![]() |
pełna zgoda, że na tym etapie rozgrywek prestiż i poziom rozgrywek raczej średni.
Ale na pewno i tak lepszy i ciekawszy niż programy publicystyczne z udziałem polityków czy dziennikarzy. Tym zawodom należy się sezon urlopowy by wypoczęli a i nam się też jakiś oddech od ich przemyśleń i opinii nie zawadzi. Co szkodzi nic nie warte zapchajdziury zastąpić innymi ? Przynajmniej odmiana będzie. |
Cytat:
Z tego co wyczytałem prawa do LE ma Polsat,tylko..ze ..od fazy grupowej. W zeszlym tygodniu mialo sie zdajsie rozstrzygnac czy el do tej fazy bedzie maiala TVP czy Poslat,jak zwykle nic sie nie rozstrzygnelo,wiec meczu w TV nie bedzie, Zreszta w Czarnogorze 2 stacje tez nie zdecydowaly sie transmije,wola jakas pilke wodna czy cos. |
Naszego meczu jak narazie tez nikt nie ma ochoty pokazywać
|
Odnośnie czwartkowego meczu
http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...?Artykul=52391 |
Ma być na RTCG, 334 kanał Cyfry.
|
A tu jest dyskusja odnośnie transmisji w necie: http://polishfootbal.blogspot.com/
|
Nie będzie go na RTCG, tylko na RTCG2 dostępnym tylko z odbiorników naziemnych.
http://www.rtcg.me/index.php/program...ma/rtv-stanice |
Cytat:
Zobaczymy wieczorem. |
z tego blooga wyczytałem ze Wisły ma nie być w TV to prawda?
|
Spokojnie jest jeszcze czas na to, że Wisła sprzeda prawa jakiejś stacji (najprawdopodobniej Polsat) prawa do transmisji swoich spotkań ;)
|
Jakby ktos chcial link do Meczu Polonii Warszawa nie wiem czy transmisja jest pewna bo nie wiadomo czy gruzniska TV bedzie nadawac ale daje link http://je.pl/3zvn
|
Zdaje się że kanał Public Sport 2 na Sopcast nadaje to spotkanie.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia Kanał 56947 |
Dzieki za linka, ale miejmy nadzieje że będzie na 334 kanale :).
Cytat:
|
Nie będzie meczu Poloni ?
|
a o której ten mecz bo jak narazie jakieś szarpidruty tam sie kiszą :]
|
Na 334 kanale nie ma nic...
Chyba faktycznie to na tym drugim kanale, którego na C+ nie ma będzie. |
No niestety nie ma transmisji. Zostaje relacja tekstowa na stronie Polonii lub uefa:
http://ksppolonia.com/web/index.php?typ=relacja&id=13 http://www.uefa.com/live/competition...503/index.html |
"Niestety nie bedzie transmisji Video bo Gruźniska TV nadaje tylko na kanale dostepnym w Gruzji "
No to pooglądne ...:-/ Ktoś z wyjatkiem gruzinów to transmituje ?? Jak coś to tu jest relacja tekstowa : http://www.uefa.com/live/competition...503/index.html |
Gruzinska TV nigdy nie miala zamiaru tego meczu transmitowac... :rotfl:
|
Do przerwy remisują z vicemistrzem Czarnogóry, porażka...
|
eMTe Wisła nie z takimi zespołami d przerwy remisowała albo nawet przegrywała. To Twój komentarz jest żałosny, bo wypowiadasz sie w sposób zdeklarowany na temat czegoś czego nie widzisz i nie masz o tym pojęcia. Z relacji na stonce KSP piszą ze Polonia ma naprawde znaczną przewagę i tylko nielelności zawdzięczają 0-0. Remis na wyjeździe nei jest żeczą złą, a czas działa na korzyść Poloni , za tydzień będzie lepiej przygotowana.
|
Cytat:
Przecież Czarnogóra ma przyzwoitych technicznie piłkarzy (dawna Jugosławia) , o co chodzi? Owszem w rankingu nisko ale od kiedy grają kluby z Czarnogóry w Europie? |
Dokładnie... Dobrze ,ze nie trafili na takie gruzińskie Zestafoni bo oni leją irlandczyków z północy po pierwszej polowie 4:0, a jeżeli para napastników Gelashvili - Grigalashvili nie przystopuje to może się skonczyć dużo wyżej.
Z relacjii wynika ,że mecz jak narazie takich nie mrawy ( z przewagą Polonii).Wydaje się ,że na typowe 0:0 i tak może się to skończyć. |
Cytat:
Polonia powinna rzucić wszystko na jedną szalę. 0:0 jest wynikiem niebezpiecznym pod kątem rewanżu. Po 52 minutach w sytuacjach bramkowych 6:1 dla Czarnych Koszul. |
Gol dla Poloni 1-0 Igor Kozioł strzelcem.
|
Gol brawo Polonia
|
no bravo dla poloni niech podwyższa na 2:0 i po sprawie
|
I dobrze, trzeba kibicowac polskim zespolom w Europie.
|
Brawo Polonia, jeszcze jedna brameczka by się sprzydała na 2-0 i rewanż byłby w miare spokojny
|
Bardzo dobrze. Im więcej polskich drużyn w kolejnych fazach eliminacji tym lepiej.
Teraz spróbować podwyższyć i na luzie w rewanżu.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl