Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

MayoneS 19.09.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 605437)
Ma ktoś sposób na... katar?
Już mnie doprowadza do szału.

Proponuje powciagac troche soli, naprawde pomaga, tylko jakos mniej zapachow po tym leku czuje :D

dj_ibutti 19.09.2008 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 605514)
tyle ze ibuprom robi sieczke z organizmu

W sensie? Co mi zrobił ten zły Ibuprom ;(

Genio 20.09.2008 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 605441)
jaka jest aktualnie najlepsza oferta, umozliwiająca dostep do internetu dla uzytkownika malo wymagajacego, ktory przy komputerze spedza tylko wieczory w najlepszym wypadku, przegladajac w zasadzie jedynie strony internetowe?
kto aktualnie ma najlepsze oferty na rynku? [osoba ta posiada telefon stacjonarny TP]

ponawiam prośbe

Kobieta_Wislak 20.09.2008 09:34

Możecie mi polecić jakies CB radio? muszę sobie kupić bo się robi gorąco w punktach ;-) a to moje pierwsze i weszłam na allegro a tam miliony tego... Potrzebuję kupić tak w komplecie - że jak przyjdzie paczka to montuję i jadę - może ktoś ostatnio kupował na allegro i może mi coś i kogoś polecić? z góry dziękuję życzliwym :)))

maciek777 20.09.2008 09:44

Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.

matthias7-1991 20.09.2008 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 605615)
Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.

Do 6 tys. to kup sobie Forda Ka, małe, brzydkie, ekonomiczne, zwinne, dobrze trzyma się drogi i ma dość miejsca w środku jak na tak mały samochód

Marcinklon 20.09.2008 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 605615)
Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.


za golfem3 sie rozglądnij części tanie jak borszcz

Bati_NS_TSW 20.09.2008 11:26

Mam pytanie czy na mecze kadry, mógłbym wnieść szalik z krzyżem celtyckim na środku ? Pytam bo nie wiem czy nie ma jakichś regulaminów itp. Drugie pytanie, jeśli komuś szal taki by się nie spodobał, to oni są zobowiązani mi go oddać, czy mogą zostawić go jako "rekwirację"??

3michal_04 20.09.2008 12:03

do ktorej otwarty jest WŚ w poniedziałki?

kms 20.09.2008 12:36

Masz pytania?
"Wiślacki Świat"
ADRES: ul. Reymonta 22,
30-059 Kraków
tel: 012/6239595
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 11-18
Sobota 10-14

5sekund szukania..

Robert_wislak 20.09.2008 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bati_NS_TSW (Post 605655)
Mam pytanie czy na mecze kadry, mógłbym wnieść szalik z krzyżem celtyckim na środku ? Pytam bo nie wiem czy nie ma jakichś regulaminów itp. Drugie pytanie, jeśli komuś szal taki by się nie spodobał, to oni są zobowiązani mi go oddać, czy mogą zostawić go jako "rekwirację"??

Jeśli jest tak na jak na Wiśle czyli takim samym meczu piłkarskim to dostajesz bilecik i potem idziesz sobie go odebrać z depozytu.

Kamil_mchw 20.09.2008 14:40

ściągnołem sobie przez noc kilka filmów z bearshare i po włączeniu zamiast filmu jest coś takiego:
Error - Incompatible Media Player
i dalej po ang. że mój player jest nieodpowiedni do otworzenia tego pliku, prosze odwiedzić jakąś tam strone na której ściągne sobie odpowiedni program, wchodze a tam za ściągnięcie trzeba bulić 35 dolców:/ próbowałem wszystkimi (jakie mam) programami do odtwarzania i nie działa:/ wie ktoś może co trzeba zrobić żeby działał normalnie film??

fcz1985 20.09.2008 18:33

Kamil_mchw jakie masz rozszerzenie tych filmów? Wpisz sobie je później w google i na pewno znajdziesz jakiś program który za darmo je otworzy.




Jest gdzieś w internecie mecz Tottenham - Wisła? Jeśli tak to łaskawie proszę o link:)

gigant 20.09.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 605615)
Szukam autka do 6 tys ok. Co polecicie ? Astra,golf,sunny,fieste czy cosik innego ? z gory dzieki.

Za 6 tyś kupisz takiego Sunny, że niedługo zapomnisz kiedy go kupiłeś. Auto rewelacyjne, bezawaryjne praktycznie nie wymagające nakładów.Silniki nie do zajebania. Miałem i wiem. Polecam.

kalvin 20.09.2008 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 605820)
Jest gdzieś w internecie mecz Tottenham - Wisła? Jeśli tak to łaskawie proszę o link:)

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=8102

Ricken 20.09.2008 19:05

matthias7-1991 nie życz drugiemu co tobie nie miłe :lol:
wg mnie najlepsze to golf 3 lub opel corsa.:-p

darotsok73 20.09.2008 20:00

Maciek777, za 6 tys. kupisz Mondeo ,niezawodne jest też R.Clio, sam nim jeżdżę i w 100% polecam.

maciek777 20.09.2008 20:49

Dzieki wszystkim za odp. porozgladam sie i zobaczymy:)

AOT 20.09.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 604567)
Jest taka opcja w Firefoxie. Jeśli serfujesz po necie i np chcesz zmienić piosenkę to wystarczy odpowiedni skrót klawiszowy. Dodatek ten nazywa się Foxy Tunes.

Foxy Tunes już mam, ale nie zawsze mam włączonego firefoxa jak robie coś na kompie, więc chce mieć pasek narzędzi, z którego można sterować winampem. Nie ma czegoś takiego ?

Romy S. 21.09.2008 04:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 605906)
Foxy Tunes już mam, ale nie zawsze mam włączonego firefoxa jak robie coś na kompie, więc chce mieć pasek narzędzi, z którego można sterować winampem. Nie ma czegoś takiego ?

http://fs02u.sendspace.com/img/uploaddone_arrow.gifFile Name: Advanced Controls for Winamp-5.3.1-pl.exe
Size: 164KB |

http://www.sendspace.com/file/yjikli

zuraw9 21.09.2008 08:32

Mam pytanie do tych co byli w Londynie: czy doping próbował ktoś prowadzić czy raczej był taki spontaniczny?

IndykTSW 21.09.2008 09:38

Mam pytanie, jak nazywa się przystanek tramwajowy naprzeciwko Tomexu? Jeśli taki jest ale z tego co pamiętam był. :)

B. 21.09.2008 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuraw9 (Post 605981)
Mam pytanie do tych co byli w Londynie: czy doping próbował ktoś prowadzić czy raczej był taki spontaniczny?

Była szczekaczka na górnym sektorze. Prowadzili ci co zazwyczaj prowadzą na wyjazdach.

WISŁAZWE 21.09.2008 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 605994)
Mam pytanie, jak nazywa się przystanek tramwajowy naprzeciwko Tomexu? Jeśli taki jest ale z tego co pamiętam był. :)

Z tego co wiem i jeżeli myślimy o tym samym przystanku to jest Rondo Kocmyrzowskie:) pozdro...

Numark 21.09.2008 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez B. (Post 606010)
Była szczekaczka na górnym sektorze. Prowadzili ci co zazwyczaj prowadzą na wyjazdach.

Chociaz niektorzy sie do tego nie stosowali i probowali sami cos spiewac.

MackoTSW_(konto_usuniete) 21.09.2008 13:50

Jest jakiś przystanek (autobusowy lub tramwajowy) w okolicach M1? Jak jest to którym numerkiem tam dojadę?


Dzięki mic.

mic 21.09.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MackoTSW (Post 606064)
Jest jakiś przystanek (autobusowy lub tramwajowy) w okolicach M1? Jak jest to którym numerkiem tam dojadę?

http://rozklady.komunikacja.krakow.p...=M1++Nowohucka (przy Nowohuckiej - autobusowy)
http://rozklady.komunikacja.krakow.p...=M1+Al.+Pokoju (przy Al. Pokoju - tramwajowy)

R33 21.09.2008 16:37

Zniszczył mi się kod na karcie doładowującej w sieci Orange czy moge go odzyskać jakoś przez internet czy koniecznie muszę udać się do salonu z kartą(nr seryjny)

Kurt 21.09.2008 16:45

1.Gdzie w Krakowie, mogę kupić o tej porze (czyt. 20 września) jeszcze używane podręczniki w przyzwoitych cenach?
2.Prosiłbym o adres i kiedy mogę się tam udać.

medyk 21.09.2008 16:53

co wartają te bezprzewodowe internety? który obecnie operator ma najlepszą oferte? ile to wychodzi na miesiac.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl