakt z adidasem. Przygotowujemy sie do walki o powrot BG na koszulkach. Czasu jest niewiele. Przy podejmowaniu rozmow z klubem i adidasem musimy miec sporo rzeczowych argumentow, ktore przemowią do kazdej ze stron. Do tej pory adidas nie chcial BG z racji ze nie da sie tego symbolu zastrzec, wiec moze sie tak zdarzyc ze bedziemy forsować opcje z gwiazda na lewej piersi i herbem na prawej. Gdzies tez pewnie beda chcieli swoje logo, moze uda sie zrobic je na srodku. Niewiadomych jest sporo. Proszę o MERYTORYCZNE argumenty ktorymi bedziemy mogli sie pozniej posluzyc w walce! Grafików zachecam do wrzucania wizualizacji koszulek, im wiecej ciekawych pomysłów i trafnych argumentow tym lepiej.

Jezeli komus sie chce prosze wypisac wszystkie lata w ktorych pilkarze grali z BG.

wis.la/j3ph0

Kaan 08.05.2013 12:11

"(...) Do tej pory adidas nie chciał BG z racji ze nie da się tego symbolu zastrzec (...)"

Z wiadomych względów białej gwiazdy nie da się zastrzec ale po kiego czorta herb na koszulce musi być zastrzeżony? Zastrzeżone jest przecież logo producenta i wzór koszulki. Ciekawa sprawa...

Bartosz 08.05.2013 12:25

Mała podpowiedź, celujcie w ten projekt:

http://www.soccerjerseyshirt.com/med..._jersey_1_.jpg

Ajax 08.05.2013 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1311782)
"(...) Do tej pory adidas nie chciał BG z racji ze nie da się tego symbolu zastrzec (...)"

Z wiadomych względów białej gwiazdy nie da się zastrzec ale po kiego czorta herb na koszulce musi być zastrzeżony? Zastrzeżone jest przecież logo producenta i wzór koszulki. Ciekawa sprawa...

Też mi się to dziwne wydaję. Ewentualnie walnąć Logo SSA na rękawku albo w lewym/prawym dolnym rogu koszulki i po "problemie"

bobbest 08.05.2013 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1311782)
"(...) Do tej pory adidas nie chciał BG z racji ze nie da się tego symbolu zastrzec (...)"

Z wiadomych względów białej gwiazdy nie da się zastrzec ale po kiego czorta herb na koszulce musi być zastrzeżony? Zastrzeżone jest przecież logo producenta i wzór koszulki. Ciekawa sprawa...

To nie jest takie proste.

To nie Adidas nie chce a Klub. Klub ma zastrzeżony herb i nikt bez jego zgody nie może go wprowadzać na koszulki. Co do zastrzeżenia wzoru koszulki to polskie prawo jest tak kulawe że nie ma praktycznie sposobu ścigać kogoś za podrabianie wzoru… Sprawa cywilna 3-4 lata. Takie są realia.
Dlatego też mieliśmy np. Białą Gwiazdę na ramieniu/barku :)

JEDREK76 08.05.2013 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bobbest (Post 1311785)
To nie jest takie proste.

To nie Adidas nie chce a Klub. Klub ma zastrzeżony herb i nikt bez jego zgody nie może go wprowadzać na koszulki. Co do zastrzeżenia wzoru koszulki to polskie prawo jest tak kulawe że nie ma praktycznie sposobu ścigać kogoś za podrabianie wzoru… Sprawa cywilna 3-4 lata. Takie są realia.
Dlatego też mieliśmy np. Białą Gwiazdę na ramieniu/barku :)

Ale co nie jest proste?? Przesunięcie loga SSA w inne miejsce na koszulce nie jest proste??
Przecież nikt nie pisze o tym, aby je całkowicie z koszulki usunąć, a po prostu aby je przesunąć w inne miejsce na koszulce, a na sercu umieścić BG. Wówczas jak mówi staropolskie przysłowie i "wilk jest syty i owca cała". Prawa do loga ma SSA, więc sytuacja z prawami byłaby adekwatna do obecnej. Wystarczy tylko dobra wola i odrobina zdrowego rozsądku ze strony SSA-> koszulki z tradycyjną, historyczną BG na sercu (i z logiem SSA gdziekolwiek na koszulce) sprzedawałyby się znacznie lepiej niż obecnie. Sam kupiłbym taką koszulkę.

bobbest 08.05.2013 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1311786)
Ale co nie jest proste?? Przesunięcie loga SSA w inne miejsce na koszulce nie jest proste??

Skoro takie proste to czekam na propozycje gdzie logo SSA przesunąć?

Może na kark :)

R33 08.05.2013 13:10

Najlepiej to wypowiadajcie się na forum SKWK, bo nie wiem czy ktoś z decyzyjnych to forum przegląda.

JEDREK76 08.05.2013 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bobbest (Post 1311787)
Skoro takie proste to czekam na propozycje gdzie logo SSA przesunąć?

Może na kark :)

Przewiń kawałek do góry, powyżej swojego posta. Bartosz zamieścił Ci jasną i klarowną podpowiedź.

Z forum SKWK także podpowiedź.
Oczywiście zawsze "najlepiej" rozłożyć ręce i wystękać "no nie da się po prostu".

Nie Jesteś przypadkiem marketingowcem w SSA??

bobbest 08.05.2013 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1311791)
Przewiń kawałek do góry, powyżej swojego posta. Bartosz zamieścił Ci jasną i klarowną podpowiedź.

Z forum SKWK także podpowiedź.
Oczywiście zawsze "najlepiej" rozłożyć ręce i wystękać "no nie da się po prostu".

Nie Jesteś przypadkiem marketingowcem w SSA??

No nie pracuje w Marketingu Wisły, ale w branży sportowej siedzę już trochę za długo...

Zawsze można zgłaszać swoje życzenia a i tak rzeczywistość to rzeczywistość i czasem trzeba kogoś sprowadzić na ziemię...

pan Dudi 08.05.2013 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bobbest (Post 1311785)
To nie jest takie proste.

To nie Adidas nie chce a Klub. Klub ma zastrzeżony herb i nikt bez jego zgody nie może go wprowadzać na koszulki. Co do zastrzeżenia wzoru koszulki to polskie prawo jest tak kulawe że nie ma praktycznie sposobu ścigać kogoś za podrabianie wzoru… Sprawa cywilna 3-4 lata. Takie są realia.
Dlatego też mieliśmy np. Białą Gwiazdę na ramieniu/barku :)

Zagrożenie płynące z "piracenia" koszulek Wisły, to zagrożenie czysto wirtualne. Kto z tu obecnych kupił swoją koszulkę poza sklepem na Wiśle, czy innymi oficjalnymi sklepami (Adidas, Athelete's Foot itp.)? Jest ktokolwiek, kto chcący kupić oryginalną koszulkę pójdzie na bazar i kupi "oryginał" za 200 złotych? Bądźmy poważni.

Argument o niemożności zastrzeżenia wzoru, to po prostu wygodna wymówka.

Ajax 08.05.2013 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1311793)
Zagrożenie płynące z "piracenia" koszulek Wisły, to zagrożenie czysto wirtualne. Kto z tu obecnych kupił swoją koszulkę poza sklepem na Wiśle, czy innymi oficjalnymi sklepami (Adidas, Athelete's Foot itp.)? Jest ktokolwiek, kto chcący kupić oryginalną koszulkę pójdzie na bazar i kupi "oryginał" za 200 złotych? Bądźmy poważni.

Argument o niemożności zastrzeżenia wzoru, to po prostu wygodna wymówka.

Dokładnie jeśli ktoś będzie chciał kupić "piracką" koszulkę to i tak ją kupi niezależnie od loga i innych bzdur

Dariook 09.05.2013 01:48

A Warszawa ma zastrzeżoną (L)?

Chrisman 09.05.2013 11:22

Taki oldschool byłby zajebistyhttp://farm8.staticflickr.com/7375/8...ccd0c008_b.jpg

mistico 09.05.2013 12:49

Jak już tak proponujemy, to ja bym sugerował takie stroje :

http://maillotfoot10.11.over-blog.co...117673430.html

Garguła by sobie kilka gum mógł wsadzić w kieszonkę

szprotson 09.05.2013 12:50

przez ta niby kieszonka koszulka wyglada jak sędziowska

West Hamu za to kocur w ....

foxtrot_green 09.05.2013 13:26

A propos Białej Gwiazdy, dlaczego by jej trochę nie zmodyfikować? Bardzo mi się podoba Biała Gwiazda z wieńcem, jaka pojawiła się na koszulkach polo sprzedawanych przez sklep R22. Umieścimy pod Gwiazdą i wieńcem czerwony okrąg, taki jak mają sekcje TS Wisła i wiślacki odpowiednik "eLki" (czyli inny symbol niż herb klubu na lewej piersi) gotowy. Herb SA można pozostawić na spodenkach, strojach treningowych, kurtkach, etc. Ciekaw jestem, czy SA kiedykolwiek rozważała taki ruch.

http://skwk.pl/sklep/r22/image/cache...wy-800x800.jpg

-Szymek79- 09.05.2013 13:42

Biała Gwiazda być musi. To, że do tej pory się nie pojawiła na koszulkach naszych kopaxzy oznacza, że władze klubu nie mają pojęcia o prowadzeniu tego biznesu, bo gdyby BG znów wróciła, sprzedaż koszulek skoczyłaby jak oszalała.

szprotson 09.05.2013 13:47

szymek - masz koszulke NIKE z Biała Gwiazda?

E: ta...
juz chce wiedzice ten oszalały skok w sprzedazy...

-Szymek79- 09.05.2013 13:50

Miałem, ale wyrosłem.

R33 10.05.2013 10:24

Z fb SKWK:
Cytat:

Potrzebujemy pomocy przy zbieraniu podpisów ws. Białej Gwiazdy na wiślackich koszulkach.
Osoby które chcą pomóc i mają czas w sobotę przed meczem prosimy o kontakt na mail : [email protected]
https://pl-pl.facebook.com/pages/Sto...34505196604012

kaco1985 10.05.2013 11:59

szprotson

Jak wyjdą koszulki z Białą Gwiazdą, to w tym roku sprzedaz była by minimum dwa razy wieksza niż rok temu :) spokojnie... sam napewno bym taką kupił choćby z powodu pokazania klubowi, że Nam na takich koszulkach z BG zależy.

wiertar 10.05.2013 12:09

nie wydaje mi sie ze sprzedaz aż tak drastycznie skoczy do góry. Dlaczego? bo pewnie dla 2/3 potencjalnych kibiców którzy kupują koszulki jest obojętne czy bedzie logo spolki czy biała gwiazda. skok pewnie będzie ale nie byłbym aż takim hura optymistą

bobbest 10.05.2013 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1312033)
nie wydaje mi sie ze sprzedaz aż tak drastycznie skoczy do góry. Dlaczego? bo pewnie dla 2/3 potencjalnych kibiców którzy kupują koszulki jest obojętne czy bedzie logo spolki czy biała gwiazda. skok pewnie będzie ale nie byłbym aż takim hura optymistą

Tu byś się zdziwił ile BG na koszulkach daje :) Ale do sporej ilości sprzedanych koszulek przyczynia się również wynik sportowy. Niestety frekwencja na stadionie jest odzwierciedleniem możliwości.

Darkh 16.05.2013 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1273471)
W związku ze strojami na przyszły sezon, to jak chcecie mieć naprawdę wpływ na to jak ma strój wyglądać to zajmijcie się tym już teraz!
Bo w maju znowu będą płacze, przysłowiowa "ręka w nocniku", akcje na fejsbuku, biadolenie że nikt kibiców nie słucha.

Teraz jest czas na rozmowy kibiców z klubem jeśli chcą mieć coś do powiedzenia w tej kwestii. W styczniu nawet może być już za późno, bo wtedy może się okazać, że projekty już są klepnięte.
Pozdrawiam.


ja się tylko przypomnę co pisałem w tamtym roku, zaczyna się :| pisane to było 1 września,

Darkh 16.05.2013 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1299698)
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje... akurat w wypadku strojów Wisły byłem na bieżąco do 2011 roku, temat znam "od kuchni" i zapewniam Cię że kwestie projektów akceptowane są na dłuuugo prze oficjalną datą prezentacji strojów, nawet w wypadku jeśli następuje zmiana sponsora technicznego.
ps. A swoją drogą ciekawe co byście powiedzieli na koszulkę Wisły, która weszłaby gdyby została przedłużona umowa z poprzednikiem Adidasa. ;)

i jeszcze jedna przypominajka w temacie strojów

Dariook 17.05.2013 04:55

Kraków jest ostatnim miejscem na ziemi w którym dało by się zarobić na koszulce klubowej.

Inter Mediolan rok 2010,tylko pozazdrościć...
http://www.footballkitnews.com/wp-co...ack-Jacket.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl