![]() |
Nawiązać współpracę z kilkoma klubami na świecie, w tych bardziej znanych ligach może być nawet druga liga. Sprowadzać piłkarzy za grosze i wypożyczać od razu do słabszych klubów polskich, czy europejskich. Na takie coś chyba byłoby nas stać, a wiele byśmy stracili. Taki zawodnik z klubu czołówki brazylijskiej drugiej ligi chociażby bo z tymi z pierwszej ligi tego kraju byłoby trudniej nawiązać współpracę : )
|
jakby coś nie wyszło z Brazem to zawsze można spróbowac ściągnąc Bonina z Górnika.Całkiem przyzwoicie sie spisywał jako ofensywnie grajacy prawy defensor.
|
Cytat:
|
Na miejscu pana Bednarza w dzisiejszym sparingu przyjżałbym się grze stopera Ujpestu : Tamása Vaskó.
naprawdę ciekawy chłopak - 25 lat, dobre warunki fizyczne, grał w Anglii i Włoszech.No i 11 występów w reprezentacjii Węgier to też dobra rekomendacja. Nie mówię ,że jest lepszy od Marcelo czy Arka ale mógłby być dobrą alternatywą. Rywalizacja w zespole jeszcze nikomu nie zaszkodziła. |
Widzieliście jakiego obrońce zatrudniła Odra, na filmiku wyglada świetnie, szkoda że nie trafił do nas.
http://www.youtube.com/watch?v=eH4uvlnB67Y |
Kierunek węgierski - tym razem napastnik:
Istvan Ferenczi - wysoki, dobrze grający głową napastnik Ferencvarosu Budapeszt. 1,5 roku doświadczenia w Championship, gdzie dla Barnsley strzelił 11 goli. Do wykupienia za 150-200 tys. ojro. Ma 31 lat więc można mu zaproponować kontrakt na rok z opcją przedłużenia na jeszcze rok. Bramki: http://www.youtube.com/watch?v=3XuyE...eature=related |
Nie no świetnie, zobaczyłeś filmik od razu będzie gwiazdą. Spójrz ilu tutaj w Polsce przewinęło się "wielkich gwiazd" które się niestety nie sprawdziły . Chociażby Beto który był o wiele bardziej utytułowany od tego gościa i też miał filmik na youtubie...
To do Baala. |
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...sferdaten.html
Znowu się ktoś pospieszył... |
Cytat:
|
zamiast Jopa już bym wolał Dancha albo Pazdana z Zabrza,przy takim fachowcu jak Skorża prędko wrócili by do wielkiej formy.Młodsi są i potem pewnie możnaby gdzieś ich sprzedac a Jop ma już 31 wiosen.W miare niedrogimi zawodnikami a niegorszymi od Jopa są Sadlok z Ruchu i Edek Cecot z Bełchatowa.
|
Pazdan to dno, mówisz, że przy Skorży by wrócił do wielkiej formy? A kiedy on ją miał? Beenhakker go promuje na siłę, Kasperczak już zaczął odstawiać od składu.
|
W Sarejewie wypromował sie Stilic, z tego samego klubu jest tez obiecujacy napastnik
http://transfermarkt.de/de/spieler/4...ic/profil.html szukamy, skutecznosc 1 gol na 2 mecze w młodzieżówce, zle w wieku 20 lat ? drugi Dżeko :) |
"11 i 12 lipca we francuskim Cannes zostanie rozegrany turniej dla piłkarzy bez kontraktu."
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,67...aniche___.html Na miejscu Pana Bednarza pojechałbym na taki turniej i się rozejrzał trochę. Wiadomo w końcu jak Legia znalazła Ouatttare...... |
DObry pomysł - zamiast sprowadzać co tydzień 1 piłkarza na testy można obejrzeć wszystkich hurtem
|
ja tylko spytam, Owen, Maniche i reszta tam będzie grała czy to po prostu podobny temat i dlatego to o nich, a towarzyski jest dla jakiegoś szrotu z Francji?
jeśli opcja numer 1, to nie ma sensu tam jechać.... ;) nie ten budżet.... ;) |
Hmm, Ljubolja, pamiętam że byliśmy nim zainteresowani... W końcu poszukujemy napastnika, mógłby się przydać, w końcu grywał i w niemieckich klubach i to wcale nie słabych, a także w reprezentacji...Heh, albo Morientes- w końcu pasowałby do naszej koncepcji, ale to raczej nierealne...:P
Szrotu:O Chciałbym mieć taki szrot w składzie jak Zenden albo Mbami:) |
|
Cytat:
|
amauri1990 -Owen,Maniche i inni tam sie będą raczej grali. Nie ten prestiż.Może w tym całym szrocie sie znajdzie ktoś ciekawy ? W końcu lepiej obejrzeć kilknaście meczów i 200 zawodników niż testować jednego przez tydzień o podobnym poziomie. Józwiak znalazł Outtare właśnie na takim turnieju i pózniej był czołowym obrońą ligi....
|
Ten cały Salvatore Zizzo, o którym wspominało tu kilka osób, został wypożyczony do...Fortuny Dusseldorf tj. bodaj 2.Bundesliga...
|
PasiorWKS a czytałeś więcej o tym nowym zawodniku Odry?;>
wiesz ze razem z Marcelo tworzył parę sr obrońców w Santosie;> |
Poza jednym komentarzem na onecie nie znalazłem nic o tym, że był podstawowym obrońcą, jedynie że był w 2006 roku w kadrze tego zespołu. Beto 3 lata temu też się ładnie zapowiadał...
|
To byłby napastnik idealny dla nas :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html Wysoki,dobrze gra głową,umie się zastawić i strzela bramki,posiada doświadczenie w europejskich pucharach.Takiego kogoś szukamy ! W dodatku jest wolnym zawodnikiem. Ciekawe ile by sobie zarzyczył indywidualnego kontraktu? Napewno średniaki ligi holenderskiej (a takie są nim zainteresowane) są w stanie dać mu więcej kasy.Ale może skusiłaby go gra LM ? Marzenia..... |
aż sie boje myślec co bedzie jeśli Broziu odejdzie.Ciężko bedzie znaleźc jego następce za darmo albo za 300-400 tyś euro.
Ja bym poszukał w Afryce ( Groclin wyszukał tam Chinyame), ceny nie za wysokie bo tym sie pewnie bedzie Bednarz kierował. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdybym był Bednarzem złożyłbym propozycje ty graczom(oczywiście "wolnym"):
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...ki/profil.html http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...er/profil.html W związku z możliwym odejsciem Pawła i naszymi poszukiwaniami wysokiego napastnika byliby jak znalazł. Jancker już trochę w karierze zarobił $ wiec mysle ze duzych oczekiwań by nie miał a taki zawodnik z doświadczeniem w Europie byłby na LM idealny i sadze ze własnie szansa na gre w LM mogła by go skłonić do podpisania kontraktu(oczywiście nie długoletniego - max 2 lata pogra na wysokim poziomie ) Ilco Naumoski byłby jeszcze lepszym zakupem - nie dosc ze duzo młodszy od Janckera, to jeszcze reprezentant Macedonii, ostatni sezon był jego najlepszym w karierze - strzelił 13 goli ale także dużo asystuje. Fakt ze nie przedłużył kontraktu z Mattersburgiem swiadczy ze szuka lepszego klubu(takiego jak Wisła:-))Zapamiętałem go także z naszego pucharowego meczu z Mattersburgiem w którym ładnie sie zaprezentował(bramka na 1-1 u nich)Na nastepce(odpukac) Brozka byłby odpowiedni, także z Boguskim mógłby sie swietnie uzupełniac. Panie Bednarz bierz Pan telefon i dzwoń do ich menago!:-) |
Po ewentualnej sprzedaży Brożka pokusiłbym się o Ilijana Micanskiego. Myślę, że za ok 600 tyś ojro byłby do wyciągnięcia.
Oczywiście w tej chwili to nie jest klasa Pawła, ale z każdym sezonem chłopak gra coraz lepiej. Do tego jakiś sensowny napadzior z zagranicy i nie było by źle. |
Ten Ilco Naumoski nie byłby złym nabytkiem, ale chyba nim to się już interesują inne kluby: Celtic, Hearts, a ostatnio Almeria i chyba z tym ostatnim klubem macedończyk podpisze kontrakt.
|
Panie Bednarz dzwoń pan po Janckera koniecznie, i proszę nie zapomnieć o Effenbergu !
:rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
Rzeczywiscie ten Naumoski ma kilka ciekawszych ofert ale uwazam ze nadal byłaby szansa na sciagniecie go do nas...oczywiscie trzeba chciec,,, |
Sory, Hesselink to wymysł matizaq, skwitowany podobnie jak twój. Owszem strzelił 15 bramek, ale w 50 meczach - imponujące? Raczej nie. Gość ma 35 lat i młodszy nie będzie, w dodatku od lat trapią go kontuzje a jego kolano porównałbym jak niegdyś Orest Lenczyk kolano Kazimierza Moskala do przepalonego pieca. Mógłby do nas przejść? To zastanów się jakie kontrakty są w lidze austriackiej, a jakie w Ekstraklasie bez sponsora.
|
Cytat:
|
Ja bym brał do Wisły Franza Beckenbauera, w końcu doświadczony zawodnik. Jego rutyna przyda się w walce o Ligę Mistrzów. :lol: Jimmywislak, chłopie co Ty piszesz. Dom starości to można sobie w FM-ie zrobić jak się ma ochotę na takie wymysły. Wyjedzie taki z Janckerem...jeszcze Pele, Zico i Hagiego weź, bo ich doświadczenie pomoże w walce o LM. :lol:
|
ostatnio tak sobie myślałem (grając w CM 99/00) że możnaby ściągnąć do Wisełki Jurka Podbrożnego i Leszka Pisza, a i Ryśkowi Czerwcowi dałbym szansę. Wtedy mielibyśmy niszczący środek pola.
|
Dobra niech wam bedzie ale jeszcze o Janckerze usłyszycie:-P Ale co do Naumoskiego to jesli to prawda za Hajduk sie o niego pyta to dlaczego my nie?Naprawde można o niego powalczyć...:foch:
|
Tak, usłyszymy że zakończył karierę.
Starego to możemy sprowadzić, ale bramkarza. |
Interesowalismy sie kiedys Rui Miguelem ???
Dzis odszedl z Zaglebia Lubin do Vitorii Guimaraes za 350 tys euro. Taka mial klauzule odstepnego w kontrakcie.Info za oficjalna "Miedziowych" http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=5099 dobry utarg na nim zrobili: "Warto nadmienić, że Zagłębie sprzedało Miguela z 1500% zyskiem, w porównaniu z sumą, za jaką zawodnik przychodził do lubińskiego klubu" Czyli kosztowal grosze. Zaplacili za niego ok. 25 tys. euro :D |
Cytat:
Ja bym jednak na miejscu mecenasa przeczesywał dalej czechow,slowakow ,slowencow.Oni tam duzo nie zarabiaja a umiejetnosci napewno nie gorsze od naszych ligowcow i maja jeden plus,ich prezesi nie zawyzaja cen za nich jak slysza zdanie "Wisla ich chce " |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl