![]() |
zajebiste biore wszystkie !!!!!
|
Patrząc na wszystkie projekty z tej strony można dojść do jednego wniosku- największą w nich "robotę" robi symbol białej gwiazdy. Pod względem estetycznym jest po prostu nie do przecenienia i bije na głowę logo Wisły SA. Chociaż nie podobają mi się nowe stroje Man Utd. (a widzę, że na nich bazują autorzy wizualizacji), to chętnie widziałbym nawet te wzory na naszych koszulkach. Byle wróciła biała gwiazda. :)
|
moze nie stroje Wisly ale fajny projekt Lechii znalazłem
http://2.bp.blogspot.com/-lOvZhaIsA_...nsk%2Bhome.png http://1.bp.blogspot.com/-U3jX3R9d-Z...sk%2Bthird.png http://3.bp.blogspot.com/-RPz8dar3CM...nsk%2Baway.png |
JmB nawet nawet tylko gdyby nie szkocka krata 2 i 3strój prawie jak Inter Aczkolwiek szkoda że na nowe przyjdzie jeszcze trochu poczekać tak samo jak na białą gwiazdę na koszulkach
|
No akurat mi się szkocka krata podoba :)
|
Tico istnieje i ma sie dobrze, nawet ubierało polska reprezentacje na paraolimpiadzie
osobiscie nie mialbym nic przeciwko temu jakby poprzez stroj promowac firmy lokalne ,a nie mamy sie czego wstydzic bo z pobliskiej wieliczki jest 4F - sponsor polskich olimpijczykow i nie tylko , firma renomowana , znana, solidna ale lokalna - nasza |
szkoda tylko ze z tego co mi wiadomo w chinach szyje prawie wszystko
|
Nie w Chinach, a w Bangladeszu i nie prawie wszystko, a wszystko ;)
|
koleś w sklepie wspominał coś o czapkach szytych u nas
|
W czym Wy robicie te projekty?
|
Moje nowe projekty. Oceniajcie, komentujcie, sugerujcie co można poprawić i wybierajcie najlepsze.
http://zapodaj.net/images/752fb098d62f3.pnghttp://zapodaj.net/images/cb65dce0eecca.png http://zapodaj.net/images/93cdf08778375.pnghttp://zapodaj.net/images/f0c882f974793.png http://zapodaj.net/images/7e94e78a99204.png |
Cytat:
|
Cytat:
Ale 4 mi się z Holandią kojarzy |
Może nie wszyscy zauważyli, ale do kupienia są meczówki naszych futsalowców. Dostępne będą przed każdym meczem na hali, ale i do kupienia w sieci. Więcej info http://wislafutsal.pl/2012/10/yesspo...wisly-krakbet/
W końcu do kupienia jest koszulka z BG |
Można gdzies dostać kurtkę adidasa - taką jak mają nasi piłkarze, niebieską ?
|
Mi się bardzo ta biała podoba :P Mogła by być jako drugi komplet :D
|
Cytat:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...zon_2011_2012/ Chyba, że wersja bez herbu: http://www.kraksport.com/3713,adidas...um-jacket.html |
Pany, Wy którzy robicie te stroje w photo.
Macie szablony wszystkich firm czy tylko adidasa? potrzebuje modele z 2012 wszystkic firm czyli colo, vigo, zina. MA KTOŚ ??? badz wie gdzie znaleźć? |
Przyznam szczerze, że nie pamiętam tych czasów o które pytam...
Przychodzi Cupiał, Urban i Ziętek do Wisły, dogaduje się z Miettą. Przejmuje sekcje piłkarską i... tworzą własne logo. Dlaczego?! Co było tego powodem, że nie korzystali - utożsamiali się z logiem obowiązującym od lat? |
Cytat:
|
dokładnie, też uważam że BG powinna byc umieszczona na koszulce. i do kogo tu mieć pretensje ? czy do firmy adidas która nie uwzględniła tego w swoim projekcie czy do władz klubu że taką wersje projektu zaakceptowali ?
|
zastanów sie.
Jedyne pretensje do adidasa mozesz miec z tego powodu, ze muszą miec projekt z dość duzym wyprzedzeniem. A to ze nie ma BG to imho decyzja autorytarna wladz klubu. Cupiał ma swoj herb i go sobie daje na koszulke. Gdyby mu zależało na woli kibica to by juz kilka lat temu wybudował chociażby pseudo akademie w Myślenicach. p.s. czekam na nowe propozycje grafikow co do nowych koszulek bo te sa nie oszukujmy sie - dość słabe. Obiecywałem sobie o wiele wiele więcej. Zastanawiające kto bedzie naszym nowym partnerem technicznym, ciekawe czy ktos w klubie porusza ten temat czy moze idioci liczą ze adidas zostanie. |
Znowu Nike :) Co ja poradze, że najbardziej mi się podobają
[IMG]http://imageshack.us/a/img46/9692/wisladom.jpg [/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img541/5553/wislawyjazd.jpg [/IMG] |
świetne te koszulki!
|
Koszulki owszem, ale getry z zestawu domowego trzeba wymienić ;)
|
Dokładnie stroje pierwsza klasa ale te getry trzeba zmienić
|
Całkiem całkiem ale brakuje Białej Gwiazdy no i getry rzecz jasna do zmiany ;]
|
Koszulki całkiem fajne ale oprócz getrów powinieneś zmienić też spodenki wyjazdowe - czarne zupełnie nie pasują
Przy okazji: nie słychać już jakichś plotek o nowym sponsorze ubierającym naszych gwiazdorów? Umowa z adidasem wygasa 1 lipca |
Ostatnio da się zauważyć wzmożoną aktywność adidasa w Polsce i nie tylko.
Wynikałoby z tego, że adidas zostanie. Jeśli miałbym stawiać na jakąś firmę to na Under Armour. |
a co powoduje ze stawiasz na UA?
ja bym chciał Hummela albo Nike. |
Rzeczywiście może być tak jak pisze jmb - adidas monopolizuje rynek w Polsce. Skoro ubierają takie zespoły jak Górnik, Korona, Ruch, itp. to pewnie u nas też zechcą zostać.
Co do Under armour to dość odważniej sobie poczynają (choćby Liverpool i Tottenham) i może zaproponują lepsze warunki od adidasa chcąc bardziej wejśc w rynek polski. Pozostaje jeszcze Nike o którym możemy tylko pomarzyć... |
Znając kreatywność Jacusia, bardziej spodziewał bym się czegoś w tym stylu :)
http://sportmaks.pl/files/elba[1].jpg |
Cytat:
Co do UA było by świetnie ale znając życie w marzenia związane z naszym klubem to zawsze pozostają tylko w snach.UA jako ciuchy ma świetne oparte na rożnych bardzo dobrych technologiach co do wzoru tu niestety trzeba przyjąć ze jako marka która zawitała z ju łe sej ma tez taki wzór i nie stara sie go zmienić na innych kontynentach lecz jeśli komuś taki wzór odpowiada to nic tylko sie ubierać. Patrząc po strojach Jagi niczego nie zrobili wielkiego ale starają się promować markę oraz klub a to już + Jestem za UA :) ale musimy być realistami :) |
a ja za promowaniem czegos naszego -> 4f
|
Nike, umbro, adidas - małe to ma znaczenie, ważniejsze jest to aby wzięto pod uwagę głos kibiców. Biała Gwiazda na koszulki!
|
Fajna koszulka jest do kupienia w Strefie Kiboli. Może wzór nie jest zbyt szałowy, ale zawiera to, co dla większości kibiców jest nieodzowne na koszulce Wisełki ;)
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-sklepach.html |
Za późno już... w tym momencie, jeśli jest temat nowych strojów jest na rzeczy, to wzory są już zaakceptowane i produkcja ruszy na przestrzeni kilku tygodni, kiedyś pisałem że jak chcecie Białą Gwiazdę na koszulkach to trzeba o tym najpóźniej 8-9 miesięcy przed spodziewaną premierą męczyć klub o kwestie nowych koszulek... A tak to za 4 -5 miesięcy znowu będą akcje na FB,płacz na forum i wypowiedzi "mądrych głów" co by to nie trzeba zrobić na przyszłość... Jak Adidas wchodził z koszulką z kołnierzykiem to wzory zostały klepnięte w styczniu a w marcu już przedprodukcyjne wzory były gotowe...
|
Cytat:
|
Przecież jeszcze nawet nie wiadomo kto będzie producentem nowych strojów, więc jak projekty mogą być już klepnięte?
|
Jak Adidas wchodził do Wisły za Umbro to myślisz że 31 czerwca powiedzieli Umbro "Żegnamy" a potem wzięli telefon i zadzwonili do Adidasa "dzień dobry jesteśmy Wisła Kraków - podpiszecie z nami kontrakt?".
Takie rzeczy załatwia się dużo wcześniej ale nie wszyscy muszą o tym wiedziec. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl