![]() |
Cytat:
Mi chodzi o to, że jak ktoś przyjedzie i zobaczy, że miejsce w okolicy jemu odpowiadajacej (czyli pod kasami najlepiej :P) jest zajęte to stanie sobie na trawniku i będzie miał to w pupce. OT: W Anglii trzeba rozruchów, żeby bydło wyległo na ulicę. U nas bydło bez rozruchów jest codziennie.Nie sram we własne gniazdo a opisuje co się dzieje na co dzień z parkowaniem. Sytuacje typu; pani zaparkowała na torach na Karmelickiej i poszła sobie do fryzjera blokując ruch wszystkiego na godzinę nie sa moją fantazją.... |
Panie Jotka mylisz się Pan
Te trawniki są do parkowania. Inaczej przecież nie miałoby to sensu. Po co tyle terenu marnować, jak można spożytkować to na miejsca parkingowe. Nie jest to zwykły trawnik, tylko specjalnie zabezpieczony czymś tam. http://img834.imageshack.us/img834/135/img0777or.jpg |
O matko!!!! To ze mnie burak...choć przyznam, że pierwszy raz widzę coś takiego, a troche widziałem. Chylę czoła przed pomysłodawcą. Czyli teraz bydło może parkować na trawniku i nie będzie nikomu szkodzić :P
|
Taki parking już dawno jest przy Ergo Arenie i dobrze spełnia swoją funkcje
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Taki parking to super sprawa. Rozumiem, że pod tym materiałem nie ma, żadnego betonu, który blokowałby odpływ wody? Przy złej(czyt braku) kanalizacji i wyasfaltowaniu całego terenu przy naszych opadach robiłoby się ładne jeziorko na tym terenie.
|
A ten stadion w Gdańsku będzie w nocy jakoś oświetlony? Bo jeśli tak, i odpowiednio się dobierze te podświetlenie, to to świetnie będzie wyglądało. W ogóle ten stadion piękny jest, nawet bardziej mi się podoba niż narodowy w Warszawie.
|
Trening pierwszego zespołu:
http://lechia.net/images/archiwum/fo...opiowanie).JPG więcej zdjęć http://lechia.net/index.php?option=c...rticle&id=4136 |
Ciekawe ile ludu przyjdzie na Lechie
|
Cytat:
|
jak wyżej pisałem myśle, że mimo wszystko będzie dużo ludzi. Wielkim minusem jest to, że przy kasach są gigantyczne kolejki a system biletowy czy też do KK ciągle sie zawiesza i sie ludzie nawkurzają. To samo jest na wyspach klubowych.
|
Cytat:
Zejdz na ziemie. |
Miało by jakieś przełożenie gdyby sektor gości był otwarty i z Cracovią przyjechała Arka a tak to myśle że bez znaczenia czy Legia czy Cracovia bo to mecz otwarcia.
|
Wlasnie ,cos wiadomo keidy goscie zasiada? Na Reymonta na lidze bedzie czynny sektor?
|
Już jest od dawna.
Zagłębie dostało 800 biletów. co do Lechii to teraz może przyjdzie te 20 tyś ale to dlatego że to pierwszy mecz, sporo turystów itp, ludzi zaciekawionych jak to wygląda. Ten stadion jest za duży, stanowczo za duży. Lech który ma największy potencjał jeśli chodzi o zapełnienie trybun ma problem często z zapełnieniem go w 50%. Myślicie że ten bufor wokół sektora gości na Lechii to przypadek? celowe dzialanie a to dlatego że lepiej będzie stadion wyglądał z jedną większą pustą dziurą (pustymi trybunami) ulokowaną w jednym miejscu niż z kilkunastymi na całym stadionie, choć to też jest nieuniknione zapewne. "Czasem luknę na oficjalną / nieoficjalną Lecha zobaczyć zdjęcia z meczów Lecha na stadionie i często nie ma zdjęć wszystkich trybun w galerii (z reguły ta za bramką jedynie). Nie robią ich bo wygląda to koszmarnie. |
Na Lechię przyjdzie tyle co zawsze plus pewnie 2 tysiące ciekawskich. Jakoś ciężko mu uwierzyć w te mistyczne tysiące więcej na nowych stadionach. Kto chodził ten będzie dalej chodzić, i tyle. Strasznie mi się podoba stadion w Gdańsku.
|
Po mojemu,zeby to jakoś wyglądało, żeby stadiony nie świeciły aż tak pustkami to powinno się otwierać tylko trzy trybuny, lub nawet dwie. Tak jak u Nas na meczach ligowych. Jak wiadomo, ze gramy z nieatrakcyjnym rywalem i nie będzie więcej jak 20000 to po co otwierać czwartą trybunę?
Podobnie powinna zrobić Polonia. Niech sobie wydzierżawią jedną trybunę narodowego, czy tam tylko dolne piętro i git. Lepiej nie trzeba. Tak samo Ruch na Śląskim. |
Cytat:
Więc 30 tysięcy widzów może być. |
Gdyby wejściówki były za 5-10 zł to byłby Full w każdym meczu. Albo niech zrobią tak, jak Warta Poznań - wstep za free na mecze do końca rundy.
|
Cytat:
Większej głupoty dawno nie czytałem. Stadion ma się spłacać, mając takie stadiony można bardzo podnieść sobie budżet. Wejściówki nawet na Radomiak (III liga średnia widzów na mecz ok. 700 osób) chodzą po 10 zł. Warta daje za darmo żeby zachęcić ludzi do chodzenia na mecze żeby jak grają na Miejskim nie świecił pustkami. Co to jest 2 tys. na 40 tys. miejsc? Nie wiem po ile chodzą bilety na Lechię, ale jeżeli są w zakresie 40-60 zł to są optymalne. 8*40 000*50zł = ok.12 mln zł No ale to wersja optymistyczna, że zawsze na jesień będzie komplet, ale to i tak lepsze niż: 8*40000*0zł = ok.0 zł |
Wychodzi brak profesjonalizmu i czysta amatorka. Najpierw marketing a potem otwaracie stadionu, a tu na odwrot.
|
Bez przesady, kiedy mial ten marketing dzialac? I ciagle pisac" juz jutro otwarcie" i tak do usranego otwarcia ktore nie wiadomo kiedy by bylo? Wystarczajaco zadzialal, Lechia ma naprawde niskie ceny biletow i karnetow, za 250zl karnet na caly sezon, u nas za 210zl na runde w tym bez meczu z Ruchem, ktory nie jest na Bulgarskiej, podejrzewam ze Lechia moze pobic rekord sprzedanych karnetow, u nas raczej nawet 10K nie bedzie w tym roku.
@Ch. "juz od dawna", dobre;-) |
Karnetów podobno zeszło do tej pory 9 tys. i wciąż są spore kolejki po bilety, karnety itd.
|
Patrzę na te zdjęcia ze stadionu Lechii, patrzę i oczu nie mogę nacieszyć. Dla mnie to jest absolutne I miejsce wśród polskich stadionów, potem długo, długo, długo nic, i dopiero Ł3 i cała reszta (estetycznie moja Łazienkowska mi się cholernie podoba, ale to w ogóle zupełnie inna liga jest... jedyne w czym przebija stadion w Gdańsku, to lekkością budowy i wystroju, ale o to nietrudno w porównując gabaryty stadionów). Dla mnie stadion Lechii to nie jest obiekt sportowy, to jest obiekt zazdrości :D
Edit: o. jeżeli miałbym się czegoś uczepić, to że trybuny na zbliżeniach wyglądają jakoś tak surowo i nieco ponuro. |
Cytat:
Takie cos moze być na Lechii jak dalej bedzie tak grala! :evil:Więc lepiej dac wejsciowki za free i miec 20 tyś widzów niż miec bilety po 40 zł i miec 2 tyś. MYSL kmiocie! |
Cytat:
|
Lepiej sprzedać 20 tysięcy wejściówek za 5 zł niż 2 tysiące za 50. Niestety nawet takie liczenie jest dla niektórych naszych klubów za trudne.
Cytat:
|
Gdański obiekt od samego początku wydawał mi się najładniejszy z wszystkich nowo powstających u nas obiektów. Efekt jest olśniewający i to trzeba przyznać. Jak dla mnie zdecydowany nr jeden w Polsce i jeden z ładniejszych w Europie. Narodowy też ładny ale jest na II miejscu. Reszta to już kwestia gustu :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl