Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pytania do moderatorów i bieżące działania! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=214)

Greg91 04.03.2014 16:04

Tyko Tobie:) A tak na serio, mnie nie wyskakują, bo mam jeszcze łatkę nałożoną na mozille:)

gypsy 11.03.2014 19:22

Proszę moderatorów, by w miarę możliwości pousuwali te posty użytkownika Karpiu2000, które się dublują.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=104&page=388

MatMario 12.03.2014 08:34

Ja mam taką propozycję, wprowadzić 2 msc karencje od rejestracji do możliwości pisania.

Kosmici się rejestrują i sieją ferment. Po co to komu. A nawet jeśli to jest w dobrej wierze pisane to dobrze czasami żeby emocje opadły, zrozumieć więcej...

Coglin 15.03.2014 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC
Jak wyłączyć prenumeratę poszczególnych tematów z forum? (tzn. jak ustawić, by potwierdzenia o nowych postach nie przychodziły na maila)?

To samo pytanie.

WiślakMyślenice 15.03.2014 09:13

Szybkie odnośniki (nad shoutboxem) -> prenumerowane tematy -> wybierasz tematy, ew. częstotliwość postów -> blablabla

Coglin 15.03.2014 10:08

tylko chodzi o to żeby na stałe to wyłączyć.
bo teraz jak się wpisze w jakiś nowy temat znowu będą dupę zawracać powiadomienia.

WiślakMyślenice 15.03.2014 10:19

empty current folder?


E: problem solved- pod spodem masz ten niebieski pasek. zaznaczasz wszystkie tematy i opcja -> bez powiadomienia mailowego

heoij 17.03.2014 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1354157)
Przyznam, że dawno tu nie byłem, ale bez względu na poglądy mam prośbę do Adminów o opublikowanie na głównej stronie komunikatu SKWK o bojkocie piątkowego meczu.

Post z innego wątku, ale dołączam się do prośby.




Pytanie do Administratorów- Redakcji- możemy liczyć na jakąś informację w tej sprawie na głównej stronie ?

/Edit: Dziękuję. :-)

psilocybe 25.03.2014 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1352927)
Ja mam taką propozycję, wprowadzić 2 msc karencje od rejestracji do możliwości pisania.

Kosmici się rejestrują i sieją ferment. Po co to komu. A nawet jeśli to jest w dobrej wierze pisane to dobrze czasami żeby emocje opadły, zrozumieć więcej...

Ty też kiedyś zaczynałeś. Uważasz że to sprawiedliwe? Owszem, jeśli ktoś pieprzy co mu slina na język przyniesie, to można go zdyscyplinować, ale to już sprawa moderatora. Libertas dictum!!!

Kocur 25.03.2014 21:26

A kto mówi że świat jest sprawiedliwy ? :)

rav 03.04.2014 13:32

Parę przydługich zdań w kwestii wielkiej litery na początku nazwiska prezesa Wisły Kraków S.A., w związku z tematem "Aktualni pracownicy...." i przeistaczaniem się go w piaskownicę.

Najpierw od strony formalnej. Na forum obowiązuje regulamin, a jednym jego zapisów, obowiązujących już od założenia tego forum (czyli od momentu, kiedy niejeden wypowiadający się tutaj nie umiał jeszcze czytać i pisać) jest: "Ponieważ większość użytkowników forum to Polacy, posty powinny być pisane poprawną polszczyzną, z dbałością o zasady gramatyki i interpunkcji. Przy notorycznym łamaniu tej zasady, użytkownik może zostać usunięty z forum a zaproszenie do powrotu może (acz nie musi) nastąpić po otrzymaniu wykształcenia, pozwalającego na swobodne posługiwanie się językiem polskim.".

Każdy uczestnik forum uczestnicząc w dyskusji tu zobowiązuje się do respektowania regulaminu, co potwierdza przy rejestracji.

Właściwie mógłbym na tym skończyć, natomiast widzę, że mnóstwo z Was kompletnie nie rozumie o co chodzi. Zresztą nie dziwne, bo mówiąc górnolotnie świadomość pewnych rzeczy w narodzie ginie.

Wielu z Was ubzdurało sobie, bądź błędnie Was nauczono, że oznaką szacunku jest napisanie nazwiska bądź nazwy własnej wielką literą. To bzdura. Oznaką szacunku w języku polskim jest zwrot do kogoś z wielkiej litery: "Tobie", "Ci", "Wam", "Szanowny Panie" itp... Tylko i wyłącznie. Nie masz obowiązku zwracać się do kogoś z wielkiej litery, zaś zwracając się z małej - szczególnie w formalnej korespondencji okazujesz brak szacunku.

Zasada pisania nazw własnych i nazwisk z wielkiej litery jest kanonem języka polskiego. Nie ma nic wspólnego z szacunkiem do danej osoby, a ignorowanie tej zasady może, w zamiarze piszącego, być wyrazem braku szacunku, ale przede wszystkim świadczy jedynie o nieznajomości własnego języka ojczystego. Tyle się wypowiadacie na temat patriotyzmu, a nie wiecie tego? Nie znacie podstawowych zasad własnego języka, który jest podstawą tożsamości narodowej?

Dlatego Jacek Bednarz piszemy z dużych liter tak samo jak Janusz Filipiak, Bogusław Cupiał, Arkadiusz Głowacki i Britney Spears.

Zwróćcie uwagę, że FraMat (z którym nie rozmawiałem na ten temat, ale podejrzewam, że jego intencje dotyczą porządku regulaminowego forum i walka z ostentacyjnym łamaniem jego zasad) nie zmieniał nikomu literek, gdy używacie innych określeń na prezesa Wisły. Powiem więcej: bez względu na to czy zgadzam się z takim określeniem czy nie, to lubię, jak ktoś się odrobinę wysili i stworzy jakąś zahaczającą o kreatywność ksywkę w rodzaju "łysego najmity" czy "kojaka". Nikt tego nigdzie nie zmieniał i nie zamierza zmieniać, o ile nie będzie to wulgarne czy przekraczające pewne granice. Widzicie więc, że nie chodzi tu o Jacka Bednarza, a o zasady forum i język polski.

Darujcie sobie wyszukiwanie przykładów, kiedy moderatorzy nie interweniowali przy okazji dużych liter. Zapewne zachowanie FraMata, a na pewno ten post jest reakcją na ostentacyjne pisanie nazwiska osoby funkcyjnej w Wiśle z małej litery. Wy piszecie z małej, on poprawia, banuje, jedni się irytują, inni żenują itd.. Po co to?

Darujcie też sobie podrzucanie przykładów artystycznych performance'ów czy dzieł w rodzaju plakatów, graffiti bądź... koszulek Pumy na strojach narodowych. Mowa o wymianie zdań na forum a nie mniej lub bardziej udanych dziełach artystycznych, gdzie zasady języka są traktowane nieco luźniej.

luke1906 04.04.2014 15:35

Czy może któryś z modów wywalić w ....u kilka ostatnich stron z tematu Ekstraklasa? Kilka banów myślę, że też by nie zaszkodziło. To co tam się dzieje to jakaś patologia :/

Wiślacka Kalwaria 30.04.2014 12:14

to za co uzytkownicy: JacobCFC i Jarooo dostali bana ?

szprotson 30.04.2014 12:34

Pany, nie każdy widocznie ma Caps Locka czy Shifta. W czasach walki z łysym, Framat rozdaje bany niczym Jacek zakazy. Na co po co i dlaczego? Imho wyglada to jak zachowanie PZPN oznajmiającego jaki to wy....isty spektakl się szykuję 2 maja w Warszawie a ja się pytam : gdzie nasz zalegly superpuchar betonowe ku*wy!?

Wiślacka Kalwaria 30.04.2014 12:36

wejdz sobie w temat byli pilkarze i trenerzy i sprawdz co ten pseudoadministratorzyna wyprawia. Dramat, mam nadzieje, ze to nie jedyna osoba odpowiedzialna za to forum i ktos wreszcie da mu kopa w dupe.

szprotson 30.04.2014 12:47

http://www.britsuperstore.com/acatalog/snickers_bar.jpg

FraMat ogarnij ;)

Kamson 30.04.2014 12:49

Czy można awansować FraMata na admina i jedynego moderatora tego forum? Tak żeby już nikomu nie chciało się tu więcej wchodzić :)

WISŁAZWE 30.04.2014 13:18

Dziękuje wszystkim za współpracę. Zarówno na płaszczyźnie moderatorów jak i zwykłych użytkowników. Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora na forum TWSD. Z przykrością informuję również, że obecna edycja konkursu o Wiśle jest ostatnią prowadzoną przeze mnie. Moja misja dobiegła końca, co prawda nie udało mi się zrealizować wszystkich planów, cóż tak już w życiu bywa.

Oczywiście jak to bywa jak się pełni taką funkcję nie zawsze znajduje się wspólny język ze wszystkimi, uważam jednak że swoją pracę wykonywałem solidnie i w 99.9% przypadków moje decyzje miały realne podstawy do zamknięcie tematu, ostrzeżenia czy zbanowania.

Z większością z Was myślę miałem dobre kontakty a niektórymi jak to czasem bywa napięte co nie raz miałem okazję przeczytać na PW.

Dzięki za wspólne lata, za wieczorno-nocne rozkminy na SB. No i za wybór najlepszego moderatora w TWSA.

Mam nadzieję, że w mojej miejsce przyjdzie ktoś lepszy, kto jeszcze podejmie próbę postawienia forum na nogi.

Wybrałem taką formę pożegnania się z Wami, ponieważ trochę się z Wami zżyłem przez te 4 lata moderowania.



Użytkownikom życzę mniej banów!
Proszę o zdjęcie mi uprawnień moderatora.




Z Wiślackim pozdrowieniem.

Kocur 30.04.2014 13:24

Jak widać pewne osoby działające z pełną świadomością i premedytacją doprowadziły na forum do sytuacji identycznej jak na stadionie.

Zostali goście dla których złotym środkiem jest środek dupy, dla których poprawność polityczna jest ważniejsza niż mówienie (pisanie) prawdy.

Polecam poczytać fora konkurencji - z Wawy czy Pyrlandii. Nie mówię o tych właśnie spedalonych klubych ale o tych zarządzanych i moderowanych przez kibiców. Czy ktoś tam odstawia takie szopki jak u nas?. Polecam też sięgnąć do historii, kiedy inne kluby miały konflikty z władzami i jak wyglądały wtedy ichniejsze fora dyskusyjne.

To co się czyta ostatnio tutaj to jest gorsze niż forum tvn.


Koniec.

JacobCFC 30.04.2014 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślacka Kalwaria (Post 1359460)
to za co uzytkownicy: JacobCFC i Jarooo dostali bana ?


Wracamy z banicji :haha:

A tak na serio to mam pytanie, dlaczego FraMat na siłę próbuje zabłysnąć, rozdając bany za nazwiska z małej litery, nie zwracając uwagi na takie nazwy jak cRACOVIA, sracovia, legła, czy pisanie innych nazw własnych z małej litery? Chcemy, żeby to forum miało jeszcze chociaż troszkę normalności, jak przed laty, czy chcemy mieć forum rządowe rodem z Białorusi?

Szkoda, że rezygnują tacy moderatorzy jak WISŁAZWE, bo forum staje się w pewnych kwestiach tak "kumate" jak kółka naukowe filologów czy filozofów...

FraMat 30.04.2014 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359485)
Wracamy z banicji :haha:

mam nadzieję, że bez łopatki i grabek z piaskownicy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359485)
A tak na serio to mam pytanie, dlaczego FraMat na siłę próbuje zabłysnąć, rozdając bany za nazwiska z małej litery, nie zwracając uwagi na takie nazwy jak cRACOVIA, sracovia, legła, czy pisanie innych nazw własnych z małej litery? Chcemy, żeby to forum miało jeszcze chociaż troszkę normalności, jak przed laty, czy chcemy mieć forum rządowe rodem z Białorusi?

Szkoda, że rezygnują tacy moderatorzy jak WISŁAZWE, bo forum staje się w pewnych kwestiach tak "kumate" jak kółka naukowe filologów czy filozofów...

No cóż, jak dawane były osty za pisanie nazw klubów z małej litery, pojawiali się tacy sami "kibice", którzy nie mogli zrozumieć, że Regulamin coś stanowi.
Rozumiem, że wolicie miec forum bez regulaminu?
Wiecie, gdzie pisać.

JacobCFC 30.04.2014 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359493)
mam nadzieję, że bez łopatki i grabek z piaskownicy

Nie, tym razem z maczetami i achtungami.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359493)
No cóż, jak dawane były osty za pisanie nazw klubów z małej litery, pojawiali się tacy sami "kibice", którzy nie mogli zrozumieć, że Regulamin coś stanowi.
Rozumiem, że wolicie miec forum bez regulaminu?
Wiecie, gdzie pisać.

Nie, poprostu, zrozum, że to jest forum, gdzie ścierają się ludzie o rożnych bardzo różnych poglądach na wiele spraw, nie próbujmy na siłę robić z niego nagle wielce poprawnego politycznie forum. Tak samo jak Ty nie musisz mieć do mnie szacunku, tak musisz zrozumieć że ja nie mam go do pewnych osób w tym B i S.

Wiślacka Kalwaria 30.04.2014 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359475)
Jak byś był inteligentny to zauważyłbyś, że post został przeniesiony do właściwego działu.
I napisałem, banuje nie za małe literki ale za głupi, osli upór i za poziom z piaskownicy.
masz szczęście, że Wisłazwe zdecydował się Ci skrócić bana, chociaz za podwójne konto powinieneś dostać bana stałego.

Po co mam usuwać? Sam o sobie dajesz świadectwo.

1: Co ja mam tak duzo czasu jak ty zeby sobie chodzic po kazdym dziale i patrzec czy przypadkowo tam nie przenioslees posta ? Rozmowa byla w 1 temacie a ty nagle przenosisz do 2 to co ja jestem Duch Swiety? To ty jestes adminem i gdyby nie twoja reakcja bylby rozmyty 1 a nie 2 tematy ADMINIE :)
2:napisalem z reszta mozesz sprawdzic, ze na tym koncie ostatnio logowalem sie 22.4.2011 i tylko po to zeby sprawdzic 1 ze starych wiadomosci wiec nie wymyslaj znowu powodow.
3: Dobrze, ze jest tu jeszcze ktos taki jak WISŁAZWE i kontroluje tak debilne jak twoje zachowanie, mogles w ogole usunac mi konto, mialbys po problemie, nie musialbys sie tu tlumaczyc
4: Popatrz na reakcje innych uzytkownikow, nikt z piszacych w tej sprawie nie pozostawia na tobie suchej nitki poza malutkim wyjatkiem
5: co do odblokowania JAroo i 2go kolegi napisze tylko tyle : HAHAHAHAH
6: Gratuluje, ze posrednio/bezposrednio doprowadziles do podjecia przez WISŁAZWE decyzji o odejsciu z roli admina. Gratulacje, teraz zostajesz prawie jedynym szeryfem tego forum i juz widze co tu sie bedzie dzialo
7: Dalej nie odpowiedziales na proste pytanie :)
8: 1 slowem: DRAMAT
9: bez odbioru.

FraMat 30.04.2014 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359495)
Nie, tym razem z maczetami i achtungami.

No i sam widzis: jak traktować Cię poważnie?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359495)
Nie, poprostu, zrozum, że to jest forum, gdzie ścierają się ludzie o rożnych bardzo różnych poglądach na wiele spraw, nie próbujmy na siłę robić z niego nagle wielce poprawnego politycznie forum. Tak samo jak Ty nie musisz mieć do mnie szacunku, tak musisz zrozumieć że ja nie mam go do pewnych osób w tym B i S.

Ścieranie się poglądów to jedno, a sposób wyrażania poglądów to drugie. Nie ma do Ciebie, ani nigdy do nikogo nie miałem pretensji o to, że nie lubi czy nie szanuje Bednarza. Każdy ma swój punkt widzenia. Dobrze byłoby, żeby umiał go w miarę kulturalnie wyrazić.
Czym innym jest napisanie: "Bednarz musi odejść" a czym innym "ten łysy h..j, b.. niech sp....a".

Przypominam:
Forum jest źródłem, z którego osoby postronne czerpią opinię o kibicach "Białej Gwiazdy". Mając to na uwadze wszelkie działania moderatorów mają na celu dbanie o dobre imię Wisły Kraków i jej kibiców.

Gdzie to zostało napisane?

vabanq 30.04.2014 15:23

to powyzej, jak juz zaznaczylem to moje 2gie stare konto, ktore po zalozeniu tego nie uzywalem wiec mozecie je usunac.
Dzieki 1 z ogarnietych adminow za zdjecie rocznego bana za napisanie 2 nazwisk z malych liter
I framatowi za 3 godzinnego rocznego bana.
Mam nadzieje rowniez, ze podobnych sytuacji na tym forum bedziemy unikac; pewne osoby przemysla czy sprawdzaja sie odpowiednio w roli moderatorow, a jeszcze inni pomysla czy warto przez pewne osoby rezygnowac z tej roli .
pozdrawiam wszystkich "normalnych" :)

JacobCFC 30.04.2014 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359499)


Ścieranie się poglądów to jedno, a sposób wyrażania poglądów to drugie. Nie ma do Ciebie, ani nigdy do nikogo nie miałem pretensji o to, że nie lubi czy nie szanuje Bednarza. Każdy ma swój punkt widzenia. Dobrze byłoby, żeby umiał go w miarę kulturalnie wyrazić.
Czym innym jest napisanie: "Bednarz musi odejść" a czym innym "ten łysy h..j, b.. niech sp....a".

To jest mój ostatni wpis po którym dostałem bana:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1359315)
Niestety ale ani bednarz ani smuda sami nie odejdą. bednarz rozgrywa swoją walkę życia, smuda nigdzie indziej zaczepienia już nei znajdzie.
Żeby nie było, że robię off wielki polityk żurawski piastuje jeszcze jakąś funkcje w naszym apolitycznym klubie?

Czy gdzieś wyzwałem kogoś od najgorszych?

Wyśle, ze najlepiej będzie, jeżeli na tym zakończymy. Miłego długiego weekendu życzę...

Jaroo1 30.04.2014 16:07

To forum uległo takiemu rozkładowi jak Wisła. Tak jak naszym klubem zawładnęły osoby z dupy wzięte tak i na tym forum patologia goni patologię. Nic nikomu nie przeszkadza. Ze stadionu ubyło 5 tys kibiców - co tam, nic się nie stało. Z forum ubyło kilkudziesięciu wartościowych uzytkowników - nikt się nie zastanawia czemu i co zrobić aby ci ludzie wrócili.
Sodoma i gomora jednym zdaniem. Dopóki Cupiał nie zacznie nad zarządem sprawować kontroli, dopóki z Wisły nie wypieprzy się takich pasożytów jak bednarz, kapka, pajacyków jak smuda, żurawski to będzie źle. I tak samo z tym forum, dopóki szanowny pan administrator rav nie zechce żeby to forum coś sobą reprezentowało i dopóki się z tego forum nie wypieprzy dziwnych użytkowników (tak to łamanie praw, nietolerancja żeby kogoś za poglądy wywalać z forum - a może ten ktoś to w dużej mierze prowokatorzy, żydzi, jakieś menty szukające sensacji, po.......eńce (np drozd czy inny szpen) czy po prostu ludzie oderwani od realiów kibicowskich -jak Łukasz czy inny jerry.lii.lewis) to będzie tu syf i to co raz większy syf.
Zobaczcie jak wygląda to forum. Jest tu jakaś grupa osób, która ma poglądy stadionowe, że tak to ujmę i grupa pokemonów, która nic nie kuma i na dodatek grandzi w takim temacie jak "Aktualni pracownicy Wisły...". I nie rozumiem po co na tym forum się trzyma tych co grandzą. Oni wypowiadają się tu tylko po to żeby wkurzyć tych normalniejszych i robić afery. Dowód? Jakoś na stadionie ta forumowa armia odmieńców nie jest widoczna. Te ich wszystkie bojkoty bojkotów nie przebijają się więc po co na forum kibicowskim trzymać ludzi, którzy albo z kibicowaniem nie mają nic wspólnego albo nic z niego nie kumają. To wie już chyba tylko rav i szanowni moderatorzy. Jak na mój rozum to dopóki się tych co to mają na siłę inne poglądy o 180 stopni albo takich najbardziej "radykalnych" popaprańców typu drozd z tego forum nie wyjebie to dalej będzie lipa.
A teraz do widzenia. Kiś się pan panie fRA mAT ;) w tym sosie sam bo jako moderator idealnie się swoim poziomem podpasowałeś do tego grona pokeużytkowników. Aha i jeszcze jedno, bo powołujesz się na regulaminy, jakies ustalenia i inne gówna. Mam nadzieję, że jak w Polsce kiedyś będzie jeszcze komunizm albo inne dziadostwo to nie będziesz strzelał ludziom w tył głowy bo takie są ustalenia, takie jest oólnie teraz prawo i władza karze do patriotów strzelać - oczywiście nie porównuję pisania na tym forum do patriotyzmu tylko chodzi mi tutaj o to ubustwiane przez niektórycho życie według regulaminów. Może lepiej zły regulamin/prawo zmienić a nie robić po złości i katować ludzi bo się z czymś nie zgadzają? Szkoda, że regulaminu forum lubisz przestrzegać a jak bednarz dał za nic 420 zakazów kibicom Wisły Kraków to lejesz na to ciepłym moczem, wszak on przecież regulaminu nie złamał, zakazy były słuszne bo jak wiaodmo w Polsce nie można siedzieć "U Wiślaków" podczas meczu Wisły i pić piwa.

I chciałem jescze dodać, że fartem (nie mylić z framatem) administracji tego forum jest to, że część ludzi tu jeszcze w ogóle pisze - chyba z sentymentu, z przywiązania, że część ludzi to forum jeszcze odwiedza - chyba z tych samych powodów. Bo jak się zastanowić to poziom tego forum w ogóle nie przyciąga. Jedyny plus jest taki, że jest tu więcej użytkowników niż na SKWK, forum jest bardziej rozbudowane, żywsze ale to właśnie chyba z tych powyższych powodów i dlatego, że tutaj w dużej mierze są ludzie, którzy na mecze Wisły nie chodzą ( i też dzięki nim forum jest żywsze ale ma to również przełożenie negatywne na jego poziom).
Bywajcie

gigant 30.04.2014 17:02

Panowie. Od dawna wiadomo ze niejaki FraMat rozgrywa podobnie jak łysy mecz życia i nie moze go przegrac.Takie ma chłopek priorytety i tego się bedzie trzymał.
Ciepło, zaczyna sie weekend majowy, wypijcie browara, rozpalcie grilla i nie przejmujcie się byle kim.
Zniknie z forum jak łysy ch.uj z Wisły i wszystko będzie jak dawniej. Moze nie jak dawniej dawniej, ale na pewno normalniej i po kibicowsku na kibicowskim forum.

FraMat 30.04.2014 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1359502)
Aha i jeszcze jedno, bo powołujesz się na regulaminy, jakies ustalenia i inne gówna. Mam nadzieję, że jak w Polsce kiedyś będzie jeszcze komunizm albo inne dziadostwo to nie będziesz strzelał ludziom w tył głowy bo takie są ustalenia, takie jest oólnie teraz prawo i władza karze do patriotów strzelać - oczywiście nie porównuję pisania na tym forum do patriotyzmu tylko chodzi mi tutaj o to ubustwiane przez niektórycho życie według regulaminów. Może lepiej zły regulamin/prawo zmienić a nie robić po złości i katować ludzi bo się z czymś nie zgadzają?

Śmieszne gadanie... regulamin podpisałeś dobrowolnie czy ktoś stał nad Tobą i trzymał Cię na muszce?
Sugerujesz, że regulamin tego forum jest totalitarny?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1359502)
Bywajcie

To znaczy, że nie wracasz?
:>

Jaroo1 30.04.2014 17:27

Cytat:

Śmieszne gadanie... regulamin podpisałeś dobrowolnie czy ktoś stał nad Tobą i trzymał Cię na muszce?
Sugerujesz, że regulamin tego forum jest totalitarny?
Nie, sugeruję, że niektóre punkty regulaminą nie muszą być idealne, czy też niektóre zwyczaje panujące tu i ówdzie nie zawsze są dobre więc możnaby albo je zmienić albo nie przestrzegać restrykcyjnie. Tak jak wulgaryzmy w miejscu publicznym są zabronione ale za jakąś jedną ....ę czy chuja na ulicy albo za "poczęstowanie" rywala na meczu jakimś ładnym przezwiskiem, karać ludzi to jest przesada. Tak i ta twoja walka o pisanie nazwiska jakiegoś śmiecia wielką literą jest zabawna bo owszem regulamin forum i zasady języka polskiego mówią co innego, bo owszem ludzi trzeba szanować ale nie takich i dla mnie patologią jest, że taki FraMat walczy na śmierć i życieo dobre imię pajaca Bednarza - przypomina to walkę Jacka z bandytyzmem stadionowym i rozdawanie zakazów za byle co. Zresztą, i tak nic nie zrozumiesz.

Cytat:

To znaczy, że nie wracasz?
Tak. Co i tobie radzę uczynić :)

domin_czyzyny 30.04.2014 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1359473)
Dziękuje wszystkim za współpracę. Zarówno na płaszczyźnie moderatorów jak i zwykłych użytkowników. Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora na forum TWSD. Z przykrością informuję również, że obecna edycja konkursu o Wiśle jest ostatnią prowadzoną przeze mnie. Moja misja dobiegła końca, co prawda nie udało mi się zrealizować wszystkich planów, cóż tak już w życiu bywa.

Oczywiście jak to bywa jak się pełni taką funkcję nie zawsze znajduje się wspólny język ze wszystkimi, uważam jednak że swoją pracę wykonywałem solidnie i w 99.9% przypadków moje decyzje miały realne podstawy do zamknięcie tematu, ostrzeżenia czy zbanowania.

Z większością z Was myślę miałem dobre kontakty a niektórymi jak to czasem bywa napięte co nie raz miałem okazję przeczytać na PW.

Dzięki za wspólne lata, za wieczorno-nocne rozkminy na SB. No i za wybór najlepszego moderatora w TWSA.

Mam nadzieję, że w mojej miejsce przyjdzie ktoś lepszy, kto jeszcze podejmie próbę postawienia forum na nogi.

Wybrałem taką formę pożegnania się z Wami, ponieważ trochę się z Wami zżyłem przez te 4 lata moderowania.



Użytkownikom życzę mniej banów!
Proszę o zdjęcie mi uprawnień moderatora.




Z Wiślackim pozdrowieniem.

Wielka szkoda! Byłeś najlepszym moderatorem i jako jedyny z moderatorów trzymałeś poziom tego forum.
Zrezygnować powinien FraMat, a nie Ty.

To jest już chyba gwóźdź do trumny tego forum. Mam nadzieję, że ożyje inne forum wiślackie, które od kilku lat istnieje, ale niestety nie za bardzo żyje.

LuKaS TSW 30.04.2014 18:18

Skoro się tu zawsze powołuje na regulamin forum, to ja mam pytanie gdzie w tym regulaminie jest napisane że nie można usunąć swojego konta ?

emj10 30.04.2014 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1359508)
To jest już chyba gwóźdź do trumny tego forum. Mam nadzieję, że ożyje inne forum wiślackie, które od kilku lat istnieje, ale niestety nie za bardzo żyje.

Panie, fora umieją już od ładnych paru lat i to nie tylko stricte kibicowskie, czy sportowe. Spodziewanie się renesansu jakiegoś forum to tak jakby oczekiwać 6-tki w Totku w kolejnym losowaniu. Jedyne czego można spodziewać się to krótkotrwałej odbudowy, albo utrzymania się status quo przez kolejne kilka lat.

19sebawro06 30.04.2014 18:31

O widzę ze konto mam już odbanowane. Nie zmienia to faktu, że framat jesteś takim samym człowiekiem jak bednarz- zero szacunku dla ciebie bo robisz z siebie idiotę i to nie wiem czy nie większego od smudy jak udziela wywiadów. Teraz to możesz dać mi bana na ten miesiąc jak razi cię (celowo) pisanie z małej litery. Do innych użytkowników forum mam pytanie: czy warto czytać i udzielać się na forum KIBICOWSKIM gdzie moderator gwiazdorzy i co tu dużo ukrywać miedzy innymi dzięki niemu forum to schodzi na psy z roku na rok, a poziom sięga kilka kilometrów poniżej dna. Osoba taka jak ZWE odchodzi ale framat dalej rozgrywa swój najważniejszy mecz- walka o pisownie bednarz z dużej litery. Dziękuje dobranoc. Bez pozdrowień dla tego śmiesznego człowieka

Lysy 01.05.2014 02:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1359514)
Panie, fora umieją już od ładnych paru lat i to nie tylko stricte kibicowskie, czy sportowe. Spodziewanie się renesansu jakiegoś forum to tak jakby oczekiwać 6-tki w Totku w kolejnym losowaniu. Jedyne czego można spodziewać się to krótkotrwałej odbudowy, albo utrzymania się status quo przez kolejne kilka lat.

Jesteś w błędzie. Do momentu, aż nie zostanie wymyślony lepszy sposób wymiany myśli fora będą dobrze funkcjonować. Nie sądzę, by jakieś srejsbuki, czy inne gówna przejęły rolę jaką pełnią obecnie fora.

vabanq 01.05.2014 02:13

framat dzis tak naprawde wyjebal i to nie doslownie (niekoniecznie ban) z tego forum wielu naprawde porzadnych uzytkownikow poczawszy od WISŁAZWE po Jaroo1 skonczywszy. I to niestety [okazuje jaki poziom tutaj panuje i jacy ludzie sa adminami. Przykre to wszystko bo szczerze od ponad 10 lat czytam to forum i dzis miarka sie przebrala. mimo moich prawie 24 lat(15 na lat na Stadionie Wisly) uwazam, ze zachowanie framata to zwykla gownazeria, ktora prawdziiwych Wislakow odtraca z tego forum. Zapraszam Panowie na skwk.pl, trudno tutaj juz nie pobawimy.
Co do pewnego admina to Zacytowalbym tu slowa gruchy z "Chlopaki nie placza" na widok pewnego nieznajomego w drzwiach wraz z jego kolega pytajacym "czy jest tu jakis cwaniak"..
pozdro dla wszystkich kumatych!!
niech zyje Wisla !

MatMario 01.05.2014 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1359505)

To znaczy, że nie wracasz?
:>

A cieszy cie zmniejszajaca sie liczba uzytkownikow?
:>

Najgorszy moderator ever od kilku edycji WSA, dopisz sobie pod nickiem.

wolfy tez gwiazdorzyl ale z umiarem i smakiem, to co reprezentujesz soba rowniez nie za dobrze swiadczy o kibicach Wisly Krakow.

Kocur 01.05.2014 07:52

Właśnie tego nie mogę od wczoraj zrozumieć.

Jak można się ....a cieszyć że się traci zajebistych, kumatych userów ?!?!?!
Myślałem że tylko łysy jest tak zjebany że się cieszy że ma 80% mniej kibiców na stadionie.. ręce mi opadły.

63.5 Kg 01.05.2014 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1359508)
Wielka szkoda! Byłeś najlepszym moderatorem i jako jedyny z moderatorów trzymałeś poziom tego forum.
Zrezygnować powinien FraMat, a nie Ty.

To jest już chyba gwóźdź do trumny tego forum. Mam nadzieję, że ożyje inne forum wiślackie, które od kilku lat istnieje, ale niestety nie za bardzo żyje.

I to jest wlasnie smutne...
Powazni ludzie na dobrym poziomie rezygnują a z forum robi się wlasny blaznowaty folwark..
Tego nie wolno,takj nie można,tak nie jest po naszemu....a w dupie to mam...
Jestem na tym forum 11 lat i na poprzednim tez byłem i nikt mi nie zabroni pisać własnej opinii we wlasny sposób.
Forum jest miejscem ogolnie dostępnym,gdzie można luźno wyrazac swoje opinie....w sposób szanujący lub nie szanujący pewnych...
Wiec człowieku F..... przestan robic z siebie blazna...

jaro1985r 01.05.2014 09:30

framat jest zajebisty :D tak samo jak bednarz i kapka ;) Na tym forum zostaną wynalazki, które chcą się zrzucić na jakiś transfer albo nie popierają protestu ale na stadion nie pójdą bo... akurat nie mają czasu ;) takie osoby będą idealnie pasować do jaśnie panującego tutaj framata. A teraz wielki moderatorze wyrzuć mnie za to ,że napisałem z małej litery nazwisko tej kyrwy warszawskiej przez ,którą cierpi ruch kibicowski na Wiśle. Człowieku jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości kibicowskiej. Z odejściem WISLAZWE ja również się żegnam z tym forum,po 7 latach obecności. Do zobaczenia na stadionie po wyjebaniu bednarza, wrócimy tam jeszcze silniejsi !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl