Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

harthausen 10.10.2009 20:54

a Słowenia prowadzi ze Słowacją 1-0. Czesi , mimo prawdopodobnej wygranej z nami też już wiele szans nie mają.

BRTS39 10.10.2009 20:54

I macie swoja polska mysl szkoleniowa buahah. A szczerze wam powiem że wole zeby awansowali slowency , a Slowacja niech ptrzegra dzis i z nami przy pustych trybunach i tak by bylo git. Niech maja za te szczescie w meczu z nami. Kirmowi sie nalezy i tyle .

flamengista 10.10.2009 20:55

Głowackiemu w kluczowym momencie uciekła piłka (brakło mu z 5 cm, by ją trącił) i moim zdaniem to on ponosi główną odpowiedzialność za utratę bramki.

Na razie przyzwoicie gra tylko Kowalewski, właśnie uratował nas przed 2 bramką. Niestety Kuba zupełnie bez formy, zszedł zasłużenie.

Ale chyba jest pozamiatane.

PS. Kowalewski poprawnie - do czasu. Przy 2-0 mógł to wyciągnąć.

Teraz może być wysoki wynik, bo Czesi złapali wiatr w żagle.

Witoldon 10.10.2009 20:56

Co ten Polczak wyczynia, nie spodziewałem się, że kiedyś to powiem, ale on jest wolniejszy niż Jop na ME! Dziwią mnie jeszcze te zmiany Jeleń i Kuba schodzą, a Grosicki i Iwański nadal czarują techniką. Grosicki wygrał jakiś pojedynek 1 na 1?

Polczak ograny już chyba 50 raz...
A teraz najwyższy gracz przegrał główkę ;D ;D

Grzadq 10.10.2009 20:57

Główną? Nie, tu go będę bronił, ponosi odpowiedzialność bo jednak bramke straciliśmy (a on jest obrońcą) ale główną? To powiedz mi co robił Polczak z Rzeźniczakiem?

laurence 10.10.2009 20:57

mnie dziwi że po boisku jeszcze człapie totalnie bezproduktywny Iwański.

Tylko_Wisła! 10.10.2009 20:59

Chciało by sie powiedzieć " brawo ****a" 2:0 i pozamiatane. A Beenhaker siedzi przed telewizorem i dziękuje Bogu , że już nie musi prowadzić tej reprezentacji

jova 10.10.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 802294)
gramy klasę lepiej niż ze Słowenią (na razie) A co po przerwie? Zobaczymy:)

Chyba żartujesz. Czesi są dziś fatalni, ale nawet na ich tle wyglądamy żenująco. W żadnym wypadku nie można mówić o postępie w porównaniu do gry z czasów Benhauera.

Pan Jotka 10.10.2009 21:00

Przewidywalem 3:0 w plecy. Ale sędzia mnie oszukał bo Baros strzelił tego gola zasluzenie. "nic się nie stało--Polacy nic się nie stało " hehehhehee

Mar85 10.10.2009 21:02

Czesi graja masakre i wygrywają...won Majewski....zaorac ten cały PZPN!!!!!!1

Kamson 10.10.2009 21:02

I wszyscy razem: Pooooooooooolczaaaaaaaak :D Brawa też dla Stefana oczywiście za powołanie tego niedocenianego stopera.
Czesi też nic nie grali a dwie stuknęli. Koniec nadziei (dla tych co je jeszcze mieli:shock:).

Grzadq 10.10.2009 21:03

Może 2 bramka też "Głowackiego"? -_-

Polczak to mój idol. A czemu Gancarczyk przyglądał się jak Czech dośrodkowuje, to też pozostanie tajemnicą.

Głowacki wolny, on nigdy nie był szybkościowcem dlatego ważna jest współpracą obydwu stoperów. Z polczakiem po prostu sie nie da.

Mar85 10.10.2009 21:04

Ciekawe jak długo jeszcze bedzie przegrywać kiedy PZPN zrozumie że kolesiowanie na stołkach sprowadzi nasz a reprezentacje na totalne dno!!!

Pan Jotka 10.10.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 802319)
I wszyscy razem: Pooooooooooolczaaaaaaaak :D Brawa też dla Stefana oczywiście za powołanie tego niedocenianego stopera.
Czesi też nic nie grali a dwie stuknęli. Koniec nadziei (dla tych co je jeszcze mieli:shock:).

Miał je niejaki MichalSzczu ktory pojedzie na mecz ze Slowacją w Chorzowie, kupi bilet, wesprze bande pt"PZPN" i napisze jakimi jestesmy z dupy kibicami , bo nie jezdzimy na mecze kadry heheheh. Ale jak to mówie zawsze---młodość rządzi się swoimi prawami.

Grzadq 10.10.2009 21:06

Cytat:

sprowadzi nasz a reprezentacje na totalne dno!!!
Popatrz sobie na tabelę eliminacji.

flamengista 10.10.2009 21:06

Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka. Owszem, oni też zawinili przy pierwszej bramce ale Głowa był na właściwym miejscu i powinien był piłkę wybić.

Przy drugim golu wina obrońców i Kowalewskiego (strzał w krótki słupek).

Dobrze, że Słowenia na razie wygrywa bo mamy jeszcze jeden mecz o stawkę przed Euro:-D

brylant17 10.10.2009 21:08

W całej grupie pozytywny bilans dwumeczu będziemy mieli chyba tylko z San Marino. :D by weszło hahha

Tylko_Wisła! 10.10.2009 21:08

****a co za debil trąbi tą trąbką ? Co do meczu to tragedia.Przegrywają powinni być w****ieni a oni grają jak pipki jakieś.

Pan Jotka 10.10.2009 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802324)
Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka. Owszem, oni też zawinili przy pierwszej bramce ale Głowa był na właściwym miejscu i powinien był piłkę wybić.

Przy drugim golu wina obrońców i Kowalewskiego (strzał w krótki słupek).

Dobrze, że Słowenia na razie wygrywa bo mamy jeszcze jeden mecz o stawkę przed Euro:-D

Flamengista...Jaka stawke masz na mysli? Slowenia 17 Slowacja 19 a my 11 ... Stwka jest chyba wyprzedzenie Czechow hehehe

Grzadq 10.10.2009 21:11

Cytat:

Głowacki jako najstarszy miał być ostoją defensywy i łatać dziury po błędach Polczaka czy Rzeźniczaka.
Nie zgadzam się. Nie ma czegoś takiego jak łatanie dziur na etapie meczów reprezentacji Polski. Tych 11 piłkarzy, w tym 4 obrońców, to są teoretycznie najlepsi piłkarze z naszego kraju, nasi reprezentanci. I coś takiego jak łatanie dziur nie może mieć miejsca.
Napisz że powinien ich asekurować - to się prędzej zgodzę. Co do reszty, nie wypowiadam się bo nie widziałem powtórek.

flamengista 10.10.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802327)
Flamengista...Jaka stawke masz na mysli? Slowenia 17 Slowacja 19 a my 11 ... Stwka jest chyba wyprzedzenie Czechow hehehe

Stawka jest dla Słowaków, bo nie mogą z nami przegrać. Więc przeciwnik zagra z nami na 100%, a nie jak w meczu towarzyskim. To miałem na myśli:-D

Grzadq, oglądnij najpierw powtórkę to zobaczysz co mam na myśli...

harthausen 10.10.2009 21:13

nie ma co jeździć po Polczaku, wyżej siebie nikt nie podskoczy, chłopak gra jak umie. Ktoś go do tej kadry powołał, ktoś temu powołującemu wmówił, że jest trenerem :)

Gorzej, że jeśli utrzyma się wynik z meczu Słowacja-Słowenia, to Janosiki przyjadą do Chorzowa, by wygrać. I wygrają, bo nasze grajki pod wodzą tego niby-trenejro nie podskoczą.
I następny łomot. A Lato będzie się oburzał, że to wina chuliganów, bo bojkotują :D

piotrek chicago 10.10.2009 21:19

wie ktos jak zagral Kirm?

Grzadq 10.10.2009 21:20

Cytat:

Grzadq, oglądnij najpierw powtórkę to zobaczysz co mam na myśli...
Tylko że ja patrzę na całokształt. Zobacz ile piłek wybił, ile asekurował, jak się spisał przy pozostałych sytuacjach, których było nie mało. Więc tak czy owak zagrał najlepiej ze wszystkich obrońców.

Obejrzę powtórkę 1 bramki to powiem czy moim zdaniem jest tam jego wina czy nie ;)
Faktem jest również, że w reprezentacji gra gorzej, nie wiem czym to jest spowodowane. Po prostu nie jest tak pewny jak w Wiśle.

Witoldon 10.10.2009 21:20

Jedyny komentarz do tego meczu http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=nA7nWXwK1ns z pozdrowieniem dla pana Stefana

Wiślak-1990 10.10.2009 21:21

A kto w pierwszej połowie zapierdalał za dwóch w obronie? Nie kto inny jak Głowacki:-P

tofik 10.10.2009 21:21

Grali jak totalne cipy. Czesi nie znaczą obecnie nic, a nasi nie potrafili ani razu zagrozić niczym!
Dno.

jaitylkoja 10.10.2009 21:22

No i udało się, przegraliśmy, pewnie większość na forum jest zadowolona, bo pewnie zwolnią trenera, na co wszyscy od chwili jego wyboru czekają :P

Tylko_Wisła! 10.10.2009 21:22

Dziękujemy , dziękujemy... reklama Orange po przejebanym meczu wymiata

Maciuś 10.10.2009 21:22

Ten Polczak to tragedia.

Krissu 10.10.2009 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 802340)
Dziękujemy , dziękujemy... reklama Orange po przejebanym meczu wymiata

Jeszcze nie zmienili na "Spierdalajcie!"? :shock:

FraMat 10.10.2009 21:25

a ja dziekuję Bogu, że Maciuś Iwański wybrał Legię - tak bezproduktywnego pilkarza dawno nie widziałem. To już Roger "Kulwa" byłby bardziej pożyteczny... chyba?

daniello1987 10.10.2009 21:26

Kirm i spółka pojechali Słowaków 2-0:) sie porobiło. Słowacja i Słowenia na MS a Czechy i Polska out:D

flamengista 10.10.2009 21:26

Cóż, Czesi będąc bez formy i grając na 70% spokojnie nas ograli. To świadczy o naszym poziomie.

Inna sprawa, że w drugiej połowie po stracie bramki przestaliśmy grać.

Oczywiście Doktor nie dokonał cudu, styl fatalny więc istnieją szanse na to, że jego przygoda z kadrą skończy się już w środę.

W tym meczu nikt nie zagrał dobrze, a paru zawodników zagrało wręcz tragicznie. Iwański, Polczak, Błaszczykowski - ci panowie powinni odpocząć od reprezentacji. Zgadzam się z harhausenem w sprawie Polczaka - do niego akurat można mieć najmniejsze pretensje. To solidny ligowiec, nic więcej.

Lewandowski w jedynej sensownej sytuacji pokazał, że jest w kiepskiej formie. Podobnie Peszko. Z Amiki jedynie Gancarczyk nieźle.

U nas Głowa zawalił bramkę, reszta meczu poprawnie ale bez rewelacji.

harthausen 10.10.2009 21:26

i 2-0 prowadzi Słowenia, zawsze to miło, jak wiślakom idzie :D
Ciekawa sytuacja zrobiła się w grupie, tyle, że już bez nas - no życie

christof20 10.10.2009 21:27

Nasza reprezentacja to trup. Niemal czuć było smród zgnilizny. Czesi w sumie nic nie zagrali; i w zupełności im to wystarczyło. Polczak ?? To chyba jakiś żart.

jaitylkoja 10.10.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 802341)
Ten Polczak to tragedia.

Po prostu siię nie znacie, Majewski na konferencji powie że zagrał na miarę możliwości, nikt więcej od niego nie oczekiwał, itd., a winę za bramki ponosi Głowacki :rotfl:

flamengista 10.10.2009 21:29

Pięknie, Engel mówi że w 5 dni nie da się zmienić systemu gry, system nie działa. Już zaczyna się obrona Stefana.

Dobrze, że Szczęsny przynajmniej zachowuje przyzwoitość i Stefana krytykuje.

Lewandowski:

Cytat:

Widać było chęć grania
Chęć owszem, grania nie było:-D

bartek89TS 10.10.2009 21:30

Dziękujemy ! najbardziej z tego meczu podobało mi się jak nasi "pozdrawiali pzpn" MIało być piknie ładnie itd wyszło jak zwykle...Maciuś Iwański miał za ciężką piłke dlatego mu nic nie wychodziło , a Polczak myslał że gra mecz PP w Kobylanach...

Mareq 10.10.2009 21:30

Sprawa jest prosta , postanowiliśmy stworzyć własny specyficzny (poza czeskim i angielskim) styl humoru .
Selekcjonerem został trener , który spuścił(no w 90 %) drużynę I ligową do drugiej ligi , który uczynił jednym z filarów obrony piłkarza który spadł ze swoją drużyną z I ligi do II ligi i który powołał od kilku lat etatowego rezerwowego , żeby uczynić go rezerwowym :)
Majewski pyta odnośnie protestu kibiców , czy takie sytuacje mają miejsce we Włoszech czy Anglii. Ja pytam , czy we Włoszech lub Anglii są tacy kabareciarze , którzy mianowali by trenerów Lecce , Regginy , Torino , Newcastle , M'borough albo WBA na selekcjonerów kadry :)?
Jeżeli by szukać pozytywów w tym kabarecie , to tylko wśród ,,terrorystów i chuliganów'' , którzy w ostatnich minutach jako kibice drużyny przegrywającej 0-2 pociągnęli ,,HSV'' prawie tak jak na Wiśle , przy milczącej akceptacji kibiców drużyny prowadzącej 2-0 .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl