Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

AYALA 10.12.2008 07:30

Vuko dostał oferte z Górnika.Myśle ze ten pomocnik bardzo przydałby sie Heniowi w ciężkiej walce o utrzymanie w lidze..Oprócz Serba Kasper chce sprowadzic jeszcze Szczota z Jagi.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...l?ticaid=171d8

Nehiar 10.12.2008 13:29

"Przyjaciele" z drugiej strony błoń się wzmacniają :
http://sport.onet.pl/0,1248675,1878155,wiadomosc.html

gooro33 10.12.2008 14:24

Cytat:

Lech pozwie piłkarzy za korupcję?


Afera korupcyjna w polskim futbolu dotknęła Lecha Poznań. W ubiegłym tygodniu prokurator zarzucił byłemu obrońcy "Kolejorza" Zbigniewowi W. m.in. przyjęcie łapówek za odpuszczenie meczów.
Wszystko wskazuje na to, że ten sam wątek afery, związany ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, uderzy w Lecha jeszcze raz - tym razem poprzez Amikę Wronki, której "Kolejorz" jest prawnym następcą po tym, jak w 2006 r. wroniecki holding kupił od zadłużonego po uszy Lecha prawa do korzystania z jego nazwy, herbu i barw.

17 kwietnia 2004 r. Świt, prowadzony przez Janusza W. (prokurator postawił mu 11 zarzutów), przyjechał na mecz do Wronek. Amica w meczu ze Świtem była zdecydowanym faworytem, walczyła o mistrzostwo Polski, a na własnym boisku wygrała wszystkie osiem spotkań. Tymczasem ze Świtem, ostatnią drużyną w tabeli, zespół Stefana Majewskiego tylko zremisował 2:2, mimo że przez ponad połowę meczu grał z przewagą jednego zawodnika!

Dla obecnego Lecha dalszy rozwój sprawy Świtu może mieć znaczenie.

- Ta sprawa uderza w nasz klub(…) Jeśli okaże się, że byli piłkarze Amiki Wronki zostaną skazani za sprzedawanie meczów z jej udziałem, pozwę ich do sądu i będę się domagał zadośćuczynienia. Jako Lech, który jest następcą prawnym Amiki. – mówi Masiota.

..........

wolfy 10.12.2008 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 640774)
..........

Ale z Ciebie kompleksiarz:rotfl:
Za chwilę będziemy mieli tu najazd i udowadnianie, że Masiota nie wie, co mówi. Swoją drogą - nie bekną za sprawki Lecha, to odpokutują za grzechy Amici - nic w przyrodzie nie ginie:>
Było się przeżucać?

gooro33 10.12.2008 14:56

Ktos kiedys na tym forum chcial wcisna kit ze Lech gra na licencji amici i zabiera ich punkty w rankingu uefa zeby ewentualnie chronic sie przed grozba sankcji jakie mogl zebrac za udzial Lecha w aferze korupcyjnej.
Jak widzac byly to smieszne argumenty.Kazdy tlumaczy jak moze a prawda jest taka ze byl Lech jest KUCHENKORZ

spirit 10.12.2008 15:35

gooro33: mam podejrzenie, że wypowiedź wolfy`ego była suto zakrapiana sarkazmem tudzież ironią ;)

Co nie zmienia faktu, że zaraz jakaś pyra przyjdzię udowadniać że Lech to jest wogóle nie związany z nikim :D

Clapham 10.12.2008 18:11

I w kolo Macieju, ehh, moze osobny temat by zalozyc na rozwiazywanie tego 'problemu'?

Jesli chodzi o Sache, to wydaje mi sie, ze to rozsadny zakup Cracovii. To rzeczywiscie chyba perspektywiczny zawodnik.

EDIT:
Ciekawe zakupy Widzewa. Awans raczej zapewniony, jesli wszystkie wypala.
http://www.1liga.com.pl/news,8108,dy...a_granica_.htm

Dubi 10.12.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 640851)
I w kolo Macieju, ehh, moze osobny temat by zalozyc na rozwiazywanie tego 'problemu'?

Jesli chodzi o Sache, to wydaje mi sie, ze to rozsadny zakup Cracovii. To rzeczywiscie chyba perspektywiczny zawodnik.

EDIT:
Ciekawe zakupy Widzewa. Awans raczej zapewniony, jesli wszystkie wypala.
http://www.1liga.com.pl/news,8108,dy...a_granica_.htm

rano ktos puscił w sieć te głupoty i sie rozeszło ...

South 10.12.2008 20:39

PE
Lech Poznań - Arka Gdynia 1:4 (0:2)

Bramki: Olszak (65) - Kowalski (6), Budka (45), Wachowicz (59), Zakrzewski (71)
Sędziował Piotr Siedlecki (Warszawa).
Widzów 100.

Aro1234 10.12.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 640851)
I w kolo Macieju, ehh, moze osobny temat by zalozyc na rozwiazywanie tego 'problemu'?

Jesli chodzi o Sache, to wydaje mi sie, ze to rozsadny zakup Cracovii. To rzeczywiscie chyba perspektywiczny zawodnik.

EDIT:
Ciekawe zakupy Widzewa. Awans raczej zapewniony, jesli wszystkie wypala.
http://www.1liga.com.pl/news,8108,dy...a_granica_.htm

Jakie bzdury! :foch: Matusiak zakończył karierę przecież... :foch: Debilny portal... ;/

A Lechem nie ma się co podniecać, że przegrał bo wystawił zdaje się 3.skład..

fst 10.12.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 640950)
Jakie bzdury! :foch: Matusiak zakończył karierę przecież... :foch:

To jego zakończenie kariery wcale nie musi być faktem- czas pokaże jak jest na prawdę.

Coach 10.12.2008 22:12

" Na pewno do Widzewa nie trafi Łukasz Garguła " <-------- serio robili sobie nadzieje ? :D

unpredictable_wislaczka 10.12.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fst (Post 640959)
To jego zakończenie kariery wcale nie musi być faktem- czas pokaże jak jest na prawdę.

Już jakiś czas temu pisano o tym,że Matusiak ma wrócić do gry.Zdaje się,że jego ojciec podał taką informację.Ale rzeczywiście nic tylko pogratulować.Jeszcze nie tak dawno gwiazda reprezentacji,wielki talent i wogle.A teraz jeśli to okaże się prawdą,to ma przejść do Widzewa.I jak tu się nie dziwić Brożkowi,który sam twierdzi,że uczy się na błędach kolegów

vote-for-mikey 10.12.2008 22:27

100 ludzi na Lechu? bez jaj, u nas więcej chodzi na Młodą Ekstraklasę:foch:

Czyżby "najlepsi kibice w Polsce" uznali, że nie warto dopingować klubu w drodze do Pucharu? Po za tym, czy "kibice najlepszego klubu w Polsce" nie mają zgody ze śledziami?

nowy_piotrek 10.12.2008 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 640987)
100 ludzi na Lechu? bez jaj, u nas więcej chodzi na Młodą Ekstraklasę:foch:

Czyżby "najlepsi kibice w Polsce" uznali, że nie warto dopingować klubu w drodze do Pucharu? Po za tym, czy "kibice najlepszego klubu w Polsce" nie mają zgody ze śledziami?

z tego co wiem to mecz mial sie odbyc we Wronkach. Poza tym wiekszosc odpuszcza ten puchar (szczegolnie wyjazdy), wiec nie ma co sie spinac.

vote-for-mikey 10.12.2008 22:50

człowiek trochę pożartuje, a tu od razu, że spina... ;)

jeśli ten mecz odbył się we Wronkach, to rozumiem, ale jeśli był w Poznaniu to ja bym się za tę dychę przeszedł zobaczyć kto gra w moich rezerwach i jak się zaprezentuję z grającą w miarę serio Arką. I zobaczyć jak Rejsik-Pejsik nie wykorzystuje karnego :)

1q2 10.12.2008 23:34

We Wronkach powiadacie - no w koncu zagrali u siebie:D

South 10.12.2008 23:48

grali na Bułgarskiej

AYALA 15.12.2008 06:58

Smude chce ReaL Majorka
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Vinci 15.12.2008 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 642794)

:lol:
Ostatnio w polskich mediach mogliśmy przeczytać, że Juve chce Wawrzyniaka za 8 mln Euro. Myślę, że te spekulacje są z jednego koszyka.

Maciuś 15.12.2008 09:20

Znowu ten pseudodziennikarzyna Kołtoń...

Lemoniadowy Joe 15.12.2008 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 642801)
Znowu ten pseudodziennikarzyna Kołtoń...

Koltoń w Cafe Futbol stwierdził że Smuda miał luźne zapytania z Hiszpanii bez żadnych konkretów a Kowalczyk strzelił że może z Mallorki bo tam mogą zmienić trenera a w koncu to niemiecka wyspa tyle i tylko tyle.

a poza tym Smuda negocjuje nowy kontrakt i pewnie chciałby zarabiać jak Kasperczak np.

tommiyacht 15.12.2008 15:39

a licho Lech nie spi..

Lech ma nowego Stilica

Lemoniadowy Joe 15.12.2008 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 642895)
a licho Lech nie spi..

Lech ma nowego Stilica

a co do tej siatki skautów jakie to jest proste i mam nadzieje że Amica da przykład innym klubom a Wisła to już dawno powinna w tym względzie wyprzedać resztę stawki o dwie długości ale jak to może byc możliwe jak u nas co rok nowy dyr. sportowy a co pół roku nowy trener

szprotson 15.12.2008 16:08

tylko czy ktokolwiek od nas, chce wydać chociażby 1zł na poszukiwanie gracza, na którym znajomy menago nie zrobi, bo go nie ma w swojej "stajni" ...

4fan_player 15.12.2008 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 642903)
a co do tej siatki skautów jakie to jest proste i mam nadzieje że Amica da przykład innym klubom a Wisła to już dawno powinna w tym względzie wyprzedać resztę stawki o dwie długości ale jak to może byc możliwe jak u nas co rok nowy dyr. sportowy a co pół roku nowy trener

My mamy taką "siatkę" tylko że my się ukrywamy :lol:

skttrbrain 15.12.2008 19:57

Wymieniono tylu zawodników, że zdziwiłbym się, gdyby przyszło chociaż dwóch z nich. A jeśli ten Golik to prawda, to coś mi się wydaje, że Murasia w ciągu roku opchną za dobrą kasę.

sq 15.12.2008 20:12

no według mediów już dwóch po cichu Lech kupił...
http://www.nkcelik.co.ba/ver5/
łącznie za 170tys EUR... chyba się opłaca patrząc na ceny polskich przeciętniaków...

gromaders 15.12.2008 20:30

tyle kto wie jak oni będą grali naprawdę? myśmy też mieli wielkie perełki jak Edno hehehehe a co wychodziło to wszyscy wiedzą, niech tak nie zachwalają dopóki nie potwierdzą że zasługują na takie naciągane jak na razie opinie, nie każdy będzie Stilicem

sq 15.12.2008 20:44

jeszcze do tego doszedł transfer Harisa Handzic`a http://www.sportsport.ba/bh_fudbalp-10468.htm
patrząc na złość ludzi na forum: http://forums.soccerfansnetwork.com/...=45338&page=90 jeśli idzie o kwotę za jaką odeszli oraz komentarze w stylu "Dude their squad will be so strong man. Handzic and Stilic together! Dude!" to jakaś nadzieja jest że to nie są jakieś ogórki..

Coolpick 18.12.2008 19:23

Cytat:

Włodarze Lecha Poznań, który uzyskał awansował do 1/16 finału Pucharu UEFA, już niejednokrotnie zapowiadali, że nie myślą o sprzedaży swoich zawodników. Co więcej, klub pozyskuje nowych zawodników. Dzisiaj w szeregi "Kolejorza" weszło dwóch nowych graczy - Bośniak Haris Hadzic oraz Chorwat Gordan Golik.
Lech kontynuuje "bałkański" trop ściągając kolejnych graczy z byłej Jugosławii. Po Semirze Stilicu i Ivanie Djurdjevicu "Kolejorz" pozyskał dwóch nowych zawodników z południa Europy.

- Podpisaliśmy kontrakty z Bośniakiem Harisem Handziciem oraz z Chorwatem Gordanem Golikiem. Poświęciliśmy sporo czasu na obserwacje tych piłkarzy. Liczymy, że będą znaczącym wzmocnieniem dla naszego zespołu i dzięki temu na wiosnę drużyna będzie mogła realizować postawione przed sezonem cele. Obie umowy podpisaliśmy na 4,5 roku - mówi Dyrektor Sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.
Zaledwie 18-letni Haris Handzic ma za sobą już występy w kadrze Bośni. Debiut napastnika w "dorosłej" kadrze wypadł w meczu towarzyskim z... Polską. Z kolei Gordan Golik ma 23 lata i jest środkowym pomocnikiem. W Chorwackiej ekstraklasie reprezentował barwy Varteksu.
Lech sie wzmacnia. Szczerze mówiąc troche mi to przypomina sytuacje Legii. Legii udalo sie sprowadzić dobrego zawodnika z Hiszpanii, Astiza, a Lech sciagnal Stilica z Bałkanow. Legia stwierdziła, ze skoro Astiz jest tak dobry, to każdy Hiszpa, którego wezma bedzie swietny. No i Lech robi podobnie, ściaga teraz hurtowo piłkarzy z Bałkan. Tylko jest male ale. W przypadku Lecha te transfery wydaja sie rzeczywiscie przygotowane. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ja bym nie mial nic przeciwko, zebysmy przezyli deja vu ;)

KoPer 18.12.2008 19:32

U nas jest to samo :D

Z tym, że nasi mają zamiar ściągać z Ameryki Płd. ...

Arked 18.12.2008 19:34

Z informacji, które ostatnimi czasy pojawiły się w mediach wynika, że scouting wygląda u nas podobnie jak w Lechu. Problem leży w bezsensownie długim procesie decyzyjnym. Jeśli rzeczywiscie o pozyskaniu piłkarza musi decydować tyle osób to ja się boję myśleć ilu zawodników sprzątnięto nam z przed nosa.

Co do transferów Lecha to ten Handzic może być dobry. Jeśli chodzi o resztę to nie jestem o tym przekonany.

hoho 18.12.2008 20:23

Scounting mamy ten sam ,ale u nich jest polityka transferowa a u nas najpierw sie wyprzedaje a potem sie zastanawia kim my to zdobedziemy mistrza ,i sie potem okazuje ,ze wszyscy nagle licza ze eksploduje talent Juszczyka,lub Niedzielan bedzie krolem strzleców

vote-for-mikey 20.12.2008 12:26

Grosicki poszedł do Białegostoku.

Jak dla mnie to idealne miasto dla tego chłopaka, czyt. małe, bez kasyn. :D
A przyszłości niedalekiej ma tam się pojawić Tomasz F. pseudonim "Franek".

Jaga dobrze zapełnia lukę po Szczocie.

4fan_player 20.12.2008 12:35

Nie zdziwiłbym się gdyby Tomasz F. zagrał jednak gdzie indziej. Grosicki miał chyba kiedyś do nas też trafić? Przecież oni z Dawidowskim byliby królami Krakowskich kasyn :D

Szczurek_PB 20.12.2008 13:26

http://niebiescy.pl/?id=3535

Fajny ranking kar finansowych...

Ricken 20.12.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 644880)
Nie zdziwiłbym się gdyby Tomasz F. zagrał jednak gdzie indziej. Grosicki miał chyba kiedyś do nas też trafić? Przecież oni z Dawidowskim byliby królami Krakowskich kasyn :D

nie zapominaj o Mr.Tomaszu H:D który broni się rękami i nogami żeby nie wylecieć z Górnika przecie za co by zwracał długi ;)

ToTylkoJa 20.12.2008 15:59

Cytat:

- Łukasz Garguła ma kilka ofert do wyboru, jedną rzeczywiście z Legii Warszawa. Jest nią zainteresowany podobnie jak i innymi. W ciągu kilku dni podejmiemy decyzję, wybierzemy ta najwłaściwszą ofertę. Czy to prawda, że mamy czas do niedzieli na odpowiedź? Faktycznie tak się umówiliśmy z dyrektorem sportowym Mirosławem Trzeciakiem, że do końca weekendu się zdeklarujemy. Czy Łukasz w razie przyjęcia oferty z Warszawy stanie się jednym z najlepiej opłacanych zawodników ligi polskiej? Tego powiedzieć nie mogę, to szczegóły ściśle tajne - mówi dla Legia.Net menedżer Łukasza Garguły Radosław Osuch.
http://legia.net/wiadomosci,32135_Me...A_z_Legii.html

Gucio25 20.12.2008 16:10

wszystkiego najlepszego z okazji 89 urodzin PZPN.
sto lat! :taniec:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl