Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Karlos 26.05.2010 16:24

Polski 19/20 , no ale Angielski 6/20 ;p - trafil mi sie najgorszy z mozliwych zestawow... / Mam pytanko czy Matura Ustna jest uwzgledniana na rekrutacji na uczelnie Wyzsze ?

Kaszalot 26.05.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 904803)
Polski 19/20 , no ale Angielski 6/20 ;p - trafil mi sie najgorszy z mozliwych zestawow... / Mam pytanko czy Matura Ustna jest uwzgledniana na rekrutacji na uczelnie Wyzsze ?

bardzo rzadko, chyba tylko na wszelakich filologiach

igortsw 26.05.2010 17:09

Pozdro dla wszystkich którzy jeszcze walczą, ja trzęse spodniami przed jutrzejszym angielskim rozszerzonym, wiem że nie muszę zdać no ale głupio dostać np. 2 pkt na 20...

mersik1906 26.05.2010 17:20

ja podobno mialem najgorszego nauczyciela w szkole, uczylem sie w poniedzialek rano, bo w niedziele lekki kac inie mialem czasu, egzamin o 15, przeczytalem kilka razy rano no i sie udało - 15 hah

takze matura to balonik pompowany przez 3 lata przez nauczycieli kotrzy strasza was byscie lepiej zdali mature niz oni i nie skonczyli wlasnie jako nauczyciele :D

Karlos 26.05.2010 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaszalot (Post 904835)
bardzo rzadko, chyba tylko na wszelakich filologiach

Dziękuje Ci bardzo, a na Filologie sie nie wybieram wole ciekawsze Kierunki :)

sndr 26.05.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaszalot (Post 904835)
bardzo rzadko, chyba tylko na wszelakich filologiach

Teraz to już nawet na filologie podobno na to w ogóle nie patrzą. Świat oszalał.

Kibic_1906 26.05.2010 22:05

angol tylko 12/20 :/ ale cóż , ważne że zdany :D i 4 miechy wakacji oł jea!!:d:d:d

kubawislak 26.05.2010 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 904959)
angol tylko 12/20 :/ ale cóż , ważne że zdany :D i 4 miechy wakacji oł jea!!:d:d:d

Nie weim co wy sie tak cieszycie, ja z kumplami z klasy jesteśmy załamani(każdy z innej wioski), że skończył się ten piękny czas, ale my żyliśmy nasza szkołą, nauczycielka kiedyś powiedziała, że ona sobie mnie wyobraża mojego życia, jak sie szkoła skończy, cytuje:" przecież ty żyjesz tylko po to, żeby chodzić do tej szkoły, ja nie wiem co ty zrobisz bez tych dziewczynek i tych idiotycznych zabaw"
Po prostu taka jest prawda, każdy nas w szkole znał,robiliśmy takie jaja, dokonywaliśmy selekcji lasek, typu niezłe ucho (biust), tyłeczek sześciolatka... mieliśmy taka zabawę, ściągaliśmy drzwi z toalety z zawiasów, gasiliśmy światło, także koleś który wchodził tego nie wiedział i my to nagrywaliśmy...:D

małolatTS 26.05.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 904972)
Po prostu taka jest prawda, każdy nas w szkole znał,robiliśmy takie jaja, dokonywaliśmy selekcji lasek, typu niezłe ucho (biust), tyłeczek sześciolatka... mieliśmy taka zabawę, ściągaliśmy drzwi z toalety z zawiasów, gasiliśmy światło, także koleś który wchodził tego nie wiedział i my to nagrywaliśmy...:D

Uwielbiam takie skondensowane relacje z humoru sytuacyjnego.

Człowieku ochłoń bo i tak nikt nie pojmie po przeczytaniu takiego posta jakim byłeś supercoolkrezji jajcarzem.

Co by nie oftopować to po dzisiejszym pierwszym dniu rozszerzonego ustnego angola w mojej szkole, ocenianie podobno bardzo łagodne. Przekrój punktowy niemalże synonimiczny z podstawowym.

Martinho 27.05.2010 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 904972)
Nie weim co wy sie tak cieszycie, ja z kumplami z klasy jesteśmy załamani(każdy z innej wioski), że skończył się ten piękny czas, ale my żyliśmy nasza szkołą, nauczycielka kiedyś powiedziała, że ona sobie mnie wyobraża mojego życia, jak sie szkoła skończy, cytuje:" przecież ty żyjesz tylko po to, żeby chodzić do tej szkoły, ja nie wiem co ty zrobisz bez tych dziewczynek i tych idiotycznych zabaw"

Która ci tak powiedziała? :>


P.S. :D "Supercoolkrejzi" stary zmiażdżyłeś :lol::lol::lol:

kubawislak 27.05.2010 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 905015)
Która ci tak powiedziała? :>


P.S. :D "Supercoolkrejzi" stary zmiażdżyłeś :lol::lol::lol:

Po jaka cholerę się pytasz, która:P, jakby Ci coś to miało powiedzieć.
"Supercoolkrejzi" :lol:

Martinho 27.05.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 905049)
Po jaka cholerę się pytasz, która, jakby Ci coś to miało powiedzieć.
"Supercoolkrejzi" :lol:

Duzo, bo przypuszczam że chodziłem do tej samej szkoły którą ty w tym roku skończyłeś :)

kms 27.05.2010 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 904972)
Po prostu taka jest prawda, każdy nas w szkole znał,robiliśmy takie jaja, dokonywaliśmy selekcji lasek, typu niezłe ucho (biust), tyłeczek sześciolatka...

Super :D

A rozmawiales z tymi z selekcji czy tylko patrzyles jak inni to robia i w tym czasie selekcjonowales ? :D


Tez sie cieszylem ze konczy sie LO i zaczyna sie zabawa, chuja prawda, praca/szkola/praca/szkola/praca szkola. I zapierdalaj tak do 65roku zycia.

kitu91 27.05.2010 10:12

ja za rok planuje zdawac gegre i historie rozszerzoną oraz bilogie podstawowa... a pozniej moze awf...ma ktos jakie slinki do matury co była w tym roku

kubawislak 27.05.2010 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 905056)
Super :D

A rozmawiales z tymi z selekcji czy tylko patrzyles jak inni to robia i w tym czasie selekcjonowales ? :D


Tez sie cieszylem ze konczy sie LO i zaczyna sie zabawa, chuja prawda, praca/szkola/praca/szkola/praca szkola. I zapierdalaj tak do 65roku zycia.

Najpierw selekcja, potem bajer:-p
Dokładnie dopiero teraz, zacznie sie zapierd...:-/
Cytat:

Duzo, bo przypuszczam że chodziłem do tej samej szkoły którą ty w tym roku skończyłeś :)
Faktycznie, z Brzeska jesteś:D ZSP1 Pani profesor Renata Bereta, od rachunkowości.

zawszewiernyts 27.05.2010 14:44

Pytanie do studentów :) Czy opłaca się iść na takie kierunki jak Gospodarka i administracja publiczna,
Gospodarka przestrzenna ? Jak po nich z robotą i jak na tych kierunkach z majcą? ;)

Ploughmanson 17.06.2010 23:24

Dajcie znać, jak zobaczycie, że są wyniki w OBIEG'u.

St@chu 17.06.2010 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 905197)
Pytanie do studentów :) Czy opłaca się iść na takie kierunki jak Gospodarka i administracja publiczna,
Gospodarka przestrzenna ? Jak po nich z robotą i jak na tych kierunkach z majcą? ;)

Co do GAP to matematyka jest, bo być musi. Jak się trochę człowiek pouczy to zda spokojnie. Jako że to kierunek unikatowy w skali kraju, w dodatku lansowany na UEK przez osobę Hausnera to i z pracą nie ma raczej problemu z tego co wiem... Wszystko zależy od tego co się chce robić potem...

kubawislak 18.06.2010 11:09

Ktoś może coś powiedzieć o Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Interesuje mnie głownie kierunek finanse i Rachunkowość, ale pozostałych również z chęcią przeczytam.
Chodzi mi przede wszystkim o to ile pkt trzeba na dany kierunek??
(ewentualnie czy występują jakieś przeliczniki)

blanco 18.06.2010 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 916138)
Ktoś może coś powiedzieć o Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Interesuje mnie głownie kierunek finanse i Rachunkowość, ale pozostałych również z chęcią przeczytam.
Chodzi mi przede wszystkim o to ile pkt trzeba na dany kierunek??
(ewentualnie czy występują jakieś przeliczniki)

Moja siostra jest na tym kierunku i jest zadowolona :-D a ile punktów trzeba to nie wiem :P

kubawislak 18.06.2010 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 916145)
Moja siostra jest na tym kierunku i jest zadowolona :-D a ile punktów trzeba to nie wiem :P

Jak byś się mógł zapytać:-P

Aros_TSW 21.06.2010 15:48

pisał ktoś dziś może maturę zawodową na technika informatyka ? Może macie odpowiedzi do tego egzaminu

KrZysIeK_TSW 21.06.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aros_TSW (Post 918095)
pisał ktoś dziś może maturę zawodową na technika informatyka ? Może macie odpowiedzi do tego egzaminu

matury zawodowej na technika nie pisałem ale egzamin zawodowy :P ale z pewnego forum ci skopiowałem ;P
1. D (na 100%)
2. D (na 100%)
3. D (na 100%)
4. D (na 100%)
5. B (na 100%)
6. B (na 100%)
7. C (na 100%)
8. C (na 100%)
9. C (na 100%)
10. D (na 100%)
11. D (na 100%)
12. C (na 100%)
13. B (nie pewne)
14. C (nie pewne)
15. D (na 100%)
16. D (na 100%)
17. B (na 100%)
18. C (na 100%)
19. A (na 100%)
20. A (na 100%)
21. A (na 100%)
22. D (na 100%)
23. B (na 100%)
24. D (na 100%)
25. A (na 100%)
26. C (na 100%)
27. B (na 100%)
28. C (na 100%)
29. B (na 100%)
30. D (na 100%)
31. C (nie pewne)
32. B (na 100%)
33. D (nie pewne)
34. B (na 100%)
35. B (na 100%)
36. B (na 100%)
37. C (na 100%)
38. B (na 100%)
39. B (na 100%)
40. B/C (nie pewne)
41. C (na 100%)
42. C (na 100%)
43. C (na 100%)
44. B (na 100%)
45. C (na 100%)
46. C (na 100%)
47. D (na 100%)
48. C (na 100%)
49. C (na 100%)
50. D (na 100%)

igortsw 21.06.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 916153)
Chodzi mi przede wszystkim o to ile pkt trzeba na dany kierunek


Nie wiem czy dobrze znalazłem ale z tego co wyczytałem : Oczywiście przyjęcie na studia bez egzaminów wstępnych! Decyduje kolejność zgłoszeń.

http://www.wszib.edu.pl/rekrutacja/

Dario Silva 21.06.2010 17:35

A studiuje może ktoś z was bezpieczeństwo narodowe i mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego kierunku?

Aros_TSW 21.06.2010 18:01

Cytat:

matury zawodowej na technika nie pisałem ale egzamin zawodowy :P ale z pewnego forum ci skopiowałem ;P
Fakt egzamin nie matura :P ale wielkie dzięki za odp. wg. tych odpowiedzi zdałem spokojnie :)

Kris54 28.06.2010 23:22

Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?

Misiek570 28.06.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 922932)
Wyniki będą w necie we wtorek , jeśli odbiór papierów jest w środę? Jak to działa?

Logujesz sie tutaj sie na OKE Kraków w zakładce OBIEG poprzez PESEL i hasło, które powinieneś dostać od wychowawcy. Niestety dzisiaj znalazłem to:
"Wydawanie świadectw dojrzałości i ich odpisów absolwentom odbędzie się 30 czerwca w godzinach ustalonych przez dyrektorów szkół. Począwszy od tego terminu, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG uzyskane wyniki punkty wraz z przypomnieniem treści zadań egzaminów pisemnych z poszczególnych przedmiotów. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa."

Także wyniki na na necie będą dopiero 30.

zawszewiernyts 29.06.2010 18:39

Czy można kilka dni później odebrać Świadectwo maturalne?

MK08 29.06.2010 20:07

Albo czy może za mnie ktoś inny odebrać świadectwo maturalne?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl