![]() |
Vuko dostał oferte z Górnika.Myśle ze ten pomocnik bardzo przydałby sie Heniowi w ciężkiej walce o utrzymanie w lidze..Oprócz Serba Kasper chce sprowadzic jeszcze Szczota z Jagi.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...l?ticaid=171d8
|
"Przyjaciele" z drugiej strony błoń się wzmacniają :
http://sport.onet.pl/0,1248675,1878155,wiadomosc.html |
Cytat:
.......... |
Cytat:
Za chwilę będziemy mieli tu najazd i udowadnianie, że Masiota nie wie, co mówi. Swoją drogą - nie bekną za sprawki Lecha, to odpokutują za grzechy Amici - nic w przyrodzie nie ginie:> Było się przeżucać? |
Ktos kiedys na tym forum chcial wcisna kit ze Lech gra na licencji amici i zabiera ich punkty w rankingu uefa zeby ewentualnie chronic sie przed grozba sankcji jakie mogl zebrac za udzial Lecha w aferze korupcyjnej.
Jak widzac byly to smieszne argumenty.Kazdy tlumaczy jak moze a prawda jest taka ze byl Lech jest KUCHENKORZ |
gooro33: mam podejrzenie, że wypowiedź wolfy`ego była suto zakrapiana sarkazmem tudzież ironią ;)
Co nie zmienia faktu, że zaraz jakaś pyra przyjdzię udowadniać że Lech to jest wogóle nie związany z nikim :D |
I w kolo Macieju, ehh, moze osobny temat by zalozyc na rozwiazywanie tego 'problemu'?
Jesli chodzi o Sache, to wydaje mi sie, ze to rozsadny zakup Cracovii. To rzeczywiscie chyba perspektywiczny zawodnik. EDIT: Ciekawe zakupy Widzewa. Awans raczej zapewniony, jesli wszystkie wypala. http://www.1liga.com.pl/news,8108,dy...a_granica_.htm |
Cytat:
|
PE
Lech Poznań - Arka Gdynia 1:4 (0:2) Bramki: Olszak (65) - Kowalski (6), Budka (45), Wachowicz (59), Zakrzewski (71) Sędziował Piotr Siedlecki (Warszawa). Widzów 100. |
Cytat:
A Lechem nie ma się co podniecać, że przegrał bo wystawił zdaje się 3.skład.. |
Cytat:
|
" Na pewno do Widzewa nie trafi Łukasz Garguła " <-------- serio robili sobie nadzieje ? :D
|
Cytat:
|
100 ludzi na Lechu? bez jaj, u nas więcej chodzi na Młodą Ekstraklasę:foch:
Czyżby "najlepsi kibice w Polsce" uznali, że nie warto dopingować klubu w drodze do Pucharu? Po za tym, czy "kibice najlepszego klubu w Polsce" nie mają zgody ze śledziami? |
Cytat:
|
człowiek trochę pożartuje, a tu od razu, że spina... ;)
jeśli ten mecz odbył się we Wronkach, to rozumiem, ale jeśli był w Poznaniu to ja bym się za tę dychę przeszedł zobaczyć kto gra w moich rezerwach i jak się zaprezentuję z grającą w miarę serio Arką. I zobaczyć jak Rejsik-Pejsik nie wykorzystuje karnego :) |
We Wronkach powiadacie - no w koncu zagrali u siebie:D
|
grali na Bułgarskiej
|
Smude chce ReaL Majorka
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html |
Cytat:
Ostatnio w polskich mediach mogliśmy przeczytać, że Juve chce Wawrzyniaka za 8 mln Euro. Myślę, że te spekulacje są z jednego koszyka. |
Znowu ten pseudodziennikarzyna Kołtoń...
|
Cytat:
a poza tym Smuda negocjuje nowy kontrakt i pewnie chciałby zarabiać jak Kasperczak np. |
|
Cytat:
|
tylko czy ktokolwiek od nas, chce wydać chociażby 1zł na poszukiwanie gracza, na którym znajomy menago nie zrobi, bo go nie ma w swojej "stajni" ...
|
Cytat:
|
Wymieniono tylu zawodników, że zdziwiłbym się, gdyby przyszło chociaż dwóch z nich. A jeśli ten Golik to prawda, to coś mi się wydaje, że Murasia w ciągu roku opchną za dobrą kasę.
|
no według mediów już dwóch po cichu Lech kupił...
http://www.nkcelik.co.ba/ver5/ łącznie za 170tys EUR... chyba się opłaca patrząc na ceny polskich przeciętniaków... |
tyle kto wie jak oni będą grali naprawdę? myśmy też mieli wielkie perełki jak Edno hehehehe a co wychodziło to wszyscy wiedzą, niech tak nie zachwalają dopóki nie potwierdzą że zasługują na takie naciągane jak na razie opinie, nie każdy będzie Stilicem
|
jeszcze do tego doszedł transfer Harisa Handzic`a http://www.sportsport.ba/bh_fudbalp-10468.htm
patrząc na złość ludzi na forum: http://forums.soccerfansnetwork.com/...=45338&page=90 jeśli idzie o kwotę za jaką odeszli oraz komentarze w stylu "Dude their squad will be so strong man. Handzic and Stilic together! Dude!" to jakaś nadzieja jest że to nie są jakieś ogórki.. |
Cytat:
|
U nas jest to samo :D
Z tym, że nasi mają zamiar ściągać z Ameryki Płd. ... |
Z informacji, które ostatnimi czasy pojawiły się w mediach wynika, że scouting wygląda u nas podobnie jak w Lechu. Problem leży w bezsensownie długim procesie decyzyjnym. Jeśli rzeczywiscie o pozyskaniu piłkarza musi decydować tyle osób to ja się boję myśleć ilu zawodników sprzątnięto nam z przed nosa.
Co do transferów Lecha to ten Handzic może być dobry. Jeśli chodzi o resztę to nie jestem o tym przekonany. |
Scounting mamy ten sam ,ale u nich jest polityka transferowa a u nas najpierw sie wyprzedaje a potem sie zastanawia kim my to zdobedziemy mistrza ,i sie potem okazuje ,ze wszyscy nagle licza ze eksploduje talent Juszczyka,lub Niedzielan bedzie krolem strzleców
|
Grosicki poszedł do Białegostoku.
Jak dla mnie to idealne miasto dla tego chłopaka, czyt. małe, bez kasyn. :D A przyszłości niedalekiej ma tam się pojawić Tomasz F. pseudonim "Franek". Jaga dobrze zapełnia lukę po Szczocie. |
Nie zdziwiłbym się gdyby Tomasz F. zagrał jednak gdzie indziej. Grosicki miał chyba kiedyś do nas też trafić? Przecież oni z Dawidowskim byliby królami Krakowskich kasyn :D
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
wszystkiego najlepszego z okazji 89 urodzin PZPN.
sto lat! :taniec: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl