Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

harthausen 30.06.2009 04:33

pełna zgoda, że na tym etapie rozgrywek prestiż i poziom rozgrywek raczej średni.
Ale na pewno i tak lepszy i ciekawszy niż programy publicystyczne z udziałem polityków czy dziennikarzy.
Tym zawodom należy się sezon urlopowy by wypoczęli a i nam się też jakiś oddech od ich przemyśleń i opinii nie zawadzi.
Co szkodzi nic nie warte zapchajdziury zastąpić innymi ? Przynajmniej odmiana będzie.

Wojtas 30.06.2009 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 753661)
na zbity pysk powinny polecieć wszystkie mendy w telewizji publicznej, które mają jakikolwiek wpływ na program, jeśli tych meczy nie puszczą.
Im się już całkiem w główkach poprzewracało, na temat tego od czego są.


Z tego co wyczytałem prawa do LE ma Polsat,tylko..ze ..od fazy grupowej.

W zeszlym tygodniu mialo sie zdajsie rozstrzygnac czy el do tej fazy bedzie maiala TVP czy Poslat,jak zwykle nic sie nie rozstrzygnelo,wiec meczu w TV nie bedzie,

Zreszta w Czarnogorze 2 stacje tez nie zdecydowaly sie transmije,wola jakas pilke wodna czy cos.

szczaq21 30.06.2009 14:48

Naszego meczu jak narazie tez nikt nie ma ochoty pokazywać

marco94 30.06.2009 18:07

Odnośnie czwartkowego meczu
http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...?Artykul=52391

RecordAble 02.07.2009 17:35

Ma być na RTCG, 334 kanał Cyfry.

thomasson 02.07.2009 17:41

A tu jest dyskusja odnośnie transmisji w necie: http://polishfootbal.blogspot.com/

pan Dudi 02.07.2009 17:43

Nie będzie go na RTCG, tylko na RTCG2 dostępnym tylko z odbiorników naziemnych.

http://www.rtcg.me/index.php/program...ma/rtv-stanice

RecordAble 02.07.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 755366)
Nie będzie go na RTCG, tylko na RTCG2 dostępnym tylko z odbiorników naziemnych.

http://www.rtcg.me/index.php/program...ma/rtv-stanice

Na tej stronie jest napisane, że mecz będzie na RTCG2. A ten mecz co miał iść na RTCG2 o 17:30 idzie też na RTCG, na cyfrze.
Zobaczymy wieczorem.

marcinugorek 02.07.2009 17:58

z tego blooga wyczytałem ze Wisły ma nie być w TV to prawda?

Santosinho 02.07.2009 18:32

Spokojnie jest jeszcze czas na to, że Wisła sprzeda prawa jakiejś stacji (najprawdopodobniej Polsat) prawa do transmisji swoich spotkań ;)

Snoop1906 02.07.2009 18:48

Jakby ktos chcial link do Meczu Polonii Warszawa nie wiem czy transmisja jest pewna bo nie wiadomo czy gruzniska TV bedzie nadawac ale daje link http://je.pl/3zvn

iiYama 02.07.2009 19:12

Zdaje się że kanał Public Sport 2 na Sopcast nadaje to spotkanie.

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Kanał 56947

Perel 02.07.2009 19:14

Dzieki za linka, ale miejmy nadzieje że będzie na 334 kanale :).
Cytat:

Jakby ktos chcial link do Meczu Polonii Warszawa nie wiem czy transmisja jest pewna bo nie wiadomo czy gruzniska TV bedzie nadawac ale daje link http://je.pl/3zvn
Gruzińska tv nadaje mecz polskiej i czarnogórskiej drużyny w 1 rundzie ligi europejskiej?

WISŁA 1906 NH 02.07.2009 19:35

Nie będzie meczu Poloni ?

Rumi 02.07.2009 19:36

a o której ten mecz bo jak narazie jakieś szarpidruty tam sie kiszą :]

kieu 02.07.2009 19:38

Na 334 kanale nie ma nic...
Chyba faktycznie to na tym drugim kanale, którego na C+ nie ma będzie.

Perel 02.07.2009 19:41

No niestety nie ma transmisji. Zostaje relacja tekstowa na stronie Polonii lub uefa:
http://ksppolonia.com/web/index.php?typ=relacja&id=13
http://www.uefa.com/live/competition...503/index.html

matizaq 02.07.2009 19:42

"Niestety nie bedzie transmisji Video bo Gruźniska TV nadaje tylko na kanale dostepnym w Gruzji "
No to pooglądne ...:-/

Ktoś z wyjatkiem gruzinów to transmituje ??
Jak coś to tu jest relacja tekstowa :
http://www.uefa.com/live/competition...503/index.html

Shizuke 02.07.2009 19:54

Gruzinska TV nigdy nie miala zamiaru tego meczu transmitowac... :rotfl:

eMTe 02.07.2009 20:21

Do przerwy remisują z vicemistrzem Czarnogóry, porażka...

Angmir 02.07.2009 20:28

eMTe Wisła nie z takimi zespołami d przerwy remisowała albo nawet przegrywała. To Twój komentarz jest żałosny, bo wypowiadasz sie w sposób zdeklarowany na temat czegoś czego nie widzisz i nie masz o tym pojęcia. Z relacji na stonce KSP piszą ze Polonia ma naprawde znaczną przewagę i tylko nielelności zawdzięczają 0-0. Remis na wyjeździe nei jest żeczą złą, a czas działa na korzyść Poloni , za tydzień będzie lepiej przygotowana.

Ogryzek 02.07.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 755444)
Do przerwy remisują z vicemistrzem Czarnogóry, porażka...

Remis - nie porażka:)

Przecież Czarnogóra ma przyzwoitych technicznie piłkarzy (dawna Jugosławia) , o co chodzi? Owszem w rankingu nisko ale od kiedy grają kluby z Czarnogóry w Europie?

matizaq 02.07.2009 20:31

Dokładnie... Dobrze ,ze nie trafili na takie gruzińskie Zestafoni bo oni leją irlandczyków z północy po pierwszej polowie 4:0, a jeżeli para napastników Gelashvili - Grigalashvili nie przystopuje to może się skonczyć dużo wyżej.
Z relacjii wynika ,że mecz jak narazie takich nie mrawy ( z przewagą Polonii).Wydaje się ,że na typowe 0:0 i tak może się to skończyć.

prober 02.07.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 755444)
Do przerwy remisują z vicemistrzem Czarnogóry, porażka...

Opanuj się człowieku. 0:0 to nie porażka.

Polonia powinna rzucić wszystko na jedną szalę. 0:0 jest wynikiem niebezpiecznym pod kątem rewanżu.

Po 52 minutach w sytuacjach bramkowych 6:1 dla Czarnych Koszul.

Angmir 02.07.2009 20:42

Gol dla Poloni 1-0 Igor Kozioł strzelcem.

-Goral- 02.07.2009 20:43

Gol brawo Polonia

marcinugorek 02.07.2009 20:43

no bravo dla poloni niech podwyższa na 2:0 i po sprawie

Maciuś 02.07.2009 20:43

I dobrze, trzeba kibicowac polskim zespolom w Europie.

WISŁA 1906 NH 02.07.2009 20:45

Brawo Polonia, jeszcze jedna brameczka by się sprzydała na 2-0 i rewanż byłby w miare spokojny

kieu 02.07.2009 20:45

Bardzo dobrze. Im więcej polskich drużyn w kolejnych fazach eliminacji tym lepiej.
Teraz spróbować podwyższyć i na luzie w rewanżu..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl