![]() |
na expekcie jest o 3:00 oni na biezaco poprawiaja starty
|
zgadza sie,o 3:00 graja:)
na noc jeszcze daje zwyciestwo Detroit HANDICAPEM po kursie 2,7. niechaj seria trwa:D |
jest jeszcze brazylia - bahia i vasco da gama
|
a ja se sledze boliwia-wenezuela i narazie po polowie 0-1 ;/ (boliwia miala karny!)
no i mi jak wielu szwecja zwalila kupon a takze litwa kupon na jutro: KRLD-Iran 1x Katar-Australia x2 Uzbekistan-Japonia x2 ZEA-Korea Płd x2 Kamerun-Maroko 1x Benin-Sudan 1x Algeria-Egipt x2 Gwinea-WKS x2 Nigeria-Kenia 1 stawka 5zł ewen.wygrana: 28.50zł |
A nie mówiłem, że Duńczycy mogą spłatać figla? :> To już pewniak do gry na MŚ. Ciekawe, czy Portugalia wywali Węgrów. No i pozamiatane jeśli chodzi o Szwecję. A Portugalia... no cóż... ;] też się dłuuuuugo męczyła... :> no i remisy Bułgaria-Irlandia, Czarnogóra - Cypr... Ależ szkoda, że se nie zagrałem dzisiaj. :D
na środę: Szwecja - Malta 1 Finlandia - Rosja X Anglia - Andora 1 Ukraina - Kazachstan 1 Wyspy Owcze - Serbia 2 Macedonia - Islandia X Holandia - Norwegia raczej 1. |
Cytat:
Portugalia 2-1 Argentyna 1-0 Dziekuje:) dziekuje rowniez Kuzniecowej :) i 3lidze norweskiej,finskiej i szwedzkiej:) Dobranoc:) |
Cytat:
Cytat:
Jeszcze wczoraj wrzucilem jeden kupon: Albania - Portugalia 2 1,30 Islandia - Holandia 2 1,30 Argentyna - Kolumbia 1 1,20 Urugwaj - Brazylia x2 1,35 AKO: 2,74 Stawka: 30 zł Maks. wygrana: 82,13 zł :D :D :D Świetna sobota i piatek. Portugalia niezlego stracha narobila . . . :p |
Kubica lepszy w wyscigu od Heidfelda 1.70
Nigeria - Kenia 1 1.20 Gwinea - WKS 2 1.85 Kurs 3.77 |
kamikaze szykujesz juz powoli cos na dzisiaj ? :)
|
Cytat:
Szczęśliwie, ale wszytsko weszlo. |
macie jakas dobra strone ze statystykami ?
|
i jeszcze na koniec Detroit dolozylo troche kasy hehe:) piekne dwa dni:)
ramon01 łap: http://www.vitisport.cz/index.php?lang=pl |
dzieki :) - dalem detroit tez ale z vasco da gama na kuponie i kostaryka i vasco mi zesralo wszystko :(
|
Na dzis tylko jeden kuponik:
Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej x2 1,16 Algeria - Egipt x2 1,38 Benin - Sudan 1x 1,10 Empoli FC - Brescia Calcio 1x 1,15 AKO: 2,03 Stawka: 33,19 zł Maks.wygrana: 67,21 zł |
opłaca się dziś zagrać na Lakersów?
|
Zajrzyjcie czasem:
http://bukostrefa.bloog.pl/ |
Cytat:
|
Cytat:
tak sobie myślę, że ten mecz na pewno będzie innym niż pierwszy gdzie Lakers wygrali 25 punktami, ale w moim odczuciu sporą winę za tak dotkliwą porażkę ponosi trener Orlando. Za długo trzymał na parkiecie J. Nelsona, gość, który nie grał przez tak długi okres nie może w pierwszym meczu po przerwie zagrać 23 minut i to jeszcze całą kwartę praktycznie bez zmiany i to jeszcze w finale gdzie intensywność gry jest zdecydowanie większa. Również gra na dwóch centrów Howard Gortat nie była najlepszym rozwiązaniem bo Magic nie potrafią grać pod kosz zwłaszcza jeśli Nelson jest tak zajechany, że ledwo biega. Orland poza tym miało słabą skuteczność za 3 a to ich najgroźniejsza broń, w dzisiejszym meczu na pewno będzie lepiej. Jeśli chodzi o Lakers to przede wszystkim zajedobrze zagrali w defensywie, Ariza i Wolton i czasami Kobe powstrzymali obwodowców, zwłaszcza Turgoglu praktycznie nie istniał. Z kolei Bynum, Odom, Gasol ograniczyli Howarda. I jeśli Lakers znów zagrają tak w obronie to wygrają. Bryant na pewno rzuci swoje, sukces Lakers zależał będzie od dobrego zbilansowanie gry inside/outside. Gasol i Bynum muszą zdobywać punkty bo to ułatwia grę pozostałym. Ja postawie na wygraną Lekers przynajmniej 6,5 punktami, bo od początku playoff twierdziłem że Orlando to jeszcze nie jest drużyna na mistrza, ba że to nawet nie jest drużyna na finał. Myślę że oni swój planu już dawno zrealizowali i obecne zadania trochę ich przerasta. A w dodatku mając w perspektywie 3 mecze u siebie różnie może być u nich z psychiką w trakcie meczu. |
Federer-Soderling
kurs:3,3 Jenson Button-zwyciezca kurs:2,3 |
postawilem koncowke 8 z hakiem i dyszka jest do przodu :D ehehhehe
|
Empoli-Brescia (1m.) 1x
Gwinea-Wyb.K.Sl. 2 Button J.-(BRAWN GP) zw Algeria-Egipt x2 J.Hampel (10,5 pkt) 1 Bydgoszcz-Leszno 1 nie ma to jak prowadzic 4 punktami przed 15 wyscigiem i zremisowac no kur** mac! :( wklad 5zl Do Wygrania 92.28 |
Egipt-Holandia (turniej do lat 20) 2 1,65
Gwinea -Wybrzeze Kosci Sloniowej 2 1,90 Rosberg-Kubica 2 1,95 2z3 za 120 zł do wygrania 402,30 |
Cytat:
Ciezki kupon. Kazdy typ bardzo niepewny. Naprawde bedzie ciezko. |
poszlo takie coś : ( zeby miec fundusze na noc )
Robert Kubica - Nick Heidfeld 1 1.67 Nigeria (0) - Kenya (1) 1 1.43 Algeria - Egypt X2 1.34 Benin - Sudan Under 2,5 1.65 Kombinacje1 Stawka5,00 Możliwa wygrana26,40 |
Rosberg-Kubica 2
Wie ktoś jak jest liczony kupon gdy obydwa nie dojadądo mety? |
|
Cytat:
A ode mnie taki typ: Pro Patria - Reggiana 3.20 Baraże o awans do Serie B. W pierwszym meczu na boisku Reggiany wygrał zespół Pro Patrii 5-4. Daje im to solidne podstawy przed meczem rewanżowym. Pro Patria u siebie radzi sobie dobrze, w sezonie zasadniczym mieli bilans 10-4-3. Goście na wyjazdach grają średnio, 4-8-5. Poza tym Reggiana jest w średniej formie. W końcówce sezonu przegrywali z Cremonense i Padovą, a grę w barażach uratowali remisem ze słabym Sambenedettese. Pro Patria też trochę zawodziła, remisy z Padovą i Veroną, wygrana z Portugruaro i porażka z Ravenną. Poza tym gospodarze mają sporą zaliczkę z wyjazdu i raczej będą starali się kontrolowac wynik, bez nadmiernego ryzyka. W tym sezonie na boisku Pro Patrii była 1-0 dla Reggiany. Wydaje mi się że w tych okolicznościach remis jest dobrym typem na ten mecz. |
Cytat:
|
wie ktos co sie dzieje z meczem Gwinea - Wybrzeze Koscie Sloniowej??
|
30 minuta i 0-0 jak narazie przynajmniej na www.livescore.com
|
a u mnie jest ze mecz sie nie odbyl..... dobra dzieki za link ale i tak mi to juz nic nie da jak Bydzia zremisowala
|
0-0 35min, macie jakies pomysly jeszcze na dzis ? :)
|
Cytat:
W 93 minucie padł gol na 3-2 :foch: |
no to mi zostal jeszcze jeden mecz ;) mam nadzieje, ze Egipt nie przegra. Jak mi wejdzie to obstawie jeszcze cos na noc.
|
Cytat:
|
Chorwacja-Cypr jeden mecz tylko mi nie siadł ciekawe ile osób jeszcze ego nie trafiło:| w środę się odkuje mam nadzieję
Konrad,oba te dwumecze miały ciekawy przebieg Reggiana w obu wygrywała i dostała w tyłek,mi siadło Lanciano z tej ligi |
Turniej w Toulonie:
Francja-Chile x2 kurs:1,71 |
Dzisiaj trochę odważniej
Grecja - Polska 1.95 W zainagurowanych wczoraj Mistrzostwach Europy nie daję Polkom wielkich szans na sukces. Wczoraj przegrały one z gospodynieami, Łotyszkami, 52-86. Polki prezentowały fatalną skutecznośc, za 2 pkt. miały zaledwie 37%, a za 3 pkt. tylko 14% !!! Jedynie rzuty wolne nieco ratowały sytuacje (75%).Fatalną informacją z Polskiego obozu jest kontuzja Naszej liderki Agnieszki Bibrzyckiej: "Kontuzja Agnieszki Bibrzyckiej jest poważna i wygląda na to, że w poniedziałkowym meczu z Grecją nie wystąpi." Wczoraj najlepiej punktowała z Polek Ewelina Kobryn (15pkt.) a żadna z pozostałych zawodniczek nie przekroczyła nawet 7 pkt. Grecja natomiast w pierwszym dniu imprezy ograła Węgry 59 - 43. Dobrze zagrały Eva Maltsi i Styliani Kaltsidou, które zdobyły po 19pkt. Pozostałe zawodniczki wspierały je dosyc dobrze. Grecja dzisiaj zagra w pełnym składzie, liderki są w dobrej formie i napewno chciałyby po 2 meczach miec komplet punktów. A osłabione i będące w kiepskiej formie Polki raczej nie są w stanie tego meczu wygrac. Ljubicic I. - Stakhovsky S. 2.30 Po French Open przenosimy się na korty trawiaste Queens'u. Stawiam na Ukraińca Stakhovsky'ego z klku powodów, a mianowicie: 1. Ljubicic jest ostatnio w kiepskiej formie (porażka w 1 rundzie RG, odpadnięcie z challengera w Prostejovie z Janem Hajkiem) 2. Niezła forma Stakhovsky'ego (na RG ograł Dabula, przegrał z Djokovicem). 3. Stakhovsky na trawie Queensu rozegrał już 3 mecze i nie stracił nawet seta (2-0 z Eatonem, 2-0 z Matosevicem, 2-0 z Beckiem), a więc jest lepiej przystosowany do gry niż Ljubicic (nie grał jeszcze w tym roku na trawie). 4. Bilans H2H: 1-0 dla Stakhovsky'ego (7-5,6-4 w Zagrzebiu w zeszłym roku). 5. Kurs patrząc na okoliczności zachęcający Zapraszam do odwiedzania forum http://1x2.pun.pl/ |
co prawda do meczów zostało troche czasu ale polecam zagrac na:
Irak-Polska 1 3,6 Ekwador-Argentyna 1 3,1 ew. z podporka jak ktos ma obawy oba dac:) |
Cytat:
a Stakhowsky w pierwszej wygral z ogórkiem ale w drugiej odpadl( z Djokovicem ktorego mial na widelcu i w dwoch kolejnych stach prowadizl 4-2 by je przegrac) to jest git forma... Mam nadzieje ze nie grales tego za gruba stawke bo ja szanse Ljubcicia ocenilbym na 7,5/10 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl