![]() |
|
|
moja siostra do mnie dzisiaj tak: "Dlaczego wy tak nie lubicie słowa Legia? Słowo jak słowo, jak każde inne - np. klozet."
padłem.. |
|
http://sport.onet.pl/0,1248732,20068...wiadomosc.html
Nie wiem czy to smieszne czy zalosne, rzetelność onetu poraza. W tytule Alicja Rosolka mistrzynia Polski, zaraz pod tym tlustym drukiem Aleksandra Rosolska, na zdjeciu jest Alicja, i tak tez jest podpisane, a wyniki na dole Aleksandra Rosolska. Fakty są takie, ta sa siostry, ale nie blizniaczki, MP wygrala Aleksandra, podczas gdy Alicja jest na Uniwersjadzie w Serbii... Skad tacy 'fachowcy' sie biora ? |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk& zszokowalo mnie :O a Ty jak wolisz od tylu czy klasycznie ?
|
|
|
http://demotywatory.pl/uploads/1247350056_by_zwan_.jpg
Muszę przyznać, że mnie to zdemotywowało...:P |
|
|
100 moherowych berecików od 99-letniej pani - radość o. Rydzyka
Cytat:
źródło: onet.pl |
Cytat:
|
|
|
|
|
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/..._Rutowicz.html
Obejrzyjcie i płaczcie Co sie porobilo w tej Polsce,gdzie normalny chlop ,gdzie normalna dziewczyna Dalem tutaj ,ale nie wiem czy to smieszne to raczej żałosne |
Cytat:
żeby nie było OT dwa chamskie kawały: Mała Małgosia jechała sobie spokojnie na rowerku, aż nagle upadła! ...Ale dlaczego nie płacze?... Bo kierownica przebiła jej płuco! Po skończonym numerku facet jara faję obok laski i mówi: - Wiesz - ładna jesteś, ruchasz sie dobrze, tylko cycki masz jakieś takie małe... A dziewka odpowiedziała: - Tato, ja mam 7 lat... |
Przychodzi młody kibic do Piotra Reissa i mówi:
-Mógłbym dostać 10 autografów? -No pewnie,ale po co ci aż tyle ? -Bo za twoich 10 dostanę jeden Brożka ;););) |
http://www.youtube.com/watch?v=9ZwLs...eature=related
Gwizdne JAJA :D no nie moge już ze śmiechu hahaha :rotfl::rotfl: stare ale jare:D może nie wszyscy widzieli. :D |
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2w4zhn6&s=3
To jest jakiś fotomontaż?? |
Tak, przecież widać nienaturalne ułożenie szalika :P Photoshop :)
|
Oczywiście że fotomontaż i to słaby na dodatek
Po pierwsze słabo wyciął kontury szalika i widać białe kreski(na górze) Po drugie przyjrzyjcie się szalik jest przed siatką za bramką autor przynajmniej mógł się postarać i przeciągnąć siatkę. |
http://sport.onet.pl/1,16,11,5813099...?TEMAT=1268748
Sam niewiem czy wpisy w onetowskim temacie są bardziej śmieszne czy żałosne?? Ale myślę że warto się pośmiać z takich tworów jak autor tematu nijaki BKS&TSW... PS: Zauważcie jak gość pisze o Śląsku... Nazywa go ślonsk :rotfl: Skąd się tacy ludzie biorą?? |
http://www.weszlo.com/news/3298 temat poruszany w tym artykule tutaj idealnie sie nadaje :D
|
Cytat:
|
|
|
Cytat:
z ciekawości, zdjęcie wrzucone na tinypica przez ciebie? ładne tagi... |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=_1nzEFMjkI4 - techno wiking
|
Transparent Wybrzeża Gdańsk (żużel) :
http://i43.tinypic.com/ekqaur.jpg |
|
|
http://img20.imageshack.us/img20/3786/b6dd3938a0.jpg http://img20.imageshack.us/img20/b6d...jpg/1/w449.png
Nie ogarniam .. fanatyk Cracovii, który ma na ścianie szalik Wisełki ... ^^ Pewnie się właśnie przerzucił i nie zdążył ściągnąć ... zdjęcie oczywiście z n-k ^^ - http://nasza-klasa.pl/profile/223299...ery/album/2/25 |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl