Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maciek777 19.09.2008 13:50

Jakie autko polecicie do 6 tys ? Ekonomiczne, do miasta moze byc hatchback:) Golf 3,colt,fiesta,astra ?

wroobel88 19.09.2008 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 605190)
jak z Łagiewnik dojechac na reymonta ??


tramwajem 18, wysiądziesz zaraz obok stadionu przy sektorze E

piter19 19.09.2008 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariokit (Post 605141)
Gdzie można kupić kurczaka z rożna:) Tylko nie zielone z Tesco:) Dawniej były takie budy np: na rogu Miodowej i Starowiślnej albo Kleparzu. Może gdzieś jeszcze taka budka stoi albo w knajpie mają takie rożen.

wiem ze była taka budka niedaleko Biprostalu na Królewskiej ale nie bylem tam kilka miesięcy wiec nie wie jak est teraz. Ale z tego co wiem to byly odsc dobre

piter116 19.09.2008 14:02

Nie wiecie czy FC mogą zamawiac bilety na Tottenham, podobnie jak było na Barcelonie ?

Dafi_91 19.09.2008 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 605194)
tramwajem 18, wysiądziesz zaraz obok stadionu przy sektorze E

PRoblem jest w tym ze ten tramwaj juz wlasnie nie kursuje nie wiem z jakich powodow:/ i chodzi mi o inna mozliwosc dostania sie na R22

pff 19.09.2008 14:46

Taxi:P

A tak na serio to dostań się jakimś tramwajem na rondo Matecznego (tramwaj 23, 8 lub 10) stamtąd już do wyboru autobus: 103 (w stronę mydlnik, wysiadasz na przystanku kawiory), 144(w stronę prądnika białego, wysiądź na przystanku kawiory), 173 (w str. azorów, przystanek kawiory), 164(w str. górki narodowej, wysiądziesz na początku reymonta i po 5-10 min jesteś przy stadionie) i 179 (tak samo jak przy 164)

Dafi_91 19.09.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzechu (Post 605239)
Taxi:P

A tak na serio to dostań się jakimś tramwajem na rondo Matecznego (tramwaj 23, 8 lub 10) stamtąd już do wyboru autobus: 103 (w stronę mydlnik, wysiadasz na przystanku kawiory), 144(w stronę prądnika białego, wysiądź na przystanku kawiory), 173 (w str. azorów, przystanek kawiory), 164(w str. górki narodowej, wysiądziesz na początku reymonta i po 5-10 min jesteś przy stadionie) i 179 (tak samo jak przy 164)

Wielkie Dzieki:) Pozdrawiam

wroobel88 19.09.2008 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 605224)
PRoblem jest w tym ze ten tramwaj juz wlasnie nie kursuje nie wiem z jakich powodow:/ i chodzi mi o inna mozliwosc dostania sie na R22

A to w takim razie chyba nie dojedziesz bez przesiadki, ale nie jestem pewny na 100%

medyk 19.09.2008 16:34

polećcie jakąś dobrą strone z rozkładem mpk najlepiej jak by było coś takiego ze wpisuje skad chce jechac na jaką ulice i mi pokazuje jak najłatwiej i najszybciej.

Tak wogóle poleccie jak i czym najłatwiej dostać się z ul. Bobrzyńskiego w okolice centrum ul. Kopernika ? oraz z Kopernika na Montelupich

SZYMEK_TSW 19.09.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 605300)
polećcie jakąś dobrą strone z rozkładem mpk najlepiej jak by było coś takiego ze wpisuje skad chce jechac na jaką ulice i mi pokazuje jak najłatwiej i najszybciej.

Tak wogóle poleccie jak i czym najłatwiej dostać się z ul. Bobrzyńskiego w okolice centrum ul. Kopernika ? oraz z Kopernika na Montelupich

http://www.mpk.krakow.pl/

Awe 19.09.2008 16:43

medyk -> http://mpkoogle.rox.pl/

Maciejj 19.09.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 604414)
szukam serwisu podobnie działającego na zasadzie allegro - aukcje ale tam sie licytuje zlecenia np: reklame stron internetowch czy wykonawstwo

przypominam się

WISŁAZWE 19.09.2008 17:13

siema mam pytanie chce kupić urządzenie wielofunkcyjne czy ktoś może mi powiedzieć ile to kosztuje gdzie najlepiej kupić jaka firma jest najlepsza.Czy to się opłaca?? Z góry dziękuje za pomoc...

Kobieta_Wislak 19.09.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 605323)
siema mam pytanie chce kupić urządzenie wielofunkcyjne czy ktoś może mi powiedzieć ile to kosztuje gdzie najlepiej kupić jaka firma jest najlepsza.Czy to się opłaca?? Z góry dziękuje za pomoc...

ale jakie funkcje ma spełniać ?! ;-)

piter116 19.09.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 605323)
siema mam pytanie chce kupić urządzenie wielofunkcyjne czy ktoś może mi powiedzieć ile to kosztuje gdzie najlepiej kupić jaka firma jest najlepsza.Czy to się opłaca?? Z góry dziękuje za pomoc...

Ja kupiłem 2 lata temu w M1 Lexmarka ,do dziś nie narzekam. Wtedy płaciłem coś koło 250 zł.

maciek777 19.09.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 605323)
siema mam pytanie chce kupić urządzenie wielofunkcyjne czy ktoś może mi powiedzieć ile to kosztuje gdzie najlepiej kupić jaka firma jest najlepsza.Czy to się opłaca?? Z góry dziękuje za pomoc...

Polecam --> http://bitcomputer.pl/product.php?id=7024
Sam mam i spisuje sie elegancko :)A cena tez bardzo przystepna :)

3michal_04 19.09.2008 20:20

Którymi z kolei beda najbliższe Derby Sewilli?

trelasik 19.09.2008 20:24

Dlaczego na zdjęciach z Totenhamu nie ma zadnych wiślackich flag
thx

WISŁAZWE 19.09.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 605423)
Którymi z kolei beda najbliższe Derby Sewilli?


z tego co udało mi się znaleźć to chyba 78. Ale nie mam pewności.Jeżeli się mylę niech ktoś poprawi. :)

leyzer87 19.09.2008 20:39

Pytanie od technologicznego dyletanta. Mam nową komórkę z czymś co się nazywa Bluetooth. Podobno można tym czymś przesyłać pliki z komputera. Jak się to robi? Czy potrzebuję do tego jakichś programików komputerowych, czy innych dupereli?

Robert_wislak 19.09.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 605431)
Pytanie od technologicznego dyletanta. Mam nową komórkę z czymś co się nazywa Bluetooth. Podobno można tym czymś przesyłać pliki z komputera. Jak się to robi? Czy potrzebuję do tego jakichś programików komputerowych, czy innych dupereli?

Jeśli komputer nie ma wbudowanego Bluetootha to musisz kupić sobie taką kostke z wtyczką USB to kosztuje chyba 30zł.

David. 19.09.2008 20:54

Ma ktoś sposób na... katar?
Już mnie doprowadza do szału.

Genio 19.09.2008 20:59

jaka jest aktualnie najlepsza oferta, umozliwiająca dostep do internetu dla uzytkownika malo wymagajacego, ktory przy komputerze spedza tylko wieczory w najlepszym wypadku, przegladajac w zasadzie jedynie strony internetowe?
kto aktualnie ma najlepsze oferty na rynku? [osoba ta posiada telefon stacjonarny TP]

BORYS96 19.09.2008 21:02

Mnie pomógł acatar w tabletkach. Chyba około 8zł kosztuje. Co prawda głowy nie dam że pomoże:P i senny człowiek po tym...

Ave 19.09.2008 21:25

kup sobie tabake na katar red bulla odrazu ci przejdzie:)

zimka 19.09.2008 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David. (Post 605437)
Ma ktoś sposób na... katar?
Już mnie doprowadza do szału.

Ja zawsze biorę sobie Fervex na noc i rano jestem zdrowy 2 razy dziennie rano i przed spaniem 2 dni i jesteś normalny:D

dj_ibutti 19.09.2008 22:12

A ja ibuprom zatoki, zawsze na mnie działa :P

michu-k 19.09.2008 22:13

Sulfarinol, krople do nosa. Świetne.

medyk 19.09.2008 22:20

tyle ze ibuprom robi sieczke z organizmu

TSW Fanatyk 19.09.2008 22:26

Czy po połączeniu tele2 z Netią mając wcześniej telefon w tele2 stałem się abonentem Netii?Czy dalej jestem w tele2?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl