![]() |
W meczu Stoke City:Chelsea Londyn zespół gospodarzy gra właśnie w takich strojach w jakim występuje Pareiko.
|
Skoro nasz strój bramkarski jest taki jak graczy Stoke,którzy mają już nowe stroje,to wychodzi,że my będziemy mieli ten model co oni.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
stroje po tej obecnej serii miały być chyba robione specjalnie dla Wisły, a nie wzięte ze wzoru innej drużyny.
a to że Pareiko ma jakiś inny komplet, o niczym nie świadczy |
Propo strojów jakie według was był do tej pory najlepszy wzór strojów dla Wisły i jakiej firmy i z którego sezonu???
|
Nike 2005/2006
|
Cytat:
2. Twój argument miałby więcej sensu, jeśli to bramkarz Stoke miałby taki sam strój jak bramkarze Wisły, nie gracze z pola. |
mam kilka pytan/prosb
1. czy moglby ktos wkleic te stroje stoke o ktorych mowa 2. czy naprawde nikt nie ma zdjec storjow adidasa z poczatkowego okresu TF w wisle z takimi wypasionymi trzema pasami na ramieniu ? 3. czy wisla do cholery nie ma zadnego wplywu na to jakie dostajemyy stroje ze sa tu t5akie dywagacje co tez nam adidas laskawie przysle ? czy niemoglibysmy sobie np zamowic wlasnie kultoweych adidas orginals ? |
|
Cytat:
dom : http://farm3.static.flickr.com/2698/...267e660637.jpg |
Cytat:
miales na mysli te stroje? |
wlasnie NIE
tamte mialy WIELKIE trzy paski na prawym barku nigdzie nie moge znalesc tych fotek |
|
ten !!!
ten stroj to masakrator , taki bym chcial ! ktory to byl sezon ? czy ktos z forum je pamieta ? |
sezon chyba 98/99
|
2001/2002. W sezonie 98/99 też były stroje od Adidasa, ale inne (paski po wewnętrznej stronie rękawów). Tutaj trochę więcej zdjęć z przeszłości: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a_w_fotografii
|
A propos tej strony, mógłby ktoś zrobić wizualizację koszulek w stylu tych rezerwowych sprzed wojny, w czerwono-niebieskie poziome pasy? Całkiem fajnie by to mogło wyglądać
|
jest to zdjecie w wersji wiekszej:
http://historiawisly.pl/wiki/images/...322;karski.jpg a cos takiego to bylby najwiekszy hit w eurpie: http://historiawisly.pl/wiki/images/...iecik_1981.jpg |
Cytat:
...rzeczywiście, roboty na 3 miesiące:lol: BTW... Ta druga koszulka w poście Mocnego to jest mistrzostwo. |
Uważam że drugi komplet powinien wyglądać właśnie tak jak przed wojną! Albo 3 komplet. Coś takiego w poziome czerwono niebieskie SZEROKIE pasy wyglądało by świetnie!
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=M2ZLQfY7kuw http://www.youtube.com/watch?v=qw_x87lPyiY http://www.youtube.com/watch?v=gXyeysPNgV8 |
Kociewiak i Reksio33 macie rację, to musi być 1999 rok. Dzięki za zwrócenie uwagi.
|
były jeszcze takie :
http://img.interia.pl/sport/nimg/c/t...re_3845891.jpg |
Co do sponsora to Coca-Cola oficjalnie odpada.
Coca-Cola sponsorem Lechii Gdańsk Cytat:
|
Cytat:
Czy to aby nie jest taki sam kontrakt jak ten, który z Coca Colą ma podpisany też Jaga? Przecież to nie jest "sponsor" w rozumieniu takim, jak to jest w przypadku np. Realu i bwina. Podrzucają im napoje, umieszczają swoje reklamy na bandach dookoła boiska i to wszystko. ;) Edit: Cytat:
|
plus płacą kase za reklame jak normalny sponsor
edit: partner to co innego niż sponsor. A czy ja mówie, że nie mogą sponsorowac kogoś jeszcze? Kazda firma ma takie prawo. Wiadomo, że dostarczają swoje produkty ale dodatkowo jak np. Energa dają kase za reklamy oraz reklame która pojawi się na koszulkach, a to chyba jest różnica prawda? |
Stroje, w których teraz występuje Pareiko mają też gracze Swansea.
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...9qC0FLXV520jnQ to jest zwykła masówa i nasz zarząd dałby du*y, gdybyśmy w takim czymś występowali. |
Cytat:
|
Jakaś firma X jak się dogada z klubami to może mieć w całej lidze swoje logo na koszulkach i wszędzie być sponsorem głownym itd. Nie jest powiedziane, że jak sponsoruje jednych to drugich juz nie może. Na moje to niech cała liga ma np. Coca Cole czy Pepsi gdzie będą oferowali produkty i jeszcze dobrą kase za reklame płacili :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl