Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

sqallpl 23.07.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 942755)
Jirsak tym razem strzela z 30 metrów. Wróbel z problemami, bo to Jabulani (trochę się zrymowało) :D

Rios i ta jego szybkosc bedzie dobra na podmeczonego przeciwnika.

Nie rozumiem dlaczego usunales zdanie o pozegnaniu Tiboniego, zaraz po tym jak zdobyl bramke :)

Grzadq 23.07.2010 17:37

Cytat:

Bez sensu oceniać środkowego obrońcę po tym jak gra na prawej stronie.
Zakład że Marcelo na prawej obronie byłby jednym z najlepszych prawych obrońców w Polsce?

Tylko_Wisła! 23.07.2010 17:38

Jirsak coś w formie jest , baardzo mnie to cieszy :)

zajacek 23.07.2010 17:39

Zresztą martwi trochę, że sparing z ogórkami z KSZO miałby być jakimś wiarygodnym testem dla obrońców. Nawet o ustawianiu się i grze bez piłki niewiele będzie można powiedzieć. Jedynie jakaś weryfikacja cech motorycznych i techniki jest możliwa...

fanfan 23.07.2010 17:39

Cytat:

"Przerwij, przerwij" - krzyczy Mariusz Pawełek. Jeden z niewielu, którzy go zrozumieli, Wilk, sfaulował rywala
Mariusz też będzie musiał nauczyć się kilku słów :D

spontants 23.07.2010 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 942763)
Zakład że Marcelo na prawej obronie byłby jednym z najlepszych prawych obrońców w Polsce?

prosta sprawa, napewno srodkowy obronca zagra lepiej na prawej obronie niz prawy obronca na srodku... wiem z doswiadczenia :)


"Postulat dziennikarzy po pół godzinie gry jest następujący: brać tego Jirsaka ;-)"

Mowiłem ze Jirsak ma zajebistą forme, oby ją utrzymał jak najdłuzej

Reser 23.07.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 942763)
Zakład że Marcelo na prawej obronie byłby jednym z najlepszych prawych obrońców w Polsce?


Tylko, że Marcelo jest innym typem obrońcy co Mandy. Całkiem inne warunki fizyczne i inna specyfika. Kolejne bezsensu porównanie.

martin_6 23.07.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 942763)
Zakład że Marcelo na prawej obronie byłby jednym z najlepszych prawych obrońców w Polsce?

No ale on to i na ataku byłby najlepszy (co udowadniał :) )

mitmichael 23.07.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 942762)
Nie rozumiem dlaczego usunales zdanie o pozegnaniu Tiboniego, zaraz po tym jak zdobyl bramke :)

Usunalem jeszcze przed zdobyciem bramki :P

thebo4 23.07.2010 17:46

"Rios zaczyna pracować na przydomek magika. Wkręca rywali w ziemię praktycznie w każdej akcji"
No proszę :)

WhiteStarDvisionTheBest 23.07.2010 17:47

Rios kręci zawodnikami Kszo jak szalony :D ,dobre dobre w koncu ktoś gra widowiskowo i ładnie dla oka :)

mitmichael 23.07.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 942783)
Rios kręci zawodnikami Kszo jak szalony :D ,dobre dobre w koncu ktoś gra widowiskowo i ładnie dla oka :)

To sie własnie nazywa południowoamerykanskie wyszkolenie :)

spontants 23.07.2010 17:49

No wychowanek River Plate to wiadomo ze technike musi mieć :) za to Paljić chyba lipe gra

WhiteStarDvisionTheBest 23.07.2010 17:50

macie jakieś informacje na temat tego,czy będzie jakaś relacja video z tego sparingu? Jakiś skrót albo chociaż same bramki ;-) ?

fanfan 23.07.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spontants (Post 942786)
za to Paljić chyba lipe gra

A po czym to stwierdzasz??

mitmichael 23.07.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 942788)
macie jakieś informacje na temat tego,czy będzie jakaś relacja video z tego sparingu? Jakiś skrót albo chociaż same bramki ;-) ?

Ktos z oficjalnej na pewno siedzi na trybunie i tak jak poprzednio i teraz cos wrzuci.

kangurekm 23.07.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 942783)
Rios kręci zawodnikami Kszo jak szalony :D ,dobre dobre w koncu ktoś gra widowiskowo i ładnie dla oka :)

To może sprawdziłby się jako prawoskrzydłowy ;)

spontants 23.07.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 942789)
A po czym to stwierdzasz??


Bo bylem z nim na piwie przed meczem i mowił ze do przerwy dwie strzeli a tu jak narazie lipa :)

Gwiaździsty 23.07.2010 17:55

Za to Pawełek tradycyjnie ma problemy z łapaniem piłki, która wymyka mu się z rąk (to moje ale na podstawie przekazu). Oczywiście winna piłka Jabulani.

tofik 23.07.2010 17:55

Pawełek oczywiście nie umie złapać Jabulani. Wiedziałem. Pisałem jeszcze w czasie MŚ, że gość będzie to łapał jak goracego kartofla i obyśmy tym badziewiem nie grali bo będzie nerwowo :D

fanfan 23.07.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spontants (Post 942794)
Bo bylem z nim na piwie przed meczem i mowił ze do przerwy dwie strzeli a tu jak narazie lipa :)

To może dlatego że jest po piwie...

mitmichael 23.07.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 942800)
To może dlatego że jest po piwie...

No Pawełek pewnie jest po piwie :P

spontants 23.07.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 942800)
To może dlatego że jest po piwie...


Zeby to po jednym :D wkoncu jego nazwisko to PIJAK :)

WhiteStarDvisionTheBest 23.07.2010 17:59

Rios to typowy egzekutor chyba,z tego co widać na filmikach z nim,na skrzydle to niech pomyka Mały z Łobo :) a w ataku niech gra najlepszy na daną chwile,wg mnie teraz Zuraw cofnięty i Rios przed nim to bajlando :) albo grać 3 napastnikami z Brożkiem :D i 3 pomocników :)

For_FuN_ 23.07.2010 18:02

Napewno beda grali: Brozek i Zurawski w ataku, a po prawej Boguski. To juz jednoznacznie mozna stwierdzic po rundzie wiosennej i po ostatnich spotkaniach. Kasperczak bedzie stawial na tych pilkarzy, a cala reszta walczy o miejsce na lewej. Moim faworytem jest Rios. W srodku to wiadomo: Gargula i Sobolewski.

spontants 23.07.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 942810)
Napewno beda grali: Brozek i Zurawski w ataku, a po prawej Boguski. To juz jednoznacznie mozna stwierdzic po rundzie wiosennej i po ostatnich spotkaniach. Kasperczak bedzie stawial na tych pilkarzy, a cala reszta walczy o miejsce na lewej. Moim faworytem jest Rios. W srodku to wiadomo: Gargula i Sobolewski.

Czy Pan sie nazywa Heniu Kasperczak??

michu-k 23.07.2010 18:03

Jak zwykle, wszyscy trenerzy i znawcy :lol:

mitmichael 23.07.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 942806)
Rios to typowy egzekutor chyba,z tego co widać na filmikach z nim,na skrzydle to niech pomyka Mały z Łobo :) a w ataku niech gra najlepszy na daną chwile,wg mnie teraz Zuraw cofnięty i Rios przed nim to bajlando :) albo grać 3 napastnikami z Brożkiem :D i 3 pomocników :)

To Riosowi juz dziekujemy, teraz szansa Małego. No to Patryk ma szanse pokazac czy chce zostac czy do Turcji - ja bym wolał, zeby został.

karolll 23.07.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 942810)
Napewno beda grali: Brozek i Zurawski w ataku, a po prawej Boguski. To juz jednoznacznie mozna stwierdzic po rundzie wiosennej i po ostatnich spotkaniach. Kasperczak bedzie stawial na tych pilkarzy, a cala reszta walczy o miejsce na lewej. Moim faworytem jest Rios. W srodku to wiadomo: Gargula i Sobolewski.

Boguski albo Brożek jak beda tacy nie pewni w wykorzystywaniu sytuacji to nie bedzie zmiłuj.

PS. Mały za Riosa

fanfan 23.07.2010 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 942813)
To Riosowi juz dziekujemy, teraz szansa Małego. No to Patryk ma szanse pokazac czy chce zostac czy do Turcji - ja bym wolał, zeby został.

To niech tylko teraz Tiboni spróbuje zagrać za mocną piłkę...:>

sportnh 23.07.2010 18:20

'62
Ni to strzał, ni dośrodkowanie Małeckiego. Piłka wyszła za linię końcową

SKAD JA TO ZNAM :D:D:D:D

sportnh 23.07.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 942825)
'62
Ni to strzał, ni dośrodkowanie Małeckiego. Piłka wyszła za linię końcową

SKAD JA TO ZNAM :D:D:D:D

67' Małecki wrzuca poza boisko...
:D:D:D:D

Ogryzek 23.07.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 942828)
67' Małecki wrzuca poza boisko...
:D:D:D:D

Sam siebie będziesz cytował? Dobrze się czujesz? Orgazm masz jak Małecki nie jest w formie i babole sadzi?
Chyba powinieneś dostać tytuł Pierwszego Patrykożercy na forum:D

fanfan 23.07.2010 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 942828)
67' Małecki wrzuca poza boisko...
:D:D:D:D

Nie ma się z czego cieszyć . Wydaje mi się że Małego ta sytuacja przerosła a kto wie czy jutro SKWK nie zaatakuje Kasperczaka za rzekome niszczenia Małeckiego ...

spontants 23.07.2010 18:29

postawiłem 50zł na Wisle , 1,5 było ....... 1-1 ;/

sportnh 23.07.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 942829)
Sam siebie będziesz cytował? Dobrze się czujesz? Orgazm masz jak Małecki nie jest w formie i babole sadzi?
Chyba powinieneś dostać tytuł Pierwszego Patrykożercy na forum:D

Orgazm mam jak wielka to on nie jest gwiazdka i jaki to on nie jest przezajebisty, a pilki nie potrafi wrzucic tak zeby nie wyszla za boisko. Proste?

crazykaro 23.07.2010 18:29

Małecki od pół roku nie potrafi zacentrować. W ciągu jednego meczu potrafił 5-10 razy dośrodkować za mocno lub za wysoko. Jak Jirsak go zmieniał to sytuacja od razu się zmieniała.

SpoXsteR 23.07.2010 18:30

dajcie spokoj sportnh, Malecki musial go skrzywdzic, wynajdzie nawet to ze jest zle przystrzyzony.. sam siebie cytuje, istny wariat :D

Ogryzek 23.07.2010 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 942834)
Małecki od pół roku nie potrafi zacentrować. W ciągu jednego meczu potrafił 5-10 razy dośrodkować za mocno lub za wysoko. Jak Jirsak go zmieniał to sytuacja od razu się zmieniała.

Kiedy go Jirsak zmieniał że się sytuacja zmieniała? Mówisz oczywiście o rundzie wiosennej (ostatnie pół roku) bo ja nie jarzę? (Pomijam mecz z Litwinami) Tutaj Patryk słabiutko - i jak sie nie podniesie to może dłużej na ławce siąść. Zresztą mnie cieszy rywalizacja i równa kadra:) Jesteś w formie grasz, bez formy - ława! Tak powinno być zawsze:)

mitmichael 23.07.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 942828)
67' Małecki wrzuca poza boisko...
:D:D:D:D

Jakby Ciebie tak krytykowano jak krytykuja jego to tez bys sie zatracił w grze. Małecki musi miec troche spokoju aby ochłonac bo inaczej nie bedzie z niego pozytku. Sam sobie zgotowal ten los ale ludzie niepotrzebnie to ciagna. Kazdy pilkarz by sie załamał. Popatrz na przykład Balotelliego - tez ma podobny charakter ale dali mu spokoj i to na pewno mu pomaga


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl