![]() |
Tak tu wychwalacie decyzje Bossa, że Pan Maciek jeszcze trenuje Wisełkę mimo kompromitacji z Levadią, a trzeba wam przypominać co się stało z Kasperczakiem po Tibilisi? Został wyrzucony bodajże w grudniu, po świetnej jakby nie patrzeć pierwszej części sezonu... także lepiej bądźcie cierpliwi i poczekajcie z opiniami do grudnia ;] Ja oczywiście jestem za tym, żeby Skorża nadal trenował Wisełkę!
|
:tomasz_19 Skorża wypełni kontrakt bo klubu nie stać na wypłatę odszkodowania.
|
Cytat:
|
Cytat:
I znowu podszeptywacze Cupiala robili by wieli lamet ze chlopaki sie przepracowywuja na treningach |
Skorża vs Kasperczak
cassius31krakow - o ile dobrze pamiętam, to:
- Skorża po kompromitacji wziął winę na siebie i był gotów odejść bez odszkodowania, wszystko zależało od decyzji Bossa; - Kasperczak dał większa plamę z Dinamem, niż Skorża z Levadią. Pan Henryk miał zespół dużo lepszy kadrowo. Trudno np. porównać Żurawia i Franka do nieskutecznego Ćwielonga i Brożka po kontuzji. - Kontuzje, co już napisałem wcześniej, też zrobiły swoje. Skorża bardzo się martwił, że na pierwszy mecz pucharowy zostało mu "tylko trzech zdrowych obrońców". W ataku też była nędza (m.in. kontuzjowany Boguski). Kasperczak nie miał aż tak źle. - Jako kibice wierzymy, że Boss, choć może nie mieć zbyt dużego pojęcia o niuansach piłki, to zna się na pieniądzach i uczy się na błędach. Przykład: karuzela z trenerami = spadek ligowy na 8. miejsce. - Jeszcze co do Kasperczaka. O ile nikt nie ma pretensji, że Wisła przegrała z Realem (za Kasperczaka), czy z Barceloną (za Skorży), to wpadki z Valerengą i Dinamem, a teraz z Levadią - były i są bardzo bolesne. Pan Henryk otrzymał dwie szanse - Skorża też zasługuje na drugą. Albo się odegra, albo sam się podda. |
Cytat:
|
Maciej Skorża jest jednym z oficjalnych kandydatów "prezesa" Laty na szkoleniowca kadry... śmiech na sali...
|
Po ostatnich "sukcesach" Doktora dziękujmy Bogu, że mamy Skorżę jako trenera, a nie jakiś egzotyczny wynalazek. Możemy marudzić, że Wisła pod wodzą pana Maćka nie gra "szybko, sprawnie, elegancko" i do tego zabójczo skutecznie, ale w moim odczuciu Biała Gwiazda i tak prezentuje się lepiej od reprezentacji POD WZGLĘDEM ZGRANIA. Dla Doktora reprezentacja to za wysokie progi. A Skorża? Zobaczymy, jak ustawi drużynę, gdy będzie miał pełną kadrę ZDROWYCH zawodników. No i żeby nie dał się namówić na reprezentację. Panie Maćku, jeszcze nie teraz, nie za Laty, a poza tym trzeba wziąć rewanż za Levadię.
|
Ależ Lato to wyreżyserował. Teraz już będzie okazja do spotkania ze Skorżą.
|
Pytanie może trochę "z księżyca" .. (ale naprawdę nie wiem):
Skorża zlożył kandydaturę na trenera repry ... czy w związku z tym nie będzie mógł byc trenerem Wisly ?? ... Tak wogóle ..jakoś mnie się to nie za bardzo podoba .... czy w Wiśle czuje sie już spełniony !!! ???? |
Cytat:
I jakos mi sie nie chce wierzyc zeby tak szybko zmienil zdanie i chcial sie pchac do tego glowna jakim jest PZPN. A to co pisza pismaki to sobie mozna w cztery litery wlozyc. |
Juz osławione kandydatury na selekcjonera reprezentacji to wymysły Engela , Laty i reszty . Skorża dobrze wie że ma jedną z dwóch najważniejszych posad piłkarskich w kraju i na dobrą sprawe gdyby jeszcze otrzymał reprezentacje w tak młodym wieku to potem już nic lepszego mu się nie dostanie . Ma jeszcze spokojne 10-20 lat pracy do selekcjonerki . W tym czasie niech szlifuje trenerskie umiejętności w Wiśle .
|
Dwa mecze kary w zawieszeniu na pół roku oraz trzy tysiące złotych grzywny – to kara, jaką wymierzyła Komisja Ligi trenerowi Wisły, Maciejowi Skorży za incydent z meczu Lech Poznań – Wisła Kraków.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...korza_ukarany/ |
Czyli mamy nowy karomierz: nazwanie złodzieja złodziejem = 2 mecze zawieszenia. Ciekawe, co musiałby zrobić ten Borski, żeby i jego zawiesili (tak jak sędziego Bartosa)? Pozabijać wszystkich? I teraz ten łobuz będzie sędziował mecz na Śląsku. Szkoda że nie we Wrocławiu, byłoby szybciej, bliżej i taniej...
A wracając do Skorży - czy klub mógłby wydać w obronie trenera jakieś oświadczenie lub coś w tym rodzaju, że protestuje przeciw takiego zachowaniu arbitrów (i ich cynicznemu trwaniu przy kłamstwie mimo że powtórki TV pokazywały co innego)? Czy też musimy czekać, aż Wrocław się nad nami zlituje i wybawi nas od kłopotu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wypalił hmmm trudno powiedzieć, ale fakty są takie że lepszego trenera w Polsce nie ma, a na zagranicznego nas nie stać, a nawet jakby był taki to albo sam zrezygnuje albo gwiazdki nasze go zwolnią.
|
Sorry ale piłkarze nikogo nie zwolnią. Jedynie mogą umiejętnie nabrać właściciela, żeby to zrobił.
Normalnie sytuacja jak ztragedii antycznej, każda droga prowadzi do zguby. |
Cytat:
|
Na TVP Info był przed momentem wywiad ze Skorżą n/t wyboru nowego selekcjonera.
Na pytanie czy byłby zainteresowany funkcją asystenta odpowiedział tak, jeśli mógłby się od niego czegoś nauczyć, tzn. jak najbardziej przy zagranicznym trenerze. |
Cytat:
|
Myślę, że łączenie asystenta z trenerem klubu Skorża już przerabiał i wie, że z tego nic dobrego.
|
Cytat:
Jedna praca jeden klub:) |
Cytat:
Jeden z największych mitów jaki słyszałem. Jakaś gazeta to napisała i teraz wszyscy to powtarzają. Ulatowski przyznał że zawalił przygotowania i dlatego jego zespół na początku sezonu grał słabo. Co ma Leo do tego to nie wiem. Przecież w czasie przygotowań nie było żadnych zgrupowań kadry. Po drugie w tamtym sezonie jak Bełchatów miał 6 zwycięstw z rzędu to Ulatowski niby kim był jak nie asystentem Leo? PS. Nie żebym był zwolennikiem łączenia dwóćh stanowisk ale nie zwalajmy słabej postawy Bełchatowa tym że Ulatowski ustawiał pachołki na treningach kadry. |
Cytat:
Ponadto Ulatowski coś jeszcze robił i "tracił" czas (patrząc z punktu widzenia klubu) na analizę i oglądanie reprezentanów itd w czasie kiedy powinien raczej analizować rywali Bełchatowa. Amica Wronki i Skorża - to samo było. |
Cytat:
W przerwach na reprezentacje ćwiczymy wiele nowych schematów , szczególnie wtedy gdy trener dysponuje 5 zawodnikami pierwszego składu i 10 z młodej ekstraklasy . Współpraca z zagranicznym trenerem reprezentacji jak najbardziej , nawet asystent , tylko oczywiście w ' poważnym ' tego słowa znaczeniu . Myślę że Skorża zna już swoją wartość i nie da się byle komu popychać . |
Cytat:
A tak poważnie: Jak popularne jest takie rozwiązanie w innych krajach (pytam z ciekawości) żeby trener lidera ligi był czyimś asystentem w reprezentacji? Pomijam już fakt prestiżu... trener Wisły czyimś asystentem... gdyby jeszcze jak dawniej za Łobanowskiego był trenerem i Dynama i kadry...a gdzie czas na managerke Skorży? W końcu jest też manadżerem... (Rozumiem wyjazdy na staż itd...) Mourinho z Interu asystentem trenera kadry Portugalii... fajnie brzmi:D PS To może wreszcie Skorża będzie miał czas żeby poza kadrowiczami poćwiczyć z piłkarzami z ME i ich lepiej poznać skoro z pierwszego zespołu zostało mu 5. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
po czym oceniasz ze Szatałow by w Wiśle zdzialał cuda? Po poł dobrego sezonu prowadzenia Polonii Bytom? A moze lepiej niz Skorża nie da się wykonac tej pracy? A wiem ze wszyscy by chcieli wyjebistej gry niczym Real Madryt, ale w naszej ekstraklasie jest to nie mozliwe narazie. Skorża zdobywa mistrzotwa? Zdobywa.. inna sprawa ze potem w Europie nic z tego nie widac.. ale zadajmy sobie pytanie: czy w polskiej kopanej da się tak prowadzic zespól by w kazdym meczu pracowal od 1 do 90 min w jednym wysokim tempie? Zmiana trenera na nic by się zdała w tym momencie jak i w przyszłosci.. o ile Skorża oczywiscie bedzie miał wyniki. Czy jest jakis inny polski klub ktory pokazuje ten wysoki poziom? Nie ma, wiec i Wisła gra tak jak na poziom ligi przystalo. I odrazu uprzedze ''ripostantów' kazda teze i twierdzenie mozna rozumiec na własny sposób, wszytko da sie obalic jak i uzasadnic. Dobranoc. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl