Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

1q2 27.08.2009 21:08

Tyle że mają swoją wersje 'Cziniego':D

flamengista 27.08.2009 21:08

O, pierwsza dobra akcja Bruggi w drugiej połowie. A jest 10 minut do końca.

iiYama 27.08.2009 21:09

Fajnie gra lewy obrońca Belgów.

Ja pierdu, ale fuksior Amici...

leyzer87 27.08.2009 21:09

Wilk gra niezłą lipę. Przyjęcie tragiczne, podania za plecy.

Gol:-)

flamengista 27.08.2009 21:09

No, będzie dogrywka. Kasprzik popełnił pierwszy błąd w dwumeczu, ale kosztowny.

South 27.08.2009 21:10

Wilk :lol:

Tylko_Wisła! 27.08.2009 21:10

Oj Kasprzik , Kasprzik ...

janko04 27.08.2009 21:11

a mi się marzą karne i awans............... Lecha, nie dość, że będą zmęczeni to dalej się męczyć będą w Europie:>

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 21:11

Musimy uświadomić sobie jedną rzecz: POLSKA LIGA JEST W GŁĘBOKIEJ EUROPEJSKIEJ DUPIE. Dziwię się tym, którzy mają jakiekolwiek złudzenia w tej kwestii...

Zwierze 27.08.2009 21:12

Powiem tak Pan Jacek nam piknie przygotował Amice do sezonu. Jak ktoś zauważył najlepszy Gancarczyk który się nie przygotowywał z nimi. Oni już nie mają sił i nie będzie dobrze...

Zbyychu 27.08.2009 21:13

przy akcji bramkowej obrońcy Amici dwa razy na ziemi, aż sie człowiek cieszy.

byc moze ktos wczesniej to zauwazyl (dopiero teraz dolaczylem do dyskusji), ale kogo maja na mysli Borek(?) i Lubanski mowiac "musimy", "stracilismy bramke" itd.?

_ukoL 27.08.2009 21:13

Mecz, meczem...ale ja jestem ciekaw dlaczego szanowny pan Borek nie został trenerem wraz z panem Kołtoniem. Przecież Ci ludzie opowiadają o piłce nożnej tak jakby na boisku spędzili 15 lat kariery na najwyższym poziomie oraz byli na stażach trenerskich w najlepszych klubach europejskich. Zwykli komentatorzy, a mają więcej do powiedzenia niż ludzie, którzy z piłki nożnej żyją...

P.S. Jak się 40 min. gra oblężenie Częstochowy to nic dziwnego, że w końcówce brakuje sił. Lech za Smudy grał do przodu, a teraz widać, że chętnie chce by przypisano mu również maksymę o tych jądrach biorących udział ale nie wchodzących. :lol:

flamengista 27.08.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 785562)
byc moze ktos wczesniej to zauwazyl (dopiero teraz dolaczylem do dyskusji), ale kogo maja na mysli Borek(?) i Lubanski mowiac "musimy", "stracilismy bramke" itd.?

Nie wiem, ale wiem jaki sprzęt AGD ma w domu Borek:-D

Wojtas 27.08.2009 21:17

Amika za Smudy to byl inny zespol.

Do przodu jakos to wygladalo,natomiast dzis to jest taka gra byle nie stracic ,moze sie uda.

Zeszli poziiomem sportowym o jakies 2 klasy.

Ikki 27.08.2009 21:17

Strata Wilka bardzo kosztowna..., żeby dogrywka przynajmniej była;)
Nie tylko M.Skorża z obrońcy środkowego napastnika robi, akurat przy bramce udział on miał;P

koyoot 27.08.2009 21:19

Jesli w takiej formie ten Man U, ktorego wyslannicy sa na trybunach, kupi Lewandowskiego to gratuluje im zakupu.


:).


Ogolnie Lech oprocz Bosego i Kasprzika graja padake.

Vinci 27.08.2009 21:20

Borek to były piłkarz Wisłoki.
W sumie to nie widzę nic złego w tym, że przeżywa te mecze i nimi żyje. Pasjonat i tyle. Jakoś nikt nie miał pretensji, jak mecze Wisły w ten sposób komentował...

mic 27.08.2009 21:20

Czy ten Borek jest normalny, albo ma jakiekolwiek pojecie o pilce ?!
"Stracilismy bramke jak nic tego nie zapowiadalo". No fajnie, szkoda tylko ze slupek co byl 5 min wczesniej albo zamkniecie w polu karnym Lecha...

Masakra, tego sie sluchac nie da.

piotrus1985 27.08.2009 21:22

Cytat:

Jesli w takiej formie ten Man U, ktorego wyslannicy sa na trybunach, kupi Lewandowskiego to gratuluje im zakupu
a kto Ci powiedzial ze 1 z 37 scoutow MU przyjechal ogladac Lewandowskiego?:>

kohprzem'68 27.08.2009 21:22

tylko fart i poprawa gry mogą uratowac kuchekorza ale to raczej w dogrywce

Witoldon 27.08.2009 21:22

Znając życie zaraz Lech strzeli i będzie po zawodach.

snyrting 27.08.2009 21:22

Robert " Miliony Monet" Lewandowski nie gra nic. Jak to ma być przyszłość polskiej piłki, to aż strach pomyślec jak bedzie grała Polska reprezentacja za kilka lat.

leyzer87 27.08.2009 21:23

Jak mówiłem. Wilk zupełnie nie w tempo zagrywa. Cały czas za plecy, spowalnia akcje. Zresztą wiele podań po prostu bezczelnie maści.

Witoldon 27.08.2009 21:24

Znając życie zaraz Lech strzeli i będzie po zawodach.
A jednak dotrwali bez farta do końca:shock:

1q2 27.08.2009 21:24

mic...no ale w sumie to Belgowie walili łbem w mur,coś jak my z Estończykami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 785573)
Znając życie zaraz Lech strzeli i będzie po zawodach.

To już nie ta bajka...Ciekawe ile czasu jeszcze potrwa jak zaczną płakać za Smudą.

wisl@k_TS 27.08.2009 21:24

Jak obstawiacie? Moim zdaniem dogrywka to taki przedłużony doliczony czas, dlatego uważam że "nasi" wbijają jakiegoś cabajka w ostatnich minutach :D

Jaroo1 27.08.2009 21:26

Ja mysle ze kondycyjnie siadzie Lech dostanie jeszcze ze 2 bramy, a jak im sie uda zdobyc bramke to tym bardziej na nich siada Belgowie i i tak strzela tyle zeby awansowac bo jak mowie Lechici beda padali jak muchy :D

_gilardino_ 27.08.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 785574)
Robert " Miliony Monet" Lewandowski nie gra nic. Jak to ma być przyszłość polskiej piłki, to aż strach pomyślec jak bedzie grała Polska reprezentacja za kilka lat.

Bądź choć trochę obiektywny, Brożek tez zagrał wielkie nic z Levadią ale nikt nie ma wątpliwości że jest klasowym piłkarzem, Lewandowski też wiele razy udowodnił że jest jedną z największych gwiazd naszej słabej ligi. A te 7mln E to wymysł prasy i nic więcej:-)

flamengista 27.08.2009 21:27

Amica za Smudy tak by się nie męczyła. W Belgii strzeliłaby z 2 gole i byłoby po zawodach.

No ale Zieliński chce grać bardzo defensywnie i może kiedyś przyniesie to efekty. Na razie jest nerwówka, mimo że Belgowie są słabi.

A przecież Amice wystarczy jeden gol.

iiYama 27.08.2009 21:29

Lekki Off... Dinamo Bucarest wyeliminowało Slovan Liberec. Slovan po pierwszym meczu w Rumunii prowadził 3-0 ( walkower za zamieszki na trybunach ) by u siebie stracić 3 bramki i w karnych polec 8-9.

Żurawek 27.08.2009 21:31

Nie ma co, największy as to bezdyskusyjnie Marcin "chciał mnie kiedyś Tottenham" Kikut. Gość z innego świata :P

_ukoL 27.08.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 785569)
Borek to były piłkarz Wisłoki.
W sumie to nie widzę nic złego w tym, że przeżywa te mecze i nimi żyje. Pasjonat i tyle. Jakoś nikt nie miał pretensji, jak mecze Wisły w ten sposób komentował...

Oczywiście, mnie to nie przeszkadza. Taka praca ale jak słucham jaki to z Niego znawca to na prawdę mnie skręca. Wypowiadać się o taktyce i innych sprawach to może się Lubański, a Borek to za przeproszeniem o piłce tyle wie co kopnął z dwa razy piłkę w w Wisłoce.

kohprzem'68 27.08.2009 21:33

No i nie ma rady trzeba szarpac się w pucharach nie zawsze osiągając zamierzony cel i siły muszą pozostac na lige , ogólnie co nie dziwi wielkopolanie słabo wypadają w środkowej strefie boiska .

WILU TS 27.08.2009 21:38

Czyżby wielki Lech nie dawał rady ? Nieprawdopodobne wręcz...

wisl@k_TS 27.08.2009 21:42

Amica pewnie chce dotrwać do karnych, tam już ze swoim szczęściem dadzą radę :)

leyzer87 27.08.2009 21:44

Co za patałachy. :-D

..::MASTER::.. 27.08.2009 21:49

W tym sezonie to naprawdę nic nie grają. Żadnego stylu nie ma ta drużyna. :-D


Edit. A Lewandowski nawet piłki nie może przyjąć hehe

kibic sukcesu 2007 27.08.2009 21:50

Amice jest ciężko połowę przejść, ale znając ich fuksa jeszcze się im uda.

Zbyychu 27.08.2009 21:52

jakże to sonck przestrzelił?

WILU TS 27.08.2009 21:53

Dokładnie,oni są jak Niemcy,wszyscy grają,mają same setki,przewagę,ale na koniec i tak jakimś fartem nie wiadomo skąd strzelają tą bramkę...obym się mylił,i nie dlatego że im nie kibicuję w pucharach-bo wbrew pozorom nawet trzymam nieco kciuki,ale mam dość tego pompowania : wielki lech ! niesamowity stilić i wart 8mln euro lewandowski...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl