![]() |
Na stadionie VFB Stuttgart rozpoczęła się przebudowa. Mają zamiar obniżyć murawę w celu przybliżenia bocznych trybun do boiska i zlikwidowania bieżni. Po lewej obecny stan stadionu a po prawej jak będzie wyglądać po obniżeniu murawy i dołożeniu kilku rzędów krzesełek. Taka ciekawostka w związku z obniżaniem murawy i u nas;)
http://www.lks.zulawy.webpark.pl/gottlieb_daimler06.jpg |
musieliby chyba o 10 metrów obniżyć tą murawę, żeby zniwelować wolną przestrzeń za bramkami...
|
Cytat:
|
Ale dołożone zostaną rzędy tylko bocznych trybun. Boczne są burzone i stawiane od nowa
|
z tego co pamietam to caly otoaczajacy manchester of city stadium rzad trybuny zostal stworzony po obnizeniu murawy . O ile? 10-15 metrów?
|
Jeśli dobrze pamiętam to swojego czasu, ale to dość dawno na Camp Nou też obniżono murawę i zamiast bieżni dołożono trybuny.
|
Wg. mnie na tą chwile bedziemy mieli wystarczający stadion... Poza tym gdybyśmy chcieli go powiększyć jest na to sposób... Wystarczy zdemontować krzesełka na D i przystosować ją jako trybunę z miejscami stojącymi tak jak jest to zrealizowane w Dortmundzie ;d
|
Cytat:
|
Trzeba by było zrobić taki FAQ - Budowa Stadionu ;-)
|
Nawet w nocy pracują, przechodziłem koło 3 w nocy obok stadionu i słychać było jak coś kują młotami ;)
|
Cytat:
|
Podbijam, temat z linkami do kamerek byłby idealny.
|
Cytat:
|
Z tymże temat się rozwija, codziennie są pisane nowe posty i codziennie te linki idą gdzieś w zapomnienie. A chyba łatwiej założyć osobny temat z kamerkami i go zamknąć niż prosić po kolei każdego z osobna żeby sobie wrzucił do zakładek.
|
Nie wiem po co oni męczą się z tym kopaniem. Kilka lasek dynamitu załatwiłoby sprawę bardzo szybko :) Widzą jednak należy ich pochwalić za szybkość z jaką zrównali zachodnią i wykopanie dziury. Aż miło patrzeć na postęp prac.
|
Klada juz stopnie na trybunach czy mi sie tylko wydaje?:D
|
Cytat:
|
Kombinują coś z wielkim ptakiem:-)
|
Z C ponoc byly jakies opznienia ale widze,ze praktycznie z dnia na dzien trybuna sie rozrasta.Kumpel tez jakos wieczorem szedl i slyszal jakies prace,czyli chłopaki ostro nadrabiają czas
Tak trzymac :)Zostal jeszce tylko roczek :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
No, te kopary na trybunie zachodniej ustawiły się w rządku i tak fajnie, równo kopią, że wygląda to jak jakiś atak na północ :) Pierwszy Batalion Koparkowy
|
wiadomo kiedy koncza calkowite burzenie trybuny A i B??
cos sie dzieje dzis na trybunie C czy tylko w narozniku miedzy C a D |
Nasz ptak jeszcze urośnie albo go będą przestawiać.
Wie ktoś czy wykop pod A będzie taki sam jak pod trybunę C? |
było kilka razy omawiane.
Ma być mniejszy wykop. |
Cytat:
|
Jakby szło zgodnie z planem to by nie pracowali w nocy
Cytat:
|
a skąd wiemy że od początku nie byly planowane prace w nocy, jescze przed rozpoczęciem budowy?
|
Cytat:
jak tam postep w pracach ? |
Tez chyba zaczeli pracowac w nocy nad trybuna A i B:):)
chyba ze mi sie wydaje |
Wydaje Ci się w tle się świeci AGH
|
albo wiatr tak rusza kamerka lub koparka pracuje
|
zaznaczylem na focie cos , i prosiłbym aby ktos mi powiedzial do czego to bedzie...
http://img145.imageshack.us/img145/7...tualny1024.jpg |
Wiadomo coś o ofertach na parkingi podziemne?? Oferty miały być składane do 15 czerwca, więc chyba już powinno być coś wiadomo.
|
Cytat:
Cytat:
|
To ja dla odmiany pozwolę sobie na posta na temat... :)
Wiadomo kiedy będzie ponowiony przetarg skoro nikt się nie zgłosił do tych parkingów? I czy miasto podejmie jakieś super-duper środki żeby ktoś jednak tym razem był chętny? |
Czyli co teraz ogłoszą następny przetarg na parkingi czy dalej będziemy parkować na chodniku na Reymonta??
|
Parkingów na proponowanych przez miasto zasadach nie będzie. Takie coś inwestującej firmie zysków na pewno nie przyniesie. Dokładnie widać to po braku jakiejkolwiek oferty.
|
A przepraszam, jakie to zasady? Aż siębojępomyśleć :) Ale na serio to poważna sprawa. Wiadomo jak okolice stadionu wyglądały przy 10, a przez chwilę20 tysiącach miejsc. To teraz, przy ponad 30k, nie wiem gdzie ludzie zaparkują. Chyba na błoniach:)
Oczywiście, najlepiej by było, żeby gros ludzi przeyjeżdżało tramwajem. Ale po meczu, to 3 tramwaje po 3 wagony już powinny czekać na 3 maja. a nie tak jak teraz, 10, 15 minut czekania i jazda w tłoku. Wtedy ludzie z chęciązrezygnowali by z przebijania się przez korki samochodem. Nie wszyscy oczywiście, ale Ci , którzy by mogli. |
Zasady to takie, że firma która parking zbuduje przez kilkadziesiąt lat będzie z niego czerpać zyski :)
Tramwaje, tramwajami - wiadomo, ale parking przynajmniej na te 1000 miejsc przy samym stadionie być musi, bo inaczej dupa zbita... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl