Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

patryk:) 25.06.2009 09:15

Na stadionie VFB Stuttgart rozpoczęła się przebudowa. Mają zamiar obniżyć murawę w celu przybliżenia bocznych trybun do boiska i zlikwidowania bieżni. Po lewej obecny stan stadionu a po prawej jak będzie wyglądać po obniżeniu murawy i dołożeniu kilku rzędów krzesełek. Taka ciekawostka w związku z obniżaniem murawy i u nas;)


http://www.lks.zulawy.webpark.pl/gottlieb_daimler06.jpg

banasik 25.06.2009 09:34

musieliby chyba o 10 metrów obniżyć tą murawę, żeby zniwelować wolną przestrzeń za bramkami...

saklak1906 25.06.2009 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 751191)
musieliby chyba o 10 metrów obniżyć tą murawę, żeby zniwelować wolną przestrzeń za bramkami...

A i tak beda miec znacznie wieksze odleglosci trybun od boiska niz my. Wiec nie ma co biadolic

patryk:) 25.06.2009 09:53

Ale dołożone zostaną rzędy tylko bocznych trybun. Boczne są burzone i stawiane od nowa

GregorTS 25.06.2009 10:54

z tego co pamietam to caly otoaczajacy manchester of city stadium rzad trybuny zostal stworzony po obnizeniu murawy . O ile? 10-15 metrów?

luknazim 25.06.2009 11:05

Jeśli dobrze pamiętam to swojego czasu, ale to dość dawno na Camp Nou też obniżono murawę i zamiast bieżni dołożono trybuny.

arsfan90 25.06.2009 11:10

Wg. mnie na tą chwile bedziemy mieli wystarczający stadion... Poza tym gdybyśmy chcieli go powiększyć jest na to sposób... Wystarczy zdemontować krzesełka na D i przystosować ją jako trybunę z miejscami stojącymi tak jak jest to zrealizowane w Dortmundzie ;d

WILU TS 25.06.2009 11:34

Proponowałbym zedytowanie pierwszego posta i zamieszczenie w nim wizualek , kamer z budowy, danych dotyczących pojemności parkingów itp - a równocześnie w nazwie tematu wspomnieć o tym żeby nie było już idiotycznych pytań o kamerki oraz o to czy murawa faktycznie będzie obniżana...

Wicked 25.06.2009 11:40

Trzeba by było zrobić taki FAQ - Budowa Stadionu ;-)

Robert_wislak 25.06.2009 11:49

Nawet w nocy pracują, przechodziłem koło 3 w nocy obok stadionu i słychać było jak coś kują młotami ;)

Proud 25.06.2009 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 751246)
Proponowałbym zedytowanie pierwszego posta i zamieszczenie w nim wizualek , kamer z budowy, danych dotyczących pojemności parkingów itp - a równocześnie w nazwie tematu wspomnieć o tym żeby nie było już idiotycznych pytań o kamerki oraz o to czy murawa faktycznie będzie obniżana...

a może zrobić osobny temat z tymi informacjami, kamerkami itp przykleić go i zamknąć. Ale to już prośba do moderatorów.

Grzadq 25.06.2009 13:43

Podbijam, temat z linkami do kamerek byłby idealny.

Wrona 25.06.2009 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 751290)
a może zrobić osobny temat z tymi informacjami, kamerkami itp przykleić go i zamknąć. Ale to już prośba do moderatorów.

Albo umieścić to wszystko na wislakrakow.com...

Grzadq 25.06.2009 14:12

Z tymże temat się rozwija, codziennie są pisane nowe posty i codziennie te linki idą gdzieś w zapomnienie. A chyba łatwiej założyć osobny temat z kamerkami i go zamknąć niż prosić po kolei każdego z osobna żeby sobie wrzucił do zakładek.

PhantomRanger 25.06.2009 14:45

Nie wiem po co oni męczą się z tym kopaniem. Kilka lasek dynamitu załatwiłoby sprawę bardzo szybko :) Widzą jednak należy ich pochwalić za szybkość z jaką zrównali zachodnią i wykopanie dziury. Aż miło patrzeć na postęp prac.

rasel1906 25.06.2009 14:56

Klada juz stopnie na trybunach czy mi sie tylko wydaje?:D

saklak1906 25.06.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 751358)
Klada juz stopnie na trybunach czy mi sie tylko wydaje?:D

Nie wydaje Ci sie, klada

Wicked 25.06.2009 15:47

Kombinują coś z wielkim ptakiem:-)

Wojtas 25.06.2009 15:52

Z C ponoc byly jakies opznienia ale widze,ze praktycznie z dnia na dzien trybuna sie rozrasta.Kumpel tez jakos wieczorem szedl i slyszal jakies prace,czyli chłopaki ostro nadrabiają czas

Tak trzymac :)Zostal jeszce tylko roczek :)

szejkspir 25.06.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wicked (Post 751382)
Kombinują coś z wielkim ptakiem:-)

Pewnie będą przedłużać ramię żurawia o tę część leżącą na skrawku murawy.

PhantomRanger 25.06.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 751385)
Z C ponoc byly jakies opznienia ale widze,ze praktycznie z dnia na dzien trybuna sie rozrasta.Kumpel tez jakos wieczorem szedl i slyszal jakies prace,czyli chłopaki ostro nadrabiają czas

Tak trzymac :)Zostal jeszce tylko roczek :)

Nawet na tym forum pisało, że mają 2 tygodnie obsuwy

Sinoos 26.06.2009 09:41

No, te kopary na trybunie zachodniej ustawiły się w rządku i tak fajnie, równo kopią, że wygląda to jak jakiś atak na północ :) Pierwszy Batalion Koparkowy

peterwislak 26.06.2009 11:37

wiadomo kiedy koncza calkowite burzenie trybuny A i B??
cos sie dzieje dzis na trybunie C czy tylko w narozniku miedzy C a D

TSW Fanatyk 26.06.2009 18:06

Nasz ptak jeszcze urośnie albo go będą przestawiać.

Wie ktoś czy wykop pod A będzie taki sam jak pod trybunę C?

Sinoos 26.06.2009 18:38

było kilka razy omawiane.

Ma być mniejszy wykop.

GajowyDrwal 26.06.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 751523)
Nawet na tym forum pisało, że mają 2 tygodnie obsuwy

Co prawda kierownik budowy, przedstawiciele Polimexu i Miasta, cały czas twierdzili, że wszystko idzie zgodnie z planem, no ale "forumowicze" wiedza lepiej...

royalmichael 26.06.2009 19:04

Jakby szło zgodnie z planem to by nie pracowali w nocy

Cytat:

a skąd wiemy że od początku nie byly planowane prace w nocy, jescze przed rozpoczęciem budowy?
Bo jakoś na początku nie pracowali w nocy, zaczęli dopiero po tej miesięcznej przerwie

Proud 26.06.2009 19:06

a skąd wiemy że od początku nie byly planowane prace w nocy, jescze przed rozpoczęciem budowy?

Kuba 26.06.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek89 (Post 750317)
no i zaczęło sie. Pojawiają sie stopnie 1 poziomu trybuny, widać już 3-4 rzędy. Najdalej do piątku postaram sie pokazac efekty mojej pracy nad wizualką nowo budowanej trybuny.


jak tam postep w pracach ?

peterwislak 26.06.2009 21:22

Tez chyba zaczeli pracowac w nocy nad trybuna A i B:):)
chyba ze mi sie wydaje

Zwierze 26.06.2009 21:44

Wydaje Ci się w tle się świeci AGH

peterwislak 26.06.2009 21:48

albo wiatr tak rusza kamerka lub koparka pracuje

Wojus 27.06.2009 09:32

zaznaczylem na focie cos , i prosiłbym aby ktos mi powiedzial do czego to bedzie...

http://img145.imageshack.us/img145/7...tualny1024.jpg

Pero 27.06.2009 11:22

Wiadomo coś o ofertach na parkingi podziemne?? Oferty miały być składane do 15 czerwca, więc chyba już powinno być coś wiadomo.

bimbam 27.06.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 752150)
Wiadomo coś o ofertach na parkingi podziemne?? Oferty miały być składane do 15 czerwca, więc chyba już powinno być coś wiadomo.

Za Dziennikiem Polskim z 24.06.2009

Cytat:


Dwa parkingi na 1066 miejsc zaplanowano przy stadionie Wisły (ogłoszono przetarg na wyłonienie koncesjonariusza, ale nikt się nie zgłosił). Nie zapomniano także o Podgórzu. Tam planuje się parking naziemno-podziemny przy obiektach KS Korona. (TYM)


Ar222 27.06.2009 14:40

To ja dla odmiany pozwolę sobie na posta na temat... :)

Wiadomo kiedy będzie ponowiony przetarg skoro nikt się nie zgłosił do tych parkingów? I czy miasto podejmie jakieś super-duper środki żeby ktoś jednak tym razem był chętny?

Pero 27.06.2009 14:51

Czyli co teraz ogłoszą następny przetarg na parkingi czy dalej będziemy parkować na chodniku na Reymonta??

mIcHaL666 27.06.2009 17:37

Parkingów na proponowanych przez miasto zasadach nie będzie. Takie coś inwestującej firmie zysków na pewno nie przyniesie. Dokładnie widać to po braku jakiejkolwiek oferty.

stawski 28.06.2009 21:02

A przepraszam, jakie to zasady? Aż siębojępomyśleć :) Ale na serio to poważna sprawa. Wiadomo jak okolice stadionu wyglądały przy 10, a przez chwilę20 tysiącach miejsc. To teraz, przy ponad 30k, nie wiem gdzie ludzie zaparkują. Chyba na błoniach:)
Oczywiście, najlepiej by było, żeby gros ludzi przeyjeżdżało tramwajem. Ale po meczu, to 3 tramwaje po 3 wagony już powinny czekać na 3 maja. a nie tak jak teraz, 10, 15 minut czekania i jazda w tłoku. Wtedy ludzie z chęciązrezygnowali by z przebijania się przez korki samochodem. Nie wszyscy oczywiście, ale Ci , którzy by mogli.

Ar222 28.06.2009 21:17

Zasady to takie, że firma która parking zbuduje przez kilkadziesiąt lat będzie z niego czerpać zyski :)

Tramwaje, tramwajami - wiadomo, ale parking przynajmniej na te 1000 miejsc przy samym stadionie być musi, bo inaczej dupa zbita...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl