Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

LooNatyk 04.09.2008 21:33

z tym tvp info dziwne, ale lac na nich, zawsze taka bylo to "instytucja", nigdy sie nie zmienia.

chyba, ze faktycznie im angole odgornie narzucily termin(21), co uniemozliwia transmisje na tvp2.

felipe 04.09.2008 21:37

Zrozumcie, że to Anglia dyktowała warunki... Tez bym wolał o 20, ale cóż zrobić

Bóg Trybun (objawion) 04.09.2008 21:43

4 : 1 ale w Kraku, pozostańmy przy tej analogii :) co do klasy sportowej - przyjeżdża firma. Kibicowsko też całkiem całkiem. I kolejny raz karp po żydowsku ; ) jeśli doliczymy jeszcze puchar ekstraklasy, to wychodzi nam pejsezon.

Ale wracając do Twojego porównania - Saragossa to była ekipa starych wyjadaczy. Zlekceważyli nas, siadła im też kondycha. Zabiegaliśmy ich na śmierć w 2 połowie. Tottspur to inna bajka. Zespół w przebudowie, pod wieczną presją i z manią wejścia do światowej piłki. Ramos robi czystkę, próbuje zaszczepić w kikenraszach wyrafinowany, cwaniacki i techniczny futbol, jakim popisywała się Sevilla. Nie wróżę mu długiejm pracy na White Heart Pain :) jest szansa. W lidze grają kaszanę. Będą nas chceili zjeść, może uda się przetrzymać pierwsze minuty bez gola, a zaczną tracić rezon. Marzenie :)

pawelos84 04.09.2008 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 598747)
4 : 1 ale w Kraku, pozostańmy przy tej analogii :) co do klasy sportowej - przyjeżdża firma. Kibicowsko też całkiem całkiem. I kolejny raz karp po żydowsku ; ) jeśli doliczymy jeszcze puchar ekstraklasy, to wychodzi nam pejsezon.

Ale wracając do Twojego porównania - Saragossa to była ekipa starych wyjadaczy. Zlekceważyli nas, siadła im też kondycha. Zabiegaliśmy ich na śmierć w 2 połowie. Tottspur to inna bajka. Zespół w przebudowie, pod wieczną presją i z manią wejścia do światowej piłki. Ramos robi czystkę, próbuje zaszczepić w kikenraszach wyrafinowany, cwaniacki i techniczny futbol, jakim popisywała się Sevilla. Nie wróżę mu długiejm pracy na White Heart Pain :) jest szansa. W lidze grają kaszanę. Będą nas chceili zjeść, może uda się przetrzymać pierwsze minuty bez gola, a zaczną tracić rezon. Marzenie :)

Angole mają świetną pomoc, ale atak bardzo przeciętny. Tak samo mają problem z bokami obrony.Mimo tego że pozyskali kilku dobrych zawodników, to jednak Berbatova czy Keana nie da się zastąpić Modriciem czy Bentleyem. Tamci dwaj to najwyższa swiatowa półka. Keane umiał strzelić bramkę z niczego, był bardzo szybki i przebojowy, kreatywny. Z kolei Berbatov to taki drugi Ibrahimović, obecnie nawet nie wiem czy nie lepszy od Szweda. Bez tej dwójki Anglicy są dużo słabsi niż rok temu.

Bóg Trybun (objawion) 04.09.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 598755)
Angole mają świetną pomoc, ale atak bardzo przeciętny. Tak samo mają problem z bokami obrony.Mimo tego że pozyskali kilku dobrych zawodników, to jednak Berbatova czy Keana nie da się zastąpić Modriciem czy Bentleyem. Tamci dwaj to najwyższa swiatowa półka. Keane umiał strzelić bramkę z niczego, był bardzo szybki i przebojowy, kreatywny. Z kolei Berbatov to taki drugi Ibrahimović, obecnie nawet nie wiem czy nie lepszy od Szweda. Bez tej dwójki Anglicy są dużo słabsi niż rok temu.

Zgadzam się w siedemdziesięciu % dla zasady bo od setki wolę śliwowicę :) Pozostał im sprinter, i to może być zmartwienie - Bent vs Cleber, Baszczu bądź Głowa to jak zderzenie TGV z polskim pekapem. Z piłką przy nodze nie jest zbyt groźny, ale lubi cisnąć stoperów, piłka na dobieg i przebitka... żyje z błędów.

Cieszę się, że przerwa na kadrę, towarzystwo się porozjeżdża, Modric i spółka potrzebują czasu - wspólnych treningów, albo meczu na przełamanie. Oby nie nadszedł takowy : ) bo o tym, że Ramos potrafi poukładać zespół, nie trzeba przypominać.

pawelos84 04.09.2008 22:36

Sprinter jest wyjątkowo nieskuteczny i przepłacony. Pozatym wyraznie sobie nie radzi z presją. W słabiutkim Charltonie grali na niego więc szalał. W zespole z WHL kazdy chce byc gwiazdą więc Bent, niestety dla niego, nie może liczyc na to że gra będzie ułożona pod niego. Nasi obrońcy mieli już do czynienia ze sprinterami: Henrym i Eto. Tyle że tamci sprinterzy oprócz szybkości dysponowali kapitalną techniką.


Dobrze by było tak Clebera na lewą stronę defensywy przestawić. Na środek dać Marcelo i Głowackiego.Prawa stona to jest ogromne zagrożenie. Zarówno Lennon jak i Bentley to bardzo dobrzy piłkarze, chociaż taki Alves jest od nich razem wziętych 2 razy lepszy. Da się ich powstrzymać. Tylko musi to być ktoś kto ma naprawdę dobry odbiór, a niestety Junior na boku obrony jest znacznie słabszy niż na środku czy na defensywnym pomocniku.

Wojtas 04.09.2008 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 598744)
Zrozumcie, że to Anglia dyktowała warunki... Tez bym wolał o 20, ale cóż zrobić




To ze ich liga jest silniejsza to neiznaczy ze nasi musieli godzic sie na tak beznadziejną,chyba najgorza z mozilwych por meczu.
A mzoe by tak zagrac o 4,15 rano -ludzie przed pracą ,mecz by ich rozbudzil i pottem do pracy??

To ze to Tottenham i pasuje im zagrac o takiej porze bo sami sa do niej przyzwyczjeni to nieznaczy ze od razu musielismy sie godzic ,trzeba bylo chceic grac wieczorem mzoe by sie wynegocjowalo jakas pozniejsza pore niz godzina zbierania sie po pracy do domu.K*** mac czy ktos w tym klubie ma rozum??

Z biletami zrobieni w bambuko,teraz z pora meczu,---pogratulowac.



Cytat:

Zrozumcie że Wiśle i tak się to opłaca. TV angielska powiedziała -> albo 15 i dużo kasy za transmisje orazi w połowie pełny stadion (w najgorszym wypadku), albo 20 -> brak kasy z transmisji i pełny stadion
Edit :Czyli w oczach zarzadu jestesmy banknotami,po co im pelny stadion i duzo lepsza wieczorna atmosfera przy ktorej j pilkarzom duuuzo lepiej sie mecz gra...to niesitotne ,najwazniejsze zeby duzo kasy za trnasmsjie po kieszniech sie rozeszlo.

Baala 04.09.2008 23:23

Zrozumcie że Wiśle i tak się to opłaca. TV angielska powiedziała -> albo 15 i dużo kasy za transmisje orazi w połowie pełny stadion (w najgorszym wypadku), albo 20 -> brak kasy z transmisji i pełny stadion

pawelos84 05.09.2008 01:41

Jak przywieziemy dobry wynik z Londynu, to i będzie peły stadion i kasa za transmisje. Myśle że Wisła po prostu bierze pod uwagę, że wynik może być kijowy w pierwszym meczu i na stadion nawet o 20 nie przyjdzie komplet, a wtedy tak czy siak transmisji nie będzie. Myslę że to może być zabezpieczenie, bo tak czy siak duża kasa za transmisje wpadnie.

AZS_Lublin 05.09.2008 06:35

A przecież nieraz zdarza się, że mecze w UEFA rozgrywane są we wtorki?? Chyba Legia z Schalke grała wlasnie we wtorek, bo jak wiadomo w Niemczech UEFĄ zyją i chcieli puscic w TV kazdą druzynę a troche (3 lub 4 ) ich wtedy gralo.
Co do Austri i Lecha, to chyba wlasnie w tym przypadku jest odwrotnie. Tutaj to TVP i Lech miał decydujące zdanie ( jak wyjej Tottenham). W Wiedniu grają o 19:15, wiec 18.09 uda sie obejrzeć dwa mecze;)

Szarny 05.09.2008 06:43

wtorek, środa odpada, bo w niedziele jest mecz z Lechem, ktorego ze wzgledu na Lige+Ekstra na zywo ze stadionu nie da sie przełożyć

zim zum 05.09.2008 08:26

to nie mogli tego meczu zagrac w środę? przecież czasami drużyny graja wcześniej w UEFA i byłoby po problemie :)

maRgrabkarz 05.09.2008 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 598804)
Jak przywieziemy dobry wynik z Londynu, to i będzie peły stadion i kasa za transmisje. Myśle że Wisła po prostu bierze pod uwagę, że wynik może być kijowy w pierwszym meczu i na stadion nawet o 20 nie przyjdzie komplet, a wtedy tak czy siak transmisji nie będzie. Myslę że to może być zabezpieczenie, bo tak czy siak duża kasa za transmisje wpadnie.

mysle ze niezaleznie od wyniku stadion i tak bedzie pelny. Chocbysmy i spore baty dostali w Londynie, w co nie wierze, to i tak kibice zapelnia caly stadion, bo:
I kazdy wynik jest do odrobienia jesli nie jest to Barcelona ;)
II Nasz stadion jak widac ma niesamowita sile sprawcza, w co gleboko wierza sami zawodnicy (i dobrze) i Wisla jest na nim w stanie zwyciezac w znacznych rozmiarach.

vip2008 05.09.2008 09:12

niestety TVP INFO to nie regionalna trójka,INFO bodajże jest na platformie C+.jeżeli się mylę to mnie poprawcie

Pilszu 05.09.2008 09:29

TVP INFO- Dostępny telewizja naziemna,
telewizja kablowa,
platformy cyfrowe:
kanał 3Cyfra+,
kanał 8n

vip2008 05.09.2008 09:44

dzięki za poprawienie :)

Marczello 05.09.2008 11:48

witam! czy ktos z okolic Birminhgam bedzie wybieral sie na mecz wisly z tottencham?

jasnyGwint 05.09.2008 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 598810)
wtorek, środa odpada, bo w niedziele jest mecz z Lechem, ktorego ze wzgledu na Lige+Ekstra na zywo ze stadionu nie da sie przełożyć

A co, chłopaki już dzis rozbili się na stadionie i za ch**a nie chcą sie przenosić ? Co ze geniusz wymyślił w ogóle taki termin ?
Oczywiście nic się nie da...

Terminy meczów z Lechem i TT to jest jakaś kompletna paranoja, ale może jestem przewrażliwiony.

1q2 05.09.2008 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 598965)

Terminy meczów z Lechem i TT to jest jakaś kompletna paranoja, ale może jestem przewrażliwiony.

Przynajmniej z tym drugim meczem - nie.
Pilka nozna dla kibicow??wolne zarty ,liczy sie tylko kasa a ze ta z praw za tansmisje jest duza wiec kazdy ma nas gleboko w dupie.

Mecze w uefie rozgrywane o tej godzinie - nie liczac ruskich ale oni maja inny czas - mozna by pewnie policzyc na palcach 1 reki i to w sali calego sezonu - akurat nam sie to trafilo.Nic tylko bic brawo.

AZS_Lublin 05.09.2008 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 598965)

Terminy meczów z Lechem i TT to jest jakaś kompletna paranoja, ale może jestem przewrażliwiony.

Heh a już myslalem, ze tylko ja tak sie przejalem godzinami... Dla mnie bezsens, tym bardziej, ze zarowno Lech i Wisla graja mecze na wyjezdzie, gdyby jeszcze graly w Polsce to pal licho... bo odliczając poniedzialek na odpoczynek tylko we wtorek można przeprowadzic normalne zajecia. W srode juz Wiselka leci na wyspy i ma tylko dzien na poznanie murawy oraz przeprowadzenie treningu.. Tą są bardzo ważne mecze i jesli chodzi o pucharową przyszlosc powiedziałbym nawet ze mecze sezonu. No ale coz, na wladze nie poradze:(.

vote-for-mikey 05.09.2008 19:31

dla pana piszącego o słabych bokach obrony.

Gareth Bale jest jednym z najlepszych Brytyjskich bocznych obrońców młodego pokolenia, podobnie jak Baines, to już jest klasa Sagny i Evry.

zloto 05.09.2008 20:09

Ja bym sie bardziej martwil o nasze boki obrony ( i nie tylko), Piotrek nie gra, Baszczu przy szybkich pomocnikach rywala bedzie wymiekal :/

PS: Ale prosze was nie ma sesu martwic sie na zapas, okaze sie wszystko po meczach, oby na nasz korzysci :)

K_2 05.09.2008 20:10

W Tottenhamie ma ponoc dojsc do zmiany trenera.Mam nadzieje ze nastapi ona dopiero po meczu z Wisla ,bo wiadomo ze nowy trener zawsze wprowadza do zespolu nowa motywacje ,tak jak bylo kiedys z Realem Madryt i Camacho .Ten ramos moglby zostac do meczow z Wisla ,mieli by pwood zeby z nami odpasc ,zwalili by na slabego trenera :D

Maćko 05.09.2008 20:26

Ja słyszałem jedynie o asystencie.

Kamson 05.09.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 599040)
W Tottenhamie ma ponoc dojsc do zmiany trenera.Mam nadzieje ze nastapi ona dopiero po meczu z Wisla ,bo wiadomo ze nowy trener zawsze wprowadza do zespolu nowa motywacje ,tak jak bylo kiedys z Realem Madryt i Camacho .Ten ramos moglby zostac do meczow z Wisla ,mieli by pwood zeby z nami odpasc ,zwalili by na slabego trenera :D

Cytat:

Działaczy Tottenham Hotspur czekają w najbliższych dniach trudne negocjacje z pełniącym funkcję trenera Gustavo Poyetem. Asystent menedżera "Kogutów", Juande Ramosa, znalazł się na liście życzeń sterników Newcastle United poszukujących następcy Kevina Keegana.
Według brytyjskich mediów 40-letni Urugwajczyk jest najpoważniejszym kandydatem na nowego menedżera "Srok". Byłego kolegę z Chelsea Londyn i Leeds United faworyzuje dyrektor wykonawczy klubu z St James' Park, Dennis Wise.

Tottenham Hotspur to rywal Wisły Kraków w pierwszej rundzie Pucharu UEFA.

Onet.pl
raz dwa trzy.

SpoXsteR 08.09.2008 15:30

znane są ceny biletów na rewanzowy mecz Wisły z Tottenhamem, więcej na stronie SKWK.


Cytat:

UEFA wyznaczyła trójkę sędziowską, która poprowadzi mecz Wisła Kraków - Tottenham Londyn.

Arbitrem głównym tego meczu będzie Alexandru Dan Tudor. Jego asystentami będą: Aurel Onita i Ionel Popa. Wszyscy pochodzą z Rumunii.

Rewanżowy mecz I rundy Pucharu UEFA Wisły z Tottenhamem odbędzie się 2 października o godz. 15:40.
Źródło: wisla.krakow.pl

4fan_player 08.09.2008 15:40

to ku*** o której mecz rewanżowy jest? o 15 15, 15 45 czy o 16?

wislak_92 08.09.2008 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 600085)
znane są ceny biletów na rewanzowy mecz Wisły z Tottenhamem, więcej na stronie SKWK.




Źródło: wisla.krakow.pl

Kiedy jest w końcu mecz w Krakowie: 15:15, 15:40 czy 16?

Mecz za ponad 3 tyg a oni już wiedzą kto będzie sędziował?

Skopiowałeś z oficjalnej czy przepisałeś? Pytam bo ja z oficjalnej nie mogę kopiować.

SpoXsteR 08.09.2008 15:44

Skopiowałem z OFICJALNEJ strony Wisły.

mr_kwolf 08.09.2008 20:04

Chce poinformować osoby które narzekają że gramy w niedziele z Lechem i to jest niepoważne skoro gramy puchary w czwartek, że Tottenham swój ligowy mecz gra w poniedziałek...

Pablooo 08.09.2008 20:08

Ale te "nadludzie" się szybciej regenerują przecież.
My powinniśmy 2 tygodnie meczu nie grać, żeby się chłopaki nie zasapały :)

AZS_Lublin 08.09.2008 21:00

Ale tu tez liczy sie podroz. Mysle, ze gdyby Wisla grała mecz z TT u siebie nie byloby tematu. Jednak niemniej macie racje piszac o nadludziach itp.. Jesli chodzi o przygotowanie fizyczne to jest przepaść niestety.

felipe 08.09.2008 21:05

No bez przesady, podróż do Londynu to akurat nie za duży problem. Pewnie niektóre wyjazdy ligowe (autokarowe) są bardziej meczące i dłuższe.

1q2 08.09.2008 23:59

Co do meczow to ja mam tylko 1 marzenie.
Jesli chodzi o Barce to gdybym mial wybierac miedzy dwoma niewielkimi wtopami a tym co sie stalo, czyli pierwszy mecz ktory zalatwil wszystko i drugi ,wygrany - o honor , to zdecydowanie wybieram ten wariant ktory sie zdarzyl.
Wygrac z Barca ,nawet gdzie nic nam to nie dawalo , to jednak cos i zapamietamy to do konca zycia.

Jednak z Angolami mam nadzieje ze bedzie inaczej i chcialbym zeby po pierwszym meczu, kwestia awansu nie byla rozstrzygnieta - nawet jesli zloja nam dupe w Krk.
Mysle ze to nie tylko moja opinia

Zbychu 09.09.2008 17:25

Ostatnio w wywiadzie Skorża dał do zrozumienia że rywalizacje z Barceloną potraktowano jakby już z góry przesądzoną co pierwszy mecz mógł rzeczywiście potwierdzać(słowa o ,,kopciuszku" itp.).Jednak w przypadku Tottenhamu ma się to zmnienić,piłkarze już nie mają wyjść na murawe z tak wielkim respektem(bojaźnią) przed bardziej sławnym rywalem.Miejmy nadzieje że tak się rzeczywiście stanie i Wisła powalczy,nawet jakby miała znów dostać 0:4 to lepsze taka porażka,ale po walce jak równy z równym.

prober 09.09.2008 21:19

Prawda, to był idealny scenariusz jeśli chciało sie zwiekszyc szanse na zwyciestwo w II meczu: przegrac wysoko pierwszy mecz, zeby supersilnemu rywalowi nie zaszkodzila niska porazka w drugim meczu. 4:0 i 0:1 z punktu widzenia FCB było do zniesienia, przy wyniku np. 4:2 w pierwszym meczu trudno sobie wyobrazić wygraną Wisły w rewanżu przy maksymalnej mobilizacji katalończyków... Taka prawda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbychu (Post 600573)
Miejmy nadzieje że tak się rzeczywiście stanie i Wisła powalczy,nawet jakby miała znów dostać 0:4 to lepsze taka porażka,ale po walce jak równy z równym.

Nie zgodzę się - jeśli walka jak równy z równym ma do czegoś prowadzić w tym dwumeczu to NIE WOLNO wyjechać z Londynu z bagażem większym niż dwie bramki do odrobienia! Chyba, że uważamy za zadowalającą powtórkę z dwumeczu z FCB i 2 pkt do rankingu ;)

SpoXsteR 10.09.2008 05:01

Cytat:

BILETY I ZAPISY NA WYJAZD DO LONDYNU!!! :

Informujemy ,że bilety na mecz z Tottenhamem w Londynie w wolnej sprzedaży będzie prowadzona od czwartku tj. 11.09.2008r. w godzinach 14.00 -18.00, w okienku technicznym przy boisku kortowym!

1. Dziś (10 wcześnia) od godziny 14 do 18 będą rozprowadzane bilety na Tottenham dla osób, które posiadają wykupione bilety na transport lotniczy oraz autokarowy. Przy zakupie biletów należy okazać potwierdzenie dokonanych rezerwacji.

2. Sprzedaż biletów będzie się odbywać tak jak dotychczas ,czyli w restauracji "U Wiślaków"!!! (a nie jak podano we wcześniejszych newsach w okienku technicznym przy boisku kotrowym) !!!!

(prosimy nie wydzwaniać do resturacji "U Wiślaków" i wypytywać o szczegóły sprzedaży biletów czy też innych spraw dotyczących meczu w Londynie!!! My naprawdę jesteśmy tam całkowicie - GOŚCINNIE!!!)

3. Przypominamy - sprzedaż TYLKO DLA OSBÓB Z POTWIERDZENIEM REZERWACJI LOTU LUB BILETU AUTOKAROWEGO!!!!

4. OSOBY JADĄCE TRANSPORTEM SKWK ( CZARTER , AUTOKARY ) MAJĄ ZAREZERWOWANE BILETY NA MECZ. DLA TYCH OSÓB BILETY BĘDZIEMY ROZPROWADZAĆ W PÓŻNIEJSZYM TERMINIE.

5. W czwartek tj. 11.09 - bilety będą dostępne w wolnej dla wszystkich chętnych (jak tylko zostaną!!!) również dla osób ,które przebywają obecnie na stałe lub tymczasowo na Wyspach lub innym zaakątku europy a poprzez rodziny, znajomych chcieli nabyć bilety!!!!


6. RÓWNOLEGLE ZE SPRZEDAŻĄ BILETÓW (W KAŻDY DZIEŃ) BĘDZIE PROWADZONA SPRZEDAŻ I ZAPISY NA AUTOKARY I SAMOLOT CZARTEROWY ORGANIZOWANY PRZEZ SKWK!!!!!

I tak:

1. Czarter: Telefon kontaktowo-informacyny do spraw czarteru 698 652 820 !!! LUB

Typ samolotu : Boeing B737 -300
Ilość miejsc : 148
Data : 18.09.2008 wylot z Krakowa godzina 11.00 czasu lokalnego. Lecimy do Luton.
19.09.2008 wylot z Londynu - Luton po zakończonym spotkaniu. PLANOWANY POWRÓT NA LOTNISKO W BALICACH O K. GODZ. 05.00

Czas lotu : ca 2.10 minut

Serwis na pokładzie : standard catering , napoje zimne , gorące.

Cena za przelot i opłaty lotniskowe: 1250,00zł.

BILET W CENIE 95,00ZŁ.!!!

Do wyceny samolotu należy doliczyć transport z stadionu na lotnisko w Luton!!! Na dziś nie znamy jeszcze tej ceny. Wracamy zaraz po meczu ,więc musimy zorganizować taki transport. Ilość miejsc ograniczona do 148. Datą końcową kiedy musimy się określić czy lecimy czarterem jest dzień 14.09.2008r. ( MAMY NADZIEJĘ ,ŻE DO MECZU Z LECHEM - SPÓŻNIELSCY SIĘ OBUDZĄ!!!)

2. Autokary:

Na dziś dzień mamy do dyspozycji trzy autokary ( ok. 150miejsc). Zapełnionych mamy 2 autokary. Mamy więc możliwość zapisania jeszcze trochę osób
( 49) na kolejny autokar. Chętni muszą się określić ( zapisać) do meczu z Lechem!!!!

Termin wyjazdy to środa 17,09,2008r. spod Hali Wisły ( zbiórka godzinę wcześniej - 9.00!!!)

Planujemy przyjechać do Londynu na godzinę 10 -tą "ich" czasu.!!!

Powrót zaraz po meczu i przypuszczalnie wracamy ok .godziny 20-tej w piątek!!!

Cena za przejazd 435,00zł.

WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT TRANSPORTU SKWK UDZIELAMY PRZY SPRZEDAŻY BILETÓW!


źródło: Strona SKWK

gress 11.09.2008 21:35

Drobna ciekawostka:

http://allegro.pl/item435356185_juz_..._uefa_1x2.html

Nawet nie musimy grać, skoro już wygraliśmy :D

SpoXsteR 12.09.2008 17:44

Cytat:

Wszystkich chętnych fanów zamierzających wesprzeć dopingiem piłkarzy Białej Gwiazdy w Londynie informujemy, iż...

1. Do zakupienia zostało jeszcze 400 biletów na mecz wyjazdowy z Tottenhamem w cenie 95 zł

2. Dystrybucją biletów zajmuje się SKWK. W dniu 12 września przedstawiciele Stowarzyszenia urzędować będą w tym celu pomiędzy 15 a 18 w restauracjii "u Wiślaków"

3. Wszystkich kibiców prosimy, by zaniechali wydzwaniania w celu zakupu biletów zarówno do restauracji U Wiślaków jak i do sklepu Wiślacki Świat, gdyż obie placówki z ową sprzedażą nie maja nic wspólnego.


4.Wszystkich fanów mieszkających obecnie na Wyspach poinformujemy w dniu jutrzejszym jak jeszcze będzie można nabyć bilet, być może na miejscu w Anglii.
Prosimy więc o regularne odwiedzanie naszej strony w tym celu.

5. Przy okazji SKWK informuje, iż są jeszcze miejsca w autokarze organizowanym przez Stowarzyszenie.


6. Niestety czarter z powodu zbyt małego zainteresowania zostaje ODWOŁANY, wszystkie szczegóły zostaną podane niebawem na stronie

źródło: SKWK

AZS_Lublin 14.09.2008 09:59

Ostatni mecz przed UEFĄ TT zagra z AstonVilla w poniedzialek o 21 czasu polskiego a co najwazniejsze, mecz ten pokazą live w C+:). Ciekawe czy kamery pokaża Macka Skorze i Rafala J. ktorzy przeciez na ten mecz sie wybieraja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl