![]() |
Gol, Brawo Clebi :d
|
Jak "Oni" moga skapic pieniadze na taki zespol? Jestesmy Wielcy,Wisla jest Wielka!
|
Cytat:
Mecze Wisełki powinien komentować sprawozdawcy z Kraka (są tacy), a pomocniczy zamiast zapatrzonego w siebie głupka Szczęsnego choćby Andrzej Iwan. Wtedy da się słuchać . |
Dawidowski za Zienczuka, o dzizes:P oby to byla trafna zmiana.
|
chociaż tyle :)
|
GratulujĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
No i zajebiście. Jak dla mnie to styknie :D
Wygraliśmy z (moim zdaniem) najlepszą drużyną świata, która grała w najmocniejszym składzie, naszym okrojonym nieźle zespołem (Sobol, Mauro, Głowa...). Wynik idzie w świat :) No może z najmocniejszym składem FCB przesadziłem bo nie ma Messiego, Marqueza i Milito. |
Cytat:
|
Czego się czepiacie Szczęsnego, fajnie komentował. Tylko ten drugi komentator nieco przesadzał z tym "pisaniem historii". Zwycięstwo z Barcą to super sprawa, ale nieco za dużo przesady w twierdzeniu o pisaniu historii.
|
Szczęście jest potrzebne! Dzisiaj było przy Wiśle! Ale szczęściu trzeba pomóc i piłkarze pomogli:D
Co jak co ale Wisła jako pierwsza pokonała Barcelone, wcześniej jako pierwsza wyeliminowała Hiszpański zespół (Saragossa) :) |
I 1 punkt do rankingu:)
|
Jak ja nie moge czytać tych idiotow z Onetu. Skoro byl to sparing to niech przypomną sobie ostatnie sparingi Barcy i wysokie wygrane w kazdym z nich. To, ze idzie wynik w Świat to nic. Najwazniejsze są PUNKTY i krok ku rozstawieniu w przyszlym sezonie.
|
miły wynik, trochę ukoił ból :). Całkiem nieżle Singlar, Diaz, Pawełek, Piotr Brożek i Baszczu . Nawet Łobo parę razy zakręcił :).
|
Mam nadzieję że ten wysiłek zostanie nagrodzony i znajdzie się jakaś dobra dusza co wesprze nas finansowo:)
|
Pilkarzom oraz calemu sztabowi szkoleniowemu chcialem podziekowac i pogratulowac :-)
|
Nie no aż sie łza w oku kręci jak WISEŁKA wygrywa z tak słynnym zespołem (tylko żałuje że nie byłem w Krakowie) ale tak jestem ,D,UMNY
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że wygrana to wygrana. Gratulacje dla Wisły. A teraz wpadniecie na AC Milan:-p |
Po raz kolejny potwierdzilo się, że Wisła woli grać na prawą stronę:D
Wielkie wydarzenie, pewnie wszystkie media będą o tym jutro cały dzień trąbić. |
Cytat:
|
Naszym pewnosc siebie po takim meczu podskoczy o +5 i to tez ma jakis wymiar.
Zawsze Skorza ich bedzie mogl mobilizowac: "Z Barca zescie wygrali, to teraz nie wygracie?" ;P Wygrana cieszy, ale czegos jednak brakuje... ;-] |
Cytat:
Poza tym to chyba temat o Wiśle:-p a jak teraz Cupiał pomyśli sobie, że wzmocnienia nie są potrzebne? :> |
Zwykle nie komentuje gry piłkarzy, ale dzis ogladalem mecz w TV ze wzgledu na pewne okolicznosci i musze powiedziec, że chopaki sie w wiekszosci wzniesli na wyzyny mozliwosci ;)
Wiadomo, błędy sie zdarzyły, ale nie ma co rozpamietywać. Do cholery, wygraliśmy z Barceloną :D |
Szczerze, to nie wiem, co macie do Maćka Szczęsnego... Bardzo inteligentny facet o dużym (czasem abstrakcyjnym, ale mi to pasuje) poczuciu humoru. Kogo chcecie? Szaranowicza?
Wynik fajny, choć nie da się ukryć - niedosyt pozostał. Wiadomo, że awans, to było "mission imposible" ale przy odrobinie szczęścia można było jeszcze coś ustrzelić. |
Cytat:
|
Nie kracz z tym Milanem, mam nadzieje ze to przemow do bosa i zainwestuje wiecej w ten klub, bo potecjal jest ogromny... Jeszcze w to nie moge uwierzyc...
|
Cytat:
|
Dziękuje:
-kibicom -trenerowi - i przede wszystkim piłkarzom jeszcze raz dziękuje ;) |
Powiem tak: kiedyś sam przeżyłem tragędię straty ojca 2 dni przed meczem z PAO w Krakowie. Dobrze pamiętamy tamten wynik 3:1. Nie potrafiłem się wtedy cieszyć jak zawsze ze zwycięstwa, ale czułem że może to taki dar z niebios, takie wsparcie. Dzisiaj Marcin Baszczyński zagrał po prostu kapitalnie i to nie na swojej nominalnej pozycji. Stracił ojca, a w meczu z Barcą wszystko mu wychodziło. Myślę, że to był podobny dar, w dodatku jego tata był razem z nim duchowo przez cały mecz. Dodawał mu sił i woli walki. Narzekałem na Baszcza od trzech sezonów, że się nie nadaje na europejskie puchary, ale teraz Marcinie zwracam Ci honor.
Na plus: - Diaz, - Łobo, - cała linia obrony, Na minus: - Niedzielan (w ogóle niewidzoczny), |
No i SUPERRRR!!!
Wisełka wygrywa z Barcą i to się liczy bo na awans do LM nie było co liczyć z takim przeciwnikiem. Brawo Wisełka !!!! |
Połowa mojego snu się sprawdziła, Cleber i 1:0 :D
Co do reszty, graliśmy jak równy z równym. Pi Brożek najlepszy lewy obronca w Polsce, Cleber najlepszy stoper w Polskiej Lidze, Singlar jeden z najlepszych prawych obroncow w polskiej lidze, Baszczu szacuneczek, Diaz najlepszy uniwersalny piłkarz w polskiej lidze, Jirsak najlepszy środkowy pomocnik w polskiej lidze dzisiaj harował w defensywie dużo więcej niz w ofensywie, Zienczuk i Łobo moze nie byli tak zajebisci ale grali pięknie :D Boguski troche odstawał ale to najlepszy cofnięty napastnik Polski, no i Brozek najlepszy napastnik Polski a Dawidowski najlepszy kaleka Polski i tak dalej :D:D:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl