![]() |
Pojecia nie mam jak gra Polczak. Napisalbym ze sie nie nadaje za glosem tlumu ale poczekam.
Aktualnie wymienilbym tutaj tylko Iwanskiego i moze Kowalewskiego, choc wydaje mi sie pewny. Pomoc i Atak poza rodzynem z Legii jest najlepsza jaka mozna aktualnei wystawic. Bardzo chcialem zeby zagrali Jelen z Grosickim. Brozek i Lewandowski nie sa w najwyzszej formie a w tym meczu, bramki trzeba strzelac. |
Szybki atak, dobrze. Obrona trochę kulawa. O dziwo nie ma Dudka. Iwański znów będzie ładował w wentyl? ;]
|
Obrona zestawiona z przypadku. Polczak? Wolne żarty.Widzą sie po raz pierwszy zyciu ci obroncy. Iwanski w pomocy? Chyba ma pomóc Majewskiemu pożegnać się z posadą. Do tego przynaje sie Majewski do kompletnej pomyłki w przypadku Dudka. Jezeli ściaga Dudka na repre i Kowalewskiemu daje szanse to można było powołac np. Kuszczaka. Grzeje ławę a do tego mlody więc i perpsektywiczny. Nieco dziwne to wszystko.
|
Poszło 100zł na Polske co by jakies emocje byly :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Farsa?hmmm. W przypadku polskich kopaczy kompromitacja ma kilka,że to określę II rodzaje wtajemniczeń. 1 kompromitacja wtajemniczenia ma zazwyczaj miejsce w czasie eliminacji. kiedy uda się uniknąć farsy w czasie eliminacji,mamy nieuniknioną 2. farsę i kompromitację na MŚ czy ME. Tak więc farsa jest niejako wpisana w zawód polskiego kopacza. Oczywiście farsa ma gradacje. Mniejsza fasrsa,czyli ligowe kopanie się po czołach i większa farsa czyli gra reprezentacji. |
co jak co ale wreszcie zmiana w ataku ;) nie wiem jak wam ale brakuje jeszcze Frankowskiego. Na temat bramkarza nie wypowiem się bo nie widziałem go ostatnio w akcji, dzięki polczakowi wpadnie bramka :/.
Grosicki strzeli, Obraniak asystuje ;)) 2:1 dla Czechów :) |
Śmiech by był, jakby Majewski dobrze sobie radził jako selekcjoner. W końcu każdy ma w życiu jakieś tam powołanie. A praca w klubie to nie praca z kadrą. Kto wie. Jeszcze meczu nie rozegrał, warto poczekać.
Jedno mu trzeba przyznać. Odważny jest (albo głupi). Najpierw te powołania z dupy, a teraz takie ofensywne ustawienie z Czechami no i postawił na młodych w meczu o puntky. A nie tak jak Benhałer w sparingu. |
Pol-Czak Norris powstrzyma Czechy:lol:
|
Szczerze mówiąc to zal słuchac jak osoby które nazywaja się kibicami chcą porażki naszej reprezentacji. To ze przegramy nic nie zmieni, to ze bedzie pusty stadion ze Słowacja także. Prawdziwy kibic zostaje ze swoją druzyną do konca i wierzy w kazdą nawet tylko matematyczną szansę. Tak jest swiat poukladny ze jezeli są lepsi to musą byc gorsi. Raz jest sie na szczycie raz nie. Wstyd mi że żyję w kraju gdzie `najlepsi kibice na swiecie` odwracają się od wojej drużyny. Urodzeni malkontenci i pesymiści. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu ze Słowacją.
Co do meczu to napewno Iwański to w tym czasie najlepszy ofensywny pomocnik w Polsce i cieszę się ze wyjdzie w 1-wszym skladzie. Jeśli miał bym naniesc zmiany z tego co powołał Majewski dałbym Dudka na bramke i Kokoszke na obrone. 3:1 dzisiaj dla nas! :D |
Cytat:
tylko ten prostet jest przeciwko PZPN nie grze reprezentacji.. a odbija się to jak odbija.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widocznie lubisz ten burdel w pzpn.Trzymaj tak dalej:foch:
|
Ja rozumiem, że takie piękne patriotyczne uniesienia są możliwe, jak się jest młodym i...naiwnym.
Ja serce do polskiej reprezentacji straciłem po 3 z rzędu wp... w meczu o wszystko na Wembley. Najpierw był Lineker, odszedł to przyszedł taki szczyl-rudzielec Scholes i 3 strzelił. Przy czym pierwszą ręką. Ech... Od tego meczu jestem umiarkowanym pesymistą w przypadku meczu piłkarskiego biało-czerwonych. Oszczędza mi to rozczarowań i chroni przed wpadnięciem w depresję. Ja tam szans na awans już nie widzę. Tu trzeba cudu, wygranie z Czechami nie wystarczy. A cud w przypadku drużyny prowadzonej przez Stefana... |
Cytat:
|
I właśnie przez takich upartych ludzi jak MichauSzczu jest jak jest. To odpuść sobie ten jeden raz tą przyjemnośc oglądania repry i usiądź przed telewizorem jak większośc narodu w tym przypadku... to jest ostatni mecz na którym PZPN może dużo zarobić, bo nastepny o stawke za 3 lata, więc dlatego pewnie tak ich ten pusty stadion wkurza, bo te kilka baniek już sobie podzielili :D mam nadzieje panie MichauSzczu, że przemyślisz swoje zachowanie... bez napinki
|
Jak masz repre gdzies to czemu się wypowiadasz na jej temat?:D
|
Cytat:
Sory za dubla, spadam na mecz Miśki i mam nadzieję ze to wygramy. Pozdrowienia :D |
nie ma co w tej chwili tej sprawy młócić, wszystko już dawno zostało powiedziane i każdy swoje wie.
Poczekajmy do środy , aż się skończy mecz ze Słowacją. |
Cytat:
|
Jak zwykle relacja na weszło jest jeszcze lepsza niż mecz w TV
http://www.weszlo.com/news/3836 :D Cytat:
|
na razie leje tam jak wszyscy diabli, ciężko w takich warunkach o jakąś finezyjną piłeczkę. Łatwiej mogą mieć nasi, technika (tę Czesi mają lepszą) w takich warunkach często nie wystarcza, może to jakaś szansa?
|
Jedyne co słychać to polskich kibiców. Potwierdzenie tylko tego,że Polacy nigdy w niczym się dogadać nie potrafią. Doping w deseń Amiki.
|
co za kopanina... rozumiem deszcz, ale dziadostwo z jednej jak i drugiej strony az kole po oczach...
|
Takiej mizerii sie nie spodziewałem. W wykonaniu Czechów oczywiście.
Weszło: Cytat:
|
Cytat:
Ja po pierwszej połowie mam wrażenie, że Czesi wywiesili białą flagę i przechodzą obok meczu. Zero zaangażowania, zero walki, zero biegania. Coś tam truchta Baros, ale tylko on jeden. U nas nawet chęci są, nie ma za to umiejętności. Jeleń nie umie przyjąć piłki, Grosicki coś tam szarpie. Nie wiem, co robi na boisku Iwański - pierwszy do zmiany. Gancarczyk z jednej strony grał niby solidnie, po czym zrobił wielbłąda i straciliśmy bramkę. Czemu jej sędzia nie uznał, nie mam pojęcia - spalonego nie było, faulu nie widziałem... Ogólnie poziom dramatyczny. PS. może wpuścić Peszkę (jest na ławie?) a Obraniaka do środka? I tak umiarkowane pochwały dla Stefana za bardzo ofensywne ustawienie. |
Cytat:
Mam wrażenie że gdyby trenerem kadry przed rozpoczęciem eliminacji był Engel czy Janas walczylibyśmy o 1 miejsce.... a tak blamaż. A mecz jak mecz. Walka i deszcz i efekt wizualny marny ale i tak gramy klasę lepiej niż ze Słowenią (na razie) A co po przerwie? Zobaczymy:) |
Masakra. Tego się nie da oglądać.
"Nie należy mrugać, gdy Polacy mają piłkę, bo można to przegapić" z czuba :D Padłem :D |
Ale emocje , zaraz pikawa siądzie .
Myślę że osoba zupełnie ,,nie siedząca'' w sporcie z łatwością doszła by do wniosku , że gra ostatnia drużyna z przedostatnią . edyta: pomijając istnienie reprezentacji San Marino ofkoz :P |
No, Głowacki zaliczył asystę:/
|
od repry San Marino proszę się odstosunkować. Normalne chłopy-amatory, w wolnej chwili po pracy pokopią sobie, żadnych pretensji do gwiazdorstwa, nic w główkach poprzewracane nie mają.
Porównując ich i to, co dziś Czesi i nasi pokazują widać, że pobory niby gwiazdorków nijak się mają do ich albo umiejętności albo chęci do gry. |
Oczywiscie super zastawianiem wykazał sie mój typ do wtopy-----Pol-chuck :P
|
Czesi czy Polacy dopingują Czechów,czy wszyscy razem ?
|
Wszyscy razem. Też bym się darł "jeszcze jeden" jakbym tam był. Na szczęście jeszcze mi nie odbiło na tyle żeby jeździć, wydawać kasę i wspierać tak grającą drużynę.
Śmiechu warte. Głowacki nie ma żadnej asysty, on stał w odległości kilku metrów od tej sytuacji. |
no wlasnie, czy "JESZCZE JEDEN" po czesku to "JESZCZE JEDEN" ?
|
GRA PONIZEJ SŁOW KRYTYKI juz widze te tłumy na naszym estadio hahaha LATO... CO???......
|
No wlasnie.Głowacki nie przeciął tej pilki( ito cala jego "wina"), ale przy zawodniku byl Polczak caly czas i bodajze Rzezniczak. Czesi przyspieszyli i sie skończyło.
|
Akurat w tej sytuacji winy Głowackiego naprawdę bym się nie doszukiwał. To że jest stoperem nie oznacza że ma przecinać każde jedno podanie, z każdej strony boiska. Polczak miał bliżej i to on powinien się "zaopiekować" Czechem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl