![]() |
Na Honduras ? Z Amerykancami ? Mysle ze USA wygra.
|
Cytat:
a co to za mecz to Lanciano?? nigdzie tego nie widze hehe a co do USA to mysle ze wygraja,muszą,po ostatnim laniu od Juniora Diaza i spółki z Kostaryki |
Zakład: Akumulowany Stawka: 2.00 Wygrana: 20zł
967 Jastrzebie - Katowice x2 1.48 968 Podbeskidzie - Pruszkow x2 2.14 970 Zabki - Korona 2 1.65 971 Swinoujscie - Lubin x2 1.48 972 Leczna - Warta P. 1x 1.16 xxx Stal St. Wola - WIsla Plock 1x 1.13 |
Cytat:
|
Rocco to jest baraż w 3 lidze włoskiej 2 spotkanie:) takie czary wynalazłem bo nie ma za dużo na niedzielę grania
|
Cytat:
1: Albania - Portugalia 2 1,30 Kazachstan - Anglia 2 1,10 Islandia - Holandia 2 1,35 Argentyna - Kolumbia 1 1,25 Tunezja - Mozambik 1 1,30 AKO: 3,14 Stawka: 30 zł Maks.wygrana: 94,11 zł 2.:p Azerbejdżan - Walia 2 2,10 Urugwaj - Brazylia 2 2,45 Guinea - Wybrzeże Kości Słoniowej 2 1,75 Qatar - Australia 2 1,75 AKo: 15,76 :rotfl: Stawka: 10 zł Maks.wygrana: 157,57 zł |
Albania - Portugalia
Typ - Typ: 2 1,30 Islandia - Holandia Typ - Typ: 2 1,35 Serbia - Austria Typ - Typ: 1 1,35 Chorwacja - Ukraina Typ - Typ: 1 1,65 Bułgaria - Irlandia Typ - Typ: 1 1,95 Boliwia - Wenezuela Typ - Typ: 1 1,35 Argentyna - Kolumbia Typ - Typ: 1 1,25 Uzbekistan - Japonia Typ - Typ: 2 1,85 UD Salamanca - Real Zaragoza Typ - Typ: 2 1,80 sensowne? oczywiście rozbije na kilka kuponów. |
sobota
Gruzja-Mołdawia 1 2,00 Katara-Australia 2 1,75 Uzbekistan-Japonia 2 2,00 2z3 za 140 zł do wygrania 440,40 zł drugi kupon, bardziej zabawowy RPA-Polska 2 2,85 Czy Kubica będzie sklasyfikowany w wyścigu? NIE 4,75 za 13,66zł do wygrania 184,92zł ! |
RPA - Polska 1
Albania - Portugalia 2 Argentyna - Kolumbia 1 kurs:3,83 stawka:30 ew.wygrana:114,87 .................................................. ............................................ kusi mnie dzisiaj jeszcze postawic na Kuznetsova w finale RG.widzialem jej 3 ostatnie mecze i zrobila na mnie duze wrazenie swoja siłą i walką. co na to eksperci??:) |
Albania-Portugalia 2
Boliwia-Wenezuela 1 Argentyna-Kolumbia 1 Tunezja-Mozambik 1 a co sądzicie o meczu Salwator-Meksyk? |
nie wstyd:P wychodze z prostego założenia że RPA nie gra eliminacji wiec jest w trudniejszej sytuacji gdyz brakuje im przed turniejem meczów o stawkę.dlatego tez kazdy mecz,w tym z Polska powinni traktowac jak najbardziej powaznie i zasuwac.a nasi?? polecieli tam chyba tylko ci ktorzy sobie wczesniej gdzies wakacji nie wykupili hehehe dokladnie sie nie orientuje kogo tam mamy ale cos mi sie obilo o usze ze takie gwiazdy jak Trałka,Polczak i inni:)
chlodna kalkulacja podpowiada ze bedzie 1.mecz dla nas bez stawki wiec obym sie nie mylił:) |
Popoprawiałem troszkę swoje typy i wyszło mi coś takiego :
Kazachstan - Anglia 2 Islandia - Holandia 2 Szwecja - Dania 1X Argentyna - Kolumbia 1 Zjed.Emir.Arab. - Korea Płd. 2 Uzbekistan - Japonia 2 7,63 Bułgaria - Irlandia X Cypr - Czarnogóra X Litwa - Rumunia X 32,25 |
Żewłakow, Krzynówek,Komorowski,Lewandowski, Murawski, Peszko, (OB)Rzeźniczak, Janczyk, Guereiro... samo dziadostwo polecialo - na bramce chyba Fabiański - stawiam na remis - pol 7egii i pol amiki napewno tego nie wygra
|
Serbia-Austria 1
Islandia-Holandia 2 Albania-Portugalia 2 Argentyna-Kolumbia 1 USA-Honduras 1 wklad 10zl Dow wygrania 48.30 |
Załuska---Rzezniczak,Zewlakow,Bosacki,Krzynowek---Peszko,Dudka,Murawski,Roger,Wilk---Lewandowski
taka jest wyjsciowa jedenastka na RPA podana przez www.eurosport.pl |
Do czego to doszło, żeby w pierwszym składzie reprezentacji Polski grało 5 piłkarzy z 3 drużyny polskiej ligi. A przypominam, że w Lechu o sile zespołu stanowią głównie obcokrajowcy. Dramat...
|
Orientujecie się może na kiedy został przełożony mecz baseballa NY Yankees- Tampa Bay ? Mecz miał się odbyć poprzedniej nocy, na livesports.pl informują, że spotkanie przełożono.
|
Mam cos takiego:
Serbia - Austria 1 Islandia -Holandia 2 Albania - Portugalia 2 Argentyna -Kolumbia 1 USA - Honduras 1 Kazachstan -Anglia 2 kurs:5.27 Co sadzicie ja sie obawiam jedynie USA? |
Cytat:
Mecz wczorajszy stał się meczem dzisiejszym a tamten nie wiadomo jeszcze na kiedy przełożono... |
Dlouhy/Paes - Moodie/Norman 1.45
Finał gry deblowej mężczyzn Frech Open na kortach im.Roland Garros'a. W finale zmierzą się duet czesko-indyjski, Leander Paes i Lukas Dlouhy przeciwko Wesleyowi Moodie i Dickowi Normanowi. Wyżej notowani we wszelkich rankingach są ci pierwsi, jest to naprawdę klasowy debel. W drodze do finału pokonali oni w 1 rundzie De Chaunaca/Paire 2-0, w 2 rundzie z drobnymi kłopotami Cerrataniego i Stakhovsky'ego 2-1. Kolejnymi rywalami byli Benneteau i Mahut, jednak oni przegrali gładko 2-0. W cwiercfinale rywal był bardzo trudny, debel Ullyett/Soares przegrał z moimi faworytami 2-0 (6-2,7-5). I wreszcie półfinał, świetni rywale (Nestor/Zimonjic) i ... wygrana 2-0. Moodie i Norman w swoich poprzednich występach dokonali rzeczy ponad swe możliwości. Bo o ile Mirnyi/Ram są bez formy a Hernych/Rochus są po prostu słabsi to pokonanie debla Aspelin/Hanley (3-6,6-3,7-5) było wielkim wyczynem. Pózniej M/N mieli farta bo Acasuso i Gonzalez się wycofali lecz na ich drodze stanęli bracia Bryan'owie. Mecz zakończył się sensacją, po wygraniu pierwszego seta 6-0 Bryanowie pewni siebie pzgrali dwa kolejne sety 7-6 i 6-4. Dlatego wydaje mi się że Moodie i Norman już osiągnęli maks. swoich możliwości i na więcej ich nie stac. A Dlouhy i Paes w dodatku są lepsi więc nie daje Moodie'mu i Norman'owi szans na niespodziankę. Dinara Safina - Svetlana Kuznetsova kurs:1.50 Już po dwóch dniach zmagań na kortach Rolanda Garrosa, skład finału pań był dla mnie sprawą jasną. Okazało się,że miałem rację. Zdecydowanie najlepsze do tej pory zawodniczki tego sezonu na clayu zagrają w drugim w tym roku finale Wielkiego Szlema. Spotkają się ze sobą po raz trzeci w finale turnieju w przeciągu kilku ostatnich tygodni(poprzednio w Stuttgarcie wygrała Sveta, zaś tydzień później w Rzymie Dinara).W poprzednich latach obie grały w finale French Open. (Sveta w 2004 przegrała z Henin, zaś Dinara w 2008 rówież została pokonana tyle, że przez Ivanovic). Do meczu obie panie przystąpią cholernie zmotywowane. Safina chce udowodnić niedowiarkom, śmiejącym się niej prowadzenia w rankingu WTA, że godna jest tego miejsca i dla potwierdzenia tej pozycji wygra pierwszy w swojej karierze turniej Wielkiego Szlema. Kuznetsova zaś ma szansę uregulować rachunki właśnie z Safiną, z którą przegrała tu w ubiegłym roku w półfinale. W tym meczu wiele będzie zależec od tego, która z zawodniczek, narzuci przeciwniczce swój styl gry. Tak sie składa,że oba tegoroczne finały na clayu pomiedzy nimi oglądałem. I oba były bardzo jednostronne, z tym,że w Niemczech to Kuznietsova dominowała, zaś we Włoszech - Safina). Mam wrażenie iz forma Svety przyszła troszeczkę za wcześnie i jej wygrana z Safiną w finale w Stuttgarcie, to był "łabędzi śpiew", a później było już tylko gorzej. Czyli forma Dinary wzrastała, zaś Kuznetsovej utrzymywała sie na tym samym poziomie lub minimalnie spadała. Zaobserwować można to było, na przykładzie RG, gdzie Sveta wystartowała bardzo dobrze, ale im dalej w las, tym gorzej. W meczach z Radwańską, Williams czy Stosur, Kuznetzova miała wiele przestojów w grze, słabo serwowała.Miała bardzo dużo nie wymuszonych błędów.Podczas meczu finałowego takie sytuacje zostaną przez Safinę bardzo szybko wykorzystane. Dinara budowała swą formę bardzo spokojnie, mimo dobrej gry w turniejach poprzedzających RG, było widać,że posiada ona jeszcze rezerwy. Pokazała to na kortach w Paryżu. znakomicie przygotowana fizycznie i motorycznie. Silna mentalnie. Przeszła do finału jak burza, przegrywając po drodze tylko jednego seta.Mocna stroną Dinary jest serwis i return. Moja faworytką, jest Safina. Wygląda na to, że nowy trener nie zmieniał jej stylu gry, tylko zaczął doskonalić w Dinarze to co miała najlepsze, co teraz przynosi efekty. Wiele zależeć będzie od tego jak zakończy się pierwszy set, jeśli wygra Safina, wydaje mi się,że Svety nie będzie stać na podjęcie walki, jeśli jakimś cudem wygra go Kuznetzova, to wszystko moze się zdarzyć. |
http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...bc680b3df4d3af
nudziło mi się w fortunie:D jeszcze miałem Polskę 02 ale mi pani:p wycofała |
Może mi ktoś powiedzieć czy takie coś na jutro ma sens:
Lanciano-Juve Stabia 1 Benin-Sudan 1-1 Drava Ptuj-Aluminij 1 Oulu-Atlantis 1 i drugi Huesca-Sevilla B 1 Chorwacja-Cypr 1 Nigeria-Kenia 1 |
mam pytanie czy ktos gra w bet-at-home tutaj?? jeśli tak to prosze o kontakt na PW z góry dziękuje
|
ok dzieki juz za okreslenie mi tego bet-at-home i trafionych kuponów wszystkim dziś zycze ja tylko powiem ze dałem dzis 20 zeta na Albanie po wczorajszym zwyciestwe wigier nad Wieliczka moze dzis sie uda
|
JA zas jak portugalia nie wygra to sobie w leb strzele :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mi tez szwecja nie siadła ;/ a co wyprawial ibra dzis to dramat
|
Cytat:
|
a znacie sie cos na hokeju ? jest w nocy puchar stanleya detroit u siebie niby wedle statystyk dawalo rade a kurs jest dobry ale chetnie jakies porady przyjme - trzymajcie kciuki za portugalie :)
|
Nie lubie Ronaldo, ale dzisiaj mógłby strzelić:P
|
Jak na razie to wygląda na to, że Portugalia rozwali kupony masie ludzi... (m.in. mi...)
|
pograne....
|
1:2 !!!!!!!!!!!!
Bruna Alves !!! |
ogooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll
|
Alleluja!!
|
hehehheheeh fart :D jeszcze tylko argentyna :)
|
Cytat:
|
Ja juz nie raz przejechałem sie na krystynie i jego kolegach z portugalii i dlatego juz ich zawsze odpuszczam.Gratuluje wam farta (dobrego typu) ;-).Ja tez dzis mialem farta na Chorwacji i Finlandii ;-).U mnie jeszcze Argentyna i USA.
|
a wiecie moze o ktorej gra Meksyk? bo na jednych stronkach podaja ze o 23:55 a na drugich ze o 3:00...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl