Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

sqallpl 10.10.2009 18:19

Pojecia nie mam jak gra Polczak. Napisalbym ze sie nie nadaje za glosem tlumu ale poczekam.

Aktualnie wymienilbym tutaj tylko Iwanskiego i moze Kowalewskiego, choc wydaje mi sie pewny.

Pomoc i Atak poza rodzynem z Legii jest najlepsza jaka mozna aktualnei wystawic. Bardzo chcialem zeby zagrali Jelen z Grosickim. Brozek i Lewandowski nie sa w najwyzszej formie a w tym meczu, bramki trzeba strzelac.

IncognitoTSW 10.10.2009 18:23

Szybki atak, dobrze. Obrona trochę kulawa. O dziwo nie ma Dudka. Iwański znów będzie ładował w wentyl? ;]

Pan Jotka 10.10.2009 18:36

Obrona zestawiona z przypadku. Polczak? Wolne żarty.Widzą sie po raz pierwszy zyciu ci obroncy. Iwanski w pomocy? Chyba ma pomóc Majewskiemu pożegnać się z posadą. Do tego przynaje sie Majewski do kompletnej pomyłki w przypadku Dudka. Jezeli ściaga Dudka na repre i Kowalewskiemu daje szanse to można było powołac np. Kuszczaka. Grzeje ławę a do tego mlody więc i perpsektywiczny. Nieco dziwne to wszystko.

sqallpl 10.10.2009 18:42

Poszło 100zł na Polske co by jakies emocje byly :D

Pan Jotka 10.10.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 802246)
Poszło 100zł na Polske co by jakies emocje byly :D

Cenie u ludzi poczucie humoru i umijętność zabawy :>

Marszałek 10.10.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802201)

Czekam na pierwszą bramkę dla Czechów i początek końca tej farsy pt. Szanse Orłów na finał MŚ.....


Farsa?hmmm. W przypadku polskich kopaczy kompromitacja ma kilka,że to określę II rodzaje wtajemniczeń. 1 kompromitacja wtajemniczenia ma zazwyczaj miejsce w czasie eliminacji. kiedy uda się uniknąć farsy w czasie eliminacji,mamy nieuniknioną 2. farsę i kompromitację na MŚ czy ME. Tak więc farsa jest niejako wpisana w zawód polskiego kopacza. Oczywiście farsa ma gradacje. Mniejsza fasrsa,czyli ligowe kopanie się po czołach i większa farsa czyli gra reprezentacji.

Cinek1906 10.10.2009 18:51

co jak co ale wreszcie zmiana w ataku ;) nie wiem jak wam ale brakuje jeszcze Frankowskiego. Na temat bramkarza nie wypowiem się bo nie widziałem go ostatnio w akcji, dzięki polczakowi wpadnie bramka :/.

Grosicki strzeli, Obraniak asystuje ;))

2:1 dla Czechów :)

tofik 10.10.2009 18:55

Śmiech by był, jakby Majewski dobrze sobie radził jako selekcjoner. W końcu każdy ma w życiu jakieś tam powołanie. A praca w klubie to nie praca z kadrą. Kto wie. Jeszcze meczu nie rozegrał, warto poczekać.
Jedno mu trzeba przyznać. Odważny jest (albo głupi). Najpierw te powołania z dupy, a teraz takie ofensywne ustawienie z Czechami no i postawił na młodych w meczu o puntky. A nie tak jak Benhałer w sparingu.

Wiślak-1990 10.10.2009 18:57

Pol-Czak Norris powstrzyma Czechy:lol:

MichauSzczu 10.10.2009 18:57

Szczerze mówiąc to zal słuchac jak osoby które nazywaja się kibicami chcą porażki naszej reprezentacji. To ze przegramy nic nie zmieni, to ze bedzie pusty stadion ze Słowacja także. Prawdziwy kibic zostaje ze swoją druzyną do konca i wierzy w kazdą nawet tylko matematyczną szansę. Tak jest swiat poukladny ze jezeli są lepsi to musą byc gorsi. Raz jest sie na szczycie raz nie. Wstyd mi że żyję w kraju gdzie `najlepsi kibice na swiecie` odwracają się od wojej drużyny. Urodzeni malkontenci i pesymiści. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu ze Słowacją.

Co do meczu to napewno Iwański to w tym czasie najlepszy ofensywny pomocnik w Polsce i cieszę się ze wyjdzie w 1-wszym skladzie. Jeśli miał bym naniesc zmiany z tego co powołał Majewski dałbym Dudka na bramke i Kokoszke na obrone. 3:1 dzisiaj dla nas! :D

Cinek1906 10.10.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 802256)
Szczerze mówiąc to zal słuchac jak osoby które nazywaja się kibicami chcą porażki naszej reprezentacji. To ze przegramy nic nie zmieni, to ze bedzie pusty stadion ze Słowacja także. Prawdziwy kibic zostaje ze swoją druzyną do konca i wierzy w kazdą nawet tylko matematyczną szansę. Tak jest swiat poukladny ze jezeli są lepsi to musą byc gorsi. Raz jest sie na szczycie raz nie. Wstyd mi że żyję w kraju gdzie `najlepsi kibice na swiecie` odwracają się od wojej drużyny. Urodzeni malkontenci i pesymiści. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu ze Słowacją.

Co do meczu to napewno Iwański to w tym czasie najlepszy ofensywny pomocnik w Polsce i cieszę się ze wyjdzie w 1-wszym skladzie. Jeśli miał bym naniesc zmiany z tego co powołał Majewski dałbym Dudka na bramke i Kokoszke na obrone. 3:1 dzisiaj dla nas! :D


tylko ten prostet jest przeciwko PZPN nie grze reprezentacji.. a odbija się to jak odbija..

Pan Jotka 10.10.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 802256)
Szczerze mówiąc to zal słuchac jak osoby które nazywaja się kibicami chcą porażki naszej reprezentacji. To ze przegramy nic nie zmieni, to ze bedzie pusty stadion ze Słowacja także. Prawdziwy kibic zostaje ze swoją druzyną do konca i wierzy w kazdą nawet tylko matematyczną szansę. Tak jest swiat poukladny ze jezeli są lepsi to musą byc gorsi. Raz jest sie na szczycie raz nie. Wstyd mi że żyję w kraju gdzie `najlepsi kibice na swiecie` odwracają się od wojej drużyny. Urodzeni malkontenci i pesymiści. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu ze Słowacją.

Co do meczu to napewno Iwański to w tym czasie najlepszy ofensywny pomocnik w Polsce i cieszę się ze wyjdzie w 1-wszym skladzie. Jeśli miał bym naniesc zmiany z tego co powołał Majewski dałbym Dudka na bramke i Kokoszke na obrone. 3:1 dzisiaj dla nas! :D

Kup sobie karnet na reprezentacje a Grzesiu , Zdzisiu i Antek się ucieszą...W koncu w przyszlym roku tez będą odprawy , nie? Prawdziwy kibic nie daje sie ruchać w dupę. Ot co.Druzyna druzyną, ale kabze nabijasz PZPNowi pójsćiem na mecz.To tyle w tym temacie.

Marszałek 10.10.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802260)
Kup sobie karnet na reprezentacje a Grzesiu , Zdzisiu i Antek się ucieszą...W koncu w przyszlym roku tez będą odprawy , nie? .

Gwoli ścisłości, czym,że są jakieś tam bilety, i tak kasę dostaną od TV za transmisję, już SportFive o wszytko zadba aby kasa się zgadzała. My nic nie możemy, poza tym,że możemy się nakręcać,że coś możemy.

MichauSzczu 10.10.2009 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 802260)
Kup sobie karnet na reprezentacje a Grzesiu , Zdzisiu i Antek się ucieszą...W koncu w przyszlym roku tez będą odprawy , nie? Prawdziwy kibic nie daje sie ruchać w dupę. Ot co.Druzyna druzyną, ale kabze nabijasz PZPNowi pójsćiem na mecz.To tyle w tym temacie.

G... mnie obchodzi czy Grzesio sie ucieszy, ważne ze czerpię przyjemnosc z oglądania repry czy graja słabo czy dobrze zawsze jest to dla mnie wyjątkowy czas:D Jeżeli nie pojdziesz na mecz zeby związek nie zarobił to się lecz. TVN tez nie oglądasz bo Legię wspierasz? Nie kupisz kuchenki amica bo wsierasz Lecha? Co cie to obchodzi ze dadzą sobie premię, płacisz za to zeby oglądac reprę a nie za to zeby Grzesiu premii nie dostał. W związku i tak do Euro 2012 się nic nie zmieni bo stracimy Euro więc te protesty w dupe mozna wsadzic. Pozdrawiam prawdziwych.

Wiślak-1990 10.10.2009 19:15

Widocznie lubisz ten burdel w pzpn.Trzymaj tak dalej:foch:

flamengista 10.10.2009 19:16

Ja rozumiem, że takie piękne patriotyczne uniesienia są możliwe, jak się jest młodym i...naiwnym.

Ja serce do polskiej reprezentacji straciłem po 3 z rzędu wp... w meczu o wszystko na Wembley. Najpierw był Lineker, odszedł to przyszedł taki szczyl-rudzielec Scholes i 3 strzelił. Przy czym pierwszą ręką. Ech...

Od tego meczu jestem umiarkowanym pesymistą w przypadku meczu piłkarskiego biało-czerwonych. Oszczędza mi to rozczarowań i chroni przed wpadnięciem w depresję.

Ja tam szans na awans już nie widzę. Tu trzeba cudu, wygranie z Czechami nie wystarczy. A cud w przypadku drużyny prowadzonej przez Stefana...

Pan Jotka 10.10.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 802267)
G... mnie obchodzi czy Grzesio sie ucieszy, ważne ze czerpię przyjemnosc z oglądania repry czy graja słabo czy dobrze zawsze jest to dla mnie wyjątkowy czas:D Jeżeli nie pojdziesz na mecz zeby związek nie zarobił to się lecz. TVN tez nie oglądasz bo Legię wspierasz? Nie kupisz kuchenki amica bo wsierasz Lecha? Co cie to obchodzi ze dadzą sobie premię, płacisz za to zeby oglądac reprę a nie za to zeby Grzesiu premii nie dostał. W związku i tak do Euro 2012 się nic nie zmieni bo stracimy Euro więc te protesty w dupe mozna wsadzic. Pozdrawiam prawdziwych.

No widzisz . Wlasnie ja mam gdzies Repre i to od kilku ladnych lat. A satysfakcji żadnej nie mogę czerpac z gry Polski bo pojedyncze mecze nie moga przyslonic prawdziwego poziomu polskiej piłki. Ot co.

Wichar87 10.10.2009 19:18

I właśnie przez takich upartych ludzi jak MichauSzczu jest jak jest. To odpuść sobie ten jeden raz tą przyjemnośc oglądania repry i usiądź przed telewizorem jak większośc narodu w tym przypadku... to jest ostatni mecz na którym PZPN może dużo zarobić, bo nastepny o stawke za 3 lata, więc dlatego pewnie tak ich ten pusty stadion wkurza, bo te kilka baniek już sobie podzielili :D mam nadzieje panie MichauSzczu, że przemyślisz swoje zachowanie... bez napinki

MichauSzczu 10.10.2009 19:18

Jak masz repre gdzies to czemu się wypowiadasz na jej temat?:D

MichauSzczu 10.10.2009 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wichar87 (Post 802273)
I właśnie przez takich upartych ludzi jak MichauSzczu jest jak jest. To odpuść sobie ten jeden raz tą przyjemnośc oglądania repry i usiądź przed telewizorem jak większośc narodu w tym przypadku... to jest ostatni mecz na którym PZPN może dużo zarobić, bo nastepny o stawke za 3 lata, więc dlatego pewnie tak ich ten pusty stadion wkurza, bo te kilka baniek już sobie podzielili :D mam nadzieje panie MichauSzczu, że przemyślisz swoje zachowanie... bez napinki

Sory ale nie będę szedł za modą na niechęc do repry. Paru ludzi co zwą siękibicami wymyśliło jakis bojkot i reszta osob które znaja się na piłce jak ja na medycynie idzie za nimi. Jak by repra miała 10 pkt przewagi nad 2 drużyną to też byście cwaniaczki robili rabanę i protest? Nie byście siedzieli na stadioniei wykrzykiwali `Lełooo`, wcześniej Wam o nie przeszkadzało tak?

Sory za dubla, spadam na mecz Miśki i mam nadzieję ze to wygramy. Pozdrowienia :D

harthausen 10.10.2009 19:27

nie ma co w tej chwili tej sprawy młócić, wszystko już dawno zostało powiedziane i każdy swoje wie.
Poczekajmy do środy , aż się skończy mecz ze Słowacją.

Marszałek 10.10.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 802271)
Tu trzeba cudu, wygranie z Czechami nie wystarczy. A cud w przypadku drużyny prowadzonej przez Stefana...

No ale co w tym przypadku z przysłowiem o głupim i o jego szczęściu?

Kocur 10.10.2009 19:40

Jak zwykle relacja na weszło jest jeszcze lepsza niż mecz w TV

http://www.weszlo.com/news/3836 :D

Cytat:

20.24
Jeśli nie będziecie wiedzieć, co to za facet w koszulce reprezentacji Polski, to na pewno będzie to Polczak.
:lol:

harthausen 10.10.2009 19:49

na razie leje tam jak wszyscy diabli, ciężko w takich warunkach o jakąś finezyjną piłeczkę. Łatwiej mogą mieć nasi, technika (tę Czesi mają lepszą) w takich warunkach często nie wystarcza, może to jakaś szansa?

Marszałek 10.10.2009 19:52

Jedyne co słychać to polskich kibiców. Potwierdzenie tylko tego,że Polacy nigdy w niczym się dogadać nie potrafią. Doping w deseń Amiki.

northrop 10.10.2009 20:01

co za kopanina... rozumiem deszcz, ale dziadostwo z jednej jak i drugiej strony az kole po oczach...

Kamson 10.10.2009 20:22

Takiej mizerii sie nie spodziewałem. W wykonaniu Czechów oczywiście.

Weszło:
Cytat:

20.35
Zła wiadomość - naprawdę gramy piłką Pumy, w dodatku pada deszcz, więc piłka nasiąknie. Istnieje ryzyko, że w ramach prostestu przed tym bublem Maciuś Iwański usiądzie na środku boiska i odmówi kopania.
:D

flamengista 10.10.2009 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 802282)
No ale co w tym przypadku z przysłowiem o głupim i o jego szczęściu?

Moim zdaniem Stefan nie jest głupi. Nie, on po prostu jest dramatycznie słabym trenerem.

Ja po pierwszej połowie mam wrażenie, że Czesi wywiesili białą flagę i przechodzą obok meczu. Zero zaangażowania, zero walki, zero biegania. Coś tam truchta Baros, ale tylko on jeden.

U nas nawet chęci są, nie ma za to umiejętności. Jeleń nie umie przyjąć piłki, Grosicki coś tam szarpie. Nie wiem, co robi na boisku Iwański - pierwszy do zmiany.

Gancarczyk z jednej strony grał niby solidnie, po czym zrobił wielbłąda i straciliśmy bramkę. Czemu jej sędzia nie uznał, nie mam pojęcia - spalonego nie było, faulu nie widziałem...

Ogólnie poziom dramatyczny.

PS. może wpuścić Peszkę (jest na ławie?) a Obraniaka do środka?

I tak umiarkowane pochwały dla Stefana za bardzo ofensywne ustawienie.

Ogryzek 10.10.2009 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 802290)
Takiej mizerii sie nie spodziewałem. W wykonaniu Czechów oczywiście.

A może to nasi kopacze grają ciut lepiej niż z legendarnym "sparciałym" Holendrem?

Mam wrażenie że gdyby trenerem kadry przed rozpoczęciem eliminacji był Engel czy Janas walczylibyśmy o 1 miejsce.... a tak blamaż. A mecz jak mecz. Walka i deszcz i efekt wizualny marny ale i tak gramy klasę lepiej niż ze Słowenią (na razie) A co po przerwie? Zobaczymy:)

Grzadq 10.10.2009 20:26

Masakra. Tego się nie da oglądać.

"Nie należy mrugać, gdy Polacy mają piłkę, bo można to przegapić" z czuba :D Padłem :D

Mareq 10.10.2009 20:30

Ale emocje , zaraz pikawa siądzie .
Myślę że osoba zupełnie ,,nie siedząca'' w sporcie z łatwością doszła by do wniosku , że gra ostatnia drużyna z przedostatnią .

edyta: pomijając istnienie reprezentacji San Marino ofkoz :P

flamengista 10.10.2009 20:39

No, Głowacki zaliczył asystę:/

harthausen 10.10.2009 20:39

od repry San Marino proszę się odstosunkować. Normalne chłopy-amatory, w wolnej chwili po pracy pokopią sobie, żadnych pretensji do gwiazdorstwa, nic w główkach poprzewracane nie mają.

Porównując ich i to, co dziś Czesi i nasi pokazują widać, że pobory niby gwiazdorków nijak się mają do ich albo umiejętności albo chęci do gry.

Pan Jotka 10.10.2009 20:40

Oczywiscie super zastawianiem wykazał sie mój typ do wtopy-----Pol-chuck :P

brasilia79 10.10.2009 20:40

Czesi czy Polacy dopingują Czechów,czy wszyscy razem ?

Grzadq 10.10.2009 20:43

Wszyscy razem. Też bym się darł "jeszcze jeden" jakbym tam był. Na szczęście jeszcze mi nie odbiło na tyle żeby jeździć, wydawać kasę i wspierać tak grającą drużynę.

Śmiechu warte.

Głowacki nie ma żadnej asysty, on stał w odległości kilku metrów od tej sytuacji.

tommiyacht 10.10.2009 20:44

no wlasnie, czy "JESZCZE JEDEN" po czesku to "JESZCZE JEDEN" ?

piotrek chicago 10.10.2009 20:45

GRA PONIZEJ SŁOW KRYTYKI juz widze te tłumy na naszym estadio hahaha LATO... CO???......

Pan Jotka 10.10.2009 20:47

No wlasnie.Głowacki nie przeciął tej pilki( ito cala jego "wina"), ale przy zawodniku byl Polczak caly czas i bodajze Rzezniczak. Czesi przyspieszyli i sie skończyło.

Grzadq 10.10.2009 20:50

Akurat w tej sytuacji winy Głowackiego naprawdę bym się nie doszukiwał. To że jest stoperem nie oznacza że ma przecinać każde jedno podanie, z każdej strony boiska. Polczak miał bliżej i to on powinien się "zaopiekować" Czechem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl