Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bula1010 27.04.2009 13:01

ja dziś zaryzykowałem jeśli tak to można nazwać :
Newcastle-Portsmouth 1
Slavia-Ml.Boleslaw 1

kurs ako 3.10 za 36 zł wygrana 100.45
co o tym myślicie??

Zwierze 27.04.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 715963)
rocco :
czyli mówisz,że warto to postawić?:D nie znam sie na hokeju dlatego pytam

Postawione :P

Jak nie wejdzie to nam rocco oddaje kase:P żarty, żartami ale też postawie:)

El'kabat 27.04.2009 13:24

Tez bym w postawil,ale handicapow do tych spotkan w bet-at-home nie widze:-/ Albo slepy jestem albo mnie ktos oswieci :)

PrawdziwośćDlaGry 27.04.2009 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 716011)
Tez bym w postawil,ale handicapow do tych spotkan w bet-at-home nie widze:-/ Albo slepy jestem albo mnie ktos oswieci :)

nie ma w bahu handi. BAH ogólnie ma słabą ofertę (jak dla mnie). z tego co rocco zapodał dla mnie najpewniejszy wydaje się handi na USA i Szwecję. Co do reszty na 1000% już taki przekonany nie jestem ;)
a tak wogóle to dziś fajnie tennis wchodzi. no ale to już po fakcie więc chwalił się tu nie będe.

grzesiek632 27.04.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepemell (Post 715835)
grzesiek632
Necastle? Naprawdę przekonuje Cię to ze musza walczyc bo inaczej spadek? A to ze w poprzednich meczach dostawali baty to co, nie musieli walczyc? Ja bym grał na remis w tym meczu :] Pozdro

kotku nie takie rzeczy sie dzieja w pilce....:-P

moj na dzis:

Newcastle - Portsmouth 1x
Ferreira - Coimbra 1x
Parma -Salernitana 1
Osnabruck - Rostock 2x

trial 27.04.2009 14:23

Dziś ryzykownie:
Newcastle- Portsmouth X2
Norwich- Reading X2
Schaffhausen- Lugano 2
Parma- Salernitana 1
Slavia- M. Boleslav 1

Kurs ogólny: 8,45
Co myślicie?

AgresywnyChomik 27.04.2009 15:28

Ja dzis sprobuje:

- Odom Over 13,5 (raz w rywalizacji rzucil mniej na wyjezdzie mysle ze dzis w LA spokojnie da rade wiecej)

- Boozer Over 20,5 (prawdopodobnie ostatni mecz serii o Carlos walczy o nowy maksymalny kontrakt po sezonie...)

vip2008 27.04.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 716043)
Dziś ryzykownie:
Newcastle- Portsmouth X2
Norwich- Reading X2
Schaffhausen- Lugano 2
Parma- Salernitana 1
Slavia- M. Boleslav 1

Kurs ogólny: 8,45
Co myślicie?

ja dałem na Newcastle 1 czysta oni musza wygrac ten mecz portsmouth na 16 meczy na wyjezdzie wygraly chyba tylko 2 razy Sroki walcza o zycie wiec moim zdaniem 1....... 2:1

trial 27.04.2009 17:47

no właśnie z moich analiz wynik, że Portsmouth powinno wygrać, ale pozostawiam margines błędu i dlatego X2. Zobaczymy kto będzie miał racje:)

WiślakNH 27.04.2009 18:37

Piast - Wisła 2
Chelsea - Fulham 1
Manch.City - Blackburn 1
Tottenham - West Brom 1
Marsylia - Toulouse 1
Real Madryt - Barcelona 1/1X
Wolfsburg - Hoffenheim 1
Liverpool - Newcastle 1
Tubize - Anderlecht 2
Bordeaux - Sochaux 1
Catania - Milan 2
Fiorentina - Torino 1
Kurs : 246,8 / 138,21
Oczywiście wszystkich meczy nie puszcze,najbardziej Angielska mi sie nie podoba,zobaczymy jeszcze jak dzisiaj Newcastle zagra,później LM - ewentualne kontuzje.Ale mam zamiar sporo meczy na jeden kupon dać.

emj10 27.04.2009 18:49

Po co grać Real - Barcelona jak może paść tam każdy wynik?

WiślakNH 27.04.2009 18:52

Dlatego czekam na LM licząc na kontuzje ,zmęczenie Barcy,po za tym nie sądzę,żeby Real u siebie przegrał.

Trochę kusi kurs na Polonie z Cracovią bo jakoś 2,5 chyba

kadziolek1906 27.04.2009 21:44

Czy może mi ktoś wytłuamczyć dlaczego na sptokanie 2 ligi greckiej
Eth. Asteras vs Atromitos -kurs na 2 w profesjonalu to 4.01

rocco_1906 27.04.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 716320)
Czy może mi ktoś wytłuamczyć dlaczego na sptokanie 2 ligi greckiej
Eth. Asteras vs Atromitos -kurs na 2 w profesjonalu to 4.01

bo to Grecja??:D i lubią kręcić wały??:D

luki 27.04.2009 23:51

Nie jestem ekspertem od hokeja i tenisa dlatego chciałbym się poradzić kogoś bardziej zorientowanego, co sądzicie o tych meczach?:

Rosja-Szwajcaria
Białoruś-Węgry
Niemcy-Francja
Kanada-Słowacja

Tipsarevic-Acasuso
Mathieu-Ferrer
F.Gonzalez-Chardy
Wozniacki-Benesova
Safina-Errani
Rybarikova-Dulko

rocco_1906 28.04.2009 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 716360)
Nie jestem ekspertem od hokeja i tenisa dlatego chciałbym się poradzić kogoś bardziej zorientowanego, co sądzicie o tych meczach?:

Rosja-Szwajcaria
Białoruś-Węgry
Niemcy-Francja
Kanada-Słowacja

no tutaj same 1 powinny byc.najbardziej będą męczyć się szwaby ale powinny wygrać bo Francja do czołowy kandydad w zacietej walce o spadek do nizszej dywizji.

BTW:wczoraj Łotwa rozje.... Szwecję!!! :rotfl: takze jakis procent ze bedzie niespodzianka istnieje

Martinho 28.04.2009 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 716360)
Tipsarevic-Acasuso
Mathieu-Ferrer
F.Gonzalez-Chardy
Wozniacki-Benesova
Safina-Errani
Rybarikova-Dulko

Ja tenisa damskiego nie gram, bo po prostu jest malo przewidywalny, duzo zalezy od dyspozycji dnia zawodniczki(humor itp) Takze moga(powinny) wejsc gladko wszystkie a mozesz wtopic na wszystkich.

Z ATP, niewarto ryzykowac Gonzaleza, kurs niski a duzo osob upatruje niespodzinaki w osobie Chardego, ktory ostatnio gra jak na niego dobrze
Tipsa - loteria - czlowiek chaos
Ferrer dobry turniej w Barcelonie, myślę ze sobie poradzi.

frag86 28.04.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 716415)
no tutaj same 1 powinny byc.najbardziej będą męczyć się szwaby ale powinny wygrać bo Francja do czołowy kandydad w zacietej walce o spadek do nizszej dywizji.

BTW:wczoraj Łotwa rozje.... Szwecję!!! :rotfl: takze jakis procent ze bedzie niespodzianka istnieje

Mi właśnie wczorajsz Szwedzi kończyli kupon gdzie do wyjęcia miałe lekko ponad 1k :/ , całe szczęście oodbiłem pograłem wcześniej tenis na live i wyszedłem na 0.

co do tenisa:
Tipsarevic-Acasuso to odradzam grać, ew. spróbować na il. gemów
Mathieu-Ferrer Ferrer zagrał owszem dobrze, ale nie zapominajmy że grał u siebie. Mathieu jest bardzo groźny pod warunkiem ustabilizowanej wysokiej formy, a takiej jak na razie nie widać, tak więc 2
F.Gonzalez-Chardy Chardy obecnie nie jest w tak wysokiej formie jak miało to miejsce wcześniej, wg mnie będzie w stanie nawiązać wyrównaną walkę, ale doświadczenie chilijczyka weźmie górę, typ 1
Wozniacki-Benesova
Kanadyjka powinna sobie poradzić, choć może ją to kosztować wiele wysiłku, nie będzie to raczej łatwy mecz, ale koncowy rezultat nie może być inny...1
Safina-Errani Dinara wraca po prawie miesiącu przerwy, jej forma to niewiadoma, RG dopiero za miesiąc więc pierwszy turniej po dłuższym odpoczynku może potraktować nieco lżej, choć z drugiej strony ranga turnieju wysoka, typ 1
Rybarikova-Dulko tu Gisela powinna sobie poradzić, procentowo szanse oceniam na 30% - 70% , typ 2
zamiast tego chyba grałbym Na Li z Peng 1

Wczoraj Cilic i Wawrinka łądnie siedli, tylko nieszczęsna Szwecja nie dała rady Łotyszom oddając 40 strzałów w meczu :/ strzelając przy tym tylko 2 bramki.

El'kabat 28.04.2009 11:25

Co do dzis to tylko:
Bełchatów 1
Barcelona 1

rocco_1906 28.04.2009 12:41

1.kupon:
Kovalchuk-strzeli
Heatley-strzeli

kurs:3,61


2.kupon:
Washington-NY Rangers 1
Ovechkin-strzeli

kurs:3,19


3kupon:
Barca-Chelsea 1
ManU-Arsenal 1

kurs:3,15


4.kupon:
Barca-Chelsea (ht/ft) 1/1
Washington (-1,5) 1
Rosja-Szwajcaria 1
Kanada(-2,5) 1

kurs:10,69

nbns 28.04.2009 13:33

co sadzicie o takim kuponie
TOTTENHAM-WBA-1
REAL-BARCELONA-10
WOLFSBURG-HOFFENHEIM-1
BEŁCHATÓW-POL.BYTOM-1

Kurs 4.59 zagrane za 50zł do wygrania 206zł (Profesjonal)

Zwierze 28.04.2009 15:17

Witam nie wiem czy sobie dzisiaj nie darować. Nie lubie Chelsea, lubie Barcelone postwił bym na Hiszpanów ale... coś mi się wydaje że dzisiaj Angole a może w 2 meczu wybiją piłkę z głowy Barcy. Co piłka angielska to żadna inna na świece dlatego niby ohy ahy nad Barceloną ale nie wydaje mi się żeby to dzisiaj miało miejsce...

trial 28.04.2009 15:56

Idealnie takie samo przeczucie mam od wczoraj, tym bardziej, że widziałem grę Barcelony w meczu z Valenicią (celne podanie na odległość większą niż 3m było rzeczą nie spotykaną), ale.. no właśnie to jest Barcelona i wystarczy, że Messi błyśnie formą i po meczu. Wygrał, więc zdrowy rozsądek, postawiłem na Barce.

rabi86 28.04.2009 16:16

A co sądzicie o meczu Bartoli M. - Sprem K. Stuttgarcie po kursie 1.95 na Bartoli. Trochę mnie to zaskoczyło bo ona jest na 13 a Sprem na 87 miejscu i ostatnio w sumie nic nie wygrała.



jaro1985r 28.04.2009 16:31

Panowie Barcelona u siebie a Barcelona na wyjezdzie to 2 rozne druzyny. Dla mnie Katalonczycy sa druzyna najlepiej wykorzystujaca swoje boisko na swiecie

LuKaS TSW 28.04.2009 16:32

ja na dziś tylko jeden dubelek:
Kanada-Słowacja 1 (zwycięzca)
New Jersey-Carolina 1 (zwycięzca)

ps. za 100 zł do wzięcia 143 zł (jak to mówią zawsze coś)

PrawdziwośćDlaGry 28.04.2009 16:38

FCB - CFC both team to score? YES @1.82

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 716590)
A co sądzicie o meczu Bartoli M. - Sprem K. Stuttgarcie po kursie 1.95 na Bartoli. Trochę mnie to zaskoczyło bo ona jest na 13 a Sprem na 87 miejscu i ostatnio w sumie nic nie wygrała.

nie ma co się sugerować rankingiem w tenisie i dawno wygrała, dawno nie wygrała. Może grała np na nawierzchni której nie lubi i dawno nie wygrała. Albo grała z kontuzją ;) Do WTA ja ręki nie przykładam bo to jest samo zło ;)

kameleon2323 28.04.2009 17:08

Djokovic N.-Montanes A. (H 19.5) pon
N.Pedersen (12,5 pkt) 1
Barcelona-Chelsea + 3.5
Denver-New Orleans(5m.) 1

wklad 20 zl
Do wygrania : 221.13 zl


heh wiedzialem Pedersen nie ma formy :D

Maciejj 28.04.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 716620)
Djokovic N.-Montanes A. (H 19.5) pon
N.Pedersen (12,5 pkt) 1
Barcelona-Chelsea + 3.5
Denver-New Orleans(5m.) 1

wklad 20 zl
Do wygrania : 221.13 zl


ryzyko ale......... duze prawdopodobienstwo ze wejdzie

a ja tylko obstawilem dzis remis Czelsi;) do połowy za stóweczke

kameleon2323 28.04.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 716663)
ryzyko ale......... duze prawdopodobienstwo ze wejdzie

a ja tylko obstawilem dzis remis Czelsi;) do połowy za stóweczke

tez ryzyko Barca u sb Messi Henry Eto'o no zobaczymy jak to dzisiaj pojdzie :P :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl