![]() |
devios, bzdura. Najogólniej rzecz biorąc, nasza grupa jest "mistrzowska", a ta druga, silniejsza, "niemistrzowska". Jeżeli będziemy mistrzami, to w zależności od pozycji Polski w rankingu UEFA są dwie możliwości:
- mamy zagwarantowane miejsce w LM (bodaj od 15 miejsca w górę) - gramy w grupie "mistrzowskiej" Być może kiedyś, jak będziemy wysoko w rankingu, druga drużyna z naszej ligi będzie walczyć o LM w niemistrzowskiej drabince. |
Cytat:
Znacznie mniej europejskim krajem jest Izrael. Losowanie ujdzie, przewiduje jeden remis i jedną wygrana i jestesmy w 3 rundzie. A tam dawać coś w stylu Romy, Abeerden czy cos. :) |
Cytat:
Tak samo jak Rosja :P |
Lol ja nie rozumiem jak Mistrz Czarnogóry (istniejącej od -3 lat bodajże) liczącej kilkaset tysięcy mieszkańców może byc niby jakąś wymagającą drużyną. Wiadomo że przegrać można z każdym, jednak nawet Polonia prezentuje jakiś tam przyzwoity poziom i jest zdecydowanym faworytem 2meczu.
Szanse że przegrają z nimi sa niewiele większe jak te że my odpadniemy z Levadią. |
Cytat:
Kazachstan nie leży w Europie, nie leży nawet na granicy. Po prostu utarł sie taki schemat że republiki radzieckie grają w rozgrywkach z Matuszką Rosją żeby nie było im smutno. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Edit: Co nie zmienia faktu, że Polonia jest faworytem i wygrać powinna. |
Cytat:
Cytat:
Europa kończy się na linii Uralsk-Gorjev Linia ta, przebiega przez Kazachtan, tworząc pewien kawałek. Kawałek większy od Portugalii, Holandii, Belgii, Danii, Szwajcarii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Republik Bałkańskich i Bałtyjskich, tak na moje oko, a Polska jest nieco ponad dwa razy większa od tej części Kazachstanu. |
Cytat:
|
Dokładnie o to mi chodziło.
Czytanie ze zrozumieniem nie boli jak widać, polecam :) EDIT: Kazachstanu w Europie jest 146 tys km 2. Wegry mają 93 tys km 2. Czyli w samej Europie większe są tylko: Białoruś Finlandia Francja Hiszpania Niemcy Norwegia Polska Rumunia Szwecja Wielka Brytania Włochy ew Rosja. A Bułgaria, Grecja, Portugalia i masa innych są mniejsze. |
Cytat:
W pilce nigdy nie wiadomo ,kiedys Dospel Katowice przegral z Cementarnica Skoje itd..wpadki byly,to wie chyba kazdy. Ale to sa dopiero pierwsze rundy,i obowiazkiem dla Legii ,Amiki i Dysko-Polo jest awans. A z kim to ś.p Lech Poznan kiedys wtopil ,z 4-5 lat temu,??Jacys Azerowie czy kots taki...wstyd byl niezly. |
Terek Grozny to był
|
Cytat:
|
solidny, rosyjski klub, nie ma się co śmiać :)
|
No właśnie :)
Cytat:
|
Cytat:
Vectra Wilno, ta drużyna z którą odpadła Wisła Płock, Pogoń Szczecin (ówczesny Mistrz Polski) odpadła z jakimiś półamatorami z Islandii, Cracovia dostała łomot od Białorusinów... Umówmy się, że ogórkami będziemy ich nazywać dopiero po tym, jak polegną z którąś z polskich drużyn:D |
hmmm ;-).... to Pogoń była kiedykolwiek Mistrzem Polski ... czego to sie człowiek nie nauczy na forum:P
|
A od kiedy to Pogoń byla kiedykolwiek mistrzem Polski???
i tez uwazam ze nie nalezy sie smiac ze slabszych, oni czyli Levadia beda w formie Skorza ta forme pewnie zrobi na sierpien, pechowe mecze jak z drągami z Oslo i i mozemy pogrzebac wszysko na kika lat do przodu |
Cytat:
|
Niespodzianki a sprawa polska
wolfy - niemal co roku zdarzają się większe i mniejsze niespodzianki.
Z zeszłego roku - BATE "wykopało" Anderlecht, a FBK Kowno wygrało z Rangersami. W druga stronę, ze smutnej nam, nieodległej historii: - wicemistrz Polski, Pogoń Szczecin - odpada z drużyną Fylkir Reykjavik; - mistrz Wisła Kraków odpada po dwumeczu z Dinamo Tbilisi (4:3, 1:2), choć nieco wcześniej zmasakrowała mistrza tegoż kraju (8:2 na wyjeździe); - Vetra Wilno okazuje się lepsza od Legii, swoje pazury pokazują też Cementarnica Skopje, Tobol Kustanai, FK Moskwa, V. Guimaraes, Czernomorec Odessa... Owszem, "ogórki" tu i tam jeszcze sie trafiają, problem w tym, że w ostatnich latach to polskie drużyny najczęściej były "ogórkami". W okresie 2005-2009 tylko dwie polskie drużyny grały w fazie grupowej PUEFA (o LM nawet już nie wspominam). Oby w tym roku było lepiej, i polskie drużyny zaskoczyły na plus. |
2 lata temu mialem polew z Legii za ich osiagniecie na Litwie, jednak mimo wszystko mecz z Vetra jest tutaj troche demonizowany.
Przegrywali 2-0 ale po 45 minutach gry. Czyli 1/4 rywalizacji. I to ta trudniejsza cwiartka bo na wyjezdzie. Mysle, ze w ostatecznym rozrachunku Warszawiacy by sobie poradzili, no ale coz, nigdy sie juz nie dowiemy, jak by to bylo. |
Dobra, wicemistrz:p
Byłem wtedy młody, mało co pamiętam:) |
Cytat:
|
Vetra, a nie Vectra.
Z jednej strony w głębokiej dupie, z drugiej z dupy sędzia nie uznał bramki Choto, do dziś nie wiem dlaczego - faktem, ze ze stadionu nie wiele bylo widac. Generalnie pojechali wtedy z nami ostro :) Mozna sie smiac, ale z nas w Europie Zachodniej traktuje sie tak jak my patrzymy na taka Vetre. P.S. Mylse, ze bysmy mogli sobie nie poradzić. Przy tamtej grze to max 1-3 u nich. U siebie by za Chiny nie odrobili :) |
Po pierwszej polowie z Dinamo Tbilisi tez bylismy dwie bramki w plecy. W Krakowie! Po przerwie, gdy Wislacy strzelili im 3 razy w ciagu pieciu minut, wielu uwierzylo, ze juz awansowalismy do kolejnej rundy rozgrywek ;)
|
O ile się nie mylę to Polonia inauguruje nam sezon w europie w czwartek. Potwierdzone już jest czy, i na jakim kanale będzie można zobaczyć ten mecz ?
|
prawdopodobnie nigdzie nie będzie
|
jak anrazie ani na TVP ani na Polsacie nie ma nic wpisane (mam na mysli wszystkie stacje TVP i wszystkie z Polsatu)
|
na zbity pysk powinny polecieć wszystkie mendy w telewizji publicznej, które mają jakikolwiek wpływ na program, jeśli tych meczy nie puszczą.
Im się już całkiem w główkach poprzewracało, na temat tego od czego są. |
"Mendy" publicznej TV ocenily prestiz tych paru meczy. I szczerze powiedziawszy nie dziwi mnie ich decyzja. Nie wiem ile kasy chciala Polonia zgarnac, ale widocznie za duzo krzykneli :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl