![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czekamy na Macka Skorżę. Do czasu jak go nie zwolnią nie ma co dywagować..
|
Cytat:
Głównym problemem Wisły w obecnej chwili są słabe transfery, poza Carlitosem. Nie wiem czy niektórzy z tych graczy jeszcze wypalą, ale na pewno nie zrobili tego do tej pory. To one przekładają się na obraz i jakość gry ofensywnej. Sam mecz z Legią wcale nie był był naszym najgorszym w Krakowie w ostatnich latach. Z trochę innymi piłkarzami i trenerami, prezentowaliśmy jeszcze mniej niż dzisiaj. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam wrażenie, że niektórzy nie oglądają meczów tylko patrzą na sam wynik. To już trzecie spotkanie z rzędu gdzie gramy fajną piłkę. Z Jagą powinniśmy wygrać, od Legii też byliśmy lepsi - taki remis ze wskazaniem na nas, niestety Malarz miał swój dzień.
O ile po dwumeczu w Kielcach można było krzyczeć "Kiko out" to teraz nie ma najmniejszych podstaw. Mamy 3(sic!) punkty straty do lidera, z meczu na mecz gra wygląda coraz lepiej, przed nami ciężki mecz w Poznaniu ale potem powinniśmy zacząć solidnie punktować. Największym absurdem jest, że ludzie pisali o geniuszu taktycznym Kiko gdy na początku sezonu wygrywaliśmy wszystko w koncówkach prezentując przy tym katastrofalną grę a teraz narzekają gdy powoli idziemy do przodu. |
Ja tego nie rozumiem, wrzuca Bałaniuka na dwumecz z Koroną od początku choć każdy wiedział, że to raczej słaby pomysł, dziś dostajemy w dupę i wrzuca kudłatego Pereza zamiast napastnika.
Teraz wychodzi na to że przyjdzie czas na Kolara i z dwa mecze dla niego a potem zniknie na 5 kolejek :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzisiaj w niektórych fragmentach meczu Legia tylko się broniła a nie można zapominać że to ciągle najsilniejsza drużyna w lidze. Jeśli chodzi o stałe fragmenty cały czas słabo i to smuci, jak widzi się ile goli strzela z nich Zabrze. Krótkie pytanie dla malkontentów: Czy w pierwszych 5 kolejkach(4-0-1) graliśmy lepiej niż w 3 ostatnich(1-1-1)? |
Cytat:
Oglądam konferencje pomeczową i nie wierze. Kiko jest zaniepokojony brakiem spontaniczności, który wprowadza VAR. Nie no czymejcie mnie, ale ten typ plecie, ale naprawdę jest durny. Po meczu ze Śląskiem mu to nie przeszkadzało, prawidłowa decyzja o braku karnego na Boguskim też jest fatalna. Chyba, że nie zgadza się z tym 0:1 i walczy o karnego na Niezgodzie? Nie no nie wyczymie chyba, mówi, że rezerwowi to młodzi chlopcy-Wojtkowski 19-ok, tu się wszystko zgadza, ale po co w takim razie go wpuszcza przy takim wyniku? Ze Manuel-27 letnie dziecko z doświadczeniem w lidze portugalskiej i samym Porto no i Perez-29 letni młody talent. Czasu! Potrzeba czasu!!! (!sic) !!! Chłopaki dorosną, gra się zazębi. No ja nie moge przecież co on plecie... |
Cytat:
Wisła Kraków 20 Jagiellonia Białystok 20 Korona Kielce 19 Arka Gdynia 19 Śląsk Wrocław 17 Sandecja Nowy Sącz 17 Wisła Płock 17 Lechia Gdańsk 14 Bruk-Bet Termalica12 Cracovia 11 Piast Gliwice 10 Pogoń Szczecin 9 |
KOMINEK
Grupą, miało być grupą. |
Cytat:
Jeszcze się nie zorientowałeś, że Kiko opowiada same puste frazesy bez treści? Taki po prostu ma styl, powiedzieć coś, żeby nic nie powiedzieć, nikogo nie zganić, wszystkich usprawiedliwić i pogłaskać po głowie. Tak jak Probierz ma hopla na punkcie bycia w centrum uwagi i prowokacji, tak Kiko chce być optymistyczny i grzeczny dla wszystkich. Za cały ten czas u nas Kiko chyba tylko raz dał się wyprowadzić z tej swojej maniery - po pamiętnym meczu z Koroną. Hmmm... chociaż, jakby się zastanowić, to tych pamiętnych eczów z Koroną to u nas było ostatnio kilka... no, mniejsza, tylko raz wyszedł z roli. Ogólnie - w sumie zwisa mi i powiewa co mówią trenerzy na konferencjach pomeczowych. To i tak szopka bez znaczenia. Liczy się co mówią w szatni. |
Cytat:
Cytat:
Nie napiszę, że dzisiejsze zmiany mnie zaskoczyły. Napiszę, że potwierdziły moją krytyczną ocenę nt. zmian przeprowadzanych przez Ramireza. Mam nadzieję, że trener na wiosnę zacznie aktywniej reagować na rozwój sytuacji, nauczy zespół grać nie z kontry, a Junco zabierze mu Pereza i ze Manuela, żeby nie mógł ich wpuszczać na boisko : ) |
a moze Macius bylby lepszy :)? Taki zarcik ...Kiko nie jest zly, choc bylby dla mnie lepszy jakby nie wpuszczal Kudlatego i Manulee.
|
To co zarzucić mogę ramirezowi to dzisiejsza ławka. Dla mnie z ławki jedynie Cywka nadawał sie do wejścia. Niestety nie wszedł, a on przynajmniej dawałby sporo walki. Perez to pomyłka, podobnie Ze Manuel. Obaj powinni zasiąść na trybunach. Gdzie Ondraszek.? Myśle ze Pietrzak dałby dzisiaj więcej niż tych 2 parodystow. Boguski tez cały mecz biega, tylko bez sensu...
Właśnie widzę patelnie Carlitosa z 81 minuty szkoda, ze nie wpadło bo Sadlokowi doszłaby kolejna ładna asysta |
Można było być wkurzonym na Kiko jak wyglądalismy w meczach z Koroną ale akurat wczoraj to był nasz najlepszy mecz od wyjazdu do Zabrza.
Nie męczyliśmy buły tylko cały czas cisnęliśmy Legię, agresywnie, pressingiem - co rusz dochodziło to jakiś sytuacji w okolicach pola karnego Legii. Mi się podobało. Jedyne co to zmiany nas osłabiły. |
jedyne , o co przy dużej dawce złej woli można mieć pretensje to kiepskie rozgrywanie stałych fragmentów gry, tylko za nie podobno odpowiada Feio
i tutaj pytanie: dlaczego trener ceduje tak ważny aspekt meczu na swojego asystenta ? |
Zagralismy naprawde 3 przyzwoite mecze jak ktos nie widzi progresu jest po prostu slepy.
Mam nadzieje, ze wskoczymy jeszcze na wyzszy poziom i do tego wystarczloby poprawic te nieszczesne stale fragmenty gry. Ja to mam wrazenie, ze to wszystko jest przekombinowane. Carlitos wrzuci pilke dokaldnie tam gdzie mu sie powie, ale my ani razu nie probowalismy najprostszego rozegrania - wrzutki na krotki slupek. Gornik wpakowal tak juz 9 bramek w tym sezonie. My - stracilismy dwie bramki po zlym rozegraniu ofensywnego stalego fragementu gry, z Legia i z Lechia. Przeciez to jakas paranoja. |
I to jest ten progres, o którym tak trąbisz? :lol:
|
Narzekanie na Ramireza akurat po meczu w którym graliśmy więcej w piłkę od Legii, stworzyliśmy więcej sytuacji i wizualnie byliśmy lepszą drużyną jest kuriozalne. Cały czas mówi się o tym, że nie ma stylu. Akurat wczoraj jak i szerzej w ostatnich trzech meczach styl jest i tworzymy coraz więcej sytuacji podbramkowych. Że nie padają z tego bramki? To już na serio nie wina trenera. Legia w całym meczu zrobiła jedną akcję. Gdyby zespoły zamienić koszulkami to na forum też byloby narzekanie - że gramy bez stylu, Legia była od nas lepsza i wygraliśmy fuksem.
Moja największa uwaga do Ramireza to polityka kadrowa a raczej jej brak. Poza kilkoma pewniakami w składzie rotacja wygląda jakby losował kto akurat ma zagrać. Bez ładu i składu. A wystawianie tego Pereza to już sabotaż. Facet lepiej zwalnia grę niż Cantoro w 90 minucie przy wyniku 1-0 dla nas. Problem w tym, że to my przegrywaliśmy. |
Największa uwaga jest dla mnie taka że już w meczu ze Śląskiem było widać że nasz środek w postaci Pola i Bashy nic do przodu nie zrobi. Ani jednej kreatywnej akcji. O dziwo to Lonch próbował coś więcej niż Basha. Fajnie ze chłopak się wróci, zrobi kółeczko, zastawi piłke i odda do najbliższego ale tym meczu nie wygramy.
Efekt taki że musimy grać skrzydłami gdzie Boguś z Arsheniciem na zupełnie innych falach. Zresztą chyba żadna wrzutka Arshenica nie spowodowała jakiegokolwiek zagrożenia. Z drugiej strony Imaz który się stała ale.. Wrzutki Sadloka dobre No ale trzeba znaleźć jakaś recepte na środek. Ubytem Brleka niestety bardzo odczuwalny. Rozwiązaniem mogłby być stałe fragmenty. No ale tam kombinujemy jak koń pod górke. Efekt kontra Legii i bramka. Czy uczymy się na błędach? Nie! następny rożny o dalej oddalamy gre od szesnastki rywala zamiast atakować.. |
Myślałem, że od meczu ze Śląskiem nie będziemy więcej grać długimi piłkami. Niestety myliłem się.
|
Zmiany w postaci Pereza i Zero Manuela zakończyły mecz z naszej strony. O to trzeba mieć pretensje do KIKO.
Gra podstawowego składu ok, poza Boguskim. |
No właśnie poza Boguskim... bo w sumie nie było na nim karnego i najgroźniejszy strzał poza Carlitosem też nie on oddał. Może nie był to jakiś świetny jego mecz, ale nie widzę co takiego pokazał Imaz czego nie pokazał Boguski, także już zejdźcie z niego bo to przestaje być śmieszne.
|
Ponownie zejdę na temat Stałych Fragmentów Gry, bo wgłębiłem się w statystyki z tego sezonu i... ciężko nie złapać się za głowę.
Zerknijcie na te dwie tabelki: http://ekstrastats.pl/rzuty-rozne-2/ Jesteśmy czwartą drużyną pod względem ilość wykonanych rzutów rożnych w tym sezonie. Niestety nie ma statystyki dotyczącej rzutów wolnych, bo i tak pewnie nie miałaby sensu skoro rzut wolny można mieć nawet pod swoją bramką. Zerknijmy teraz tutaj: http://ekstrastats.pl/stale-fragmenty-druzynowo-2/ Jesteśmy przedostatnią drużyną jeśli chodzi o strzełone gole po SFG. To, że nie jesteśmy ostatni zawdzięczamy tylko i wyłącznie wolnemu Carlitosa z pierwszego meczu w sezonie. Ponadto! Jedyna drużyna, która jest za nami - Sandecja - wykonała o 23 rzuty rożne mniej i ma ich najmniej w lidze. Ja wiem, że statystyka czasem kłamie ale... wyciągnijcie sami wnioski :P |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl