Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ramon01 06.06.2009 21:50

na expekcie jest o 3:00 oni na biezaco poprawiaja starty

rocco_1906 06.06.2009 21:51

zgadza sie,o 3:00 graja:)

na noc jeszcze daje zwyciestwo Detroit HANDICAPEM po kursie 2,7. niechaj seria trwa:D

ramon01 06.06.2009 21:57

jest jeszcze brazylia - bahia i vasco da gama

Robbie92 06.06.2009 23:09

a ja se sledze boliwia-wenezuela i narazie po polowie 0-1 ;/ (boliwia miala karny!)

no i mi jak wielu szwecja zwalila kupon a takze litwa

kupon na jutro:
KRLD-Iran 1x
Katar-Australia x2
Uzbekistan-Japonia x2
ZEA-Korea Płd x2

Kamerun-Maroko 1x
Benin-Sudan 1x
Algeria-Egipt x2
Gwinea-WKS x2
Nigeria-Kenia 1

stawka 5zł ewen.wygrana: 28.50zł

Aro1234 06.06.2009 23:46

A nie mówiłem, że Duńczycy mogą spłatać figla? :> To już pewniak do gry na MŚ. Ciekawe, czy Portugalia wywali Węgrów. No i pozamiatane jeśli chodzi o Szwecję. A Portugalia... no cóż... ;] też się dłuuuuugo męczyła... :> no i remisy Bułgaria-Irlandia, Czarnogóra - Cypr... Ależ szkoda, że se nie zagrałem dzisiaj. :D

na środę:
Szwecja - Malta 1
Finlandia - Rosja X
Anglia - Andora 1
Ukraina - Kazachstan 1
Wyspy Owcze - Serbia 2
Macedonia - Islandia X
Holandia - Norwegia raczej 1.

rocco_1906 07.06.2009 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 741259)
RPA - Polska 1
Albania - Portugalia 2
Argentyna - Kolumbia 1

kurs:3,83
stawka:30
ew.wygrana:114,87

.................................................. ............................................

kusi mnie dzisiaj jeszcze postawic na Kuznetsova w finale RG.widzialem jej 3 ostatnie mecze i zrobila na mnie duze wrazenie swoja siłą i walką. co na to eksperci??:)

RPA 1-0
Portugalia 2-1
Argentyna 1-0

Dziekuje:)

dziekuje rowniez Kuzniecowej :)

i 3lidze norweskiej,finskiej i szwedzkiej:)

Dobranoc:)

zidanemarcin 07.06.2009 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 741050)
Moj dzisiejszy kupon (przez przypadek jeden mecz na jutro):

Stany Zjednoczone - Honduras 1 1,45
Dolcan Zabki - Korona Kielce 2 1,70
Kildare County - Longford Town x2 1,10
Shinnik Yaroslavl - Metallurg Lipetsk 1 1,15
Concordia Piotrkow Trybunalski - Sandecja Nowy Sacz x2 1,11
Słowenia U19 - Holandia U19 x2 1,18

AKO: 4,08
Stawka: 21,19
Maks.wygrana: 86,95



Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 741173)
No to czekam na dwa mecze. Obstawilem jeszcze dwa kupony:

1:
Albania - Portugalia 2 1,30
Kazachstan - Anglia 2 1,10
Islandia - Holandia 2 1,35
Argentyna - Kolumbia 1 1,25
Tunezja - Mozambik 1 1,30

AKO: 3,14
Stawka: 30 zł
Maks.wygrana: 94,11 zł


2.:p
Azerbejdżan - Walia 2 2,10
Urugwaj - Brazylia 2 2,45

Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 1,75
Qatar - Australia 2 1,75

AKo: 15,76 :rotfl:
Stawka: 10 zł
Maks.wygrana: 157,57 zł



Jeszcze wczoraj wrzucilem jeden kupon:

Albania - Portugalia 2 1,30
Islandia - Holandia 2 1,30
Argentyna - Kolumbia 1 1,20
Urugwaj - Brazylia x2 1,35

AKO: 2,74
Stawka: 30 zł
Maks. wygrana: 82,13 zł


:D :D :D
Świetna sobota i piatek. Portugalia niezlego stracha narobila . . . :p

ramon01 07.06.2009 06:46

Kubica lepszy w wyscigu od Heidfelda 1.70
Nigeria - Kenia 1 1.20
Gwinea - WKS 2 1.85

Kurs 3.77

ramon01 07.06.2009 07:00

kamikaze szykujesz juz powoli cos na dzisiaj ? :)

kocham_ts 07.06.2009 07:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocham_ts (Post 741310)
Mam cos takiego:
Serbia - Austria 1
Islandia -Holandia 2
Albania - Portugalia 2
Argentyna -Kolumbia 1
USA - Honduras 1
Kazachstan -Anglia 2

kurs:5.27
Co sadzicie ja sie obawiam jedynie USA?



Szczęśliwie, ale wszytsko weszlo.

ramon01 07.06.2009 07:36

macie jakas dobra strone ze statystykami ?

rocco_1906 07.06.2009 08:00

i jeszcze na koniec Detroit dolozylo troche kasy hehe:) piekne dwa dni:)

ramon01 łap:

http://www.vitisport.cz/index.php?lang=pl

ramon01 07.06.2009 08:04

dzieki :) - dalem detroit tez ale z vasco da gama na kuponie i kostaryka i vasco mi zesralo wszystko :(

zidanemarcin 07.06.2009 08:43

Na dzis tylko jeden kuponik:

Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej x2 1,16
Algeria - Egipt x2 1,38
Benin - Sudan 1x 1,10
Empoli FC - Brescia Calcio 1x 1,15

AKO: 2,03
Stawka: 33,19 zł
Maks.wygrana: 67,21 zł

LuKaS TSW 07.06.2009 08:43

opłaca się dziś zagrać na Lakersów?

tomorow 07.06.2009 09:10

Zajrzyjcie czasem:
http://bukostrefa.bloog.pl/

Robbie92 07.06.2009 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ramon01 (Post 741692)
macie jakas dobra strone ze statystykami ?

http://statystyki.livezone.onet.pl/statistics/onet/ :D

a11 07.06.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 741703)
opłaca się dziś zagrać na Lakersów?

ja się nawet zastanawiam nad: ORL Magic v LA Lakers +6.5/-6.5 2

tak sobie myślę, że ten mecz na pewno będzie innym niż pierwszy gdzie Lakers wygrali 25 punktami, ale w moim odczuciu sporą winę za tak dotkliwą porażkę ponosi trener Orlando. Za długo trzymał na parkiecie J. Nelsona, gość, który nie grał przez tak długi okres nie może w pierwszym meczu po przerwie zagrać 23 minut i to jeszcze całą kwartę praktycznie bez zmiany i to jeszcze w finale gdzie intensywność gry jest zdecydowanie większa. Również gra na dwóch centrów Howard Gortat nie była najlepszym rozwiązaniem bo Magic nie potrafią grać pod kosz zwłaszcza jeśli Nelson jest tak zajechany, że ledwo biega.
Orland poza tym miało słabą skuteczność za 3 a to ich najgroźniejsza broń, w dzisiejszym meczu na pewno będzie lepiej.

Jeśli chodzi o Lakers to przede wszystkim zajedobrze zagrali w defensywie, Ariza i Wolton i czasami Kobe powstrzymali obwodowców, zwłaszcza Turgoglu praktycznie nie istniał. Z kolei Bynum, Odom, Gasol ograniczyli Howarda. I jeśli Lakers znów zagrają tak w obronie to wygrają. Bryant na pewno rzuci swoje, sukces Lakers zależał będzie od dobrego zbilansowanie gry inside/outside. Gasol i Bynum muszą zdobywać punkty bo to ułatwia grę pozostałym.

Ja postawie na wygraną Lekers przynajmniej 6,5 punktami, bo od początku playoff twierdziłem że Orlando to jeszcze nie jest drużyna na mistrza, ba że to nawet nie jest drużyna na finał. Myślę że oni swój planu już dawno zrealizowali i obecne zadania trochę ich przerasta. A w dodatku mając w perspektywie 3 mecze u siebie różnie może być u nich z psychiką w trakcie meczu.

rocco_1906 07.06.2009 10:02

Federer-Soderling
kurs:3,3

Jenson Button-zwyciezca
kurs:2,3

ramon01 07.06.2009 10:54

postawilem koncowke 8 z hakiem i dyszka jest do przodu :D ehehhehe

kameleon2323 07.06.2009 11:13

Empoli-Brescia (1m.) 1x
Gwinea-Wyb.K.Sl. 2
Button J.-(BRAWN GP) zw
Algeria-Egipt x2
J.Hampel (10,5 pkt) 1
Bydgoszcz-Leszno 1

nie ma to jak prowadzic 4 punktami przed 15 wyscigiem i zremisowac no kur** mac! :(


wklad 5zl
Do Wygrania 92.28


jaro1985r 07.06.2009 12:20

Egipt-Holandia (turniej do lat 20) 2 1,65
Gwinea -Wybrzeze Kosci Sloniowej 2 1,90
Rosberg-Kubica 2 1,95

2z3 za 120 zł do wygrania 402,30

zidanemarcin 07.06.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 741825)
Egipt-Holandia (turniej do lat 20) 2 1,65
Gwinea -Wybrzeze Kosci Sloniowej 2 1,90
Rosberg-Kubica 2 1,95

2z3 za 120 zł do wygrania 402,30


Ciezki kupon. Kazdy typ bardzo niepewny. Naprawde bedzie ciezko.

WALDI1988 07.06.2009 12:55

poszlo takie coś : ( zeby miec fundusze na noc )

Robert Kubica - Nick Heidfeld
1
1.67
Nigeria (0) - Kenya (1)
1
1.43
Algeria - Egypt
X2
1.34
Benin - Sudan
Under 2,5
1.65
Kombinacje
1
Stawka
5,00
Możliwa wygrana
26,40

jaro1985r 07.06.2009 13:03

Rosberg-Kubica 2
Wie ktoś jak jest liczony kupon gdy obydwa nie dojadądo mety?

Speedy 07.06.2009 13:12

http://img268.imageshack.us/my.php?i...istrzostwo.png

nie życze nikomu... ;/

konrad1991tsw 07.06.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 741864)
Rosberg-Kubica 2
Wie ktoś jak jest liczony kupon gdy obydwa nie dojadądo mety?

Na 99% za zwycięzcę uznają tego który przejedzie więcej okrążeń.

A ode mnie taki typ:
Pro Patria - Reggiana 3.20
Baraże o awans do Serie B. W pierwszym meczu na boisku Reggiany wygrał zespół Pro Patrii 5-4. Daje im to solidne podstawy przed meczem rewanżowym. Pro Patria u siebie radzi sobie dobrze, w sezonie zasadniczym mieli bilans 10-4-3. Goście na wyjazdach grają średnio, 4-8-5. Poza tym Reggiana jest w średniej formie. W końcówce sezonu przegrywali z Cremonense i Padovą, a grę w barażach uratowali remisem ze słabym Sambenedettese. Pro Patria też trochę zawodziła, remisy z Padovą i Veroną, wygrana z Portugruaro i porażka z Ravenną. Poza tym gospodarze mają sporą zaliczkę z wyjazdu i raczej będą starali się kontrolowac wynik, bez nadmiernego ryzyka. W tym sezonie na boisku Pro Patrii była 1-0 dla Reggiany. Wydaje mi się że w tych okolicznościach remis jest dobrym typem na ten mecz.

rocco_1906 07.06.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 741738)
Federer-Soderling
kurs:3,3

Jenson Button-zwyciezca
kurs:2,3

Soderling zagrał jak ostatnia.... i nie sprawił niespodzianki;/ takze sukces polowiczny:)

kameleon2323 07.06.2009 18:24

wie ktos co sie dzieje z meczem Gwinea - Wybrzeze Koscie Sloniowej??

LuKaS TSW 07.06.2009 18:30

30 minuta i 0-0 jak narazie przynajmniej na www.livescore.com

kameleon2323 07.06.2009 18:31

a u mnie jest ze mecz sie nie odbyl..... dobra dzieki za link ale i tak mi to juz nic nie da jak Bydzia zremisowala

ramon01 07.06.2009 18:35

0-0 35min, macie jakies pomysly jeszcze na dzis ? :)

konrad1991tsw 07.06.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 741920)
Pro Patria - Reggiana 3.20
Baraże o awans do Serie B. W pierwszym meczu na boisku Reggiany wygrał zespół Pro Patrii 5-4. Daje im to solidne podstawy przed meczem rewanżowym. Pro Patria u siebie radzi sobie dobrze, w sezonie zasadniczym mieli bilans 10-4-3. Goście na wyjazdach grają średnio, 4-8-5. Poza tym Reggiana jest w średniej formie. W końcówce sezonu przegrywali z Cremonense i Padovą, a grę w barażach uratowali remisem ze słabym Sambenedettese. Pro Patria też trochę zawodziła, remisy z Padovą i Veroną, wygrana z Portugruaro i porażka z Ravenną. Poza tym gospodarze mają sporą zaliczkę z wyjazdu i raczej będą starali się kontrolowac wynik, bez nadmiernego ryzyka. W tym sezonie na boisku Pro Patrii była 1-0 dla Reggiany. Wydaje mi się że w tych okolicznościach remis jest dobrym typem na ten mecz.

3-2 WTOPA

W 93 minucie padł gol na 3-2 :foch:

zidanemarcin 07.06.2009 20:04

no to mi zostal jeszcze jeden mecz ;) mam nadzieje, ze Egipt nie przegra. Jak mi wejdzie to obstawie jeszcze cos na noc.

jaro1985r 07.06.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 741825)
Egipt-Holandia (turniej do lat 20) 2 1,65
Gwinea -Wybrzeze Kosci Sloniowej 2 1,90
Rosberg-Kubica 2 1,95

2z3 za 120 zł do wygrania 402,30

lipa, dzieki Bogu w zakaladach Live na Kubicy i przedewszystkim Federerze dzisiaj do przodu ponad 300 zł :) a więc weekend udany :)

LuKaS TSW 07.06.2009 22:07

Chorwacja-Cypr jeden mecz tylko mi nie siadł ciekawe ile osób jeszcze ego nie trafiło:| w środę się odkuje mam nadzieję

Konrad,oba te dwumecze miały ciekawy przebieg Reggiana w obu wygrywała i dostała w tyłek,mi siadło Lanciano z tej ligi

rocco_1906 08.06.2009 09:43

Turniej w Toulonie:

Francja-Chile x2

kurs:1,71

konrad1991tsw 08.06.2009 11:18

Dzisiaj trochę odważniej
Grecja - Polska 1.95
W zainagurowanych wczoraj Mistrzostwach Europy nie daję Polkom wielkich szans na sukces. Wczoraj przegrały one z gospodynieami, Łotyszkami, 52-86. Polki prezentowały fatalną skutecznośc, za 2 pkt. miały zaledwie 37%, a za 3 pkt. tylko 14% !!! Jedynie rzuty wolne nieco ratowały sytuacje (75%).Fatalną informacją z Polskiego obozu jest kontuzja Naszej liderki Agnieszki Bibrzyckiej: "Kontuzja Agnieszki Bibrzyckiej jest poważna i wygląda na to, że w poniedziałkowym meczu z Grecją nie wystąpi." Wczoraj najlepiej punktowała z Polek Ewelina Kobryn (15pkt.) a żadna z pozostałych zawodniczek nie przekroczyła nawet 7 pkt. Grecja natomiast w pierwszym dniu imprezy ograła Węgry 59 - 43. Dobrze zagrały Eva Maltsi i Styliani Kaltsidou, które zdobyły po 19pkt. Pozostałe zawodniczki wspierały je dosyc dobrze. Grecja dzisiaj zagra w pełnym składzie, liderki są w dobrej formie i napewno chciałyby po 2 meczach miec komplet punktów. A osłabione i będące w kiepskiej formie Polki raczej nie są w stanie tego meczu wygrac.

Ljubicic I. - Stakhovsky S. 2.30
Po French Open przenosimy się na korty trawiaste Queens'u. Stawiam na Ukraińca Stakhovsky'ego z klku powodów, a mianowicie:
1. Ljubicic jest ostatnio w kiepskiej formie (porażka w 1 rundzie RG, odpadnięcie z challengera w Prostejovie z Janem Hajkiem)
2. Niezła forma Stakhovsky'ego (na RG ograł Dabula, przegrał z Djokovicem).
3. Stakhovsky na trawie Queensu rozegrał już 3 mecze i nie stracił nawet seta (2-0 z Eatonem, 2-0 z Matosevicem, 2-0 z Beckiem), a więc jest lepiej przystosowany do gry niż Ljubicic (nie grał jeszcze w tym roku na trawie).
4. Bilans H2H: 1-0 dla Stakhovsky'ego (7-5,6-4 w Zagrzebiu w zeszłym roku).
5. Kurs patrząc na okoliczności zachęcający

Zapraszam do odwiedzania forum http://1x2.pun.pl/

rocco_1906 08.06.2009 11:22

co prawda do meczów zostało troche czasu ale polecam zagrac na:

Irak-Polska 1 3,6
Ekwador-Argentyna 1 3,1

ew. z podporka jak ktos ma obawy oba dac:)

Martinho 08.06.2009 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 742340)
Dzisiaj trochę odważniej
Ljubicic I. - Stakhovsky S. 2.30
Po French Open przenosimy się na korty trawiaste Queens'u. Stawiam na Ukraińca Stakhovsky'ego z klku powodów, a mianowicie:
1. Ljubicic jest ostatnio w kiepskiej formie (porażka w 1 rundzie RG, odpadnięcie z challengera w Prostejovie z Janem Hajkiem)
2. Niezła forma Stakhovsky'ego (na RG ograł Dabula, przegrał z Djokovicem).
3. Stakhovsky na trawie Queensu rozegrał już 3 mecze i nie stracił nawet seta (2-0 z Eatonem, 2-0 z Matosevicem, 2-0 z Beckiem), a więc jest lepiej przystosowany do gry niż Ljubicic (nie grał jeszcze w tym roku na trawie).
4. Bilans H2H: 1-0 dla Stakhovsky'ego (7-5,6-4 w Zagrzebiu w zeszłym roku).
5. Kurs patrząc na okoliczności zachęcający

Zapraszam do odwiedzania forum http://1x2.pun.pl/

Dokladnie, korty trawiaste, Chorwat ostatnio bdb serwuje, a to ma decydujacy wplyw na gre na tak szybkiej nawierzchni. Ljuba juz w tym roku potwierdzil ze forma zwyzkuje w porownaniu do lat poprzednich. Bdb czuje sie na trawie. Jak znasz sie (powieedzmy) na tenisie to te analizy pisze sensowne, a nie ze Ljubcic przegral w pierwszej rundzie RG to jest cieniak(2-3 z bdb clayowcem JC Ferrero)
a Stakhowsky w pierwszej wygral z ogórkiem ale w drugiej odpadl( z Djokovicem ktorego mial na widelcu i w dwoch kolejnych stach prowadizl 4-2 by je przegrac) to jest git forma...

Mam nadzieje ze nie grales tego za gruba stawke bo ja szanse Ljubcicia ocenilbym na 7,5/10


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl