Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Chrisman 12.09.2012 16:57

zajebiste biore wszystkie !!!!!

pan Dudi 12.09.2012 17:09

Patrząc na wszystkie projekty z tej strony można dojść do jednego wniosku- największą w nich "robotę" robi symbol białej gwiazdy. Pod względem estetycznym jest po prostu nie do przecenienia i bije na głowę logo Wisły SA. Chociaż nie podobają mi się nowe stroje Man Utd. (a widzę, że na nich bazują autorzy wizualizacji), to chętnie widziałbym nawet te wzory na naszych koszulkach. Byle wróciła biała gwiazda. :)

Chrisman 12.09.2012 17:44

moze nie stroje Wisly ale fajny projekt Lechii znalazłem
http://2.bp.blogspot.com/-lOvZhaIsA_...nsk%2Bhome.png
http://1.bp.blogspot.com/-U3jX3R9d-Z...sk%2Bthird.png
http://3.bp.blogspot.com/-RPz8dar3CM...nsk%2Baway.png

JOSE 841 12.09.2012 19:53

JmB nawet nawet tylko gdyby nie szkocka krata 2 i 3strój prawie jak Inter Aczkolwiek szkoda że na nowe przyjdzie jeszcze trochu poczekać tak samo jak na białą gwiazdę na koszulkach

JmB 13.09.2012 21:09

No akurat mi się szkocka krata podoba :)

Mocny 25.09.2012 23:59

Tico istnieje i ma sie dobrze, nawet ubierało polska reprezentacje na paraolimpiadzie


osobiscie nie mialbym nic przeciwko temu jakby poprzez stroj promowac firmy lokalne ,a nie mamy sie czego wstydzic bo z pobliskiej wieliczki jest 4F - sponsor polskich olimpijczykow i nie tylko , firma renomowana , znana, solidna ale lokalna - nasza

Kolumbus 26.09.2012 01:29

szkoda tylko ze z tego co mi wiadomo w chinach szyje prawie wszystko

Arturo Qr2nów 26.09.2012 05:35

Nie w Chinach, a w Bangladeszu i nie prawie wszystko, a wszystko ;)

Kolumbus 01.10.2012 07:21

koleś w sklepie wspominał coś o czapkach szytych u nas

cancer 01.10.2012 20:31

W czym Wy robicie te projekty?

Kapcok7 06.10.2012 13:44

Moje nowe projekty. Oceniajcie, komentujcie, sugerujcie co można poprawić i wybierajcie najlepsze.
http://zapodaj.net/images/752fb098d62f3.pnghttp://zapodaj.net/images/cb65dce0eecca.png
http://zapodaj.net/images/93cdf08778375.pnghttp://zapodaj.net/images/f0c882f974793.png
http://zapodaj.net/images/7e94e78a99204.png

Kapcok7 22.10.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1279142)
W czym Wy robicie te projekty?

W photoshopie:D

syryls 22.10.2012 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1280985)

1,2,3 - OK
Ale 4 mi się z Holandią kojarzy

Nat_alia 23.10.2012 09:06

Może nie wszyscy zauważyli, ale do kupienia są meczówki naszych futsalowców. Dostępne będą przed każdym meczem na hali, ale i do kupienia w sieci. Więcej info http://wislafutsal.pl/2012/10/yesspo...wisly-krakbet/

W końcu do kupienia jest koszulka z BG

julo 02.11.2012 20:44

Można gdzies dostać kurtkę adidasa - taką jak mają nasi piłkarze, niebieską ?

matysiuk 02.11.2012 21:42

Mi się bardzo ta biała podoba :P Mogła by być jako drugi komplet :D

R33 03.11.2012 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1284775)
Można gdzies dostać kurtkę adidasa - taką jak mają nasi piłkarze, niebieską ?

No np. tu:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...zon_2011_2012/

Chyba, że wersja bez herbu:
http://www.kraksport.com/3713,adidas...um-jacket.html

szprotson 14.11.2012 11:55

Pany, Wy którzy robicie te stroje w photo.

Macie szablony wszystkich firm czy tylko adidasa? potrzebuje modele z 2012 wszystkic firm czyli colo, vigo, zina.
MA KTOŚ ??? badz wie gdzie znaleźć?

nero 17.12.2012 10:47

Przyznam szczerze, że nie pamiętam tych czasów o które pytam...

Przychodzi Cupiał, Urban i Ziętek do Wisły, dogaduje się z Miettą. Przejmuje sekcje piłkarską i... tworzą własne logo. Dlaczego?!
Co było tego powodem, że nie korzystali - utożsamiali się z logiem obowiązującym od lat?

R33 17.12.2012 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1291546)
Przyznam szczerze, że nie pamiętam tych czasów o które pytam...

Przychodzi Cupiał, Urban i Ziętek do Wisły, dogaduje się z Miettą. Przejmuje sekcje piłkarską i... tworzą własne logo. Dlaczego?!
Co było tego powodem, że nie korzystali - utożsamiali się z logiem obowiązującym od lat?

Podbijam + chciałbym się dowiedzieć czemu zaprzestano grać z BG? Do sezonu 2000/2001 z nią grano.

RYBA 28.12.2012 08:34

dokładnie, też uważam że BG powinna byc umieszczona na koszulce. i do kogo tu mieć pretensje ? czy do firmy adidas która nie uwzględniła tego w swoim projekcie czy do władz klubu że taką wersje projektu zaakceptowali ?

szprotson 28.12.2012 08:44

zastanów sie.
Jedyne pretensje do adidasa mozesz miec z tego powodu, ze muszą miec projekt z dość duzym wyprzedzeniem. A to ze nie ma BG to imho decyzja autorytarna wladz klubu. Cupiał ma swoj herb i go sobie daje na koszulke. Gdyby mu zależało na woli kibica to by juz kilka lat temu wybudował chociażby pseudo akademie w Myślenicach.

p.s. czekam na nowe propozycje grafikow co do nowych koszulek bo te sa nie oszukujmy sie - dość słabe. Obiecywałem sobie o wiele wiele więcej.
Zastanawiające kto bedzie naszym nowym partnerem technicznym, ciekawe czy ktos w klubie porusza ten temat czy moze idioci liczą ze adidas zostanie.

JmB 10.02.2013 00:30

Znowu Nike :) Co ja poradze, że najbardziej mi się podobają

[IMG]http://imageshack.us/a/img46/9692/wisladom.jpg
[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img541/5553/wislawyjazd.jpg
[/IMG]

JrQ- 10.02.2013 11:01

świetne te koszulki!

DeadOrAlive 10.02.2013 12:30

Koszulki owszem, ale getry z zestawu domowego trzeba wymienić ;)

kibicnh 11.02.2013 14:40

Dokładnie stroje pierwsza klasa ale te getry trzeba zmienić

OpEnTaNy 11.02.2013 15:32

Całkiem całkiem ale brakuje Białej Gwiazdy no i getry rzecz jasna do zmiany ;]

kolarz90 11.02.2013 19:10

Koszulki całkiem fajne ale oprócz getrów powinieneś zmienić też spodenki wyjazdowe - czarne zupełnie nie pasują
Przy okazji: nie słychać już jakichś plotek o nowym sponsorze ubierającym naszych gwiazdorów? Umowa z adidasem wygasa 1 lipca

JmB 11.02.2013 19:59

Ostatnio da się zauważyć wzmożoną aktywność adidasa w Polsce i nie tylko.
Wynikałoby z tego, że adidas zostanie.
Jeśli miałbym stawiać na jakąś firmę to na Under Armour.

szprotson 11.02.2013 20:01

a co powoduje ze stawiasz na UA?

ja bym chciał Hummela albo Nike.

kolarz90 11.02.2013 20:34

Rzeczywiście może być tak jak pisze jmb - adidas monopolizuje rynek w Polsce. Skoro ubierają takie zespoły jak Górnik, Korona, Ruch, itp. to pewnie u nas też zechcą zostać.
Co do Under armour to dość odważniej sobie poczynają (choćby Liverpool i Tottenham) i może zaproponują lepsze warunki od adidasa chcąc bardziej wejśc w rynek polski.
Pozostaje jeszcze Nike o którym możemy tylko pomarzyć...

Dariook 12.02.2013 14:19

Znając kreatywność Jacusia, bardziej spodziewał bym się czegoś w tym stylu :)

http://sportmaks.pl/files/elba[1].jpg

wordbatata 12.02.2013 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1298450)
Rzeczywiście może być tak jak pisze jmb - adidas monopolizuje rynek w Polsce. Skoro ubierają takie zespoły jak Górnik, Korona, Ruch, itp. to pewnie u nas też zechcą zostać.
Co do Under armour to dość odważniej sobie poczynają (choćby Liverpool i Tottenham) i może zaproponują lepsze warunki od adidasa chcąc bardziej wejśc w rynek polski.
Pozostaje jeszcze Nike o którym możemy tylko pomarzyć...

Czasami zdaje mi się ze jako jedyny mam inne zdanie na ten temat.Owszem Adidas ma ogromny wybór odzieży to fakt ale ta firma potrafi ubrać tylko kogoś TOP wiadomo dla nas nigdy nie przygotują czegoś co nazwiemy "ŁAŁ" dziwi mnie tylko ze przykładowo Legia ma bardzo duży wybór ubrań Adidasa od butów po czapki.Firma jako taka marka jest dla mnie strasznie przejedzona..... Wy tak nie macie ?

Co do UA było by świetnie ale znając życie w marzenia związane z naszym klubem to zawsze pozostają tylko w snach.UA jako ciuchy ma świetne oparte na rożnych bardzo dobrych technologiach co do wzoru tu niestety trzeba przyjąć ze jako marka która zawitała z ju łe sej ma tez taki wzór i nie stara sie go zmienić na innych kontynentach lecz jeśli komuś taki wzór odpowiada to nic tylko sie ubierać.
Patrząc po strojach Jagi niczego nie zrobili wielkiego ale starają się promować markę oraz klub a to już +
Jestem za UA :) ale musimy być realistami :)

Mocny 16.02.2013 02:15

a ja za promowaniem czegos naszego -> 4f

WISŁAZWE 16.02.2013 09:38

Nike, umbro, adidas - małe to ma znaczenie, ważniejsze jest to aby wzięto pod uwagę głos kibiców. Biała Gwiazda na koszulki!

gypsy 16.02.2013 13:53

Fajna koszulka jest do kupienia w Strefie Kiboli. Może wzór nie jest zbyt szałowy, ale zawiera to, co dla większości kibiców jest nieodzowne na koszulce Wisełki ;)

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-sklepach.html

Darkh 16.02.2013 18:36

Za późno już... w tym momencie, jeśli jest temat nowych strojów jest na rzeczy, to wzory są już zaakceptowane i produkcja ruszy na przestrzeni kilku tygodni, kiedyś pisałem że jak chcecie Białą Gwiazdę na koszulkach to trzeba o tym najpóźniej 8-9 miesięcy przed spodziewaną premierą męczyć klub o kwestie nowych koszulek... A tak to za 4 -5 miesięcy znowu będą akcje na FB,płacz na forum i wypowiedzi "mądrych głów" co by to nie trzeba zrobić na przyszłość... Jak Adidas wchodził z koszulką z kołnierzykiem to wzory zostały klepnięte w styczniu a w marcu już przedprodukcyjne wzory były gotowe...

Darkh 16.02.2013 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1273471)
W związku ze strojami na przyszły sezon, to jak chcecie mieć naprawdę wpływ na to jak ma strój wyglądać to zajmijcie się tym już teraz!
Bo w maju znowu będą płacze, przysłowiowa "ręka w nocniku", akcje na fejsbuku, biadolenie że nikt kibiców nie słucha.

Teraz jest czas na rozmowy kibiców z klubem jeśli chcą mieć coś do powiedzenia w tej kwestii. W styczniu nawet może być już za późno, bo wtedy może się okazać, że projekty już są klepnięte.
Pozdrawiam.

we wrześniu już zresztą o tym pisałem...

Paweł 16.02.2013 19:17

Przecież jeszcze nawet nie wiadomo kto będzie producentem nowych strojów, więc jak projekty mogą być już klepnięte?

Darkh 17.02.2013 09:53

Jak Adidas wchodził do Wisły za Umbro to myślisz że 31 czerwca powiedzieli Umbro "Żegnamy" a potem wzięli telefon i zadzwonili do Adidasa "dzień dobry jesteśmy Wisła Kraków - podpiszecie z nami kontrakt?".
Takie rzeczy załatwia się dużo wcześniej ale nie wszyscy muszą o tym wiedziec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl