![]() |
Jednak co by nie mówić, to my przegraliśmy w Legią i Lechem o włos po zaciętej walce (nie mylić z wysokim poziomem :) ) i nikt by się nie zdziwił, gdyby wynik obu tych meczów był odwrotny. Natomiast Ruch w meczach z wielka trójką nie istniał.
Będe się trzymał tego co pisałem jakiś czas temu: tylko 3 zespoły próbują grać w Polsce pressingiem - Wisła, Legia i Lech. Reszta to bardziej lub mniej fantazyjna gra bezkontaktowa, która zostaje brutalnie zweryfikowana jesli przeciwnik naciska. Problemem polskiej piłki są właśnie średniacy - są tak do dupy, że Polonia Bytom w której trener zabronił stosować wślizgów "bo na boisku trzeba grać w piłkę, a nie walczyć" może być wysoko w tabeli. A potem piłkarze Wisły, Legii, Lecha przyzwyczajeni do łatwych zwycięstw dostają w tyłek w Europie. |
Ja tam ciągle i tak optuje za Milą. Przed kontuzją dobrze grał, pozniej kontuzja i dopiero wraca do formy i grania przez 90 minut, a zawsze ładnie poasystuje czy cos ustrzeli. No ale ludzie maja ciagle jakies "ale". Moze jego wygląd wam nie pasi ? Bo gra jest ok, napewno lepszy niz Kirm, Jirsak, Cantoro, Diaz, Garguła w tej formie (wczesniej tez nie za duzo mu ustępował). A ludzie i tak ironicznie ze Mila dobry.
|
A na jakiej pozycji go widzisz u nas?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Czyżby coś było na rzeczy, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby grać jeszcze po świętach, dla przykładu na ekstraklasa.org gramy 27 ale lutego ;) |
oczywiście, że w meczu korona zagłębie były błędy obrony.
Chodzi mi tylko o styl, o to, że jak chcą to potrafią. A w meczach z ligowymi gigantami takie zespoły nie potrzebnie robią w gacie zamiast grać tak jak najlepiej potrafią. |
Co Wy się tak Milą zachwycacie ?
We wszystkich klubach po Groclinie był totalną pomyłką ( na boisku i po za) , w WKS gra na przemian świetnie i totalną padakę , a tu co chwile się ktoś gorączkuje jaki to Mila debeściak . Na Reymonta jest do niczego nie potrzebny , w tej klasie mamy już...Łobo :D. |
Cytat:
jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek złudzenia odnośnie rzekomej bezstronności, uczciwości i czystych intencji Smokowskiego, oraz w ogole C+, teraz już nie może mieć żadnych. Boguski przed rokiem i Radović dziś zostali potraktowani według całkowicie różnych, niesprawiedliwych miar i kategorii. |
Cytat:
|
Zajmijcie się swoim bagienkiem lepiej... :>
P.S. Ale fakt faktem że Choto się mocno nie popisał. |
Zobaczycie ze jeszcze Amica zdobedzie majstra :lol:
|
Albo GKS Bełchatów
|
Cytat:
A bagnem na linii PZPN - media - ukochany klub stolicy już nie wolno ? Boisz się, że jak się szum zrobi to przestaną pomagać :D |
Cytat:
Właśnie w Liga+ Ekstra stwierdzili że Rado powinien wylecieć, a z Choto decyzja mogła by:ć obydwu piłkarzy po żółtej lub nic nie dawać. P.S. Mój post numer 1000 gratulacje można przesyłać na priv :D |
Cytat:
Chłopie, serio wierzysz, ze aktualnie stanowimy konkurencje w walce o mistrza? Gramy teraz w Bełchatowie - pewna porażka, potem Lubin. Jednego nie rozumiem. Co to za problem sie przyznac z tym Boguskim, ze wtedy chamsko zagral? Za bardzo sie utozsamiacie ze swoimi pilkarzami. Proste, ze Radovic i Choto to chamy i powinny poleciec czerwone kartki. I jeszcze kwestia formalna. Jak Rado dostal zolta kartke to Ekstraklasa S.A. nie moze nic zrobic. Oni moga ingerowac tylko wtedy, gdy sedzia nie zauwazy danej styuacji. Jak zauwazy i ukaze (a tak tu sie stalo) to nie moga zmienic decyzji. P.S. Ukochany klub stolicy to teraz w grodzisku gra :) |
Cytat:
A gdzie "menda" Wieszczycki co miał zwalczać chamstwo na boisku? Gdzie ten ćwok co to znalazł "chama boiskowego" w Boguskim? A teraz na oczy zasłabł przy wypadku Choto? |
Już zostawcie tego Chota, obaj tam powinni dostać po kartce. Polonista nawet nie blokował piłki tylko wpasował się między Choto a piłkę. Radovic powinien dostać czerwo, i niech sobie go zawieszają i do końca sezonu. Na pocieszenie dla Was mam info, że Astiz za żółte nie zagra w Bełchatowie.
|
Cytat:
Akcja z Boguskim to była wiocha w wykonaniu rozżalonych kibiców Legii. Gdyby to był początek jakiejś poważniejszej akcji, gdyby za tym poszły jakieś inne działania - nikt od nas nie miałby pretensji. Canal + się wówczas ośmieszył i wielu kibiców będzie im to jeszcze długo pamiętać. |
Cytat:
|
Bo komisja ligi wie jaka taktyke przygotowuje Skorza i na jej podstawie podejmuej decyzje :) I jakim trybie nagłym, jak oni zawsze zbieraja sie w czwartek?
Ludzie! Gdyby istniał taki spisek przeciwko Wam (myslalem, ze to raczej ta druga strona Błoń..) to Skorża by wyleciał za gadki na meczu z Lechem tak, ze siedziałby na trybunach w meczu z Legią. A jednak nie siedział :) Tak, Choto powinien wyleciec. Ja nie mam problemu z przyznawaniem, ze ktos cos zrobił. Okres zachwytów i utozsamiania sie z kopaczynami mi minał gdzies po drodze pare lat temu. P.S. I darujcie motywy, ze w c+ są kibice Legii (ciagle tu jakies narzekania, a to ze Wegrzyn krytykuje Wisłe, a to Brzeczek słodzi Cracovii... spisek. jakim cudem w takim razie w takim spisku zdobywacie tyle mistrzostw w ostatnich latach?). Stec i Szadkowski to tez kibice Legii? Bo jak czytam ich teksty to mam wrazenie, ze kibicuje kompletnie czemu innemu. Daj spokój z takimi komentarzami - zwłaszcza, ze sadzac po tym, ze jestes chyba modem (?) to zapewne wiesz kim sa kibice, a kim sa sympatycy tego czy owego... Aaaaa i na koncu chciałem pozdrowić Niebieskiego, któremu kiedys tam nie odpisałem, bo nie chciało mi się kopać. No i masz chłopie Górnika w ekstraklasie za rok.... :) |
Cytat:
Z tego co się teraz orientuję (mecze w C+ oglądam sporadycznie) nastąpiła faktycznie rewolucja - mecze Wisły komentuje teraz z Rosłoniem były kapitan Pasów Węgrzyn. Słowem - pluralizm w mediach to dla Canal+ świętość. BTW: ich prawo, bo to prywatna stacja - ale sam widzisz, że mamy swoje powody by tak pisać. |
Brat byłego kapitana Legii, wychowanka Wisły i zawodnika Lechii Gdańsk. Inne mecze komentują np Mielcarski i Szymkowiak. Tekstu o rewolucji na prawdę nie rozumiem, ten skład jest już od paru lat.
|
Jak czytam te Wasze rozkminki, to stwierdzam, że generalnie wszyscy kibice w Polsce - niezależnie od przynależności klubowej - są tacy sami. Kibice Polonii często wszędzie widzą zmowę dziennikarzy przychylnych Legii, Wiślacy tak samo, kibice Cracovii wietrzą spisek dziennikarzy kibicujących Wiśle a kibice Legii wszedzie widzą spisek ITI. Założę się, że można to rozciągnąć na kibiców innych klubów. Reasumując - skoro wszystkim jest źle, to znaczy że jednak nie jest najgorzej.
|
Troche dziwi mnie zwolnienie Motyki przecież Korona to beniaminek i co oni myśleli że będą walczyli o mistrza ?Szkoda też że były Wiślak stracił robote http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72...ez_Motyki.html
A wypowiedź Bakero że nasza liga to dolne rejony primera division to czysta kurtuazja.Bardziej przyznam racje temu Niemcowi z Jagi że Polska ekstraklasa to 3 liga Niemiecka. http://www.sport.pl/pilka/1,65050,72..._Division.html |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,72...ny_Kielce.html I już wszystko wiadomo.
|
Cytat:
Zarzeczny dziala w Legii??? to jakias pewna wiesc ,plotka??? bo on to raczej w kazdym klubie ma kolegow... co do pamiętnej sytuacji z Boguskim ,ktora czesto jest tu przywolywana ,to Canal+ moglby w ten sposob wykluczac wielu pilkarzy ,doszukujac sie kazdego zagrania,..bo wiadomo ze maja do tego taki sprzet.Technika napewno wysokiej klasy. Mnie naprzyklad ciekawilo czy będą zajmowac sie chamskim i brutalnym uderzeniem Radovica w meczu Legia-Ruch bodaj,ktory zresztą bezczelnie jeszce udawal ze nic nie zrobil.chamstwo do kwadratu zajeli sie tą sprawą?czy pod dywanik zostala wciągnięta?? |
Nic nie mogą zrobić bo Radovic został ukarany, nie można zmieniać decyzji sedziego
|
Cytat:
Głos rozsądku. |
Zagraniczny szrot. Nic więcej.
|
Najwyraźniej moi szanowni przedmówcy mają problem z rozumieniem słowa pisanego. Więc przypomnę: napisałem, że to było parę lat temu. Parę lat temu to nie teraz.
A wtedy właśnie utarło się mówić, że Canal+ sprzyja Legii. Jak jest teraz - nie mam pojęcia bo na oglądanie ligi kopanej nie mam czasu. Jak już dorwę się do Canal+, to oglądam Premiership albo hiszpańską. PS. Co do Japończyka - w Górniku był już napastnik z Japonii, nawet szkolony w specjalnej szkółce w Brazylii. Miał prywatnego sponsora, który opłacał mu pensję i zapewniał służbowe auto. Zniknął równie szybko, jak się pojawił. |
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html Mam nadzieję, że zawodnicy NIE PRZEJDĄ OBOK MECZU i zobaczymy ciekawe zawody,Wynik jak zwykle sprawą otwartą, bo to derby.
|
Cytat:
Jak szukać to w portugalii, tam jest zaklimatyzowana, jak na nasze warunki, dobrze kopiąca rzesza Latynosów, grająca tam za grosze. |
http://www.90minut.pl/news/109/news1...atorskich.html
Nareszcie jakaś pozytywna informacja związana z PZPN. Jeszcze takich 1000 tysiąc akcji i będzie normalnie. Ogólnie jak się teraz widzi jak po różnych wioskach powstają świetne boiska z super równą sztuczną nawierzchnią z oświetleniem to naprawdę optymizmem to napawa, może coś tego będzie za 15 lat. |
Cytat:
Ale totalnie nie rozumiem oburzenia na... Filipa Surme. Po pierwsze Surma jest z Krakowa. Po drugie jego wujek jest chyba kapelanem Cracovii. Po trzecie Łukasz Surma jest wychowankiem Wisły... Dajemy sie troche zwariować. A jakby tego było mało głównym ekspertem C+ jest teraz Mielcarski (Lech) i.... Szymkowiak (!!!!!!) - wystepuje w programie przed kolejka i w hitach na murawie. Czy w zwiazku z tym Wisła jest faworyzowana? Węgrzyn najwieksze sukcesy robił w Wiśle. Nie mówiąc juz o tym, ze dosc wazna funkcje w Ekstraklasie S.A. pełni.... Bogdan Basałaj (!!!!!!!!!!!!!), który pare lat pracował w Wiśle. Na takich podstawach mozna by nakreslic znacznie wiekszy pseudospisek niz na fundamencie... Zarzecznego. Nie pamietam zeby pracował w Legii. Ale akurat moze tu ja sie myle.. W kazdym razie to chyba jakis zart w swietle przytoczonych faktów. Cytat:
|
o22... A co ma Mielcarski do Lecha?? On gral swego czasu w Poznaniu , ale w Olimpii. Faktem jest , ze szukaja wszycy spisku tam gdzie go nie ma. A skad jest Paulina Bojarska? ;-)
|
:shock:
Rzeczywiscie nie grał w Lechu. Niby 9 meczów w Amice, ale jednak nie to samo. Człowiek uczy się całe zycie :) No, to grał w Górniku w 94, wiec zapewne jest negatywnie nastawiony do Legii !!!!!!!!!!!!!! :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Szymkowiak?? Jest z Poznania ,ale to chyba raczej Widzewiak. Do WIsly to moze miec tam jakis sentyment. |
No, ale porownaj sobie jego zaangażowanie w Wisłe, a Filipa Surmy w Legię....
P.S. Zreszta... ja sobie jaja robie przecież. W odpowiedzi na niektórych teorie.. |
No i ładnie.
Lechia prowadzi :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl